Andreea Balan are un NOU PRIETEN!

Forum dedicat fanilor Andreea B , ei vor putea sa primeasca raspunsuri chiar de la Andreea

Andreea Balan are un NOU PRIETEN!

Mesajde Andreea Pisoi » Vin Mai 02, 2003 9:33 pm

Focoasa blondina, pe numele ei real: ANDREEA BALAN, a declarat intr-un interviu pentru revista "BRAVO" k are un nou prieten ji k este pregatita pentru "fiorul dragostei". Cu totii suntem curiosi sa aflam cine este acest misterios baiat kre i-a furat inima ji in curand... Ji virginitatea... : ))
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde covergirl^^^ » Vin Mai 02, 2003 9:41 pm

woo, si tocmai vorbeam despre asta....
apropos, a luat-o razna sau vrea sa shocheze??
ce misterios baiat :con: hmm....facetzi pariu cu mine ca e blond?!??:p :cool: si totushi ma surprinde ca a lasat-o taticu' sa zica ca are prieten!!(scuzatzi CACOfonia)
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Vin Mai 02, 2003 11:51 pm

baiat kre i-a furat inima ji in curand... Ji virginitatea... : ))


Ce vulgara esti!

Si daca are ce? nu e si ea fata? nu are si ea p****a? mie mi se pare un lucru normal.....abstinentza strica!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

LOL!

Mesajde Andreea Pisoi » Sâm Mai 03, 2003 4:27 pm

Love, nu-s vulgara... Cam aja s-a adresat ji Andreea in revista... Deci... Anyway, e viata ei ji toate au un incepu`...
Cover, pai ea a avut foarte multi prieteni pana acu`.. Iar Tavi nu cred k e blond... Eu propun: Brunet cu ochii verzi sau albastri. Costin, tu ce parere ai?! : ))))
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde rrb » Sâm Mai 03, 2003 9:55 pm

Ultima intrebare din interviu e miezul interviului cand reporterul o intreaba daca e virgina iar ea vrea sa socheze da mai sunt dar nu peste mult timp o voi pierde . ABIA ASTEPT. Ce parere aveti. Cred ca in fiecare noapte vibratorul e langa ea. saraca nu mai poate.
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Mesajde covergirl^^^ » Sâm Mai 03, 2003 10:24 pm

Initial trimis de rrb
Ultima intrebare din interviu e miezul interviului cand reporterul o intreaba daca e virgina iar ea vrea sa socheze da mai sunt dar nu peste mult timp o voi pierde . ABIA ASTEPT. Ce parere aveti. Cred ca in fiecare noapte vibratorul e langa ea. saraca nu mai poate.


bleah hai ca mi se face greatza de la interviurile astea de kkt ..
ea crede ca ne impresioneaza ....haaahaaaa :p !
e de-a dreptul :bleah: !! mai bine nu mai zic nimik ca s-ar putea sa fie nashpa
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

haha

Mesajde Love2Fly » Sâm Mai 03, 2003 10:32 pm

o intreaba daca e virgina iar ea vrea sa socheze da mai sunt dar nu peste mult timp o voi pierde . ABIA ASTEPT. Ce parere aveti. Cred ca in fiecare noapte vibratorul e langa ea. saraca nu mai poate.


Looooooooooool....ce tare! cica :" abia astept".....de aia e asha "umeda" Andreea mereu!:) Vibratorul bata-l vina....da?
Daca bagi vibratorul nu se considera dezvirginare?:con:
:o :sperm:
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Dum Mai 04, 2003 1:05 pm

Costin, si spuneai ca io-s vulgara :PPP LOL! Raul, se referea la faptu` k el "ABIA ASTEAPTA!" sa treaca Andreea de pasul asta, nu Andreea "abia asteapta"... : ))) E o mare diferenta, da` never mind... : ))) Restu` nu vreau sa comentez. Inc-un lucru: Cover, peste cativa ani n-o sa ti se mai para asa "scarboasa" chestia asta, crede-ma! :P Andreea a facu` un lucru normal raspunzand la interviu. Era si timpu` sa aflam si noi mai multe.... :P
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Vreau eu

Mesajde Love2Fly » Lun Mai 05, 2003 12:07 am

As vrea eu sa o dezvirginez! Cer prea multe? Hai mai!!!! mi-am luat chiar si un BMW serie 3 pentru asta? se poate? hai! ca sunt expert in dezvirginat.
Sexologul Sef
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde mihaitzu » Lun Mai 05, 2003 11:53 am

Andreea are prieten de mult timp, si mi-a spus mie ca il iubeste. Eu stiam de mult timp treaba asta. Numele lui va ramane secret pana cand il va face Andreea public. Si ce aveti voi cu saraca fata daca nu vrea sa mai fie virgina?
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Lun Mai 05, 2003 7:31 pm

Costin!!! LOOOOOOOOOOOL!!! Ejti expert?! : ))) Nu credeam c-o sa aud vreodata chestia asta din partea ta... Mihaitzu, SCUTESTE-NE!! E viata Andreea, exact cum ai spus tu, si nu te mai da mare.. Ok?
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde covergirl^^^ » Dum Mai 11, 2003 12:15 am

Initial trimis de mihaitzu
Andreea are prieten de mult timp, si mi-a spus mie ca il iubeste. Eu stiam de mult timp treaba asta. Numele lui va ramane secret pana cand il va face Andreea public. Si ce aveti voi cu saraca fata daca nu vrea sa mai fie virgina?


cu "saraca fata"?? :p zici de parca ar fi o victima sau ceva de genu' asta :rolleyes:
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Dum Mai 11, 2003 12:46 am

Initial trimis de Andreea Pisoi
Costin!!! LOOOOOOOOOOOL!!! Ejti expert?! : ))) Nu credeam c-o sa aud vreodata chestia asta din partea ta... Mihaitzu, SCUTESTE-NE!! E viata Andreea, exact cum ai spus tu, si nu te mai da mare.. Ok?


Ma jignesti....daca nu eram expert nu ne intalneam la mare anu' trecut!:):D
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Dum Mai 11, 2003 12:01 pm

Off topic: Costine, ce vrei sa spui...? :confused: :p
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mihaitzu, SCUTESTE-NE!! E viata Andreea, exact cum ai spus tu, si nu te mai da mare..

Mesajde mihaitzu » Sâm Mai 17, 2003 10:46 pm

Am spus eu ceva care sa o deranjeze. Nu voi publica numele lui pana nu imi va da ea voie. So....buz off
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Sâm Mai 17, 2003 11:10 pm

Doamne dar cat se mai lauda, vezi ca ne stresezi mihai, incearca sa te controlezi.

cica e de 3 luni cu el...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Dum Mai 18, 2003 12:31 am

Initial trimis de Andreea Pisoi
Off topic: Costine, ce vrei sa spui...? :confused: :p


Eram cu un motiv acolo nu? pt cineva? daca nu eram "expert" nu mai veneam pt acel cineva!:) Oricum....daca nu erati voi in seara aia pe langa "noi" ii "faceam felul" domnisoricii....fi 100% sigura de asta!
M-ati distrus!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde mihaitzu » Dum Mai 18, 2003 1:48 pm

Gaby u termina-te k nimeni nu te-a intrebat ceva, iar u Love2fly, no offence dar incearca te rog sa ramai pe subiectul care trebuie, k?

Inca o chestie, Gabyzzu e prea stresat de ce spun eu, incat nici nu si-a dat seama ca altii vorbesc despre cu totul altceva pe aici.
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Dum Mai 18, 2003 2:41 pm

:rolleyes:

---

:rolleyes:


p.s. astfel de persoane nu merita atentia mea, hai sa vedem care se simte. Idiotii care nu isi dau seama ca sunt on topic.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde mihaitzu » Dum Mai 18, 2003 2:51 pm

Chiar trebuie sa ne certam la fiecare post al celuilalt, Gaby? Putem sa tinem in noi? Sa incercam, k?
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Dum Mai 18, 2003 9:04 pm

Initial trimis de mihaitzu
Chiar trebuie sa ne certam la fiecare post al celuilalt, Gaby? Putem sa tinem in noi? Sa incercam, k?



LooooLLL !!!! gata, yo nu mai pot sa tzin in mine :A
ce important ejti mihaitzu....shi ashtia nu te respecta deloc! sa le fie rushine :ham: A-) !

PS: :p
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde mihaitzu » Lun Mai 19, 2003 3:40 pm

hmmmm! Dupa cum am mai spus pe alt thread, ce bitch poti sa fi cand vrei :) :) Si de data asta nu glumesc :)

P.S.: :)
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Lun Mai 19, 2003 3:52 pm

mihai inca un mesaj de acest tip si ai ban. clar?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Lun Mai 19, 2003 4:39 pm

Parca vorbeam despre ANDREEA... :rolleyes:
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde covergirl^^^ » Lun Mai 19, 2003 8:57 pm

Initial trimis de Andreea Pisoi
Parca vorbeam despre ANDREEA... :rolleyes:


parca......:rolleyes:
mihaitzu... bi*ch e bunicata ;)
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

bi*ch e bunicata

Mesajde mihaitzu » Lun Mai 19, 2003 9:03 pm

Poate a fost in tinerete, acum sigur nu mai e, unii inteleg dc. Revenind la Andreea, da are un prieten, cine stie poate el este cel care ii va rapi virginitatea. Cine stie? poate i-a rapit-o deja :)
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde Dandita » Mie Mai 21, 2003 4:22 pm

eu nu am mai auzit pana acum ca andreea balan are vreu prieten,dar daca voi stiti ca are sau ca a avut nu puteti stii sigur daca i-a furat virginitatea...
Dandita
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 21, 2003 4:09 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Andreea Pisoi » Joi Mai 22, 2003 2:39 pm

Citeste numaru` trecu` al revistei "BRAVO" si vei afla despre ce vorbim aici, ok?
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde mihaitzu » Sâm Mai 24, 2003 1:06 pm

Are partea ei de dreptate si fata asta. Nu avem de unde sa stim ca i-a furat virgintatea pana in prezent. Poate ca au planuri ptr. mai incolo sau poate i-a furat-o deja. Vai dar incurcat mai e
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde Beauty_Angel » Sâm Mai 24, 2003 1:22 pm

Eu nu cred ca ar trebui sa comentam viata ei personala, nu credeti?
Gandeste bine inainte de-a actiona daca nu vrei sa faci greseli
Beauty_Angel
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Joi Mai 22, 2003 8:06 am
Localitate: Langa Dumnezeu

Următorul

Înapoi la Andreea Balan

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori