Supercupa Romaniei 2003

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Supercupa Romaniei 2003

Mesajde Ayrton » Joi Iun 26, 2003 4:44 pm

Intrucat se pare ca si acest meci este important (chiar daca am zis candva ca va fi un meci amical), numai si prin prisma ca se intalnesc doua echipe ce se dusmanesc dintotdeauna, am facut si un thread pe seama acestui trofeu.

Prima stire (culeasa din ziarul prietenului nostru baixinho):
Supercupa Romaniei, in care se vor intalni Rapid (campioana tí£rii) si Dinamo (detiní£toarea Cupei) se va juca pe 2 august, pe stadionul „Lia Manoliu".

Deci Rapid va juca 3 meciuri in 7 zile! (30 iulie si 6 august dubla cu Anderlecht)!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

2206

Mesajde baixinho© » Joi Iun 26, 2003 4:51 pm

io daca as fi in locu lu Rednic Mircea (in functie de sansele la calificare dupa mansa tur cu Anderlecht) i-as baga in teren pe aia de la Electromagnetica. au tricouri alb-visinii, (inca) baga Copos bani acolo, deci care ar fi baiul? in plus, ar mai lua si adversarii un trofeu, asa, de sfarsitul verii (parafraza dupa numitul kirita giani). in schimb, daca nu as mai avea nici o sansa cu Anderlecht, as baga titularii si le-as spune: "daca puteti sa le dati 5, atatea sa le dati si inca unul pentru posteritate". dar nu sunt Rednic!

nenea ayrton, saru mana ca m-ai bagat in seama (pot sa ma laud? mersi; eo am facut stiruca aia) :D

pies: cat de curand voi baga statistica tuturor Supercupelor Romaniei de pana acum. oricum nu sunt multe.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

!

Mesajde Ayrton » Vin Iul 25, 2003 9:10 am

Baicse, se pare ca te-a auzit Copos, ca el vrea sa joace cu echipa a doua, insa Rednic se opune... Oricum, va fi foarte greu pentru Rapid sa se concentreze la meciul asta...
Iar situatia va depinde mult de rezultatul primului meci cu Anderlecht:
- daca Rapid scoate un rezultat bun, vor ramane decisi sa se axeze pe returul de la Bruxelles, si vor neglija Supercupa;
- daca scot un rezultat mediocru (egal), la fel, se vor prezenta la meci cu gandul la Anderlecht;
- daca pierd la scor, vin darmati la meciul cu Dinamo.
Asa ca eu zic ca dpdv teoretic Dinamo e favorita; insa nu trebuie omis faptul ca Dinamo este practic o alta echipa fata de cea ce a castigat Cupa acum 2 luni, si asta e un lucru rau pentru noi, ca se va vedea lipsa de omogenitate si nu vor putea beneficia de avantajul faptului ca vom juca in Uefa abai pe 14 august, si ne putem axa pe meciul asta.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Vin Iul 25, 2003 3:35 pm

"In aceasta dimineata a avut loc la FRF o sedinta privind organizarea meciului din Supercupa Romaniei, dintre Dinamo si Rapid. Pentru acest joc, ce se va desfasura sambata, 2 august, orele 21.00, pe Stadionul National din Complexul Lia Manoliu, au fost tiparite 40.000 de bilete, cu preturi cuprinse intre 400.000 (Tribuna 0 ) si 100.000 (peluzele). Celor doua galerii le-au fost repartizate cate 10.000 de tichete, contra cost. Biletele vor fi puse in vanzare incepand de marti, la casele stadioanelor Dinamo, Rapid si National."

Nasule - calicule, 100.000 la peluze??? Cine vine mai idiotule la preturile astea??? Pai dai gaura dupa gaura in bugetul federatiei cu prime si salarii pe care ti le acorzi si acum vrei sa te dregi pe banii suporterilor romani?

RUSINE FRF!!!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

2509

Mesajde baixinho© » Vin Iul 25, 2003 5:22 pm

Initial trimis de baixinho
pies: cat de curand voi baga statistica tuturor Supercupelor Romaniei de pana acum

sunt astea de mai jos

1994
Ziua: 20.08.1994. Ora: 18:00. Stadion: "National". Oras: Bucuresti. Spectatori: 5.000
Arbitri: I. Craciunescu - I. Cot, N.Grigorescu.
Steaua - Gloria Bistrita 1-0 (0-0, 0-0)
Stangaciu Campeanu
Panait (68-Rosu) Zegrean
Prodan Sasarman
Dobos Mironas
Parvu Sevastita
Stan Tararache
Galca Cristea
Panduru Raduta
Militaru Stancu
Lacatus Lazar
Ilie (83-Popa) Matei
Antr.: Dumitru Dumitriu Antr.: Constantin Carstea
1-4-4-2 1-4-4-2
Marcator: Popa (108).
Cartonase: Popa - Zegrean, Stancu

1995
Ziua: 05.08.1995. Ora: 18:00. Stadion: "Sportul Studentesc". Oras: Bucuresti. Spectatori: 10.000
Arbitri: A. Porumboiu - D. Ologeanu, P. Abrudan.
Steaua - FC Petrolul Ploiesti 2-0 (1-0)
Stelea Preda
Csik Chirita
Prodan Balaceanu
Dobos Rachita
Panait Leahu
Bucur Parlog (75-Matei)
Militaru (69-S. Ilie) Grigore
Filipescu Zmoleanu
Duna (59-Rosu) Abaluta
Lacatus Toader (63-Andreicut)
Vladoiu Zafiris
Antr.: Dumitru Dumitriu Antr.: Ion Marin
1-4-4-2 1-4-4-2
Marcatori: Militaru (25), Vladoiu (56).
Cartonase galbene: Csik, S. Ilie - Abaluta.
Cartonas rosu: S. Ilie (82)

1998
Ziua: 09.09.1998. Ora: 19:30. Stadion: "Lia Manoliu". Oras: Bucuresti. Spectatori: 35.000
Arbitri: A. Huzu - N. Grigorescu, P. Abrudan.
Steaua - Rapid 4-0 (2-0)
Tene Lobont
Reghecampf Stanciu
Miu Nanu
Matei Rednic
Rachita Dulca (81-Bugeanu)
Baciu Bolohan
Lincar (80-Coporan) Mutica
Serban (79-Militaru) Maldarasanu
Dumitrescu Bundea
Rosu Sumudica (50-Radu)
Lacatus (78-Ciocoiu) Pancu (43-Maier)
Antr.: Mihai Stoichita Antr.: Mircea Lucescu
1-3-5-2 1-5-3-2
Marcatori: Serban (19), Rosu (27, 69), Dumitrescu (87).
Cartonase galbene: Lacatus, Miu, Dumitrescu, Rachita, Reghecampf, Matei - Pancu, Mutica, Maier, Maldarasanu.

1999
Ziua: 07.10.1999. Ora: 20:45. Stadion: "Lia Manoliu". Oras: Bucuresti. Spectatori: 6.000
Arbitri: V. Anghelinei - A. Iordachescu, I. Muresan.
Rapid - Steaua 5-0 (2-0)
Bratu Hotoboc
Bolohan Ogararu
Chirita Zotinca
Stanciu Baciu
Mutica Bordeanu
Maldarasanu Lutu
Lupu Lincar
Raducan (60-Schumacher) Danciulescu
Voicu Iordache (62-Reghecampf)
Maier (54-Oncica) Ciocoiu
Radu (72-Tartau) Luca
Antr.: Mircea Lucescu Antr.: Emeric Jenei
1-4-4-2 1-4-4-2
Marcatori: Radu (3, 69, 72), Maldarasanu (25, 89).
Cartonase galbene: Voicu, Bolohan, Maldarasanu - Iordache.

2001
Ziua: 02.03.2002. Ora: 17:30. Stadion: "National". Oras: Bucuresti. Spectatori: 50.000
Arbitri: M. Salomir - D. Lazarescu, N. Marodin.
Steaua - Dinamo 2-1 (1-0)
Lung Lobont
Baciu Kirita
Nicolae (73-Stanga) Vatavu
Radoi Onut
Balan Bolohan
Lincar (70-Paraschiv) Ilie (87-Tames)
Lita Parvu (38-Munteanu)
Stoica Ov. Stanga
Trica Talvan
Neaga (90'+2-Piturca) Ilie (46-Dragan)
Raducanu Niculescu
1-3-4-1-2 1-3-5-2
Antr.: Victor Piturca Antr.: Ion Marin
Marcatori: Trica (30, 86) - Niculescu (71).
Cartonase galbene: Balan, Neaga, Raducanu, Trica - Ilie, Parvu, Vatavu.

2002
Ziua: 10.08.2002. Ora: 21:00. Stadion: "National". Oras: Bucuresti. Spectatori: 7.000
Arbitri: Al. Tudor - T. Constantinscu, Cr. Nica.
Rapid - Dinamo 2-1 (1-0)
Dolha Cr. Munteanu
Perja Kirita
Maftei Danciu (84-Parvu)
Soava Onut
Voicu (50-Buta) Bolohan (82-Stoican)
Sabau Petre (Cap)
Schumacher Alexa
Godfroid V. Munteanu (61-Tames)
Rat Frasineanu
Niculae (90-Grigore) Danciulescu
Bratu (69-Nita) Barcauan
1-3-5-2 1-3-5-2
Antr.: Mircea Rednic Antr.: Cornel Talnar
Marcatori: Bratu (18), Perja (70) - V. Munteanu (39).
Cartonase: Voicu, Buta, Sabau - Danciu, Onut, Bolohan, Danciulescu.
Cartonas rosu: Onut (90).
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gizzo » Sâm Iul 26, 2003 12:05 am

Pierdere de timp pentru ambele echipe meciul asta. Pe Rapid ii incurca in perspectiva meciului cu Anderlecht....iar dinamo n'are timp sa'si incropeasca o echipa pana atunci:D. Eu....desi n'am mai pierdut un meci al Rapidului in Bucuresti de vreo 3 ani n'am de gand sa imi pierd timpul ducandu'ma pe stadion. Dau 100.000 pe abonament (cu care intru si la meciul cu Anderlecht) si n'am chef sa dau tot atat ca sa vad un meci in care nici o echipa nu va avea chef sa joace ceva. Dobitoci astia de la federatie....nimic surprinzator totusi.
Avatar utilizator
gizzo
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Vin Apr 18, 2003 11:00 pm

Daca totul e OK

Mesajde glumetzul » Sâm Iul 26, 2003 10:18 pm

Daca Rapid se reculege dupa felul cum s-a comportat in meciurile amical nu are cum sa se impiedice de Dinamo. Insa daca joaca la fel ca in turneul de pregatire nu stiu ce sa mai zic...
Do you know what F***K means? F- forever in love with you you- unhappy wher U are away C-care for you K-kiss you. So I want to F**K YOU every day...
glumetzul
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Iul 26, 2003 9:49 pm
Localitate: Bucuresti

2587

Mesajde baixinho© » Dum Aug 03, 2003 3:47 pm

selecteaza, foca
Rapid s-a impus cu 1-0 datorita golului de aur marcat de Robert Nita in al doilea minut din prima repriza de prelungiri.

multumesc pentru atentie
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

!

Mesajde Ayrton » Lun Aug 04, 2003 10:00 am

Meci echilibrat (asa l-am vazut din peluza): Rapid a castigat, desi se putea foarte bine ca rezultatul sa fie invers; din pacate pentru mine n-a fost asa...
Felicitari Rapid!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Aug 04, 2003 10:32 am

nu am urmarit meciul la teveu. azi dimineata la stirile din sport de la un anumit post de televiziune mai multe interviuri si comentarii printre care spicuiesc. dinamo si-a creat mai multe ocazii clare decat rapid da nu a reusit sa fructifice nici una. badea a declarat ca pozitia din care a plecat nita la faza golului a fost offside clar punct de vedere adoptat de toti dinamovistii. craciunescu a declarat ca nici vorba de offside la faza golului . o tipa langa o masina (habar nu am cine e ca acest post de televiziune nu a afisat nici un nume al celor intervievati) dar din declaratii era clar pro dinamo a acuzat arbitrajul partinitor. un jucator al rapidului a declarat ca dinamo s-a dovedit un sparring partner pe masura in vederea returului cu anderlecht. si ca o statistica comentariul fu ca dinamo a pierdut ultimile 5 partide jucate cu rapid. pentru cineva care nu a vazut meciul cam asta s-a inteles.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

2592

Mesajde baixinho© » Lun Aug 04, 2003 10:50 am

selecteaza, foca
Initial trimis de ayrton
(asa l-am vazut din peluza)
Felicitari Rapid!

peluza aia cu tabela care functioneste? :D
felicitari pentru trofeu, ca (asa cum spuneam cuiva) victoriile Rapidului impotriva lu dinamo (treaca de la mine, doar cu litera mica :D ) este ceva normal. in ultimele cinci partide v-am pleznit pe unde v-am prins: campionat, cupa, supercupa, la voi acasa, la noi acasa, pe teren neutru. ce mai vreti de la noi? :D (ce bulangiu sunt, stiu)

multumesc pentru atentie

ps: nu veni cu porcarii d-alea ca aveti nu stiu cate campionate si cupe, ca nu tine
ps1: sunt curios cine o sa sara de rect in sus pentru ce am scris in acest post
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Despre Rapid - Dinamo

Mesajde glumetzul » Lun Aug 04, 2003 11:57 am

Adevarul e ca chiar v-am cam tras-o pe unde v-am prins in ultimul an. Dupa parerea mea acest ultim meci Rapid - Dinamo a fost cel mai echilibrat din ultimele 5 victorii ale noastre. A fost singurul care m-am tinut in tensiune pana la sfarsit. Altfel a mai fost cupa de anul trecut cand aveam 2-0 in min 90, Supercupa de anult trecut cand desi ati egalat am cam dominat meciul si cele doua meciuri din campionat cand am dominat clar mai ales in retur cand dinamo era in criza...
Evident ca sunt fericit. Sa vedem ce facem miercuri...
Do you know what F***K means? F- forever in love with you you- unhappy wher U are away C-care for you K-kiss you. So I want to F**K YOU every day...
glumetzul
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Iul 26, 2003 9:49 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Despre Rapid - Dinamo

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Aug 04, 2003 1:54 pm

Initial trimis de glumetzul
v-am cam tras-o ... ale noastre ... am cam dominat ... am dominat clar ... ce facem miercuri...
Copos, tu esti?
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Re: Re: Despre Rapid - Dinamo

Mesajde glumetzul » Lun Aug 04, 2003 2:33 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
Copos, tu esti?


Cum de m-ai recunoscut???
Do you know what F***K means? F- forever in love with you you- unhappy wher U are away C-care for you K-kiss you. So I want to F**K YOU every day...
glumetzul
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Iul 26, 2003 9:49 pm
Localitate: Bucuresti

Re:

Mesajde Ayrton » Lun Aug 04, 2003 3:22 pm

Initial trimis de baixinho
nu veni cu porcarii d-alea ca aveti nu stiu cate campionate si cupe, ca nu tine


Promit sa nu vin, dar te rog eu frumos sa scrii cu alta culoare, ca fontul asta argintiu pe fond gri ma dispera!

Dar de 10 ani in "B" pot sa zic?
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Re: Re:

Mesajde baixinho© » Lun Aug 04, 2003 4:39 pm

Initial trimis de ayrton
fontul asta argintiu pe fond gri ma dispera!

selecteaza, foca
da' macar ai incercat sa selectezi mesajul sa vezi ce se intampla?
Initial trimis de ayrton
Dar de 10 ani in "B" pot sa zic?

selecteaza, foca
ia vezi, poti? problema care ie? ca si cand eram in Divizia B va pocneam in Cupa Romaniei de sa crapa fostu 23 August.

multumesc pentru atentie


Sopra Tutt1, ai venit sa aberezi si aici?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: Re: Re:

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Aug 04, 2003 6:22 pm

Initial trimis de baixinho
Sopra Tutt1, ai venit sa aberezi si aici?
da, am de gand sa te intrec.

Initial trimis de baixinho
da' macar ai incercat sa selectezi mesajul sa vezi ce se intampla?
adevarul e ca trebuie sa fii foarte destept ca sa citesti mesajele lui baixinho... iar ca sa le intelegi, trebuie sa fii un mic geniu.

Voi astia de va laudati cu 5 victorii consecutive... sa stiti ca steaua a avut parte de 8 ani de invincibilitate in fatza lui Dinamo si nu a facut atata glanda cata faceti voi acum. Din cate am impresia, istoria intalnirilor directe Dinamo vs Rapid ii este net favorabila lui Dinamo si voi mai aveti multe seminte de spart pana sa-i egalati... oricum, ideea e sa nu mai bolborositi atat, ca prea multe bale strica.

forta rapid, te iubim la infinit... la la.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

2599

Mesajde baixinho© » Mar Aug 05, 2003 8:46 am

Initial trimis de Sopra Tutt1
steaua a avut parte de 8 ani de invincibilitate in fatza lui Dinamo si nu a facut atata glanda cata faceti voi acum.

au fost vreo noua ani si ceva, dar nu asta conteaza (oricum, o sa ma interesez si o sa iti comunic, sa nu fi in necunostinta de cauza). faptul ca nu au facut atata glanda cata facem noi acum este probabil parerea ta si a celor care tin cu dinamo si daca spui asa ceva sunt convins ca nu prea ai fost la meciuri intre s si d, pentru ca cei de la s din galerie faceau caterinca la greu pe tema asta.
Initial trimis de Sopra Tutt1
istoria intalnirilor directe Dinamo vs Rapid ii este net favorabila lui Dinamo si voi mai aveti multe seminte de spart pana sa-i egalati...

mi se pare normal si logic, atata vreme cat cele doua cluburi de traditie ale sportului romanesc :bleah: puneau la colt tot ce nu le convenea. tiiminte cum inaintea unui meci Rapid - d de pe fostul stadion 23 august securitatea, militia sau cine o fi fost au arestat patru jucatori de la Rapid (printre care Bartales si Dumitru) de frica sa nu piarda Dinamo? daca nu stii, iti spun eu. si, din pacate pentru voi, au aflat suporterii rapidisti si au amenintat ca dau foc la gradene daca nu ii elibereaza pe cei patru. evident, respectivii au fost eliberati, au jucat (erau toti rasi in cap, dar asta este amanunt nesemnificativ) si Rapid a castigat cu 1-0.
daca imi cu aberatii d-astea ca palmaresul direct Rapid vs d este net favorabil pechinejilor crezi ca ma impresionezi? aptsolut deloc. inainte vreme (in perioada aia in care s si d isi imparteau jucatorii ca la targul de animale, la aia ma refer) cine avea curajul sa se puna cu voi? noi si Craiova? pe Craiova nu aveati tupeul sa o retrogradati pentru ca facea Paunescu revolutie! insa nu uita o chestie: va bateam in Cupa Romaniei si cand eram in Divizia B.

multumesc pentru atentie
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: 2599

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Aug 05, 2003 10:53 am

Ce povesti nemuritoare ai in tine... ma apuca mila cand te vad. Nu-i asa ca fotbalistii rapidisti au fost arestati, chinuiti si batjocoritzi inainte de meci, iar apoi eliberati la presiunea maselor si sub amenitzarea incendierii Bucurestiului? Tu chiar crezi ce spui? Chiar esti rapidist adevarat? Chiar respecti si incerci sa participi la istoria echipei CFR? Chiar esti in stare sa-ti dai pana si ultima suflare pentru alb-vishinii? Chiar te crezi diavol vishiniu? Chiar nu te uiti la tine? bai suporter!... chiar n-ai nimic mai bun de facut, decat sa-ti plangi de mila?
Initial trimis de baixinho
daca spui asa ceva sunt convins ca nu prea ai fost la meciuri intre s si d, pentru ca cei de la s din galerie faceau caterinca la greu pe tema asta.
si asta probabil ca-ti da tie dreptul sa mananci cacat... ca deh, n-ai fi primul si au mai fost altii inaintea ta... bravo ma baixinule, bravo!

Initial trimis de baixinho
noi si Craiova? pe Craiova nu aveati tupeul sa o retrogradati pentru ca facea Paunescu revolutie! insa nu uita o chestie: va bateam in Cupa Romaniei si cand eram in Divizia B.
voi ma? tu pe cine bateai ma? ... ca nici nu stiai sa vorbesti romaneste :p
Oricum, baixule, stiu un loc perfect pentru tine. Vezi in Cishmigiu, aproape de statuia lui Caragiale (stai linistit, iti las timp sa te interesezi cine a fost Caragiale), sunt niste suporteri infocatzi care joaca toata ziua sah si table...
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

!

Mesajde Ayrton » Mar Aug 05, 2003 11:57 am

Initial trimis de baixinho


daca imi cu aberatii d-astea ca palmaresul direct Rapid vs d este net favorabil pechinejilor crezi ca ma impresionezi?


Pai daca palmaresul direct nu te impresioneaza, atunci ce vii cu pomelnicu' ultimelor 5 partide? Si crezi ca mai dureaza mult? In campionat o sa plangeti din nou, chiar si cu Tudor arbitru, sa va dea cate 2 penalty-uri pe meci voua si cate 2 cartonase rosii noua, ca acum e olteanul ala spurcat sef de arbitrii, si care avea magazin Samsung dupa ce lasa cate 4-5 tomberonari in offside, doar-doar dati si voi cate un gol...

TOTI TIGANII LA JILAVA, HAIDE! HAIDE!!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Majestic-12 [Bot] şi 6 vizitatori

cron