Faze de exceptie.Faze de mare spectacol.

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Dec 27, 2001 10:47 am

Nu stiu unde e ! Si eu sunt putin ingrijorat !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Joi Dec 27, 2001 5:22 pm

Pai, sa stii ca ai trebui sa fii ingrijorat!!!! Daca, chiar in momentul asta, te inseala cu altul pe internet?!?!? EH?? EH??? Te-ai gandit la asta?!!!!

Cere-ti scuze! Cumpara-i flori! Canta-i serenade sub balconul ei! Spune-i sa-si arunce parul ca sa te poti catara pana la balconul ei ca sa va imbratisati! Cumpara-i diamante!!!



.... man, da' ce greu este sa ai o gagica, nu-i asa?! :D
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 31, 2001 7:05 pm

Bai Adevarate Anonim....sper ca in 2002..sa lasi prostiile....si sa devi su tu om serios !
Si poate mai si postezi si tu pe topic ! Mai zi-ne o faza de exceptzie,ceva !

In rest....sanatate si numa' bine in noul an ! Tot ce va doritzi ! :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Mar Ian 01, 2002 5:56 pm

Vrei faza de exceptie? Uite una http://www.allgoal.org/itali/02-8-15.avi
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Ian 01, 2002 6:33 pm

Da...frumoasa faza !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Mie Ian 02, 2002 1:46 pm

mai vrei o faza de exceptie? Uite http://www.allgoal.org/itali/02-8-2.avi

aici Gurita i-a perforat plasa lui Toldo :D. Golul asta este considerat unul dintre cel mai frumos si deciziv gol din prima jumatate a sezonului.
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 06, 2002 6:04 am

Nu prea mai sunt la curent cu fotbalul italian. Habar n-aveam ca Toldo e la Inter ! Si eram fan Inter pe vremuri....Interul cu Zenga,Bergomi,Brehme,Matthaus,Klinssman.......
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Dum Ian 06, 2002 8:53 pm

Interul este tare, sunt primii acuma (dar Chievo are o partida in minus), sunt o echipa solida si au jucatori foarte buni tip: Javier Zanetti, Cristian Zanetti, Materazzi, Ronaldo, Kallon, Vieri, Recoba, Emre (da! turcul de la Galata! ), Toldo, etc.


Daca ai vre-o intrebare sau nedumarire despre fotbalul italienesc, intreaba-ma. PEste putin voi vedea Juventus-Udinese si la 2:30 Lazio-Inter.
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Dum Ian 06, 2002 8:56 pm

apropo, faze de exceptie:


Contra cu Alina si fetita lor!!! :)


Leonard Dorin care devine campion mondial la versiunea WBA!!!!! (nu este fotbal dar tot de exceptie este!!!!!!!!!)
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 06, 2002 9:12 pm

Initial trimis de Adevaratul Anonim



Daca ai vre-o intrebare sau nedumarire despre fotbalul italienesc, intreaba-ma. PEste putin voi vedea Juventus-Udinese si la 2:30 Lazio-Inter.




Pai unde vezi meciurile astea ? Esti din Italia ? Sau se transmit si pe la noi ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Lun Ian 07, 2002 12:44 am

Nu, le transmit aici in Canada si mai si urmaresc fotbalul italienesc pe internet.
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Ian 08, 2002 3:12 am

Aaaa..pai nu am stiut ca esti in Canada ! Mai bine te-ai uita la NHL si NBA....decat la Il Calcio !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Mar Ian 08, 2002 10:11 pm

ma uitam la NBA, NHL si NFL inainte dar acuma nu. Doar putin la hockey. Nu au ceea ce are fotbalul, care este mai mult decat un sport...


Man, Mutu joaca foarte bine. Creste pe zi ce trece intre timp ce Popescu isi arata clasa la 34 pana si contra echipe tip Juventus, Roma sau Milan. Nu-ti mai spun de Contra care chiar daca au incercat sa-l lase pe banca le-a reprosat-o jucand super si marcand.

Acum, ITalienii si-au dat seama ca Romanii sunt buni si o sa-i ia pe multi. Vor veni Prunea, Stoica, Niculae, Patrascu (Deja venit), Pancu, Dolha, Mara si multi altii!
Vizitator
 

Mesajde Mirela » Mie Ian 09, 2002 11:21 pm

Acum, ITalienii si-au dat seama ca Romanii sunt buni si o sa-i ia pe multi. Vor veni Prunea, Stoica, Niculae, Patrascu (Deja venit), Pancu, Dolha, Mara si multi altii! [/B][/QUOTE]

si-o sa ne facem echipa romaneasca de fotbal in Italia(asa cum ne-am facut biserica total romaneasca in irlanda),ca ce am mai vazut si auzit io cand am fo' acasa in iarna sata nu se prea poate numi fotbal....intr-adevar faze de "exceptie".....
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Vizitator » Joi Ian 10, 2002 6:22 am

Doar in Montreal sunt trei biserici romanesti!!! :)~


Mie, mi-ar place sa vad mai multi romani in Spania. Spaniolii au un campionat mai tare decat cel italienesc.
Vizitator
 

Mesajde Mirela » Joi Ian 10, 2002 8:03 pm

Mie, mi-ar place sa vad mai multi romani in Spania. Spaniolii au un campionat mai tare decat cel italienesc.

campionatul meu preferat e cel al spaniei.E o atmosfera incredibila pe teren,faze super(pase,goluri,fairplay,tehnica de joc...).am zis ca in anul trei,cand voi invata ion spania(daca mai traiesc pana atunci,bineinteles) OBLIGATORIU fac ce fac si ajung la un meci cu "super" DEPO!!!!


si acu' o intrebare.cum s-a terminat meciul de aseara chelsea-spur?a fost pe net2-un post britanic-dar nu am reusit sa vad toata repriza a doua ca se uitau colegele mele de apart.la Stalllone.stiu ca la un moment dat in repriza 2 era 1-1......
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Vizitator » Vin Ian 11, 2002 2:25 am

de ce zici :daca mai traiesc pana atunci" ...?



Colegele tale sunt frumusele...? :D
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Ian 11, 2002 4:11 pm

Mai Mirelo...ce gol si-a luat Super Depo....de la Zidane. Nu a pomenit nimeni de aceasta faza de MARE exceptzie. Am ramas tampit cand am vazut ce-a putut sa faca Zizou.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Vin Ian 11, 2002 8:49 pm

[quote]Initial trimis de Anonim
[B]de ce zici :daca mai traiesc pana atunci" ...?

pai se poate intampla orice in 2 ani de zile....pot sa ma marit si sa am un bebe...sau sa ma calce o masina......cum o vrea doamne-doamne...

Colegele tale sunt frumusele...? :D
asa si-asa.oricum sunt mai frumoase romancele noastre......

si scorul meu la meci????????

ps:b blink...despre ce gol vorbesti?ca de la un timp sunt paralela cu lumea asta.....
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Ian 11, 2002 11:30 pm

Ba...a jucat Real Madrid cu Deportivo....si si-a luat bataie Super Depo cu 4-1 !!! Iar Zidane a dat un gol de exceptzie....dupa un dribling de mare senzatzie !
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Sâm Ian 12, 2002 3:33 am

Initial trimis de Blink 1 82
Ba...a jucat Real Madrid cu Deportivo....si si-a luat bataie Super Depo cu 4-1 !!! Iar Zidane a dat un gol de exceptzie....dupa un dribling de mare senzatzie !


aaa....de ala vorbeai....pai am vazut si eu meciul....partial.....nu mai stiu pe ce program.....da cum de mi-a scapat golul lui zidane?!...eu care spuneasm ca zidane ar trebui mediatizat mai mult zilele astea....stiam ca a luat bataie DEPO cu 4-1,insa......bu-hu-hu!!da ma asteptam.
Vizitator
 

Mesajde Mirela » Sâm Ian 12, 2002 3:41 am

aaa....de ala vorbeai....pai am vazut si eu meciul....partial.....nu mai stiu pe ce program.....da cum de mi-a scapat golul lui zidane?!...eu care spuneasm ca zidane ar trebui mediatizat mai mult zilele astea....stiam ca a luat bataie DEPO cu 4-1,insa......bu-hu-hu!!da ma asteptam.

azi toata ziua,calculatorul asta m-a logat automat cand am intrat pe forum si acu,din reflex,am scris fara sa ma loghez.....asa ca anonima de mai sus imi apartine!!!!!nu de alta,dar sa nu creada "anonimu'"nostru ca vreau sa-i fur identitatea....
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Vizitator » Sâm Ian 12, 2002 6:25 am

Acus chiar ca-s suparat!!!!!!!!!! MAMA!!!!!! IAU FOC DE SUPARAREA CARE MI-A PROVOCAT-O MIRELA!!!!

Daca vrei sa ma astimpar, trebuie sa-mi prezinti NEAPARAT niste colege da-ale tale frumoase foc!!!!


Parca REal a invins 3-1 nu 4-1, oricum, golul lui Raul mi s-a parut si mai tare! Uita-te la el la http://www.allgoal.org




P.S. Romancele nu-s frumoase!
Vizitator
 

Mesajde Mirela » Sâm Ian 12, 2002 8:28 pm

1.nu AM colege frumoase foc sa-ti prezint.doar dac-ti plac spaniole...ca din "la bella italia"nu cunosc decat un tip si pe frate-su'.....doar ce ma intereseaza. :a
2.romancele SUNT frumoase.cel putin comparativ cu alte tzari.....uite,un englez mi-a zis ca a fost aproape peste tot in lume si a intalnit multe femei,dar romancele l-au impresionat intr-atat incat a renuntat a burlacie si s-a insurat cu una...
3.hai sa-ti spun shpilul: blink a vrut sa ma incerce daca am vazut meciul--pe care eu nu l-am vazut decat pe fragmentzele,ca se uita mama la nu'sh ce pe alt program.eu am auzit ceva de scor,dar n-am retinut exact,si crezand ca blink stie ce spune am zis si eu ca el.asta demonstreaza 2 lucruri--a.sa nu te increzi niciodata in ceea ce spun barbatii si b.sa nu spui nimic fara sa fii 100 la 100 sigur si bine informat.
4.accept orice pedeapsa mi se va da,pentru ca O MERIT!!!
5. am incercat sa vad golurile,dar imi spune ca n-am driver instalat pt.chestia asta.dar am sa ma uit pe sky sports,ca ei mereu dau faze din meciurile jucate in ultimele 2 saptamani.
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Vizitator » Dum Ian 13, 2002 5:20 am

Eu credeam ca Spanioloaicele sunt frumoase, dar in adevar nu prea sunt. Insa, Latino Americancele mai sunt, chiar sunt "cute" :)

Cunosc multi care au insurat romance, dar nu fiindca erau frumoase. Fiindca si ele si ei erau cam disperati. Si Romancele se uita mult dupa straini.

Ca sa vezi golurile pe http://www.allgoal.org trebuie sa instalezi un codec de la http://www.divx.com .



Vrei sa fii pedepsita? Oooooooooooohhhh, kinky!!

Blink-ule, te gandesti exact la ceea ce gandesc eu? :D :D :D
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 13, 2002 8:13 am

Real a batut cu 4-1 ! Nu stiu ce informatzie eronata i-am dat Mirelei ! Eu cred..ca nici unu dintre voi nu a vazut meciul !!!!
Golul lui Zidane a fost si la CNN..la Play of the day !
Anonime din Canada....fi amabil si pune-mi golu' lui Raul (si cel al lui Zidane..daca il gasesti)...cu link direct ! Ca mi-e lene sa-l caut pe siteul ala ! :)
..................
Iar in alta ordine de idei.....nu ii mai face ochi dulci Mirelei ! Numai EU am acest drept ! Ai inteles ???
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

34 penaltyuri

Mesajde Aliosha » Dum Ian 13, 2002 2:38 pm

UIte ce am gasit in ProSport. Cititi si voi si spuneti ce parere aveti:

"Partida dintre echipele de amatori engleze Littletown si Storthes Hall, disputatí£ in cadrul Cupei West Riding, a avut un final nepreví£zut. Intrucit la capí£tul timpului regulamentar si al prelungirilor rezultatul a fost 1-1, s-a trecut la penaltyuri. Loviturile de departajare au fost executate piní£ la lí£sarea intunericului, ba spectatorii au aprins farurile masinilor pentru a ilumina terenul. Cum scorul rí£minea insí£ mereu egal, arbitrul a trebuit sí£ suspende meciul dupí£ ce se bí£tuserí£ 34 de penaltyuri! Aceastí£ serie este cea mai lungí£ din istoria fotbalului si va intra in Cartea Recordurilor, exact ceea ce, se pare, urmí£reau cele douí£ formatii. Precedentul record fusese stabilit in februarie 1987, cind s-au executat 28 de lovituri de pedeapsí£ in intilnirea Fulham - Aldershot Town, tot in Angl"
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 13, 2002 5:35 pm

Pai...tipic englezesc ! Numai la ei se putea intampla asa ceva !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Dum Ian 13, 2002 6:48 pm

[quote]Initial trimis de Blink 1 82
[B]Real a batut cu 4-1 ! Nu stiu ce informatzie eronata i-am dat Mirelei ! Eu cred..ca nici unu dintre voi nu a vazut meciul !!!!

real madrid-deportivo....6 ian....goluri...morientes,zidane,raul-pt.real,makaay pt.DEPO.total 3-1 are dreptate ano'.....

Iar in alta ordine de idei.....nu ii mai face ochi dulci Mirelei ! Numai EU am acest drept ! Ai inteles ???
Ano'si Blink.....down boy!!!
hmmm...imi plac baietii gelosi,dar nu si cei posesivi!!.....
si cine zicea ca NOI(femeile)suntem de fapt marul discordiei?....
Vizitator
 

Mesajde Mirela » Dum Ian 13, 2002 6:49 pm

[quote]Initial trimis de Anonim
[B][quote]Initial trimis de Blink 1 82
[B]Real a batut cu 4-1 ! Nu stiu ce informatzie eronata i-am dat Mirelei ! Eu cred..ca nici unu dintre voi nu a vazut meciul !!!!

real madrid-deportivo....6 ian....goluri...morientes,zidane,raul-pt.real,makaay pt.DEPO.total 3-1 are dreptate ano'.....

Iar in alta ordine de idei.....nu ii mai face ochi dulci Mirelei ! Numai EU am acest drept ! Ai inteles ???
Ano'si Blink.....down boy!!!
hmmm...imi plac baietii gelosi,dar nu si cei posesivi!!.....
si cine zicea ca NOI(femeile)suntem de fapt marul discordiei?....
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron