Descoperire uluitoare pentru Diablo 2

Descoperire uluitoare pentru Diablo 2

Mesajde Aragorn » Mie Ian 09, 2002 11:43 am

Acum vreo 4 luni nu prea aveam ce face si ma jucam pe site-ul lui Blizzard, mai precis la Diablo 2 si am descoperit ceva superrrrr.
DAca in timpul jocului de single player (si tcp/ip) apesi sa scrii un masaj si tastezi "players x"(fara ghilimele) unde x este un nr de la 1 la 8, vei juca ca sio cum ai juca in X players (adika 1,2,...,8 depinde cati ai ales). Adika asta inseamna ca faci level up mult mai repede iar Itemurile care pica is mult mai tari, dar si mostri se ridika la nivelul lor(dar nu imposibil). CA sa va dau exemplu, pe normal, actul 3 la mijloc level 31, da oameni buni, level 31 :)

Ce zici de asta eh?;)

:bok: :bok: :bok: :bok:
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Descoperire uluitoare pentru Diablo 2

Mesajde Vizitator » Mie Ian 23, 2002 2:39 am

Initial trimis de ArchAngel
Acum vreo 4 luni nu prea aveam ce face si ma jucam pe site-ul lui Blizzard, mai precis la Diablo 2 si am descoperit ceva superrrrr.
DAca in timpul jocului de single player (si tcp/ip) apesi sa scrii un masaj si tastezi "players x"(fara ghilimele) unde x este un nr de la 1 la 8, vei juca ca sio cum ai juca in X players (adika 1,2,...,8 depinde cati ai ales). Adika asta inseamna ca faci level up mult mai repede iar Itemurile care pica is mult mai tari, dar si mostri se ridika la nivelul lor(dar nu imposibil). CA sa va dau exemplu, pe normal, actul 3 la mijloc level 31, da oameni buni, level 31 :)

Ce zici de asta eh?;)

:bok: :bok: :bok: :bok:


daca citeai in readmeul patchului pus nu aveai asa o surpriza :)
Vizitator
 

Mesajde ilinca » Mie Ian 23, 2002 2:50 am

diablo 1 seamana cu 2?
de unde il aveti
ilinca
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Dec 15, 2001 7:56 pm
Localitate: bucuresti

...

Mesajde Aragorn » Dum Ian 27, 2002 12:32 pm

Initial trimis de ilinca
diablo 1 seamana cu 2?
de unde il aveti


Diablo 2 o aparut de ceva ani buni si expansion-ul la el de aproape un an...

DAr tot nu inteleg care ti-e nelamurirea...:confused:
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

reply la nelamurire...

Mesajde Shrek » Mie Feb 27, 2002 11:13 pm

Initial trimis de ArchAngel


Diablo 2 o aparut de ceva ani buni si expansion-ul la el de aproape un an...

DAr tot nu inteleg care ti-e nelamurirea...:confused:




ArchAngel problema Ilincai e chiar clara. De abia de vreo cativa ani incoace s-a inceput o mediatizare a celor mai noi jocuri...iti dai seama ca pe la Cluj cand stateam de vorba cu alti playeri de diferite tipuri de games (asta intamplandu-se cu vreo 2 luni in urma)...au ramas uimiti cand au aflat ca exista D2...ei inca mai erau la nivelul Dungeons&Dragons.
Cum spuneam daca s-ar face o mediatizare oficiala mai deasa a jocurilor...s-ar ajunge undeva.
Evident ca sunt emisiuni gen infomania..sau bit...care prezinta jocuri, programe sau piese noi de hard...dar, probabil, nu toata lumea se mai uita si pe la tv...personal eu cred ca ar trebui..ca vorba lui Diaconescu...nici nu stiti ce pierdeti.:D

Bye.
It's a question of mind over matter.
If you don't mind it don't matter.
Shrek
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Vin Feb 08, 2002 3:04 pm
Localitate: Pe scaun, de obicei

Mesajde Shade » Vin Mar 01, 2002 6:24 am

ba daca citeste unu din Cluj ce ai zis te ia la bataie :D

oricum daca erau la nivelul Dungeons & Dragons -> erau cu mult deasupra ta cu D2-ul tau
Avatar utilizator
Shade
 
Mesaje: 229
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Vin Mar 01, 2002 5:05 pm

Mah baieti dar pt aia sunt reviste de specialitate sau INTERNETUL, nu? si nu cred ca in cluj nu e macar un club de net...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Sydney » Dum Iun 08, 2003 5:54 am

Unde gasesc si eu crack pt. Diablo 2 Lord of Destruction pe net?Stiti vreun site?
Good shit this is....mmmmm....

Chester chooses chestnuts,cheddar cheese with chewy chives.He chews them and he chooses them.He chooses them and he chews them...those chestnuts, cheddar cheese and chives in cheery, charming chunks
Avatar utilizator
Sydney
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Noi 01, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Iun 13, 2003 7:28 am

Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Dzeu » Sâm Iul 05, 2003 7:29 pm

Daca stie careva daca e reala faza asta.

Am citit ca daca bagi in Horadric Cube 6 Topazes si combini cu un item rar,gasesti numai itemuri rare.

am incercat,dar nimic.
Razi!Maine poate fi mai rau!!!
Avatar utilizator
Dzeu
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Mie Iul 02, 2003 11:00 pm

Mesajde clb#kallutzu » Vin Dec 23, 2005 11:05 pm

Cine ma poate ajuta si pe mine cu ceva??? Vreau si eu sa joc diablo pe gamespace dar nu stiu cum. Va rog frumos, ajutati un mic n00b. ~a ~a ~a
clb#kallutzu
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Dec 23, 2005 10:56 pm
Localitate: ROmania


Înapoi la Games

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron