Urari De Sarbatori Ptr. Hi-q!!!!

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Urari De Sarbatori Ptr. Hi-q!!!!

Mesajde forever_clo » Mar Dec 18, 2001 10:30 pm

Eu le doresc celor de la Hi-q, cu ocazia sarbatorilor, implinirea si a celor mai imposibile dorinte, multa fericire si sanatate si mult succes in continuare.
Sper ca venirea anului 2002 sa le aduca tot ce este mai bun pe lumea aceasta, ptr. ca, dupa parerea mea, o merita dupa cat au muncit.
Toate urarile de bine si lui Razvan care este o persoana de treaba la care eu tin fffffffffff mult.
Sper sa nu ne uitati niciodata pe noi, fanii, care v-au iubit, va iubesc si va vor iubi in continuare neconditionat.


Multi pupici dulci si multa dragoste de la:



Madalina, 18 ani, Bucuresti!
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

hi-q

Mesajde Luci » Mie Dec 19, 2001 8:34 am

De sarbatori eu le doresc sarbatori fericite si implinirea tuturor dorintelor si sa-si faca cat mai mmmmmmulti fani posibil

LA MULTI ANI HI-Q


SARBATORI FERICITE


SA AVETI UN REVELION BESTIAL
Luci
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mie Noi 07, 2001 1:46 pm

SARBATORI FERICITE

Mesajde aditu » Mie Dec 19, 2001 10:15 pm

EU LE DORESC CELOR DE LA HI-Q CA SARBATORILE DE IARNA SA LE ADUCA BUCURIA CRACIUNULUI PRIN SPERANTA SI EMOTIA CRACIUNULUI PRIN DRAGOSTE.
LA MULTI ANI!!!
aditu
 

Mesajde AlinutzaKenzo » Mie Dec 26, 2001 2:24 am

SARBATORI VESELE SI UN CRACIUN PLIN DE VIATZA!
SANATATE MAXIMA!
AlinutzaKenzo
 

DANY PRASACU din Corabia

Mesajde Vizitator » Lun Dec 31, 2001 6:07 am

Sal hi-Q si fanilor merita cat mai mult sa fiti impreuna pentru ca numai uniti veti invinge.Vreau sa mai stiti ca va iubesc fff mult.Acum nu prea mai am timp si tree sa plec pa pa si va iubesc pe toti.
Vizitator
 

Feliz anio Nuevo Hi-q!

Mesajde NSYNC13 » Lun Dec 31, 2001 6:49 am

Hi-q La Multi Ani! Sarbatori Fericite,un an nou bun si sanatate!

Merry Christmas! Happy Hollydays! Feliz Navidad!~
Feliz ano nuevo!


La multi ani!


Crina
I'm overprotected:):cool1:;love

I ;love rock'n'roll!

Te nasti, cresti, iubesti, imbatranesti, mori....:sun:
NSYNC13
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mar Noi 27, 2001 6:08 am
Localitate: Chicago

la multi ani

Mesajde Vizitator » Mar Ian 01, 2002 2:24 am

La multi ani!
sunt o fana de-a voastra de sigur
nu prea inteleg sincera sa fiu de ce v-a scris asa de putina lume........
u´r good,dar nu o lasati balta.fiti si mai buni!
Vizitator
 

Mesajde gabuba » Mie Ian 02, 2002 3:14 am

Pentru ca m-am saturat de veshnicele urari de sarbatori, shi tind sa cred ca voi ajunge la ideea ca cei care le folosesc au mintea imbatranita (nu o luatzi in nume de rau inca nu am ajuns la acea decizie) am hotarat sa intziez o noua moda...
Sper ca shi cea mai ascunsa temere, a gandiri sa fie izgonita cu coada intre picioara, sper ca vei spera in inima de fier a celorlaltzi caci astfel singur drum itzi vei croi prin nametzii paradei care urmeaza dupa ceea ce noi numim MOARTE.....
consider ca cei de la Hi-q, sunt sinceri, iar eu cred in oamenii care spun ceea ce gandesc, cred IN TINE HI-Q !!!!!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

An nou fericit!!!!!!!!!!!!

Mesajde Vizitator » Joi Ian 03, 2002 11:39 pm

E prima data cand va scriu si sper sa fie bine!!!!!!!!
Va doresc un " an nou fericit" cu cat mai multe piese noi cu cat mai mult succes de cat in anul care tocmai a trecut!In afara de atatea urari in cariera va doresc numai bine in viata sentimentala si nu numai, si multa-multa sanatate.
Cu mult drag,
o fana de a voastra,


Noemi din Cluj!!!!!!!!!

P.S. sa veniti prin Cluj mai des!!!!!!!!
Vizitator
 

Mesajde graphiX » Mie Ian 26, 2005 1:36 am

Sal hi-Q si fanilor merita cat mai mult sa fiti impreuna pentru ca numai uniti veti invinge.Vreau sa mai stiti ca va iubesc fff mult.Acum nu prea mai am timp si tree sa plec pa pa si va iubesc pe toti.


Dany esti cumva ruda cu Dragos Prasacu din Ploiesti? Daca da, te rog trimite-mi un pm
graphiX
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 26, 2005 1:31 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator