AndreEA isi apreciaza fanii?

Forum dedicat Andreei Antonescu si fanilor acesteia.

mesaj adresat ralucaib

Mesajde ograsa » Vin Mar 07, 2003 1:23 am

respect?
m-as cam indoii sa stie ea ce e aia
cred ca (luand vorba de la un post de mai sus) consultarea dex-ului ar fi o idee ;m a.. sau poate tu inaineta ei?
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Dum Mar 23, 2003 7:49 pm

AndreEA nu isi respecta fanii (daca mai are fani)....
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Vin Mai 23, 2003 9:55 pm

Initial trimis de Cr@zY @nGeL
AndreEA nu isi respecta fanii (daca mai are fani)....


really? d c crezi asta?
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Vin Mai 23, 2003 10:02 pm

Initial trimis de covergirl^^^


really? d c crezi asta?




Au fost doar vorbe spuse la nervi. Acum nu mai cred asta.:)
Sorry...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Sa judecam limpede si clar.....

Mesajde Love2Fly » Sâm Mai 24, 2003 12:09 am

Unii din voi spun ca AndreEA nu-si respecta fanii, altii spun ca nu e adevarat si ca ea isi respecta fanii. Eu va spun insa ca totul se rezuma la ce sens ii dati VOI cuvantului RESPECT....daca prin respect intelegeti ca va acorda 5 minute de vorba cu ea la telefon atunci inseamna ca ea va respecta enorm....daca numiti respect faptul ca a vorbit cu voi la lansarea "n" timp de 20 de minute atunci EA va respecta.
Ati incercat vreodata sa priviti mai sus? Sa ganditi mai mult!
Va multumiti doar cu aceste superficiale mici conversatii? V-ati intrebat vreodata ce credea ea despre TINE(cel care o suni, sau esti in fatza ei) in momentul in care vorbesti cu ea? nu? ei bine eu va spun....reflectati....analizati! si veti fi surprinsi!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Sâm Mai 24, 2003 9:19 pm

Initial trimis de Cr@zY @nGeL




Au fost doar vorbe spuse la nervi. Acum nu mai cred asta.:)
Sorry...


:o lolz shi de ce NU mai crezi asta? :confused:
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

"Eu va spun insa ca totul se rezuma la ce sens ii dati VOI cuvantului RESPECT...."

Mesajde covergirl^^^ » Sâm Mai 24, 2003 9:27 pm

Pentru mine, respectul este ca acea persoana sa te aprecieze la adevarata valoare! Nu shtiu daca a.a. ishi respecta fanii dar nici nu cred ca ii trateaza chiar asha nashpa! Depinde, oricum nu trebuie dramatizat orice nimic. Probabil are shi ea momente in care gandeshte anumite lucruri (nashpa) despre un fan dar nici el nu cred ca a gandit intotdeauna numai lucruri frumoase despre ea! Deci :rolleyes: ....
Nu-i ea sfanta cum nici noi nu suntem asha ca, NO COMMENT! :a :cool:
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Sâm Mai 24, 2003 10:59 pm

Probabil are shi ea momente in care gandeshte anumite lucruri (nashpa) despre un fan dar nici el nu cred ca a gandit intotdeauna numai lucruri frumoase despre ea! Deci ....


Pai si fanii nu au dreptul sa aiba ganduri negre? sau daca nua i bani nu ai voie sa ai ganduri negre?
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Vin Mai 30, 2003 9:22 pm

Initial trimis de Love2Fly


Pai si fanii nu au dreptul sa aiba ganduri negre? sau daca nua i bani nu ai voie sa ai ganduri negre?


ba da..asha cum shi "vedetele" au dreptu'
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde SiMiCs » Vin Iul 04, 2003 8:51 pm

Parerea mea..e ca nu isi apreciaza fanii niciodata..nu a vb de ei..sau alte chesti..ma rog nu o cunosc..insa probabil nu isi apreciaza fanii pt ..ca nu are asa ceva!..sau poate are??
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Mar Iul 15, 2003 11:12 pm

Initial trimis de SiMiCs
Parerea mea..e ca nu isi apreciaza fanii niciodata..nu a vb de ei..sau alte chesti..ma rog nu o cunosc..insa probabil nu isi apreciaza fanii pt ..ca nu are asa ceva!..sau poate are??



care-i faza? msg asta a fost scris intr-un moment de betzie? fani logik ca are (cel putzin catziva)....in fine....ce le-ai mai aberat...:con: :rolleyes:
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde AYUMI » Mie Oct 01, 2003 4:32 pm

M-ati innebunit!!!!!!De ce am avea noi fanii,nevoie de respectul ei?V-ati certat pana acum pe-aici fara un motiv intemeiat.Eu o ador pe AndrEA pentru ce a reusit in viata artistica;nu ma intereseaza viata personala.
AYUMI
AYUMI
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Aug 12, 2003 6:28 am
Localitate: japan

Mesajde gabuba » Lun Oct 13, 2003 10:32 am

ce tot atat caz dom'le pt un respect? si daca va respecta ea, ce? va da de mancare dimineatza? va asigura cazarea la un hotel de 5 stele cand mergeti la mare?
pai io daca as avea asa multi fani (ca ea are ceva fani) i-as pupa in cur pe cati'va mai importanti, si celorlalti le-as vorbii frumos asa ca sa nu zica ca am fitze. ma rog, asta s-ar intampla dupa cativa ani de faima (in cazul antoneascai au trecut ceva mai multi ani de faima...) .
cre'ca e satula de aceleasi cuvinte... blea.
pai si in definitiv de ce nu v-ar respecta? ii sunteti dusmani?
nu, dar pur si simplu i se rupe. desi, sa recunoastem ca alta e situatia cand are nevoie de fani pt un concert, sau cand vrea sa stie ce zice lumea despre nush'care aparitie la tv.... ;)
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde M|haElla` » Mar Oct 14, 2003 8:59 pm

Hmmmz....fani...are!
Am fii invidiosi daca am spune ca nu are! La urma urmei....fiecare vedeta are fanii ei!
Daca ii pasa de fani....
pai....daca i-ar pasa....ce ar trebuii sa faca?
Cel putin...alte vedete mai intra pe net, si mai raspunde fanilor!
Insa la ea... nu prea am vazut asta!
Dar chiar nu inteleg ce ati vrea de la ea....
ce ar trebuii sa faca, ca sa ii pese de fani?
Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci când sunt cu tine. Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu înseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa. Un prieten adevarat te prinde de mâna si îti atinge inima. Pentru lume tu esti o singura persoana, dar poate pentru o singura persoana esti intrega lume.
So sweet...;r
Ufff...:love: ...:G
Avatar utilizator
M|haElla`
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

Anterior

Înapoi la AndreEA

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator