Echipa Nationala

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Comentariul meu

Mesajde Rosu Oana » Lun Oct 14, 2002 5:58 pm

In primul rand doresc sa felicit echipa nationala pentru jocul prestat. Intr-adevar, meritam victoria pe deplin.Am vazut precum Moshul spunea o noua echipa , unita , care a dat tot ce a avut mai bun pe teren. Am fost dezavantajati din cauza acestui teren infect ( de ce a trebuit sa ploua? ) dar si din cauza arbitrului care trebuia sa acorde acel penalty.Era evident acest lucru. Plus ca Vintila a gresit deorece trebuia sa iasa la minge si sa boxeze, dar cand n-ai inspiratzie...Plus ca Iordanescu a gresit ca antrenor fiindca atzi vazut ca toate centrarile date de tricolori au fost pe sus, ceea ce avantaja echipa adversa, ce avea jucatori inaltzi si masivi si corect trebuia sa se execute suturi pe jos din marginea careului, de la 16 m. Poate daca terenul ar fi fost intr-o stare mai buna atunci cu sigurantza am fi castigat partida.
Sa speram ca pe viitor acest lucru nu se va mai intampla si inca o data datzi-mi voie sa felicit echipa Romaniei. BRAVO!
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Oct 16, 2002 10:15 pm

7-0 cu Marele Ducat al Luxemburgului ! Nu am vazut meciul ,dar ma intreb : la ce folos ?
Tre sa batem Norvegia la Oslo si sa cucerim macar 3 puncte de la Danemarka . Si poate prindem si noi un baraj,ceva !

PS : Guritza hat-trick ! :D Asa ceva mai rar !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Mie Oct 16, 2002 10:48 pm

Da, un meci bun al Romaniei, dar sa nu ne amagim, am jucat totusi cu niste amatori. In celalalt meci al grupei, Norvegia-Bosnia 2-0, ramane o lupta in trei! Moshule, eu, mai optimist de felul meu, mai sper chiar in primul loc, invingand Norvegia la ei si luand 4 puncte cu Danemarca.
P.S.: Ridicole afirmatiile mai marilor din FRF si LPF, cum ca nu ar mai exista echipe mici.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Joi Oct 17, 2002 4:17 am

Eu cred ca afirmatie acelor oameni e destul de fondata...numai uita-te la rezultatele de la Mondiale si de la calificarile pt europene si iti dai seama...

Cat despre romania ce sa zic...bravo lor, dar ma intreb de ce n-a jucat Mutu cel mai in forma jucator roman la ora actuala? (ar fi dat prea multe goluri de unu singur?)
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Oct 17, 2002 8:53 am

1. A fost usor accidentat (ca si Gica Popescu si Chivu, de altfel, dar numai Baciu' a jucat).
2. Se calca pe bataturi cu Adrian Ilie.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Rosu Oana » Joi Oct 17, 2002 7:22 pm

Moshule , folosul a fost ca au facut un antrenament si ca au exersat scheme si altele:D Si daca stau bine sa ma gandesc, daca am fi jucat pe terenul Luxemburgului cu Norvegia, cred ca luam bataie cu 2 sau 3-0. Oricum ce-a fost a fost si nu ne ramane decat sa fim optimisti in continuare si in privinta meciurilor cu Danemarca si Norvegia :D
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Joi Oct 17, 2002 7:27 pm

Eu in general sunt cam pesimist de felul meu, dar nu stiu de ce, de data asta am senzatia ca pe Norvegia si Danemarca o sa le pleznim in deplasare. Toata chestia este sa nu se accidenteze vreunul din aparare, iar aici ma refer la Contra, Gica Popescu, Radoi sau Rat. Sincer, pe Filipescu nu-l mai vad in primul 11. De la mijloc in sus, ne descurcam noi, iar de atacanti nu ducem lipsa.
PS: Sunt curios cand o debuta Bratu la nationala mare.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

ROMANIA - DANEMARCA

Mesajde Ayrton » Mar Mar 25, 2003 1:39 pm

Sambata, pe stadionul "National", ora 18.00, meciul ultimei sanse de calificare la europene!
Preturi bilete:
50.000 la peluze
150.000 la tribuna 2
la tribuna 1 or sa stea "invitatii" federatiei, asa ca nu mai conteaza pretul biletului.
Am fost azi la casele de bilete de la stadionul "National" dinspre Electroaparataj, sa iau vreo 5-6 bilete la tribuna 2, si casiera pulii mi-a zis in fata, ca bilete la tribuna 2 nu-mi da, ca o taie bisnitarii ce se plimba p-acolo (asa era, vreo 2 oachesi se uitau cu suspiciune la mine, iar apoi m-au abordat cu un <<iti dau la a doua, frate?>>), dar pentru o spaga de 20.000 la bilet se risca si mi le da ascunse in program, dar sa mai iau si unul la peluza, de forma!!!
E posibil asa ceva?!?!?!?
Asa ca mi-am bagat pula in ea si-n tara asta de cacat, si m-am hotarat sa stau acasa, sa vad meciul la TV...

Referitor la meci, o sa fie tare greu in atac, pentru meciul asta fiind accidentati Moldovan, Ilie si Niculae.

O formula de echipa, dupa parerea mea, ar fi:
1.Lobont
2.Contra
3.Rat
4.Radoi
5.Chivu
6.Popescu
7.Codrea
8.D.Munteanu
9.Ganea
10.Mutu
11.Pancu
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Mar 25, 2003 1:46 pm

ayrtoane sa fiu sincer am mai mare incredere in pancu decat in fosila aia de moldovan. mutu e in forma si trebe si el odata si-o data sa confirme si la nationala. ganea-i muncitor si se aseaza bine si nu o data ne-a scos din cacat. io zic sa fim optimisti cu atacu...nu stiu de ce dar mi-e teama mai mult de mijloc decat de atac...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mar Mar 25, 2003 2:36 pm

Doamne-ajuta sa batem cu 2-1 si sa dea goluri Pancu si Mutu, ca e cazul ca si meciurile oficiale ale nationalei sa-si puna talentul in aplicare, ca deja au 25 respectiv 24 de ani, nu mai sunt niste pustani lipsiti de experienta...
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Mar 25, 2003 3:11 pm

nu stiu de ce dar sunt mai optimist...prevad un 3-0 sau 3-1 lejer pt baietii nostri. nu ma intreba de ce ca nu stiu ... e doar un feeling...
chiar si in conditiile unui esec nu trebe sa ne facem sange rau...baietii isi vad de treaba lor prin strainataturi, castiga lozu grup si n-are rost noi palmasii sufletisti sa ne amaram de pomana...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Mar Mar 25, 2003 9:15 pm

Pancu este incert,iar Niculae a si plecat inapoi la Lisabona.in conditiile astea,as incepe cu Mutu-Mihalcea,deoarece amandoi ,evoluand in Italia,s-ar putea sa aiba stiluri comune si sa se inteleaga bine!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

:)

Mesajde C^ine » Mar Mar 25, 2003 10:36 pm

de acord cu sod
plus ca au juca la dinamo :)
Avatar utilizator
C^ine
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Joi Mar 06, 2003 12:00 am

Mesajde Aragorn » Mie Mar 26, 2003 5:01 am

Mie mi-e cam frica ca Danezii ne vor da o lectie... deoarece am urmarit weekendula sta multi danezi din campionatele tari ale europei si pot sa zic ca au evolutii superbe...

Sa nu uitam ca Laursen e titular la milan de vreo 3 saptamani, Tomason asa si asa, Gronkaer e titular la Chelsea, Jorgensen e titular la Udinese, Sorensen la Sunderland...si lista continua...

Eu sper sa castigam, chiar si la un gol diferenta ca altfel s-a belit calificarea... am mari sperante in Mutu si Pancu...sper ca reuseasca sa dea vreo doua goluri din lovitura libera asa cum face la Parma.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

:)

Mesajde C^ine » Joi Mar 27, 2003 4:53 pm

pancu o sa joaca mijlocas
si in atac o sa fie ganea avansat si mutu in spatele lui
asa o sa joace
Avatar utilizator
C^ine
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Joi Mar 06, 2003 12:00 am

Mesajde Aragorn » Joi Mar 27, 2003 5:47 pm

Ganea titular?
Mai bin eil baga pe Mihalcea sau Moldovan....
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde SOD » Joi Mar 27, 2003 7:33 pm

e foarte bine si cu Ganea titular,deoarece e in crestere de forma!nu prea stiu cum se impaca el cu Mutu la joc!oricum,asta va fi tandemul,ori Mutu-Mihalcea,ori Mutu-Ganea.Asta daca se adevereste schema 4-4-2,schema clasica a Generalului.

eu as merge pe un 4-3-3,pentru agresivitate!si cu pressing indracit pe flancuri,prin ridicarea in fata a extremelor!dar asta nu tine de mine!

si mi-e frica de Gica Popescu!mi-e frica tare!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Vin Mar 28, 2003 12:49 pm

Exista forumisti care merg la meci?

Oricum, din partea mea un HAI ROMANIA!!!
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Vin Mar 28, 2003 1:01 pm

Iar asta sper sa fie omul meciului si al victoriei tricolorilor:
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Vin Mar 28, 2003 1:04 pm

exista,o gasca intreaga!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Bamse » Sâm Mar 29, 2003 8:29 pm

io cred ca ar trebui desfiintat acest forum...macar pana creste iarba...si dispare reghe ..
Go go shift+7 keep running!
Avatar utilizator
Bamse
Junior Member
 
Mesaje: 196
Membru din: Mie Dec 11, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Mar 29, 2003 9:31 pm

La peluza II a stadionului sa stitzi ca s-a aflat si o mica galerie venita din partea fanclubului. 6 oameni inimosi au sustinut echipa nationala. Este vorba despre : dinu,Alin,SOD,Rolf,Decret,Oribilul Mosh.

Nu am nici un chef sa comentez ceea ce s-a intamplat pe teren...asa ca ma opresc la ceea ce a fost in tribuna. S-a umplut stadionul ! 60 000 . O mare galbena...valuri ....steaguri....oameni de la Buzau , Constanta , Galati , Satu Mare.......
Public inimos care nu a precupetit nici un efort...si a sustinut echipa. Public care la sfarsit a fluierat pe merit..evolutia tricolorilor.
Romanii au fost dezamagitzi ...de unul dintre putinele lucruri care le face viatza mai frumoasa. Intr-o tzara dominata de saracie...echipa nationala ne mai aducea un pic de bucurie in suflete. Aveam cu ce sa ne mandrim in Europa. Pentru moment au ramas doar amintiri.
Tin sa va spun...ca am aplaudat ultimele reusite ale scandinavilor. Mi s-au parut frumoase.
In urma acestui meci , trag o singura concluzie : Danemarka ne-a pishat in cur !

Vara viitoare vom fi iar cu ochii pe televizoare...si vom urmari in Portugalia 2004....echipe precum Turcia , Cehia , Olanda , Franta , Spania...si de ce nu Tara Galilor ? :)


PS : am vazut golurile la televizor. Lobont....desi a luat 5 goluri...a fost ireprosabil . Decret-ule....la primul gol a respins excelent...nu a fost vina lui. :yD
Saracu Iordanescu. A avut bunul simtz sa demisioneze....desi nu se cadea. Eu ,personal..imi doream sa mai ramana. Mircea Sandu si Mitica Dragomir cand o sa aiba acest bun simtz ? Cand o sa demisioneze si ei ?
Mutu si-a cerut scuze dupa meci.

Of !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Iordanescu si ai lui // //// cascadorii rasului

Mesajde dinu » Dum Mar 30, 2003 3:27 am

Ba, io inca nu-mi pot reveni, sa-mi bag picioarele... am refacut calculele lu' domnu' sod mai deunazi si am realizat ca avem o echipa de 2,5 ori mai scumpa - per total - decat Danemarca. Da' nu asta-i chestia. Nu pot sa cred ca echipa din teren a fost capabila sa joace atat de prost. Orice comparatie e inutila.

PS: cum poti ba sa zici ca Lobont a fost ireprosabil cand a luat un gol de la centru ? Lobont iar nu a facut fata meciului. A iesit din poarta singura data cand nu trebuia si niciodata cand s-ar fi impus. Mai bine era cu Stelica, macar ala iesea la rupere, nu statea sa-si roada unghiile.
dinu
Junior Member
 
Mesaje: 843
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde SOD » Dum Mar 30, 2003 4:14 am

as avea multe de scris,dar.....nu am tragere de inima!e ora 4 si eu inca citesc din prosportul din 29 martie!efectiv nu vreau sa stiu ca am luat bataie!
generalul si-a dat demisia!cand eram pe strada si am aflat,l-am compatimit!acum,judecand la rece,cred ca esecul este in primul rand esec de antrenor!
mutu,notat cu 3 stele de prosport,a fost intr-adevar "briliant".acelasi mutu pe care,acum 1 an pe ghencea,l-am injurat de nu am mai putut vorbi doo zile!oamenii se schimba,in general in bine observ!dar sunt acei oameni pe care o banala razmerita a presedintilor de cluburi nu-i schimba!nu-i schimba nici un tsunami!
pacat de un public atat de frumos!mare pacat!


dinule,baga ma calculul ala aici,sa vada un forum intreg cine isi bate joc de noi pe stadioane!sa vada pentru cine am mers si-am tremurat de frig!sa vada pentru cine am luat ultima suta de mii din casa,in detrimentul fica-mii!sa vada cum ii doare in cur de iluziile noastre!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde b0mber » Dum Mar 30, 2003 12:10 pm

meciul a fost un exemplu de "prostia se plateste"....am luat bataie pentru ca asa am meritat...pana la 3-2 a fost un meci de fotbal,dupa aia..poola..nici nu-mi vine sa cred ca in min.70 era inca 2-2!lobont,desi a si gresit la golul de la jumatea terenului,a avut o prestatie destul de buna,a reusit cateva interventii bune...
I slice nerds and melt icebergs in the north pole
You soft so, really awful, i rock the grand flow
Avatar utilizator
b0mber
Junior Member
 
Mesaje: 139
Membru din: Joi Noi 28, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Dum Mar 30, 2003 12:15 pm

Un singur lucru am de spus, pentru k dak ash spune mai multe m-ar durea shi mai tare. Iordanescu a avut bun simtz shi shi-a dat demisia, iar cel mai indicat lucru acum ar fi aducerea lui Lucescu. Daca nu se va realiza aceasta atunci vom continua sa ne zbatem in mediocritate.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Dum Mar 30, 2003 12:18 pm

Decrete,nu mai vine Lucescu in mocirla din fotbalul romanesc,in viata lui!la ce-i trebuie?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Dum Mar 30, 2003 12:23 pm

imi vine sa urlu.imi vine sa plang.citesc prosportul de azi si mi se face pielea de gaina.pentru toti care au strigat demisia,pentru toti care l-au huiduit pe felipe:ma pis pe voi de tigani imputiti .la gunoi cu voi! dinule,taci!lobont a facut tot ce a putut!de ce iarasi infrangere?ma gandeam aseara ce ar fi putut sa fie pe strazi in bucuresti,in toata tara.am ramas cu imaginile frumoase de pe strazi dinaintea meciului,oameni veniti de la sute de kilometri.cu imaginea valurilor de pe stadion.asta e,greseala de antrenor,nu stiu cine ar putea veni.sunt alaturi de nationala,o sa ma duc la meciurile urmatoare,o sa ii sustin in continuare.sunt inca socat si o sa fiu ceva timp de-acum inainte.ma tot gandesc cum ar fi putut sa fie.....:(
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Dum Mar 30, 2003 1:00 pm

ba aline,da nimeni nu zice ca nu mai mergem de-acum incolo la meciurile nationalei!
dar,vezi tu,in 13 ani de la revolutie,nu ai cum sa schimbi mentalitatea milioanelor de oameni!nu ai cum!omul de rand vrea sange nene,cand greseste cineva,el vrea sange!pana sa ajungem sa sustinem o echipa indiferent de rezultat,o sa curga multa apa pe dambovita!

am uitat sa mentinez un lucru important!felicitari galeriei Farului Constanta!FELICITARI!EI AU TINUT MECIUL IN TRIBUNE!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

1831

Mesajde baixinho© » Dum Mar 30, 2003 3:36 pm

In calitate de suporter al echipei nationale imi permit sa scriu cateva randuri despre ce am vazut la meciul cu Danemarca.
1. Lobont a jucat bine. Dintre cele cinci goluri nu stiu daca i se poate imputa vreunul. La primul - a respins mingea lovita cu capul de Sand, iar Rommedahl era singur la cativa metri si a sutat sub transversala. La al doilea - a incercat intr-o prima faza sa repare greseala lui Gica Popescu. Fundasul la marcaj trebuie sa "stranga" pentru ca atacantii sa nu aiba spatiu pe axul central al apararii. Lobont a degajat mingea (chestie pe care ar fi trebuit sa o faca Popescu), iar obiectul a ajuns la Gravese, care a sutat de la mijlocul terenului. La al treilea - Reghecamp a pasat cu capul inapoi cand putea foarte bine sa o trimita in orice alta zona a terenului. Pe principiul "De ce simplu, cand se poate complicat?", Reghe a dat cu mucii in fasole la debutul lui la national. Ironia a facut ca el sa poarte numarul 13. La al patrulea - a fost ghinion maxim: un nene danez a calcat pe minge, care s-a lovit de piciorul lui Contra dupa care a intrat in poarta printre picioarele lui Lobont (parca). Din locul in care ma aflam nu am putut sa-mi dau seama cum anume s-a marcat si nu ma uit la televizor inainte de a scrie, pentru a fi influentat. Singura chestie care i se poate imputa lui Lobont este ca nu a avut viteza de reactie. La golul cinci - Rommedahl a scapat si a fost mai inspirat decat Lovenkrands (in primaa repriza).
2. Contra, Chivu, Codrea, Radoi si Pancu au jucat slab de tot. Ma asteptam mult mai mult de la Contra, dara m-a dezamagit.
3. Ganea a jucat bine, iara daca ar fi marcat dupa pasa lui Mutu, cand a sutat in diagonala, poate ca altul ar fi fost rezultatul final. Oricum, a alergat mult, a facut si faza de aparare, a blocat fundasii centrali danezi cand acestia voiau sa urce in atac si a "hartuit" apararea adversa.
4. Dorinel Munteanu si Mutu - foarte buni.
5. Gica Popescu - unul dintre cele mai proaste meciuri la nationala. Are pretentia ca atata timp cat va juca sa fie capitanul reprezentativei, dar la meciul cu Danemarca nu l-am vazut facand altceva decat sa dea indicatii si sa dirijeze apararea de parca era cel putin Sergiu Celibidache.
6. filipescu - citat din clasici in viata: "filipescu, muie filipescu (am incheiat citatul). Golurile cu numerele 1 si 5 ale danezilor au fost inscrise de Rommedahl, omul care trebuia sa fie tinut de Filipescu. Faza care a dus la autogolul lui Contra a plecat de pe partea dreapta a danezilor, deci acolo unde ar fi trebuit sa fie numitul. Alerga pe teren de parca planta ceapa, vorba unui mic de-al meu. Abia spre finalul meciului oaspetii si-au dat seama ca au un om in plus pe teren si au facut chiar "1-2"-uri cu numitul. Tot prin repriza a doua s-a petrecut faza care m-a determinat sa-l fluier pe el: un nene a incercat sa-l dribleze si e plecat spre stanga, dar pentru numitul a fost mult mai simplu sa se intoarca in directia opusa. Stiu, a fost ziua lui de nastere, dar asta nu m-a impiedicat sa-l huidui.
7. Despre Reghecampf am scris, iar Bratu a jucat prea putin ca sa-mi fac o parere.
8. Anghel Iordanescu - nu am inteles nici pana in momentul de fata de ce l-a tinut in teren pe sarbatorit in conditiile in care a jucat in halul cu pricina. Daca iti spune unu ca esti nebun - poate are ceva cu tine; daca doi iti spun ca esti nebun - poate sunt invidiosi; dar cand 60.000 de oameni te huiduie - ar trebui sa iti pui unele intrebari.
9. Publicul - nota 10. Nu am ce sa i reprosez. Inca o data unii jucatori ai nationalei au demonstrat ca nu-si merita suporterii pe care ii au.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron