Viata personala a Andreei Balan.

Forum dedicat fanilor Andreea B , ei vor putea sa primeasca raspunsuri chiar de la Andreea

Ma gandesc ca sar putea sa fie veste veche dar...

Mesajde Mr Teo » Joi Feb 27, 2003 7:33 pm

Ati auzit de A.B+ Printul Paul?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Re: Ma gandesc ca sar putea sa fie veste veche dar...

Mesajde SlC » Joi Feb 27, 2003 9:00 pm

Initial trimis de dornea
Ati auzit de A.B+ Printul Paul?



Cine mai e si asta?:con: (Printul Paul)?!
daca ti-e bine ...nu-ti fa` griji ...va trece
SlC
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Mie Ian 08, 2003 9:37 am
Localitate: Romania - Iasi

Gandeste!

Mesajde RalucaB » Vin Feb 28, 2003 1:37 pm

Initial trimis de SlC



Cine mai e si asta?:con: (Printul Paul)?!


Printul Paul de romania e nepotu' lu' Mihai I de Romania!!
Zbye!
:o :o
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

HA, HA, HA!!!!

Mesajde Andreea Pisoi » Mie Mar 05, 2003 6:40 pm

Mai, voi nu stiati ca Andreea a fost cuplata cu jumatate de Romania... ; )) Colegii mei deja se gandesc la un feat. cu MARILYN MANSON.. (Aluzie: Eu sunt innebunita dupa MANSON..... : ))
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Radu123 » Joi Mar 06, 2003 1:38 am

Da am auzit si eu de feat. cu MARILYN MANSON ....


O sa fie tare

loooooooollllllllll;P
In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

Mesajde shok-tu » Joi Mar 06, 2003 10:12 pm

eu unul nu am auzit, si sper sa nu aud veci asha ceva. Si Andreea pisoi mai tineti gura ca Andreea nu e curva,.... da' voi stiti ca a fost cu IONUT de la 4u da demult, cand trupa 4U activau.si ca dansul il stiau de la Andre, cei de la 4U. Si andreea a fost si cu Mihai de la Valahia, dar astea au fost de mult cand era inca in Andre
shok-tu
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Lun Ian 13, 2003 2:56 pm
Localitate: Romania/Cluj-Napoca

Mesajde gabuba » Joi Mar 06, 2003 10:52 pm

e treaba ei daca e cu cineva sau nu, dar in fine nu cred ca are ea vreo legatura cu paul de romania, dar totusi de unde a iesit zvonul?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Crazy_sexy_cool » Dum Mar 09, 2003 11:56 pm

Mihai de la Valahia, Paul de Romania, oare e chiar atat de important cu cine e Andreea? Oare chiar trebuie sa credem toate zvonurile pe care le auzim? Sincer nu inteleg. Suntem cu Andreea sau impotriva ei? Nu credem in ceea ce spun ziarele, dar incercam totusi sa aflam daca e adevarat...
Crazy_sexy_cool
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Lun Feb 17, 2003 12:09 am
Localitate: Somewhere....between the stars

Loloi

Mesajde Love2Fly » Lun Mar 10, 2003 1:00 am

Suntem cu Andreea sau impotriva ei?


Lol......eu sunt cu "urmele de umanitate pe care le prezinta un om" si sunt impotriva "prostitutiei in relatiile de dragoste"(daca intelegeti ce vreau sa spun)..........
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

~Nu~

Mesajde RalucaB » Lun Mar 10, 2003 1:34 pm

E nashpa un feat.cu Marlyn Manson!! Mai bine cu altu!
:)
ZbyE!

PS : Pisoy no ofence
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

jumatatea Andreei

Mesajde bartki » Mie Apr 16, 2003 12:12 pm

:sperm: sunt coleg de clasa cu Andreea;voua, fanilor va spun ca va minte pe fata; cat timp ea nega ca ar avea un iubit, de fapt se linge cu unul prin liceu toata ziua(il cheama Tavi Paltanea);
daca vreti sa verificati ma numesc Andrei Morcovescu si invat la colegiul national ILC din ploiesti, clasa XII F
:con:
bartki
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 3:01 pm

Ruºine

Mesajde Dragos C. » Joi Apr 17, 2003 1:14 pm

Uite ce colegi de clasí£ are Andreea!!

Bí£i, Morcovescule, í¾ie nu í¾i-e ruºine nici un pic? Sau ií¾i pasí£ aºa de mult de fanii Andreei, incat te-ai transformat intr-un apí£rí£tor al adeví£rului ºi ai luat hotí£rarea cí£ trebuie sí£ Ã‚Âºtim ce face Andreea prin liceu! Ia incearcí£ tu sí£-í¾i vezi de treaba ta, cí£ nu te intereseazí£ nici pe tine, nici pe noi, ce face Andreea atunci cand nu e pe scení£.

Sau eºti gelos? íži-a tras clapa ºi acum vrei sí£ te rí£zbuni?

In concluzie, nu vrem sí£ "verificí£m" nimic ºi ai face bine dací£ ne-ai scuti de asemenea amí£nunte din viaí¾a personalí£ a Andreei. RUªINE!!
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Re: Ruºine

Mesajde Hera » Vin Apr 18, 2003 4:23 am

Initial trimis de Dragos C.
Ia incearcí£ tu sí£-í¾i vezi de treaba ta, cí£ nu te intereseazí£ nici pe tine, nici pe noi, ce face Andreea atunci cand nu e pe scení£.
In concluzie, nu vrem sí£ "verificí£m" nimic ºi ai face bine dací£ ne-ai scuti de asemenea amí£nunte din viaí¾a personalí£ a Andreei. RUªINE!!


Atunci de ce sunt atatea subiecte nelegate de viata muzicala a Andreei pe acest forum? CA nu intereseaza pe nimeni? Doh!:rolleyes:
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

K

Mesajde Dragos C. » Vin Apr 18, 2003 10:02 am

Poate am fost un pic prea categoric, dar m-a enervat expresia í£luia: "se linge...".

Oricum, pe ansamblu, am vrut sí£ spun cí£ Andreea nu trebuie sí£ dea raportul cu cine se intalneºte ºi ce face.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Re: Ruºine

Mesajde bartki » Sâm Apr 19, 2003 11:25 am

Initial trimis de Dragos C.
Uite ce colegi de clasí£ are Andreea!!

Bí£i, Morcovescule, í¾ie nu í¾i-e ruºine nici un pic? Sau ií¾i pasí£ aºa de mult de fanii Andreei, incat te-ai transformat intr-un apí£rí£tor al adeví£rului ºi ai luat hotí£rarea cí£ trebuie sí£ Ã‚Âºtim ce face Andreea prin liceu! Ia incearcí£ tu sí£-í¾i vezi de treaba ta, cí£ nu te intereseazí£ nici pe tine, nici pe noi, ce face Andreea atunci cand nu e pe scení£.

Sau eºti gelos? íži-a tras clapa ºi acum vrei sí£ te rí£zbuni?

In concluzie, nu vrem sí£ "verificí£m" nimic ºi ai face bine dací£ ne-ai scuti de asemenea amí£nunte din viaí¾a personalí£ a Andreei. RUªINE!!


draga Dragos C. ,cum bine zice Hera, daca nu va intereseaza ce face Andreea in afar scenei atunci de ce exista acesta tema "viata personala a A.B."? nu realizezi ca te contrazici singur? daca te consideri un admirator al realizarilor profesionale ale A.B. atunci de ce ai intrat pe acest subiect?am tinut doar sa va arat ca ea nu e persoana care apare la Teo sau Antena 1 Ploiesti (caci numai astia o mai primesc); nu e puritana care se declara si nici marea cantareata ce se crede;si in legatura cu expresia care te-a deranjat ,"se linge", sa stii ca n-am facut decat sa descriu ceea ce vedea un liceu intreg;
si daca vrei sa vorbim despre A.B. de pe scena atunci vreau sa te intreb si eu ceva: cand a fost ultima oara cand a cantat live? si cine-i face versurile?(apropo, poate ma inveti si pe mine sa iau viata la misto)
P.S.:astept un raspuns
bartki
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 3:01 pm

ªi rãspunsul a venit...

Mesajde Dragos C. » Sâm Apr 19, 2003 4:12 pm

Mí£ bucur cí£ pe aici mai intrí£ Ã‚Âºi persoane care au peste 16 ani, chiar dací£ nu sunt fani Andreea.

Andrei, ví£d cí£ am cu cine discuta, deci o sí£ schimb tonul.

Am spus cí£ nu ne intereseazí£ viaí¾a ei personalí£, dar nu s-a iní¾eles aºa cum aº fi vrut; sí£ reformulez: NU AR TREBUI sí£ ne intereseze! Pentru mine nu conteazí£ ce face ea in liceu ºi nu m-am contrazis deloc cand am spus acest lucru; NU EU AM CREAT ACEST SUBIECT. De ce am intrat aici? Ca sí£ ví£d ce mai scriu "admiratori" ca tine ºi sí£ intru in polemici fí£rí£ nici un rezultat.

Ai vrut sí£ arí£í¾i cí£ nu e persoana care apare la Teo? Mulí¾umesc, asta ºtiam. Hai sí£-í¾i spun ceva: puí¾ini sunt cei care iºi aratí£ adevarata faí¾í£ in societate. Ne e teamí£ cí£ nu am mai fi privií¾i aºa cum vrem sau poate cí£ ne-am pierde respectul sau autoritatea in faí¾a prietenilor sau a colegilor. E simplu: poartí£ o mascí£, de bí£iat dur sau de fatí£ rebelí£ Ã‚Âºi devii popular. Eu am trecut prin asta ºi ºtiu ce inseamní£. Acum incerc sí£ fiu eu insumi ºi nu mí£ mai intereseazí£ pí£rerea celorlalí¾i. ªi ºtii de ce? Pentru cí£ nu am nevoie sí£ mí£ prefac, sunt cu mult deasupra majorití£í¾ii; ce zic ei nu inseamní£ nimic pentru mine. Andreea e alta la televizor? Bineiní¾eles.

Cum adicí£ nu e puritaní£? Care fatí£ mai e in ziua de azi... :):)

Se sí£rutí£ Ã‚Âºi gata, nu e puritaní£? Un liceu intreg a ví£zut? Da' ce, a fí£cut o crimí£?? Chiar aºa de mare e pí£catul? Nu ví£d nimic rí£u in asta ºi nu numai cí£ nu ví£d eu, dar chiar nu e nimic de condamnat. Mí£i, Andrei, hai sí£ nu exagerí£m, ok? Hai sí£ nu aruncí£m cu pietre, cí£ nu suntem fí£rí£ pí£cate... nici unul....

ªi acum hai sí£ vorbim despre Andreea de pe scení£, aºa cum ar trebui. Nu mí£ intereseazí£ cand a cantat live ultima datí£, iar versurile i le face cine trebuie, cí£ doar ea nu e poet. Puí¾ini artiºti iºi scriu propriile texte, asta cere experiení¾í£, timp, talent ºi studii (dací£ vrei sí£ iasí£ ceva de calitate).

Vrei sí£ te inví£í¾ sí£ iei viaí¾a la miºto? Asta era o intrebare retoricí£, nu? :) Vrei versuri perfecte? Du-te la Holograf, Pasí£rea Colibri (formula cu Pittiº), Cargo, Phoenix ºi incí£ caí¾iva, da' puí¾ini. íƒÃ‚ºtia-s "greii", í£Ã‚ºtia fac muzicí£ de o grí£madí£ de timp ºi tot de la í£Ã‚ºtia am pretení¾ii. Pe Andreea vreau s-o ví£d taní£rí£, cu o fustií¾í£ scurtí£ Ã‚Âºi un decolteu frumos, cantand melodii vesele ºi dansante. Iní¾elegi diferení¾a? Pe primii ii ascult cand vreau sí£ descopí£r puterea miraculoasí£ a muzicii, iar pe ea, cand sunt supí£rat sau la o terasí£, cu prietenii. Sí£ nu incurcí£m lucrurile ºi sí£ fim mai iní¾elegí£tori, cí£ nimeni nu e perfect. Sí£ critici e simplu, sí£ creezi e mai dificil.

Aº cere moderatorilor sí£ inchidí£ acest subiect, dar mí£ tem cí£ nu o vor face. Prea mulí¾i vor sí£ barfeascí£. Pí£cat.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Bai oameni buni acuma ma bagati pe mine aiurea>

Mesajde Mr Teo » Sâm Apr 19, 2003 6:22 pm

Tu ce zici mai ca NU EU AM CREAT ACEST SUBIECT, Dragos? Parca ar trebui sa fie ceva foarte aiurea despre persoana care a creat subiectul(eu adica)?
Doi , era si sub alt nume cand lam creat da mi lau schimbat administratorii.
Apropo ce tu crezi ca vedetele ca A.B nu fac si alte lucruri in viata personala in afara de ceea ce se vorbeste la TV sau prin ziare?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Re: ªi rãspunsul a venit...

Mesajde bartki » Mar Apr 29, 2003 2:04 pm

am mai multe idei asa ca le iau sistematic ca sa nu le amestec:
1)nu am judecat-o pe A.B. pentru ca se saruta(e mai bine asa) cu tipul ala pe holurile liceului;nu am vrut decat sa consemnez atitudinea ei fata de fani(ma refer la faptul ca intotdeauna nega ca ar avea vreun prieten);sigur, nici nu era treaba lor daca se iubea cu cineva sau nu;mai bine spunea ca nu comenteaza acest aspect al vietii ei si iesea mai bine;nu crezi?
2)cu sau fara voia ta ai spus un mare adevar: media varstei fanilor A.B. e una foarte scazuta;cei de la Oasis au propus candva ca minorilor sub 16 ani sa le fie iterzis sa cumpere muzica;avand o varsta prea frageda le este greu sa deosebeasca muzica adevarata de cea facuta de nepriceputi;si acest lucru l-am verificat pe verisoara-mea;daca la 10 ani asculta andre, valahia,l.a., la 11 ani asculta amici iar la 12 ani asculta shakira & avril lavigne;am inrebat-o daca ii mai place andre;mi-a raspuns "beaaaahh!!"; cred ca daca s-ar fi intodus o asemenea lege multi "artisti" de la noi ar muri de foame;
3)nu, nu vreau versuri perfecte;vreau unele decente, de bun simt;
sa stii ca gasesti si fetite ce canta melodii vesele si dansante care au o oarecare consistenta in versuri (si-mi vin acum in cap doar all saints si sugarbabes);
4) iti admir atitudinea fata de cei din jur;in primul rand te respecti pe tine;
5)mi se pare o trcere cam brusca de la Cargo la A.B. ;sincer, mie mi se par incompatibili; nu poate sa-ti placa rockul si sa-ti placa si A.B. ; dar cine sunt eu sa te judec;daca vrei melodii bune pe care le poti asculta cu prietenii la o terasa cumpara-ti albumul UNU' (un sfat prietenesc).
P.S. : tot nu mi-ai spus cum sa iau viata la misto;am incercat dar nu mi-a reusit;ajuta-ma!!!
bartki
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 3:01 pm

Re: Re: ªi rãspunsul a venit...

Mesajde covergirl^^^ » Joi Mai 01, 2003 10:07 am

mai bine spunea ca nu comenteaza acest aspect al vietii ei si iesea mai bine;nu crezi?

ai dreptate aici!
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Re: jumatatea Andreei

Mesajde maiya&gopse » Vin Mai 02, 2003 11:40 pm

Suntem 2 admiratoare ale lui Tavi Paltanea si suntem de a dreptul revoltate!! Cum adica sus numitul "se lingea cu Andreea Balan" cand de fapt el ne jura noua dragoste eterna in trei!TAVI POATE SE LINGE CU ANDREEA , DAR SI O TRAGE NUMAI CU NOI!
Draga Morcovescule, daca dai o informatie, macar da-o completa!
Vrem si noi sa stim unde se lingeau!!
Nu ii mai da emotii saracei Andreea ca iar ajunge la judetean cu furtunul in gura:)
maiya&gopse
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Mai 02, 2003 11:18 pm

o completare

Mesajde bartki » Sâm Mai 03, 2003 11:38 am

cum adica nu te intereseaza cand a cantat ultima oara live? nu asta trebuie sa faca un canatret? inseamna ca te duce si pe tine de nas ca pe ceilalti; in primul rand e o chestiune de bun simt si de respect fata de cei ce-ti cumpara muzica si vin la concertele tale; ei nu vin la aceste cantari sa asculte tot un CD;sau poate nu are voce, totul fiind facut printr-o miune a tehnicii
ai auzit de milli vanilli? unlu dintre ei s-a sinucis pentru ca au fost prinsi cu mata in sac(adica vocea de pe melodii nu le apartinea lor);dar astia de la noi nici nu au puterea sa vada cat sunt de ridicoli d-apoi sa se gandeasca la asemenea masuri.
bartki
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 3:01 pm

Re: Re: jumatatea Andreei

Mesajde bartki » Sâm Mai 03, 2003 11:43 am

Initial trimis de maiya&gopse
Suntem 2 admiratoare ale lui Tavi Paltanea si suntem de a dreptul revoltate!! Cum adica sus numitul "se lingea cu Andreea Balan" cand de fapt el ne jura noua dragoste eterna in trei!TAVI POATE SE LINGE CU ANDREEA , DAR SI O TRAGE NUMAI CU NOI!
Draga Morcovescule, daca dai o informatie, macar da-o completa!
Vrem si noi sa stim unde se lingeau!!
Nu ii mai da emotii saracei Andreea ca iar ajunge la judetean cu furtunul in gura:)


stati linistite am spus doar ca se lingeau, dar se aude ca ar fi trecut si mai departe(intelegeti voi:sperm: )
bartki
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 3:01 pm

Mesajde Dragos C. » Sâm Mai 03, 2003 11:55 am

Mí£i, Andrei, í¾i-am spus ce aºtept eu de la Andreea, dar ví£d cí£ n-ai iní¾eles (sau poate n-ai citit cu atení¾ie). Nu am nevoie sí£ revoluí¾ioneze muzica, vreau doar sí£ o ví£d cum danseazí£, cum zambeºte ºi cum cantí£, pe plají£, "Te joci cu mine" (dací£ mí£ iní¾elegi). Nu ascult sí£ ví£d dací£ face playback sau nu, ci pur ºi simplu imi place de ea.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Re: Re: jumatatea Andreei

Mesajde RalucaB » Sâm Mai 03, 2003 8:40 pm

Initial trimis de maiya&gopse
Suntem 2 admiratoare ale lui Tavi Paltanea si suntem de a dreptul revoltate!! Cum adica sus numitul "se lingea cu Andreea Balan" cand de fapt el ne jura noua dragoste eterna in trei!TAVI POATE SE LINGE CU ANDREEA , DAR SI O TRAGE NUMAI CU NOI!
Draga Morcovescule, daca dai o informatie, macar da-o completa!
Vrem si noi sa stim unde se lingeau!!
Nu ii mai da emotii saracei Andreea ca iar ajunge la judetean cu furtunul in gura:)


Sa sty ca Tavi a fost prieten cu Andreea dar nu mai este! Acum Andreea are alt prieten!
Shy Morcovescu minte!
PA!
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Sâm Mai 03, 2003 8:44 pm

moaaaaaa
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Dum Mai 04, 2003 1:13 pm

Raluk, probabil k ink mai este cu Tavi... Nimeni nu jtie... : )))
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde maiya&gopse » Mar Mai 06, 2003 12:39 am

Initial trimis de Andreea Pisoi
Raluk, probabil k ink mai este cu Tavi... Nimeni nu jtie... : )))



andreea pisoi,
nu probabil, da? noi stim sigur ca nu mai este. pentru ca el e cu mine. si pe mine nu ma cheama andreea balan. :)
maiya&gopse
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Mai 02, 2003 11:18 pm

Mesajde ulk » Mar Mai 06, 2003 2:55 am

Initial trimis de maiya&gopse



andreea pisoi,
nu probabil, da? noi stim sigur ca nu mai este. pentru ca el e cu mine. si pe mine nu ma cheama andreea balan. :)


am si eu o propunere: n-ar fi mai bine sa schimbam dreaqu' topicul siteului in VIATA PERSONALA A LUI TAVI PALTANEA??? ca oricum e mult mai interesant decat fata asta!! si in plus, voi ati vazut ce masina are??????????? Oricum BMW-ul M3 tunat al lui Tavi bate de departe harbul de Peugeot KKT al Andreei !! Si ca sa nu mai zic ca idioata se plimba in decapotabila la -30°C ! Asta ca sa-si raceasca neuronul cand se incinge de focul creatiei !!:))
FORTA FIE CU VOI FANI AI "DIVEI"!!!!!!!!!!

VA PIUP!!!

p.s. si vorba cantecului, si daca moare , voi cui ramaneti??

Propun si schimbarea motto-ului: "Traieste clipa, iubeste pe cel care te iubeste .....IN GURA!!"
ulk
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mai 06, 2003 2:39 am

Mesajde chinezu_pestele » Mar Mai 06, 2003 3:15 am

In primul rand, sa stiti ca nickul meu e pe bune! sunt si chinez si peste:) si eu sunt cel care a propulsat-o pe Andreea Balan pe piata muncii !! respectiv, eu am furnizat-o pe steaua muzicii romanesti si internationale(loool) in ..............controversatului Tavi Paltanea !!!!!

si cum adica sunt inca impreuna, ca eu nu am mai primit nici un procent din incasarile micutzei !!!

si daca aflu ca m-au lucrat, eu le rup fatza la amandoi!! de parca ea n-ar avea-o déjí  varza!

love u , Tavi! stiu ce-ai facut asta vara......
chinezu_pestele
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mai 06, 2003 3:01 am

:)

Mesajde RalucaB » Mie Mai 07, 2003 12:46 pm

Initial trimis de Andreea Pisoi
Raluk, probabil k ink mai este cu Tavi... Nimeni nu jtie... : )))


Eu styu draga Adinutza ca Andreea nu ma e cu Tavi!
Chiar ea mi-a spus personal. Nu la tel.
Okayu?
Pa
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Andreea Balan

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator