90-60-90

90-60-90

Mesajde loran_raul » Dum Iun 08, 2003 8:02 am

Eu cred ca barbatii nu prefera femeile cu masuri perfecte: 90-60-90. Sunt frumoase dar problema e ca fizicul lor superb ii complexeaza pe majoritatea barbatilor. Voi ce ziceti?
loran_raul
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Lun Iun 25, 2001 12:51 pm
Localitate: bucharest

Mesajde dirklady » Dum Iun 08, 2003 11:14 pm

Nu cred ca un barbat poate fi complexat de masurile unei femei..............dimpotriva ar trebuie sa fie orgolios ca are langa el o asa frumusete de femeie....
O mare durere sa iubesti, o mare nenorocire sa scapi de aceasta durere.
Nu exista secrete pe care timpul sa nu le dezvaluie.
dirklady
Junior Member
 
Mesaje: 119
Membru din: Joi Noi 14, 2002 11:14 pm
Localitate: italia

Mesajde Faded Existence » Mar Iun 10, 2003 11:06 am

Daca unul din parteneri (in special femeia) e perfect/a, atunci sigur celalt va fi gelos....adica n-ar fi asa gelos daca prietena lui ar fi urata, fiindca stie ca nu are competitie, dar daca e frumoasa si are multi admiratori, sigur prietenul ei se va simti amenintat intr-un fel...
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Salma » Mar Iun 10, 2003 11:49 am

E o prostie sa crezi ca frumusetea sta in centimetri, daca esti un manechin si la propriu, si la figurat, doar un barbat cu foarte putina minte s-ar lasa fascinat de tine pe termen lung. Frumusetea vine din interior (mama, ce clisheu) si o femeie poate fi iubita pentru ca este amuzanta, iubitoare, pentru ca stie sa-l faca pe cel de langa ea sa o vada ca fiind cea mai frumoasa femeie din lume, asta pentru ca frumusetea sta in ochii celui care te priveste. Cred ca barbatii nu stau cu femeile perfecte nu pentru ca ar fi complexati, ci pentru ca dupa o vreme se plictisesc sa se joace cu papusi si isi doresc un om in carne si oase.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde ROBAKITA » Mar Iun 10, 2003 1:51 pm

La femeile perfecte chiar daca au masurile perfecte nu au mintea cuvenita marimilor:).Cred ca barbatii prefera cel mai mult frumusetea interioara decit cea exterioara:) asta am vazut de foarte multe ori in viata de zi cu zi,baieti destul de bine cu niste tipe care te lasau rece.Chiar daca nu are masurile perfecte daca cel de linga ea se simte destul de bine pentru el poate fi femeia perfecta:)
''Pe masura ce aflu mai multe ,imi dau seama ca nu stiu nimic.'' SOCRATE
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Weet-weet » Dum Mar 14, 2004 8:36 pm

Nu cred ca exista masuri perfecte .. nici 90-60-90 nu sunt perfecte .. Cunosc pe cineva care are masurile astea dar e departe de a arata bine , daramite de a fi perfecta !
Daca e sa vorbim despre femei care arata bine ( lasand deoparte masurile ) nu cred ca barbatii se simt complexati ... E diferenta mare intre cat de bine arata o femeie si cat de bine arata un barbat . Si barbatul nu trebuie sa se simta complexat .. Ar trebui sa se simta bine stiind ca are langa el o femeie care arata asa de bine ; ar trebui sa se gandeasca la motivele ce au facut-o pe respectiva sa stea cu el ;)

Nu cred ca o femeie poate fi comparata ( in ce priveste frumusetea ) cu un barbat ...
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde gigica » Vin Sep 02, 2005 11:02 am

Nu cred ca barbatii sunt complexati de fizcul unei femei. Au si ei cu ce sa se laude. Dar oricum, daca are 90-60-90 si o fata de iti vine sa ii pui perna pe cap sa nu o vezi, ce mai conteaza? ~p
Cel mult, cred ca stau cu grija ca daca e frumoasa fata e clar ca nu e numai pentru ei ;)
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm


Înapoi la Frumusete

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron