Steaua - Dinamo (23 august 2003, ora 19.00)

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Cine va invinge?

Chestionarul s-a închis pe data de Dum Aug 24, 2003 8:23 am

Steaua
3
43%
egal
3
43%
Dinamo
1
14%
 
Voturi totale : 7

Steaua - Dinamo (23 august 2003, ora 19.00)

Mesajde Ayrton » Mar Aug 19, 2003 8:22 am

Indiferent de ce ar spune unii si altii, meciul Steaua-Dinamo reprezinta punctul maxim de interes al campionatului nostru cel de toate zilele... Orgolii imense, ambitii nemasurate, galerii infierbantate, coregrafii superbe, jocuri crancene, rezultat mereu sub semnul intrebarii, intr-un cuvant "SPECTACOL" sub orice forma...
Eu personal astept acest meci cu nerabdare un sezon intreg, si parca totusi anul acesta a fost programat prea devreme, doar etapa a treia... Ar fi fost mai frumos pentru suspansul campionatului sa fie programat in ultimile etape, astfel incat in retur sa fie decisiv pentru titlu...

Ce spuneti de acest meci? Cine va castiga?

Eu bine-nteles ca am votat cu alb-rosii in sondaj, dar nu m-ar supara sa obtinem si un egal in Ghencea...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Aug 19, 2003 8:32 am

ayrtoane , e bine mah ca s-a programat la inceput ca e si dinamo mai in fata in clasament ca daca era la sfarsitu turului nu mai puteam vorbi de derby cu steaua in primele trei si dinamo printre ultimile trei :D

am votat egal adica ma gandesc la un 3-3 ca ambele au peltea in aparare
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

egal

Mesajde PATTEU » Mar Aug 19, 2003 9:27 am

cred ca va fi egal ! cu toate ca as vrea sa bata dinamo !
Avatar utilizator
PATTEU
Junior Member
 
Mesaje: 77
Membru din: Mar Ian 14, 2003 12:00 am

?

Mesajde Ayrton » Mar Aug 19, 2003 2:30 pm

Baixinho, vreau sa te rog si eu ceva: stiu ca ai acces la mai multe surse de statistica, si te rog daca ai timp si vrei, sa pui aici o statistica cu marcatorii din meciurile Dinamo-Steaua de campionat sau cupa, numai dintre cei ce se mai gasesc actualmente in lotul celor doua echipa (de ex: cel mai prolific marcator, Danciulescu 9 goluri, din care 6 pt Steaua si 3 pentru Dinamo, apoi Cl Niculescu cu 3 goluri - nu stiu daca sunt cifre exacte, am dat doar un exemplu din amintirile mele.)
Poti sa-l publici si in ziar daca vrei, ca eu consider ca ar fi interesant.
PS: nu te supara pe mine, a fost doar o idee; ce zici faci tu asta, asa ca tot e ziua ta?
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

2803

Mesajde baixinho© » Mie Aug 20, 2003 10:29 am

selecteaza, foca, selecteaza
nu am cum sa bag la ziar, ca sunt in concediu. sa vad ce pot sa fac cu marcatorii aia de care spui tu. este mai dificil. exista un site tare de tot (http://www.rsssf.com) si sa vad ce gasesc pe acolo.

evident, multumex pentru atentie ©
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Raspopitu » Joi Aug 21, 2003 12:57 am

Votat Steaua,nu ca as tine neaparat cu militarii,dar decat Dinamo...si oricum cred ca va castiga Steaua,am impresia ca are un lot mai bun si mai omogen decat cel al cainilor.


Numa bine
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Joi Aug 21, 2003 8:02 am

Cu omogenitatea ai dreptate; cu "mai bun" ma indoiesc...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

2822

Mesajde baixinho© » Joi Aug 21, 2003 5:13 pm

nu mai selecta, foca, ca cine stie ce dreac mai selectezi
ayrtoane, vezi ca in gazeta de azi ie opagina dedicata lui Danciulescu si scrie si cate goluri a marcat impotriva stelei. zi-mi daca ai ziarul ca sa stiu daca il pastrez sau il arunc.

evident, multumesc pentru atentie ©
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

:

Mesajde Ayrton » Vin Aug 22, 2003 8:22 am

Am citit articolul, multumesc pentru informatie.

A, si am nimerit-o: Danciulescu a dat 6 goluri pentru Steaua impotriva lui Dinamo, si 3 pentru Dinamo impotriva Stelei, toate 3 in campionat. Sper sa dea macar 2 si maine. :D
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron