forum propriu

ce-a fost pe Muzici o data

ne afcem forum nou sau ramanem aici?

Chestionarul s-a închis pe data de Mie Dec 26, 2001 7:38 pm

ramanem aici
6
38%
forumul nostru
10
63%
 
Voturi totale : 16

forum propriu

Mesajde Vizitator » Dum Dec 16, 2001 7:38 pm

in curand o sa am posibilitatea de a face propriul forum, doar pentru rockeri.

intrebarea este, ne facem un forum doar pentru rockeri sau ramanem aici, pe faclub?
Vizitator
 

forum propriu!

Mesajde Rockeru'Somer » Dum Dec 16, 2001 10:17 pm

eu as dori un forum propriu !
am si votat asa....mai bine decat cu toate dejectiile dens!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde gaga » Lun Dec 17, 2001 9:54 am

Vali e cool forum propriu doar daca:

- merge repede
- ramane si asta ca sa tragem noi veniti
- e legat de un site cu trafic mare
- arata bine

(mie imi place asta, ma enerveaza doar ce-l oftica si pe rockeru' somer)
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde tseposu » Lun Dec 17, 2001 11:00 am

si mie-mi place forumul asta, dar nu m-ar deranja nici unul propriu daca ar ramane cei care scriu aici
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde onk » Lun Dec 17, 2001 11:47 am

n-ar strica unu separat, da faceti ceva astfel incat sa mai afle si altii
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

Mesajde Dragos PR » Lun Dec 17, 2001 12:03 pm

sunt cateva puncte pe care numai tu le poti clarifica:
- problema tehnica: viteza (pe dialupu meu asta nu prea merge, da se putea si mai rau) plus altele
- ratingu (nu tre sa ajungem in fundu netului, trebe reclama si aglomeratie)
daca astea doua sunt rezolvate, normal ca ar fi misto unul separat, mai ieri-alaltaieri intrase unul cu 3SE pe aici
Dragos PR
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Mar Dec 04, 2001 4:30 pm
Localitate: Romania

Mesajde FrozeN » Lun Dec 17, 2001 3:53 pm

Separat neica, nu de alta dar de fiecare data cand intru in pagina principala vad sectiunile 3 stundenti, Hanibal X etc.
FrozeN
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Aug 17, 2001 10:23 am
Localitate: -

Mesajde Rolf » Lun Dec 17, 2001 6:09 pm

Daca se muta forumu se muta cu tot cu ce s-a vorbit pina acum? Sau se pierd toate threadurile?
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

Mesajde Vizitator » Lun Dec 17, 2001 9:56 pm

se va pierde tot...dar putem copia discutiile acolo
Vizitator
 

Mesajde FrozeN » Joi Dec 20, 2001 1:05 am

Cand va fi gata?
FrozeN
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Aug 17, 2001 10:23 am
Localitate: -

Mesajde Vizitator » Joi Dec 20, 2001 1:14 am

Initial trimis de FrozeN
Cand va fi gata?


pai deocamdata nu m'am inteles la pretz cu omul...ca de astea free nu prea se gasesc...


mai asteptam...:confused:
Vizitator
 

Mesajde FrozeN » Joi Dec 20, 2001 9:37 pm

Draci, vrea si bani. Urat moment.;wa
FrozeN
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Aug 17, 2001 10:23 am
Localitate: -

Mesajde Vizitator » Vin Dec 21, 2001 1:53 am

ia bagati voi un ochi aici si spuneti-mi ce parere aveti


momentan se lucreaza la forum si intre timp poate ne hotaram daca ramnem aici sau ne mutam akolo

si daca ne mutam sa ne gandim la niste rubrici :)
va astept pe toti sa va inscrieti akolo


avantaje:
nu mai intra tot felul de biscuiti pe aici sa aberezi shi ei
viteza e la fel ca aici, poate un pic mia rapid mi se pare mie
e controlat total de noi, nu va mai trebui sa depindem de altcineva
procesarea e mult mai rapida, cgi-ul merge mai repede ca php-ul
ne vom putea pune categorii cate shi cum vrem noi
avatari: avem avatari
mesageria: mesageria este mult mai frumoasa

dezavantaje:
baneru de deasupra
Vizitator
 

alte probleme...

Mesajde Vizitator » Vin Dec 21, 2001 7:28 am

dragosh:
pe dial-up clar merge mai repede, l-am testat
cand ne vom inchega putin voi face shi reclama pe alte forumuri si eventual prin banere si alte alea

dana:
- am ramane aici, dar cu ce folos, caci acolo tot noi o sa fim. ramanem o perioada si apoi predam forumul cui il vrea
- cu situl cu trafic mare nu stiu, probabil ca o sa il anunt la hmm.ro si o sa avem ceva trafic de la ei (vis-a-vis de hmm am sa-ti spun ceva in particular)
- de aratat arata bine si poate sa arate si mai bine


:bok:

werde e deja membru, avem shi o sectiune de gotic
Vizitator
 

Mesajde Aliosha » Vin Dec 21, 2001 8:43 am

Arata foarte bine pentru inceput.
Avatarii sunt misto...
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde FrozeN » Vin Dec 21, 2001 11:25 am

M-am inscris acum vreo 5 minute. Merge mai bine decat aici si pentru inceput e bine.
Mai sunt oricum de multe de facut in ceea ce priveste aspectul forumului.
FrozeN
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Aug 17, 2001 10:23 am
Localitate: -

Mesajde Administratori » Mar Dec 25, 2001 9:58 am

Parerea mea este ca forumul acela SAX big time... sa vedeti cum o sa arate fanclub in 2 saptamani si apoi mai vorbim... Forumul o sa fie mutat in cursul zilei de astazi (sau maine) pe un server din romania si atunci o sa mearga mai repede decat CG-ul. Vali daca tzi-ai facut alt formu nu cred ca mai trebuie sa stai moderator aici, mai ales ca in ultimul timp nu te comporti asha cum trebuie sa se comporte un moderator.
Daca vrei sa copiezi mesajele sa ne spui, caci nu cred ca ai de gand sa o faci manual ;)
Suteti suparati ca exista forumuri de genul 3SE AnimalX si HiQ langa forumul de Rock? Singura chestie cu care pot sa va ajut, este sa fac inca 2 forumuri Cargo si Iris, insa daca si forumurile dance au succes nu vad de ce trebuie sa le shterg? pentru simplul motiv ca nu le plac unora dintre voi? bwahaha .... vizitezi ceea ce itzi place, parerea mea... daca itzi place rockul, vizitezi forumul de rock.... sper ca am fost destul de clar.
Vali - pana o sa recapeti sentimente mai bune pentru fanclub, itzi este luat dreptul de moderator.
In legatura cu avatarii, sunt de acord, insa o sa trebuiasca sa avetzi un numar minim de posturi, probabil ca 300.

cya
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Dezavantaje

Mesajde Administratori » Mar Dec 25, 2001 8:10 pm

Eu sunt proprietarul fanclub (fostul administrator) ...

Vad ca Vali chiar vrea sa facu un alt forum. Din punctul meu de vedere ... eu o sa-l ajut cat pot. Acum sigur ca nu mi-ar place nici sa pierd vizitatori ai forumului meu, dar cred ca lucrul acesta nu se va intampla dintr-un motiv simplu: fanclub va fi in scurt timp (sper sa insemne cateva saptamani scurt :D ) cel mai mishto forum din ro.
Despre dezavantajele mentionate:
- viteza: tocmai mut forumul pe un site din ro. S-ar putea ca mutarea sa nu fie permanent dar un lucru e cert ... viteza de acces se va imbunatati semnificativ
- modul cum arata: Imediat dupa vacanta fanclub.ro o sa-shi schimbe infatisharea ... vom incepe cu culorile ... probabil vom upgrada la ultima versiune de vb (sa fie facilitatzile cele mai mishto), shi tocmai am vorbit cu un designer de prima clasa despre nishte imbunatatiri la design .. va spun io tipu e meseriash .. iar daca treaba iese ... O SA ARATE MISHTO DE TOT !!!
- deranjul altora : aici chiar nu prea va pot ajuta referitor la forumul curent deoarece este un forum public ... shi este vizibil shi de altzii ... in schimb daca vreti va pot ajuta cu un forum privat... adica alaturi de acesta sa mai apara un forum invizibil, in care sa bagati pe cine vretzi .. shi sa spunetzi doar cui vretzi voi de el. Acest lucru se poate face fara probleme shi veti avea un forum dedicat siteului vostru de rock (invizibil pe fanclub), insa ... intrebativa daca merita ... barfe online ... a avut ceva de genu asta shi au ajuns la concluzia ca nu merita ... de ce ? pentru ca o sa discutati doar voi 20-30 intre voi shi nimeni nu o sa shtie de voi .... whatever ... :) ... decizia e a voastra ...

Referitor la acest forum .. eu zic ca Vali shi cu DANA s-au descurcat de minune ... :bok: insa noul admin mi-a zis de nishte lucruri urate pe care le-a facut Vali ... pe care drept sa spun nu prea le-am verificat (sters subiete, inchis subiecte) ... Un lucru tre sa fie clar .. daca vreti sa va faceti forumul vostru ... no problem .. ba chiar o sa va ajut (de exemplu cu un forum privat) dar nu accept ca Vali sau oricine altcineva sa ishi bata joc de forumul asta ...

Momentan el este unul dintre cei care au avut un rol important la lansarea forumului de rock ... dar decizia o las administratorului caci el se ocupa zi de zi de forum.
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

mai baieti...

Mesajde Vizitator » Vin Dec 28, 2001 11:04 pm

...adrian, sopra si compania...

voi tre sa pricepeti niste lucruri...
pe noi nu ne deranjeaza ca exista si alte forumuri, doamne fereste, e moka, nu ne plangem de ce iti mai construiesti tu in curtea proprie...dar ne deranjeaza cand vin oameni de akolo sa posteze aici ca le-a placut shi lor nu stiu ce balada a trupei X sau care vin si spun ca sunt fani ai trupei rock voltaj sau directia 5 :(

intr-adevar, in comparatie cu php-ul, cgi-ul are niste dezavantaje, dar care sunt eclipsate de calitatea oamenilor care posteaza :)

nu vad care e problema ca eu sunt moderator aici si akolo, dar iti accept decizia. nu e ca si cum ar fi un conflict de interese, acolo e forum doar de rock, nu o sa iti fur fanii andre sa ii duk acolo.

sentimentele fata de fanclub raman acelasi, nu stiu cine ce ti-a zis, banuiesc ca a fost mana lu sopra, ca el are apucaturi de astea paranoice de la episodul may (stie adrian :) )

repet: nu am sters nimic in ultima vreme, nu intru pe sport pentru ca nu sunt un fan al sportului...deci baietii mananca rahat cu lopata

barfe online a ajuns asha din mai multe motive, unul ar fi ca slam si 50 nu au grija de forum, ei vin din an in paste sa mai arunce o intrebare sau sa sa planga la admin ca fac eu curatenie in locul lor. nu ne vina nimanui, decat a lor, ca putinii oameni care veneau acolo au migrat spre alte forumuri. aici ma recunosc shi eu vinovat, ca le-am furat din vizitatori. da, intr-adevar, mi-am bagat nasul pe akolo, am banat 4 membri si am intervenit in niste topicuri, dar asta cand situatia era de nesuportat dpdv uman si cei doi nu dadeau semne ca ar fi fost in viata.

pot sa stiu shi eu cum mi-am batut joc de foruml asta, daca nu va e cu suparare? am injurat membri, am fost tiranic pe forumul meu sau in perioada cand eram super?

"Momentan el este unul dintre cei care au avut un rol important la lansarea forumului de rock" asta-i buna rau de tot. nu cred. eu sunt ala care a infiintat foruml de rock, legat fiind de cele 2 situri ale mele, lucru care banuiesc ca iti aducea oarecare trafic si membri. nu multi, dar de calitate

ia baga matele un ochi aici si spune-mi pe unde au intrat majoritatea oamenilor astia in forum? sa fi intrat oare prin siturile mele?

nu vreau sa par nerecunoscator (de fapt sunt foarte recunoascator pentru ca mi-ai oferit un laborator pentru a putea dezvolta propria-mi creatie) dar asta este, imi pare rau, o parte din noi ne vom muta acolo

si inca ceva: sa aiba impresia cine mai conduce treburile pe aici ca am facut treaba asta din cauza ca mi-a fost retrase anumite drepturi (hotzeste asha, fara sa fiu instiintzat, fara sa mi se spune de ce, cum ar fi civilizat) cum ma tot bate sopra la cap in ultima vreme pe irc. pur si simplu am simtzit nevoia sa mai fac un pas


cu avatarii nu vor fi probleme, majoritatea de aici avem peste 300 posturi, unii chiar peste 1000, altii se pregatesc sa ajunga la o mie


acum sa discutam despre diverse probleme pe care vi le-am semnalat la vremea lor, despre logo-ul de la boardul hip-hop pe care vi l-am trimis mai luna trecuta (btw, cine a venit cu ideea si cu niste membri pentru forumul ala care acum e in paragina tot din motive de mine stiute), despre linkul din situl bugmafia (care are peste 100 de vizitatori zilnic) si alte alea pe care voi le-ati ignorat...


eu o sa raman aici, daca imi veti permite, in special pentru forumu de barfe si pentru cel de cinema.
daca va razganditi si vreti sa avem o discutie inteligenta si bazata pe respectul reciproc, nu pe ce auzim la piata, adresa mea de email inca mai functioneaza...
Vizitator
 

Mesajde Administratori » Sâm Dec 29, 2001 7:25 pm

sal'tare
Sopra here

Vali - am realizat ca dupa ce nu mai erai super moderator (lucru care se dorea partial, pana puteam sa punem super moderator doar pe muzica - cand updateaza Adrian versiunea, pentru ca si pe celelalte forumuri au inceput sa apara oameni interesati sa modereze, insa se pare ca tu nu ai intzeles asta) ai inceput sa inchizi subiecte si sa sustzii ca fanclub nu mai este bun pentru tine si ca vrei ca unii membrii sa se mute pe un alt forum, al tau... nu te mai chinui sa ne explici cum ca te supara faptul ca aici vin unii afoni si posteaza pe forumul de rock... asta e, atata timp cat ai fost moderator puteai sa le shtergi posturile... nu e treaba mea... dar se pare ca tu te-ai apucat sa inchizi subiecte aiurea, pe care trebuia sa le deschid eu, cred ca si DANA a deschis cateva... Tu chiar crezi ca e normal ca tu sa ramai moderator si sa le spui celor care posteaza pe forumurile moderate de tine sa se muta la alta adresa... pentru ca aici e nasol... imi pare rau, dar trebuie sa itzi zic ca dai dovada de impotenta (sau incompetentza, nu shtiu exact cum ii zice)... atat timp cat eshti moderator faci forumul tau sa arate asha cum vrei, nu trebe sa te plangi la altii ca vin biscuitzii si posteaza ce nu trebe, CLAR?
Daca toti moderatorii ishi infiintzeaza forumuri paralele si le spun celor care posteaza pe fanclub... hai in alta parte ca aici nu e bine... ce crezi ca iese?
Fanclub e un forum nou si ishi doreshte sa devina unul foarte bun, insa se pare ca unii nu sunt de acord cu asta.
Nu trebuie sa ne aduci aminte ce ai facut pentru forum... e clar ca sunt multe lucruri bune, insa in ultimul timp nu au fost prea bune, clar?
Ce discutii in contradictoriu ai avut cu mine pe mIRC? ca nu imi aduc aminte? Si care episod cu May???....... aaaaaa,apropo, cand o sa ai o prietena si nu poti sa o faci poshta de unul singur, sa imi spui mie, ca trimit eu nishte baietzi...

cya
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

de obicei eu nu...

Mesajde Vizitator » Mie Ian 02, 2002 11:02 pm

de obicei eu nu imping oamenii in groapa, dar se pare ca tu ti-o sapi singurel si tot tu te arunci in ea, folosind un limbaj si o idee total imbecila. la episodul cu may, nici acum nu ai inteles si ai o impresie total imbecila despre intentiile mele. ramane cum am stabilit.

unde am inchis subiecte care nu trebuiau inchise?
vreau ca unii membri, membri care au mers cu mine acolo si au venit cu mine aici si vor merge cu mine la bacau, daca vrea muschiul meu (sper ca ai prin metafora). poti sa iti pasrezi userii gen gabytu.

dar se pare ca tu te-ai apucat sa inchizi subiecte aiurea, pe care trebuia sa le deschid eu... " ??? in romaneste, daca se poate

sopra, tie se pare ca trebuie sa iti aduc aminte, pentru ca, atunci cand eu eram mod pe aici, tu inca nu erai inscris. :)

daca am fost un rau necesar pentru forumul asta, nu inteleg de ce plangeti atat si de ce ma ruga un bogdanel sa nu imi mut forumul ca o sa fie mishto. eu in locul vostru as fi fericit. :) acvaristii au plecat si nimeni nu a comentat :confused:

ca sa punem punct discutiei...
1. eu consider ca nu am gresit cu nimic
2. vreau un forum legat de siturile mele. daca ai o idee mai buna, te rog
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Joi Ian 03, 2002 12:17 am

la multi ani, btw

esti cu o zi mai tanar ca mine :)
Vizitator
 

Re: Re: de obicei eu nu...

Mesajde Vizitator » Joi Ian 03, 2002 4:22 am

te-a intrebat cineva ceva, musiu gabytu?

ceva gramatica si apoi mai discutam...

hai sa vedem: zici ca iti place rockul (pe barfe) apoi aberezi (tot pe acolo) de andre si 3se. pai care cu care. tu nu stii in ce luntre esti.

"forumurile au fost deschise pentru iubitorii genului, dar shi pentru cei carora nu le place " daca ai putea sa imi explici ce vrea sa insemne frza asta, sa mor io de nu te premiez!

pai hai sa vedem in ce arie esti matale: in rock nu, in manele nu, in hip-hop nu, in dance nu, in clasica nu. in ce luntre esti?

anyway mesajul asta va fi sters de dimineat asha ca nu te obosi tu in explicatii, musiu sunt moderator, da numai cu seringa de help in mana, ca sunt imbecil si nu inteleg nimic
Vizitator
 

Re: de obicei eu nu...

Mesajde Administratori » Joi Ian 03, 2002 5:30 am

Initial trimis de vali
vreau un forum legat de siturile mele. daca ai o idee mai buna, te rog

Nu puteai sa spui asta de la inceput? succes... dar nu trebuia sa apari cu chestii de genul: Fromul se muta, noul cartier general este... (cu periferia ce faci? :))
Degeaba te plangi ca posteaza multi lameri pe forumul acesta si ca il strica, pentru ca tu ai fost moderator si chiar super moderator si tot tu tzipi... capishi?

Initial trimis de vali
sopra, tie se pare ca trebuie sa iti aduc aminte, pentru ca, atunci cand eu eram mod pe aici, tu inca nu erai inscris. :)

Am mai vazut multi fraieri si pe CG care zic ca daca sunt membrii de mult timp, inseamna ca sunt mai deshtepti... ei bine, eu shtiu de acest forum cu mult inainte de infiintzarea lui... si asta vara, cand a aparut eram la mare si nu aveam internet, ma distram si eu ca tot omul... in timp ce tu faceai... ce draq faceai? aaa, postai...

Initial trimis de vali

la multi ani, btw

esti cu o zi mai tanar ca mine

dupa cum spuneam... se pare ca asta chiar conteaza pentru tine :p... unii zic ca sunt mult prea "deshtept" pentru varsta mea, insa sigur sunt cu 1 cap mai mare ca tine :p

La multi ani si tzie !!!
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Re: Re: de obicei eu nu...

Mesajde Vizitator » Joi Ian 03, 2002 5:50 am

din moment ce mesajul era pus pe rock, se adresa rockeristilor

vad ca eu aduk acuze si raspuns la cele care mi se aduk, voi insa nu raspundeti

OT: fiecare cu obsesiile lui, unii cu inaltimea, altii cu ce au la mansarda
Vizitator
 

Mesajde Administratori » Joi Ian 03, 2002 6:04 am

Vali te rog eu, nu te mai abera... cand incepi sa gandeshti, te caut eu, pana atunci... you have the right to remain silent.

PS: tzin sa precizez ca pana acum 10 min am vb pe mirc cu Vali si omul a plecat, probabil ca avea treaba, sa posteze, insa nu prea a reushit sa imi explice de ce arunca cu gunoi in forumul pe care il modera si se lauda ca el a scris se pe alte forumuri despre forumul lui si nu a avut de suferit ca si pe fanclub... insa pe alte forumuri nu a aparut cu expresii de genul: ne pare rau, dar forumul dumneavoastra se muta pe forumul meu :D (sau poate ca a fost in stare sa scrie asha ceva si la aia)
lol bah lol
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Vin Ian 04, 2002 3:08 pm

vali, sopra daca va place sa va certatzi aici OK... nu vreti mai bine un subiect separat? nu de alta dar daca pm-urile nu va plac... bah

gabitzone (mai era un user cu nume asemanator pe barfe, cred ca e ceva putred cu numele asta)... aici e forum rock. rezulta ca tu nu prea ai ce face pe aici. daca vrei sa te injuri cu vali da-i pm-uri (ai invatat cum se folosesc?) pt. ca EU si nu VALI iti sterge mesajele.

s-auzim numai de bine
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde FrozeN » Lun Ian 07, 2002 7:15 pm

Ma gandeam eu ca Sopra e in spatele acestui nick.
Onorabile, zici ca o sa mearga mai bine ca CG-ul si ca o sa fie mai fain? Hah! Poate, dar cu sectiunile prezente aici si cu atatia useri imbecili treaba se va transforma in scurt timp intr-o groapa cu balegar. Ca sa mentineti stacheta ridicata fa eventual sectiuni separate pentru matrimoniale, injuraturi si chiloti tanga.
Pe tine nu te intereseaza calitatea posturilor ci doar ca acest forum sa se umple de useri, mergand probabil pe principiul prosti, da multi.
FrozeN
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Aug 17, 2001 10:23 am
Localitate: -

Mesajde Administratori » Mie Ian 09, 2002 2:06 am

domnul Frozen, nu toti ne-am nascut invatzatzi, te rog sa ne ierti daca mai si greshim... dupa cum vezi, schimbam destul de mult componentza forumurilor pentru a vedea ce are succes... si nici macar tu nu cred ca shtii care is cele mai bune :p
Cum colectivul care lucreaza pentru acest forum este destul de restrans (2 oameni) nu cred ca ai dreptul sa critici. Noi ne dam silintza si in momentul de fatza se lucreaza la o noua versiune a forumului, dar se pare ca o sa dureze mai mult decat ne ashteptam, asha ca avetzi rabdare.
PS: cer scuze moderatorului ca am deschis subiectul a sa pot posta.
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm


Înapoi la De pe muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron