Fete...cu Fete

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

hmmmmmmmm

Mesajde Joao » Lun Iul 08, 2002 9:38 pm

deci ca sa fie 2 pe una mi se pare o chestie ,asa doar de nu mai pot s-o tin in mine!
daca vrei sex fa-o 1 la una!
1 la 2 ma indoiesc ca e usor,tre sa muncesti cel putin 1 1/2 din normal,daca nu chiar 200%! greu greu........
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

apropo de lesbiene.....

Mesajde Mr Teo » Vin Feb 28, 2003 8:01 pm

Ce parere aveti de lesbiene in muzica?
Ex. T.A.T.U
O fac de show sau nu?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde Jasmine » Vin Feb 28, 2003 8:32 pm

de ce sa nu recunosc ca mie imi plac si fetele?..si am si ceva experienta in domeniul asta(mai multe nu va spun.. ) oricum nici nu se compara cu un barbat...asta e sigur..vrajeala chestiile de genul .."ele stiu cum , unde si cand.. "

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

FAntezie totala

Mesajde Red_Mustang » Mar Iun 03, 2003 9:37 pm

Imi plac fetele care o fac cu ele insusi...mi-ar place sa fiu intre ele totusi :p...
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mar Iun 03, 2003 10:03 pm

nu am nimic impotriva acestor fete, doar ca unele o fac de dragul de a fi 'cool' :rolleyes: .
like tatu.


model de inspiratie pt 85% din pustoaicele lesbi/bi de azi.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Nightmare » Mar Iun 03, 2003 10:29 pm

Multe fete pretind ca sunt lesbiene chiar daca in realitate nu sunt. Este viata lor si fac ce vor cu ea.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Iun 04, 2003 4:11 pm

crazy angel, acu' ma parafrazezi sau ce?

mda... se fac tot mai multe glume pe tema asta (esti pe invers fa?) ...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Nightmare » Mie Iun 04, 2003 5:21 pm

Initial trimis de Gabyzzu
crazy angel, acu' ma parafrazezi sau ce?

mda... se fac tot mai multe glume pe tema asta (esti pe invers fa?) ...




Nu sunt pe invers.
Inteleg ca nu ma suporti, dar chiar trebuie sa arati acest lucru?
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Iun 04, 2003 8:47 pm

crazy nu tre sa dai replay msg de inaintea celui pe care urma sa-l lasi tu.

Si nu ai inteles nimic, vb. in general, si ce era in paranteza era un exemplu de gluma, da' in fine.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Nightmare » Mie Iun 04, 2003 8:56 pm

Off-topic: Scuze...
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Nanuka » Sâm Iun 28, 2003 10:50 pm

Initial trimis de MissBugMafia
Deci nu ii inteleg pe homosexuali....cum poti prefera ceva mare si paros, pe langa ceva frumos si umed? :)
Si mai ales pe transsexuali....daca tot se fac sa arate ca femeile, aia care se uita la ei, de ce nu se uita la femei???????

:rolleyes:


hehehehe ce mistooo!!!
uite la chestia asta nu m-am gandit...:D
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde NeWolf » Dum Iun 29, 2003 8:42 pm

i agree! lezbienele "normale" nu arata prea bine, dar daca o tipa are inclinatii lezbiene suna interesant... bai, pe aici zicea cineva ca fetele au cam aceleasi idei cu baieiti; oare ele ar vrea sa vada 2 homosexuali? nu cred!
dar daca o tipa e in stare sa sarute o alta tipa are mai multi neuroni sexuali decat una normala... sau acelasi numar dar ii foloseste mai bine :)

Initial trimis de Bagheera
Asa sunt multe tarfulite care se prostesc si se saruta pt ca sunt bete sau drogate. Asta nu inseamna ca sunt lesbiene in adevaratul sens al cuvantului.
NeWolf
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Iun 29, 2003 8:08 pm
Localitate: BaCAU

Mesajde NeWolf » Dum Iun 29, 2003 8:43 pm

si o ea poate avea ceva mare si paraos... hai s-o lasam moarta... dar ideea de miros de peste eu o aud numai despre fete...
asa ca ... moale, matasos, capsunica si alte trebuiri doar in sf-uri sexy

Initial trimis de Nanuk


hehehehe ce mistooo!!!
uite la chestia asta nu m-am gandit...:D
NeWolf
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Iun 29, 2003 8:08 pm
Localitate: BaCAU

Mesajde NeWolf » Dum Iun 29, 2003 8:47 pm

cand zici asta ma gandesc ca fete tinandu-se de mana pe strada mai vad dar baieti ... referitor la ultima parte I Agree!


Initial trimis de Jasmyna
de ce sa nu recunosc ca mie imi plac si fetele?..si am si ceva experienta in domeniul asta(mai multe nu va spun.. ) oricum nici nu se compara cu un barbat...asta e sigur..vrajeala chestiile de genul .."ele stiu cum , unde si cand.. "
NeWolf
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Iun 29, 2003 8:08 pm
Localitate: BaCAU

Mesajde Nanuka » Mie Iul 16, 2003 11:46 pm

Acum doi ani m-a luat o prietena la MCM ..vestitul after hours ...unde toata lumea se droga acolo si si tin minte ca a venit o tipa la mine..a inceput sa ma sarute..si sa-mi spuna...hai vrei sa iei o pastila si sa stai cu mine la chill out?..am ramas f socata.

Mai ales ca Diana prietena mea mi-a zis ca tipa e lesbiana..

Bineintzeles ca am refuzat-o frumos...saptamana viitoare la Space cand am vazut-o ..nici nu-si mai amintea de mine..daduse in paranoia si se uita lung la mine...

Sa fii fost efectul drogurilor?..hmm mai mult ca sigur:d
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

yack!!!

Mesajde Hades » Lun Iul 21, 2003 5:11 pm

vreau sa va spun ca n-am citit decat cateva raspunsuri... m-au scarbit, va plac lezbienele? ok, da sa dai de 2 homo v-ar place??? nu!!! de ce? ati innebunit cu toti si am realizat ca traim in secolul homosexualilor si a lezbienelor!!!! e scarbos!!! ia gandeste-te ca fita ar da limbi in pi*** sau ca fitu ar suge pu**!!! nu stiu ce sa mai zic... ma ingrozeste faptul ca intr-o zi n-o sa mai pot sa ma mai f** cu o fata!!! treziti-va repede pana nu e prea tarziu!!! fiti cum v-a lasat Dumnezeu!!! nu mai dati peste cap natura umana... si inca o data ma dezgusta sa vad oameni de acelas sex ca se ling, f**, sau mai grav sa se casatoreasca... ORIBIL!!!

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Re: yack!!!

Mesajde gropitzica » Sâm Aug 23, 2003 11:55 pm

[nu mai dati peste cap natura umana... si inca o data ma dezgusta sa vad oameni de acelas sex ca se ling, f**, sau mai grav sa se casatoreasca... ORIBIL!!!

Oribil este razboiul, oribila este crima...dar ma rog asta e parerea voastra. Nu sunt impotriva homosexualitatii in general pentru ca nu ma deranjeaza si nu ma afecteaza. Intr-adevar ma atrage mult mai mult o imagine cu doua fete care si-o pun decat doi barbati. Dar nu-i consider bolnavi, oribili, scarbosi asa cum majoritatea celor care si-au spus "parearea" aici ii considera. Homosexualitatea exista de cand lumea asa ca wake up. Scuze am fost putin offtopic dar nu m-am putut abtine.
gropitzica
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Aug 17, 2003 11:49 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Matrashita » Dum Aug 24, 2003 5:57 pm

Mie imi plac fetele...Sunt atrasa de ele,ma uit dupa fete pe strada insa "fata ideala" pt mine ar trebui sa aiba ceva in cap pt k nu ma intereseaza aspectul fizic in mod deosebit.
Cine a citit msg meu de pe Turism de acum cateva luni intelege ce doream sa spun...Sarutul cu o fata poate fi la fel de excitant...De mai mult sa nu mai vorbim...
Stiu ca baietii sunt f curioshi in privinta asta,ar vrea sa vada,sa participe...
Pacat ca la noi in tzara mentalitatea romanilor e cam conservatorista si invechita k sa accepte ca oamenii sunt liberi sa-shi aleaga propria orientare sexuala.
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Matrashita...

Mesajde Hades » Dum Aug 24, 2003 7:55 pm

gandeste-te cum ar suna:'mama e lezbiana' sau 'tata e homo'?? itzi place???

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde costel300 » Lun Aug 25, 2003 12:37 am

invechit este ce e prost , nou este ce e bun.
baietii au penis, fetele au vagin si se potrivesc perfect. o schimbare de atitudine mi se pare o gandire deficitara.
nu ma incanta nici lesbienele
costel300
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Ian 30, 2003 6:07 am

Mesajde Matrashita » Lun Aug 25, 2003 1:26 am

Faptul k voi nu acceptati unele opinii e decizia voastra.In societatea actuala romaneasca baza e familia,e adevarat...nu putem spune k sunt cazuri de cupluri de lesbiene care sa adopte un copil si sa`l creasca impreuna cum in multe alte tzari occidentale se practica asta si deja nu mai e un lucru anormal.Sa dam un exemplu: Olanda...acolo sunt posibile casatoriile intre persoane de acelashi sex si oamenilor nu li se pare asha o mare grozavie.
So...trezirea la realitate ar trebui facuta!!
Daca vi s-ar fi intamplat voua sa fitzi atrashi d eo persoana de acelashi sex , cum ati fi reactionat oare?Si nu spuneti k asha ceva nu e posibil pt k orice e posibil...
Open u`r eyes...we are in a free world!
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde costel300 » Mie Aug 27, 2003 1:52 am

gandirea unei persoane este afectata(intr-un mod pozitiv sau negativ) de gandirea persoanei alaturate.Prin urmare trebuie sa avem grija ce spunem si cui spunem pentru ca am putea ingradi libertatea de gandire (pe care toti oamenii o cer atat de mult) a celor mai mici, care de-abia acum incep sa desluseasca viata.
eu tot zic ca homosexualitatea, atat la barbati cat si la femei, este o gandire deficitara
sigur e o lume libera, insa atatea conceptii in acelasi loc ... e greu de convietuit, pentru ca fiecare vrea lumea lui , gandirea lui , etc.
costel300
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Ian 30, 2003 6:07 am

Mesajde Cruela » Mie Sep 03, 2003 3:14 pm

Parerea mea e ca e ceva absolut normal o relatie intre doua fete. Cunosc cel putin douazeci de fete lesbiene sau bisexuale si viata lor e absolut normala, exact ca a celor din jurul lor desi au orientari normale. Eu una recunosc ca sunt bisexuala, in momentul de fata am o relatie si cu o fata si cu un baiat si a inceput sa faca parte din normal. In Romania mentalitatea oamenilor este inca invechita si parerea mea este ca ar trebui sa se faca ceva ca sa se schimbe acest lucru.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde costel300 » Vin Sep 05, 2003 2:49 am

:confused: o gandire normala nu inseamna o gandire invechita!!
costel300
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Ian 30, 2003 6:07 am

Mesajde tarzy1 » Vin Sep 05, 2003 3:13 pm

Initial trimis de Cruela
Parerea mea e ca e ceva absolut normal o relatie intre doua fete. Cunosc cel putin douazeci de fete lesbiene sau bisexuale si viata lor e absolut normala, exact ca a celor din jurul lor desi au orientari normale. Eu una recunosc ca sunt bisexuala, in momentul de fata am o relatie si cu o fata si cu un baiat si a inceput sa faca parte din normal. In Romania mentalitatea oamenilor este inca invechita si parerea mea este ca ar trebui sa se faca ceva ca sa se schimbe acest lucru.


pentru majoritatea (chiar daca mai au scapari) normal reprezinta o relatie monogama, in concluzie tu esti de doua ori in cofa, o data ca-ti place o fata iar a doua oara ca in acelasi timp te mai intretii si cu un baiat.

apropo,
se poate face o comparatie intre sex cu fata si cel cu baiatul sau asta sunt complementare?
tarzy1
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Aug 15, 2003 4:43 pm
Localitate: ROMANIA - Bucuresti

Mesajde Chrysilla » Dum Sep 14, 2003 7:00 pm

Initial trimis de Bagheera
Intr-adevar si eu consider ca homosexualii sunt cele mai scarboase fiinte de pe lume. Iar chestia cu 2 fete frumoase care fac prostioare exista in general numai in filmele xxx. In realitate lesbienele sunt baietoase si nu au nimic in comuncu feminitatea. Asa ca...



Ba s`o crezi tu.......eu nu`s baietoasa deloc....ba chiar foarte feminina....si iubita mea la fel...asa k nu mai vb fara sa stii.......
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Re: Fete...cu Fete

Mesajde Wolfie » Vin Sep 19, 2003 9:49 am

Initial trimis de venusiana
ce parere aveti despre lesbiene...?
sau despre fetele care se initiaza tot cu fete?


mie mi se pare mult mai "frumos" sa vad doua fete impreuna ..decat doi baieti ....asta mi se pare dezgustator!


despre lesbiene? categoric sunt mai interesante de urmarit decat 2 homo.... daca mai sunt implicat si eu atunci sper sa nu ma trezesc prea rpd :):):) ;r
Wolfie
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Vin Sep 19, 2003 9:31 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Chrysilla » Sâm Sep 20, 2003 9:50 am

In ce sa fii tu implicat ? Zicea bine careva pe aici...daca doua fete sunt lesbi,nu se mai uita la nici un barbat...asa ca daca vrei,doar ca spectator...te invit eu... :P
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde EEmin3m » Dum Sep 21, 2003 4:11 pm

HEI,LESBIENELOR,NOI BARBATII, VA IUBIM!!!!!! [/B][/QUOTE]






Asta cam asa este.
Cine ar fi atat de fraier incat sa refuze s-o faca cu 2-ua lesbi<girls>.
Daca nu, sa se mai gandeasca??
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
EEmin3m
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Sep 21, 2003 3:55 pm
Localitate: Romania-Craiova

Mesajde EEmin3m » Dum Sep 21, 2003 4:18 pm

Initial trimis de Regina Matrashita
Faptul k voi nu acceptati unele opinii e decizia voastra.In societatea actuala romaneasca baza e familia,e adevarat...nu putem spune k sunt cazuri de cupluri de lesbiene care sa adopte un copil si sa`l creasca impreuna cum in multe alte tzari occidentale se practica asta si deja nu mai e un lucru anormal.Sa dam un exemplu: Olanda...acolo sunt posibile casatoriile intre persoane de acelashi sex si oamenilor nu li se pare asha o mare grozavie.
So...trezirea la realitate ar trebui facuta!!
Daca vi s-ar fi intamplat voua sa fitzi atrashi d eo persoana de acelashi sex , cum ati fi reactionat oare?Si nu spuneti k asha ceva nu e posibil pt k orice e posibil...
Open u`r eyes...we are in a free world!






Asta cam asa este.
Pt ca pe unde am fost germania, olanda ... etc, am vazut multe de genul asta.
`Odata in germania eram intr-o gara si erau 2 care mergeau unul pe langa altul si se lingeau` si nimeni nu ii baga in seama.
Pe cand la noi ... (i-ar fi luat si la bataie)
Pe de-o parte nu am nimic cu homosexuali pt ca se ya unul cu altul , mai mor de sida vreo 5.000 si cu ocazia asta ne raman noua fete mai multe :) :) :) . Daca mai rasp mai bine trimiti mail la baiatFIN2003@bumerang.ro baiatFIN2003@yahoo.com, sau baiatFIN@linuxmail.org ca paicea intru numai cand imi aduc aminte ....
Ciao and fuck "frEE world"
EEmin3m
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Sep 21, 2003 3:55 pm
Localitate: Romania-Craiova

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron