Intalniri forumiste (sezonul 2)

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Intalniri forumiste

Mesajde Hera » Vin Mai 02, 2003 1:09 am

De acum incolo despre toate intalnirile forumiste se va discuta pe acest thread, indiferent in ce luna a anului ne aflam.
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Mai 02, 2003 6:55 pm

Am pus eu un titlu generic la acest subiect. E foarte marfa ca nu mai tre' sa facem subiecte pt. fiecare luna. Cel putin un an...asta va fi unicul subiect de intalniri.

A venit vara...iar intalnirile se vor inmultzi. Am trecut in paranteza..sezonul 2...pt. ca am intrat in cel de-al doilea an al intalnirilor. Cam anul trecut pe vremea asta se legau numeroase prietenii intre forumisti. Sa vedem ce o sa fie anul asta. :yD

Si vreau sa va aduc la cunostiintza ca prima intalnire a sezonului s-a consumat..astazi 2 mai 2003...si a avut doi protagonisti : Decret & Oribilul Mosh.
Locul desfasarurarii : Mat Sports Pub. Mancare servita : pizza , bere servita : ceheasca :p

Eu mai multe nu mai spun. O sa va zica Decret. Mai trebuia noi sa ne intalnim cu cineva..dar ne-a dat tzeapa. :(
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Vin Mai 02, 2003 8:38 pm

Intalnirea de astazi intra sub titlul "bah da cald mai e afara!"...

Shi totushi, chiar luand in considerare aceasta oripilanta caldura ce a scos shi ultima vlaga din mine de simt in momentul asta ca scriu mai mult cu oasele degetelor, pielea shi tzesuturile musculare fiind elemente erodata de canicula aceasta de mai, MAI dragi forumishti, MAI, inca luna de primavara, mosh nu shi-a pierdut pofta de mancare. La urma urmei cand nu va mai avea OM dorintza fierbinte de a ishi imbaia gatlejul in aroma unor delicatese fie ele mai mult sau mai putzin pretentzioase este unul din indiciile ce ne vor induce senzatzia ca sfarshitul lumii nu este atat de indepartat pe cat credem. Ba mai mult decat atat, distinsul nostru forumist shi-a permis LUXUL de a ishi comanda shi o pizza EXTREM de picanta, de cred k nu a pus nici o calorie pe el astazi transpirand o cantitate aproape identica cu cea, pardon de expresie, INFULECATA.

Slava Cerului ca exista BEREA. Ce ar face un romanash tipic fara bere. Mai ales berea ceheasca, cireasha de pe tort in acest "regal culinar" servit astazi de doi dintre mancaii,aaa, gurmanzii froumului.

Drumul spre casa a decurs anevoios, shi intrevederea a chipuri cunoscute urmate de oprirea din parcurgerea sh-asha anevoiasa a drumului a devenit din placere in calvar caci orice intrerupere de ritm la peste 30 de grade devine echivalenta cu o tortura chinezeasca cu picatura de apa. Ajuns acasa mi-am varat capul sub dush dand drumul la apa rece ce a servit ca un elixir al nemuririi descoperit de un om tocmai pe patul de moarte.

Nu-i asha ca iubitzi shi voi vara?
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Vin Mai 02, 2003 10:24 pm

sa va fie rusine!!! :D pe mine d c nu m-ati sunat?? :( vroiam si eu sa mananc o pizza..la mine in cartier! acolo ati fost nu? la titan...!! am trecut si eu pe acolo si marti si joi...l-am localizat! ce post filozofic are Decret... ;) moshule..iar ai mancat mult?? :D by the way....i hate summer!!!!!!! :( groaznic de cald si abia a inceput...imi vine sa imi iau o frunza mare mare de palmier sa mi-o bag in spate la fusta si cand merg sa imi tzina si umbra si sa faca si aer...!! da as merge prea in figuri si mi-ar place prea tare cu frunza aia in fusta :) si nushtu cum as rezista! :D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Mai 02, 2003 10:35 pm

Hai ca imi dau lacrimile , Diana ! Cine te aude te si crede. Pai de cate ori n-am tras de tine...sa mergem la pizza ? Si mereu ai venit cu tot felul de scuze : ba ca esti la piatza sa cumperi ridichi , ba ca dai cu aspiratoru , ba ca repari electromotoru la masina de spalat , ba ca esti pe stadion la badminton.
Acum stai si plangi aici....asteptand mila forumistilor sa te cheme la masa. :mad:

daca vrei mergem miercuri. ssssstttt....sa nu mai afle nimeni !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Dia » Vin Mai 02, 2003 10:55 pm

Moshule ce vrajeala!!! in primul rand e "cine vede te si cred" ...k nu are cum sa ma auda pe forum.. :D si in al doilea rand... motive mai bune nu gasesi si tu sa inventezi?? ma faci dracu de ras pe forum!! ;D vrajeala mare cu tine...te-ai jmekerit ti-am mai zis io!
miercuri... :( :( iar o sa comentezi....dar am cursuri pana la 17: 30 si seara ma duc in Twice ( DeathQueen vii? :D ) !!
te-am impresionat moshule? sa nu plangi....!!!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Matrashita » Vin Mai 02, 2003 11:19 pm

BabyGirl..merci de invitatie dar eu deja o duc rau cu timpul liber(in timpul scolii!;P ).Vine un Bac peste mine in o luna jumate si eu ....lenevesc!:eek:
Imi pare sincer rau,ash fi vrut sa merg cu tine Baby...dar..obligatiile astea!
Moshule,nu mai abera si tu despre lumea atsa de pe Forum,Baby e fata buna si tu...:con:
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

...

Mesajde Love2Fly » Vin Mai 02, 2003 11:34 pm

Mancare servita : pizza , bere servita : ceheasca


Ah........ma seci!!!!!!!!! cu berea aia ceheasca...nu mai rezist! Cum e frate ca sunt pe jos....imi ploua in gura, sunt terminat...azi a fost si cald.....cred ca innebunesc....:D
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Mai 03, 2003 12:23 am

:love: toFly , esti invitatul meu la o bere ceheasca. Vorba aia..stai aproape de Mat Sport Pub. Te sui in 253 si te lasa chiar acolo.
Cu ocazia asta ti-o prezint si pe BabyGirl. Sunt sigur ca o sa ii placa de tine...si mai ales de piercingul tau din spranceana.
Ar fi interesant...sa facem o intalnire a cartieristilor. Si o luam si pe DQ....ca cica vrea si ea sa vada cum e pizza de acolo. :p

PS : cred ca vrei sa o cunosti pe BabyGirl...d'aia te-ai bagat in seama aici. ca stiu ca putin te intereseaza pe tine berea ceheasca :mad:
Love2Fly ---> ;r <---BabyGirl
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Matrashita » Sâm Mai 03, 2003 12:31 am

Yeeeee.....Sunt asha happy k ma luati!
Asta inseamna(prin excludere) ca eu voi ramane cu .....Moshu?:con:
OK!:D
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Sâm Mai 03, 2003 12:41 am

Cu ocazia asta ti-o prezint si pe BabyGirl.


Eu pe ailalta "Girl" o vreau....insa nu mai mult ca berea aia ceheasca...pe bune de nu o sa vin doar sa vad cum e....si daca imi place poate imi iau si o pizza...depinde e "atmosfera" si de vreme!:)

Love2Fly ---> <---BabyGirl


Esti nebun!:)

Mai bine :eat: ca tot mi-e foame acum si nu am ce manca sau ...pe cine manca!:t

p.s: Intalnirea sa fie doar de cartier!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Matrashita » Sâm Mai 03, 2003 12:51 am

Love2Fly,cine e cealalta "girl" de care vorbesti ca sunt curioasa!!
Doar nu e Moshul,nu?:eek:
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Mai 03, 2003 12:58 am

Bad Girl. Logic , nu ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Matrashita » Sâm Mai 03, 2003 1:01 am

Pai vine si ea?...pai sa vina ca de cand vreau sa o vad!!
Cand se va face inka o intalnire forumista mare mare?:confused:
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Mai 03, 2003 6:07 pm

Iar a doua intalnire forumista a sezonului s-a consumat..astazi 3 mai 2003. Si nu a fost una intamplatoare...dat fiind faptul ca il sarbatoream pe marele D€CR€T.

La orele 13:15 , in torentul de canicula de afara...ma indreptam spre McDuck's Unirii. Aici am gasit 3 personaje foarte simpatice : marian jan , dora si Catelul lui Alin. Cu chiu cu vai..la un ecart de 12 minute a ajuns si DeathQueen.
Totzi cinci ne-am indreptat catre gura de metrou...cu gand sa ne suim in aceasta minune a epocii moderne...care este transportul subteran..sau sub-way-ul asa cum il numesc urmasii lui Shakespeare.
(o voi lasa pe DeathQueen sa va spuna ce am facut la Mc in statia Piata Unirii)

Indreptandu-ne noi spre Aviatorilor...la Piatza Victoriei ne intalnim cu insashi sarbatoritul. De aici....totzi 6 ne-am oprit in celebra de acum terasa Desperados (care ne aminteste de un frumos joc de strategie..dar si de un celebru film).
Dupa pretz de 42 de minute...a aparut un baiat fioros...pe care prima data nu l-am cunoscut. Dupa vreo 12 secunde am realizat ca este Kgula.
Dupa vreo alte 67-68 de minute....au aparut inca 3 baietzi...in frunte cu nimeni altul decat AdevaRapper . Acest inimos fan al fotbalului spaniol si al hip-hopului. Venit in frumosul nostru orash..tocmai din indepartata Oltenita.

Bineinteles..sarbatoritul ne-a cinstit cu bere...in spetza ce a dorit fiecare...eu Stela Artois. :p

Dupa vreo 155 de minute...am parasit terasa impreuna cu DQ...indreptandu-ne cu pasi de uriash catre magnificul local Pizza Hut. De asemenea..o las tot pe ea sa spuna ce s-a intampalt acolo.

Acum 14 minute am ajuns acasa....si nici nu mi-am scos geaca de pe mine. M-am asezat la computer sa povestesc sutelor de mii de cititori ceea ce am facut noi de ziua lui D€CR€T . (caruia bineinteles ii mai urez inca 1data traditionalul La multzi ani ! )
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde KoRn_bitch » Sâm Mai 03, 2003 9:02 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Acum 14 minute am ajuns acasa....si nici nu mi-am scos geaca de pe mine.


GEACA? PE VREMEA ASTA ? :p
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde Matrashita » Dum Mai 04, 2003 1:27 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
(o voi lasa pe DeathQueen sa va spuna ce am facut la Mc in statia Piata Unirii)
Ce am facut mey noi la metrou?In afara faptului ca tu te-ai ofticat ca nu te serveau aia la Mc cu hamburgerii mult doriti(ca iti chioraiau matzele de foame ..) ai luat dintr`o patiserie niste chestii...si am plecat!




Dupa vreo 155 de minute...am parasit terasa impreuna cu DQ...indreptandu-ne cu pasi de uriash catre magnificul local Pizza Hut. De asemenea..o las tot pe ea sa spuna ce s-a intampalt acolo.
Ce s`a intamplat in afara faptului ca am vb si am mancat?
Si ne-am cam ciondanit noi.... :eek:

Inca o data La Multzi Ani D€CR€T!!!
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Invitatie la terasa

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mai 05, 2003 9:56 pm

Eu, Gabriel (Oribilul Mosh) impreuna cu Diana (BabyGirl)...ne-am gandit sa va invitam in orash. Bineinteles nu platim noi , adica vorbesc din punctul meu de vedere....poate vrea Diana. Asa...

Sambata seara....sau dupa-amiza....la terasa numita La Ruine. Terasa care anul trecut a fost ca o casa pt. noi.
Asa ne-am gandit noi....si vrem sa vina cat mai multa lume. O sa bem bere la halba , o sa mancam mici....si mai vedem noi ce.

Sunt sigur ca deja am impuscat 3 doritori dintr-un foc cu aceasta invitatie. Este vorba despre marian jan , Dora si Catelul lui Alin. Zi-ne jane , daca ma insel ?

Sper sa vina DQ. Sper sa vina Bad Girl sa o cunoastem. Sper sa vina Love2Fly....care tine mortis sa o cunoasca pe Bad Girl (nu stiu de ce....dar asa vrea el) . vali...ce admin esti tu ? nu te-ai mai vazut cu supusii tai de o grama' de vreme. da-i liber lu' unq sambata asta...si hai cu noi !
Jasmyna nu tre' sa lipseasca. Nici Kgula. Decret...vine oricum...e by default. Chiar daca vrem sa-l lasam acasa....nu scapam de el.
Ar fi marfa sa vina si Leo , ca nu l-am mai vazut demult. Nu mi-e dor de el....dar sa vina ! SOD ? (sau suntem prea pusti cu nasul pe sus pt. tine ? :p ).
USA Sabre....poate iesi din beciul aia in care ai prins radacini...si vii !
Si sa mai vina toata lumea....care mai doreste !

Baby G. ....ai cuvantul ! Mai zi-le si tu...sa nu creada ca glumesc ! :yD
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Lun Mai 05, 2003 10:02 pm

Sambata pe la ce ora ma? S-ar putea sa apar. Sanse 70%.
Cam multa pus(pros)time, da' nu conteaza.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mai 05, 2003 10:06 pm

Eu ash zice...ora 17. Este o ora regulamentara pt. ziua de sambata.

Pustime multa ....spuse inteleptul bhuttu , care in aprilie a implinit frumoasa varsta de 36 de ani. :mad:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Dia » Lun Mai 05, 2003 10:07 pm

Oribilul are dreptate! nu a zis k a fost ideea mea... k el vroia sa mergem amandoi la Mc sa-i cumpar happy meal si inghetata cu caramel da eu am vrut un meeting mare! bhuttu sorry k te deranjeaza pus(pro)stimea... o sa incercam sa fim la inaltimea asteptarilor tale! so... la ruine... sambata.. pe la 17:00 ! eu sper sa veniti cat mai multi! eu si moshu o sa fim sigur, nu accept sa lipseasca bad_girl , jasmyna, deathqueen, k-gula, marian jan, decret, neamtzu ... !! (nu de alta da pe ei ii cunosc :D ) !!! si NU.. NU fac cinste!!! ;) ca de obicei moshu va minte! :) c u there! v-am anuntat din timp..sa nu va faceti planuri.. ! :D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Re: Invitatie la terasa

Mesajde cutuma© » Mar Mai 06, 2003 8:47 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
Sunt sigur ca deja am impuscat 3 doritori dintr-un foc cu aceasta invitatie. Este vorba despre marian jan , Dora si Catelul lui Alin. Zi-ne jane , daca ma insel ?


Pai daca impushti lumea cine mai vine la intalnire?

Decret...vine oricum...e by default. Chiar daca vrem sa-l lasam acasa....nu scapam de el.


#include <decret_la_intalniri_forumistice.h>
#include <moshu_are_glume_nashpa.h>
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Mar Mai 06, 2003 1:20 pm

nu pot sa vin.as putea duminica.sambata in nici un caz,tre sa vina distrgazu' 'tu-l in gat.si mai e ceva:sambata e tata in bucuresti :D
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Mar Mai 06, 2003 9:59 pm

Initial trimis de bhuttu
Sambata pe la ce ora ma? S-ar putea sa apar. Sanse 70%.
Cam multa pus(pros)time, da' nu conteaza.


:) pai sa vedem...:) cam care ar fi la tine pus(pros)time de aici:

Sper sa vina DQ. Sper sa vina Bad Girl sa o cunoastem. Sper sa vina Love2Fly....care tine mortis sa o cunoasca pe Bad Girl (nu stiu de ce....dar asa vrea el) . vali...ce admin esti tu ? nu te-ai mai vazut cu supusii tai de o grama' de vreme. da-i liber lu' unq sambata asta...si hai cu noi !
Jasmyna nu tre' sa lipseasca. Nici Kgula. Decret...vine oricum...e by default. Chiar daca vrem sa-l lasam acasa....nu scapam de el.
Ar fi marfa sa vina si Leo , ca nu l-am mai vazut demult. Nu mi-e dor de el....dar sa vina ! SOD ? (sau suntem prea pusti cu nasul pe sus pt. tine ? ).
USA Sabre....poate iesi din beciul aia in care ai prins radacini...si vii !
Si sa mai vina toata lumea....care mai doreste !
!


Io' nu vin ca am exam si ca nu vine BadGirl :)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mai 06, 2003 10:17 pm

Eu cu Baby Girl si cu Decret ne intalnim oricum. Daca voi nu putetzi..o sa mergem la pizza si bere ceheasca...in Mat Sports.

Decret...sa vezi ce le are Baby la fotbal. M-am conversat cu ea in pauza de la Real-Juve....si stia toata echipa lu' Real...si vreo 4 jucatori de la Juve.
Este o infocata suporteritza a lu' Real ! :)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Mar Mai 06, 2003 10:20 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh

Pustime multa ....spuse inteleptul bhuttu , care in aprilie a implinit frumoasa varsta de 36 de ani.


Am citat dintr-un prost ca sa va arat cum se pot spune doua ineptii in 3 cuvinte. Ca idee, pe Decret nu l-am inclus la pus(pro)stime. De fapt, daca ma gandesc bine, Decret e cam singuru' din lista cu care cred ca-mi face placere sa stau la masa(n-am cunoscut pe toata lumea). A, si Kgula.

Dar sansele mele raman in continuare 70%.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Matrashita » Vin Mai 09, 2003 12:51 am

Imi pare rau,nu voi fi prezenta la intalnirea de sambata de la Ruine...Poate altadata!
Sa va distrati.
Cine merge sigur pana la urma?
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Guinevere » Vin Mai 09, 2003 2:08 am

As vrea sa vin si eu... Se poate?
Guinevere
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Vin Apr 25, 2003 11:47 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Mai 09, 2003 2:11 am

Sigur ca se poate...dar cu o mica conditie. Tre' sa dai o bere mie..si una lu' Leo ! Si un suc lu' Decret...ca e minor si nu are voie alcool.

m-am cam scos sambata. si asa trebuia Diana sa dea o bere...de data trecuta.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Guinevere » Vin Mai 09, 2003 2:18 am

Da, sa traitzi, dar e o problema. Eu nu cumpar bere din orash ca ma tem de E-uri. Eu fac cinste numai cu bere din prod. proprie. Si o am la butoi. Ce ma fac, cum aduc butoiul?
Guinevere
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Vin Apr 25, 2003 11:47 pm

Următorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron