forum dedicat fotbalului romanesc.

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

forum dedicat fotbalului romanesc.

Mesajde Microbist » Lun Mar 31, 2003 4:37 pm

Salutari catre toti microbistii internautzi din Romania :cool.

Am si eu o intrebare si o propunere. Intrebarea ar fi daca ati dat peste vreun site/forum in spatiul .ro dedicat in exclusivitate fotbalului, in special cel romanesc. (Imi place cel de pe fanclub.ro dar nu e dedicat in exclusivitate.. e doar ceva pe langa multe multe alte domenii).

Daca nu, (eu personal nu am gasit.. am cautat dupa infrangerea cu Danemarca.. vroiam sa vad pareri..) exista microbisiti care ar dori sa contribuie la formarea unui astfel de site cu forum specializat si dedicat fotbalului romanesc? :)

Eu ca si microbist m-am gandit sa fac o chestie de genul asta dar am nevoie si de sprijin :) (e vorba de activitate, posturi, etc.. restul am tot ce trebuie).

Hai Romania!
::[Microbist]::
Microbist
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Mar 31, 2003 4:28 pm
Localitate: Romania

Re: forum dedicat fotbalului romanesc.

Mesajde Microbist » Lun Mar 31, 2003 5:38 pm

Am uitat sa precizez, cei care sunt dispusi sa contribuie primesc web hosting gratuit in semn de multumire. :)
Microbist
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Mar 31, 2003 4:28 pm
Localitate: Romania

Re: forum dedicat fotbalului romanesc.

Mesajde Aliosha » Lun Mar 31, 2003 6:17 pm

Initial trimis de Microbist
Daca nu, (eu personal nu am gasit.. am cautat dupa infrangerea cu Danemarca.. vroiam sa vad pareri..) exista microbisiti care ar dori sa contribuie la formarea unui astfel de site cu forum specializat si dedicat fotbalului romanesc? :)


Chiar sub threadul asta facut de tine e unu intitulat "Echipa nationala.".

De asemenea: Fan Club > Sport > Fotbal International > Campionate europene si calificari > Preliminarii EURO 2004
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Lun Mar 31, 2003 8:24 pm

microbistule,nu inteleg,vrei sa faci un forum asemanator fanclubului,numai despre fotbal?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Microbist » Mar Apr 01, 2003 8:45 am

Initial trimis de Backstreet Boys
microbistule,nu inteleg,vrei sa faci un forum asemanator fanclubului,numai despre fotbal?


:)

Exact! Asta pentru ca in tot web-ul romanesc nu am gasit un forum profesionist dedicat in exclusivitate fotbalului si m-am gandit ca poate e nevoie de unul.
Microbist
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Mar 31, 2003 4:28 pm
Localitate: Romania

Mesajde Ayrton » Mar Apr 01, 2003 8:51 am

Ia vezi, http://www.diviziaa.com si http://www.onlinesport.ro, la sectiunile de forum.

Si lamureste-ma si pe mine, ca nu sunt expert, ce inseamna web hosting gratuit?
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator