unde este Britney????????????

Stronger than yesterday

unde este Britney????????????

Mesajde ana_888 » Sâm Mai 10, 2003 2:46 pm

ce s-a intamplat cu ea?credeti ca lucreaza la un nou album???spuneti-va parerea!!!
ana_888
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Mai 10, 2003 2:34 pm
Localitate: romania-bucuresti

Mesajde Nightmare » Sâm Mai 10, 2003 8:15 pm

In prezent, Britney lucreaza la un nou album si pregateste pentru luna august lansarea unui DVD care sa contina doua aparitii live in Hawaii, intr-un concert special. Pe 16 septembrie este programata lansarea noului album.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Zotycos » Dum Mai 11, 2003 8:34 am

DA lucra la un nou album, care este gata, despre care inca nu se stie foarte multe (daca vreti ceva date despre noul album intrati la subiectul "Britney Spears NEWS" de pe forumul Britney"
Un zvon spune ca primul singel se va numi Shadow si va fi lansat pe data de 11 August in UK. Asta insemana ca videoclipul va aparea cu 1 luna innainte adica in iulie vom putea auzi noul singel Britney (dar asta depinde si de handicapatii de la MTV).

In tot acest timp Britney a incercat sa isi gaseasca un nou look. Cu noul album nu va mai fi Britney pe care o stiati voi ci va fi total diferita!!!!!

Poza cu Britney in studio inregisdtrand pentru album!!!
Fişiere ataşate
wob_rare_hqs_volume1_010.jpg
wob_rare_hqs_volume1_010.jpg (145.73 KiB) Vizualizat de 2235 ori
Zotycos
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Dec 25, 2002 10:38 pm
Localitate: Cluj

Mesajde Ire » Mie Mai 14, 2003 1:12 am

A schimbat imaginea, e tot ceea ce stiu despre ea.
Fişiere ataşate
britney.jpg
britney.jpg (5.9 KiB) Vizualizat de 2225 ori
Avatar utilizator
Ire
Junior Member
 
Mesaje: 169
Membru din: Mie Apr 30, 2003 11:00 pm

1975

Mesajde baixinho© » Mie Mai 14, 2003 8:53 am

(anul in care a fost realizat filmul "Serenada pentru etajul XII", ultimul in care a jucat regretatul Toma Caragiu)

mai subtire cu pozele.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ire » Joi Mai 15, 2003 5:14 am

Pentru a recupera cariera in cadere libera a lui Britney, producatorii acesteia studiaza o colaborare strategica cu Justin Timberlake. El si Britney vor cinta impreuna in duet, cu obiectivuld e a regenera popularitatea si imaginea cintaretei.

Datorita esecului ultimului album (9 milioane de discuri vindute in toata lumea), Britney vrea sa profite de momentul de aur al fostului ei iubit, introducind acest duet in discul pe care il pregateste.
Avind in vedere lipsa de timp a celor doi, duetul va fi foarte probabil virtual, inregistrarile facindu-se in mod separat.[...]
Avatar utilizator
Ire
Junior Member
 
Mesaje: 169
Membru din: Mie Apr 30, 2003 11:00 pm

Mesajde Zotycos » Joi Mai 15, 2003 9:40 pm

Initial trimis de Ire
Pentru a recupera cariera in cadere libera a lui Britney, producatorii acesteia studiaza o colaborare strategica cu Justin Timberlake. El si Britney vor cinta impreuna in duet, cu obiectivuld e a regenera popularitatea si imaginea cintaretei.

Datorita esecului ultimului album (9 milioane de discuri vindute in toata lumea), Britney vrea sa profite de momentul de aur al fostului ei iubit, introducind acest duet in discul pe care il pregateste.
Avind in vedere lipsa de timp a celor doi, duetul va fi foarte probabil virtual, inregistrarile facindu-se in mod separat.[...]




Pe cel mai cunoscut site de stiri de pe net ANANOVA.com scrie alceva despre colaborarea dintre Britney si Justin. Scrie ca Justin s-ar fi dus la Britney pentru o colaborare :) . Si acum nu mai inteleg tot ce face Britney este rau in ultima vreme. De ce nu se scrie ca Jlo face dueturi numai cu negrii ca sa-si salveze cariera ca ea de una singura nu a reusit sa ajunga niciodata pe primul loc in BILLBOARD HOT 100 asa cum a facut Britney cu I'm a slave 4 u!!!

Adica cum esecul ultimului ALBUM. 9 mil de discuri in comparatie cu cele 7 milioane ale Shakirei sunt multe si nu puteti spune ca Shakira nu a avut succes. (NU INTELEG DE CE SE SPUNE ESECUL ULTIMULUI ALBUM)

I DON"T UNDERSTAND YOU PEOPLE!!!!!!!!
Zotycos
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Dec 25, 2002 10:38 pm
Localitate: Cluj

Mesajde Zotycos » Joi Mai 15, 2003 9:44 pm

AAA si by the way nu Justin este ala care si-a lansat cariera pe seama lui Britney.

Nu el mergea la posturi de radio si promitea ca va dezvalui lucruri picante din relatia sa cu Britney daca melodia lui va fi data de mai multe ori la radio.
Nu el facea cate si mai cate declarati numai pentru a aparea in preasa (adica publicitate)
Nu el si-a gasit si subiect de VIDEOCLIP DIN RELATIA LUI CU Britney


Decai hai sa mai vorbim cine a profitat de cine. NU II ESTE JUSTIN DATOR!!!!!!!!!!!!!!!
Zotycos
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Dec 25, 2002 10:38 pm
Localitate: Cluj

Mesajde Ire » Vin Mai 16, 2003 2:03 am

Nu sariti pe mine, nu sint nici pro nici contra Britney. Am luat ce am scris dintr-un articol din presa italiana, nu-mi apartine. Credeam ca [...] de la sfirsit va facea sa ginditi ca este luat dintr-un articol.
Era mai lung, dar mi-a fost lene sa-l traduc pe tot.

Ah..."by the way", nu era luat dintr-un forum sau ziar pro JLo sau mai stiu eu cine...
Understand people now?
Avatar utilizator
Ire
Junior Member
 
Mesaje: 169
Membru din: Mie Apr 30, 2003 11:00 pm


Mesajde Zotycos » Vin Mai 16, 2003 9:49 pm

nu de tine m-am luat ci de articol
SCUZE daca s-a inteles gresit!
Zotycos
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Dec 25, 2002 10:38 pm
Localitate: Cluj


Înapoi la Britney Spears

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron