knock knock !!

Forumul asociat fanclubului Avril Lavigne

knock knock !!

Mesajde Dee Dee » Mie Mai 21, 2003 9:39 am

Am vazut ieri pe VIVA PLUS un nou clipuletz cu AVRIL !
DEspre ce sa fie vorba oare???
Despre un cover .... :rolleyes: ( ea care declara foarte convinsa faptul ca nu va canta niciodata piesele altora !!! )
Melodia e "knocking on haven`s door "
O canta bibishor intr-o varianta plina de personalitate.Cam scurta varianta ce-i drept dar e ok! Are voce buna !

Voi ce parere aveti ?
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: knock knock !!

Mesajde Dandita » Mie Mai 21, 2003 5:14 pm

Initial trimis de Dee Dee
Am vazut ieri pe VIVA PLUS un nou clipuletz cu AVRIL !
DEspre ce sa fie vorba oare???
Despre un cover .... :rolleyes: ( ea care declara foarte convinsa faptul ca nu va canta niciodata piesele altora !!! )
Melodia e "knocking on haven`s door "
O canta bibishor intr-o varianta plina de personalitate.Cam scurta varianta ce-i drept dar e ok! Are voce buna !

Voi ce parere aveti ?


Am vazut cipul si nu mi-a prea placut..:(
poate ca ea, atunci cand a declarat ca nu va canta niciodata melodiile altora o fi crezut ca asa va fi...nimeni nu poate stii ce se va intampla in viitor!:con:
Dar poate ca a glumit declarand asta.
Ceea ce este cert este ca clipul acela nu este reusit!:o
Dandita
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 21, 2003 4:09 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Unwanted » Vin Mai 23, 2003 12:58 am

Voi avetzi VIVA PLUS !!! (norocosilor).
yo in afara de KKt-ul ala de Atomic si de Mtv Rom, nu mai prind nici un canal de muzica, asa ca nu am vazut videoclipul asta, dar sunt curios cum suna melodia.
Unwanted
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Lun Mar 31, 2003 1:32 am
Localitate: pe alocuri

Mesajde gabuba » Vin Mai 23, 2003 7:37 am

Asta il prideti de curand? Viva plus? ca eu l-am cautat acu' la 8-35 si nu l-am gasit, sau ziua e alt prog si noatea altul?
d-abia astept sa aud piesa...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Titina » Sâm Mai 24, 2003 8:39 pm

Dak io n-am vazut nici I'm with U (clipul) inseamna ca nici pe asta nu l-am vazut....oricum nu prea am mai avut timp shi chef de Mtv sau.....(vreau shi io viva Plus!)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Mai 25, 2003 9:12 pm

Hm...da.. se pare ca eu sunt o norocoasa :
am si ATOMIC si MTV ROm si VIVA PLUS ( tot timpul ) si VH1 (tot timpul ) YEEE !!!

Oricum clipul nu e cine shtie ce... oricum ideea e din cate am vazut ... sa fie un clip ANTI-RAZBOI ! CU asta s-a mai salvat putin .....
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mie Iul 23, 2003 12:17 pm

bai oameni buni, stiti voi unde pot lua piesa? ca pe kazaa nu gasesc... didi, sigur ala e numele corect ? ...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Muzica buna, fite din plin!

Mesajde rockgirl._lp » Lun Iul 28, 2003 8:59 pm

Mie mi-a placut Avril de la inceput dar...m-a dezamagit super-tare !
Prea e cu fite !Prea se crede rockerita!Ea o tine cu una in toate interviurile :EU CANT ROCK!!!NU POP!Desi mie mi se pare ca multe din melodiile ei aduc a pop-rock!!!Voi ce ziceti?
rockgirl._lp
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Iul 27, 2003 6:06 pm
Localitate: resita

Mesajde gabuba » Lun Iul 28, 2003 9:27 pm

ce draq cauta postul asta pe sub asta, si ce legatura au fitzele ei cu muzica pe care o canta? :rolleyes: :mad:
dar daca tot ai deschis sub, sa stii ca fazele cu 'eu cant rock' le faceam la inceput, nu acum, dar tu vezi imaginile cam tarziu.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

mai give me a brake!!!

Mesajde rockgirl._lp » Mar Iul 29, 2003 7:10 pm

Initial trimis de Gabyzzu
ce draq cauta postul asta pe sub asta, si ce legatura au fitzele ei cu muzica pe care o canta? :rolleyes: :mad:
dar daca tot ai deschis sub, sa stii ca fazele cu 'eu cant rock' le faceam la inceput, nu acum, dar tu vezi imaginile cam tarziu.

Sti care-i faza!Eu nu ma refeream la ce legatura au ci doar la faptul ca nu e frumos ce face asa ca nu te ambala!!!Asta e parerea mea si daca tu ai alta parere e problema ta!ok?!!!
rockgirl._lp
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Iul 27, 2003 6:06 pm
Localitate: resita

Mesajde rockgirl._lp » Mar Iul 29, 2003 7:14 pm

a si apropo la ce post te refereai?
rockgirl._lp
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Iul 27, 2003 6:06 pm
Localitate: resita

Mesajde Titina » Joi Iul 31, 2003 6:57 am

Am ascultata de pe net melodia shi nu prea-mi place...adik nici "originalulu" nu-mi placea...video-clipul inca nu l-am vazut...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Iul 31, 2003 9:52 am

cum dracu te-o chema, aia de mai sus, asa sa stii si tu: parerea nu ti-o spui oriunde, clar? ci pe subiecte specifice. da?

melodia imi place. e mai bun decat coverul facut de guns'n'roses. parerea mea... hac.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde avrilutza » Joi Dec 01, 2005 7:27 pm

mie imi plac toate melodiile ei hiar dak nu sunt ale ei ea shtie cum sa le cante ceea c le face super cool!!!!!!!!!
avrilutza
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Joi Noi 24, 2005 7:03 pm
Localitate: vaslui


Înapoi la Avril Lavigne

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron