Fete...cu Fete

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde Wolfie » Lun Sep 22, 2003 12:55 pm

daca ma inviti vin cu cea mai mare placere, nu de alta dar nu m-am mai uitat "live" pina acum...
asa ca UNDE????
Wolfie
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Vin Sep 19, 2003 9:31 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Chrysilla » Mie Sep 24, 2003 1:08 pm

Pai asta e...ca eu stau in Botosani...]:).....
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Sep 24, 2003 1:37 pm

De ce oare toate lezbiencele stau in Botosani? Am mai cunoscut o "pereche" (care faceau show-uri la cerere) si tot din Botosani erau. Le-am gasit pe litoral, in timp ce cautau "piata de desfacere"...:con:

Tu Chrysilla, esti pe bani, sau pe curiozitate?
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde alias_free » Mie Sep 24, 2003 2:53 pm

Nu m-ar deranja sa vad si 4 fete tinindu-se de mana, cum m-ar deranja 2 baieti .......!

Chestia ca ele se iubesc si ........se considera lesbiene, poa sa fie trecatoare...... si nu de multe ori sa intamplat ca intre 2 fete sa fie acceptat si un baiat, dar ce ma fac eu cu astia care se numesc barbati si isi trag maciuci in popo`?
alias_free
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Sep 24, 2003 11:43 am
Localitate: romania

Mesajde Chrysilla » Joi Sep 25, 2003 8:31 am

Initial trimis de Nicholas_Alex
De ce oare toate lezbiencele stau in Botosani? Am mai cunoscut o "pereche" (care faceau show-uri la cerere) si tot din Botosani erau. Le-am gasit pe litoral, in timp ce cautau "piata de desfacere"...:con:

Tu Chrysilla, esti pe bani, sau pe curiozitate?



Din convingere... :) ... asta e orientarea mea sexuala...
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Chrysilla » Joi Oct 02, 2003 6:39 pm

Si vad ca nu mai scrie nimeni nimic....de ce? ;P
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde DinFoc » Vin Oct 03, 2003 1:01 am

Initial trimis de Chrysilla
Si vad ca nu mai scrie nimeni nimic....de ce? ;P



Pai da-ne detalii! Cum va-ti cunoscut,cum a fost prima data?
DinFoc
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Joi Oct 02, 2003 12:54 am
Localitate: "Trecut"

Mesajde Chrysilla » Vin Oct 03, 2003 2:36 pm

Ne`am cunoscut pe mIRC si dupa o luna ne`am intalnit....dragoste la prima vedere...etc.Cum a fost prima data?
In episodul urmator....
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Chrysilla » Vin Oct 03, 2003 4:42 pm

Eram acasa la un prieten care plecase la tara si imi lasase cheia.Ne cunostea pe amandoua,asa ca ne`a spus unde sunt jucariile erotice pe care le folosea cu prietena lui.
Ne`am dus in dormitor si am inchis usa.Cris mi-a spus: "Te doresc enorm..."
Am inceput s`o mangai mai intai peste bluza.Ii simteam sanii rotunzi si fermi si asta m`a excitat .Am inceput s`o sarut pasional,in timp ce mainile mele ii atingeau pielea moale si perfumata.Am dezbracat`o brusc de bluza in timp ce ea imi deschidea fermoarul de la fusta,lasand`o sa alunece.
Ea si`a strecurat mana in bikinii mei si a inceput sa ma mangaie.Eu am luat`o in brate si am intins`o pe pat,incepand s`o sarut pe tot corpul.Are niste forme,nebuna...
Ne`am dezbracat una pe alta,iar ea s`a lasat moale,prada gurii mele nesatioase...am inceput sa cobor tot mai jos...ea deja tremura sub atingerile mele...Am inceput sa`i mangai pisicuta,apoi mi`am strecurat un deget in ea...Cris gemu incetisor...am inceput sa fac cercuri cu degetul pe peretele interior al vaginului ei care se umezise de placere...Cris incepu sa`si miste
usor bazinul,asa cum numai ea stie s`o faca...in timp ce degetul meu aratator ii masa vaginul,cel mare ii excita clitorisul...Cris a inceput sa geama
si mi-a soptit: "Te iubesc,nebuna mica..." Mi`am scos degetul si am inceput sa`i sarut labiile roze...limba mea jucausa i se plimba pe clitorisul fierbinte...orificiul ei mustind ma atragea...limba mea a penetrat`o...Cris a gemut din nou si s`a lasat moale...o simteam tresaltand...mainile stransera cearsaful...piciorul pe care il tinea dupa gatul meu s`a incordat...mi`a soptit "Dy,o sa am curand orgasm..."...am simtit`o brusc incordandu`se...mi`am introdus din nou degetul in vaginul ei si am inceput sa fac curse...cand mi`am dat seama ca avea orgasm,am impins degetul cat de adanc am putut si am ramas asa pana cand iubita mea s`a linistit.
Era randul ei sa`mi arate ce poate.S`a indreptat spre dulap si a scos cutia cu "jucarii".A ales un falus lung de plastic si s`a asezat din nou pe pat.Eu stateam intinsa,iar ea a luat o esarfa si m`a legat la ochi.A inceput sa ma linga pe tot corpul...placerea era cu atat mai mare cu cat nu stiam unde o voi simti incontinuare...Cand si`a dat seama ca ma innebunise,am
simtit falusul inautrul meu... a fost randul meu sa gem de placere...Cris si`a introdus celalalt capat in vaginul ei,m`a dezlegat la ochi si a inceput sa se miste o data cu mine...Ne miscam innebunite de valurile de placere care
pusesera stapanire pe noi...am simtit placerea cuprinzandu`ma incetul cu incetul...Cris si`a scos falusul,apucandu`l in mana si incepand sa`l miste inauntrul meu...m`am intors cu spatele,simuland pozitia "capra"...ea m`a "penetrat" adanc...m`am arcuit,simtind orgasmul....
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Chrysilla » Vin Oct 03, 2003 4:50 pm

sper ca nu primesc un ban pentru asta...sau alte pedepse :z ca sa nu ;a si ;j
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

...

Mesajde jane doe » Sâm Oct 04, 2003 10:02 pm

Am vazut deja povestea asta pe un site si chiar nu mai stiam care este( siteul), asa ca fii dragutza si spune-mi tu (se pare ca stii mai bine). Multumesc anticipat! :)
I woke up this morning, the sunshine was shining / I put on my happy face / I'm living, I'm able, I'm breathing, I'm grateful / Woke up and realized this world's not so bad after all / looked at it through a child's eyes, and I saw these beautiful / Things that you never think about/
Avatar utilizator
jane doe
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Joi Feb 13, 2003 12:00 am

Mesajde Chrysilla » Dum Oct 05, 2003 7:17 pm

Stiu ca ai mai vazut`o...pe http://www.sexAZ.ro...unde tot eu am postat`o,sub numele de Dianne...
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde jane doe » Dum Oct 05, 2003 7:57 pm

Ok...merci pt ajutor!
Daca tu ai postat-o felicitari, ai o imaginatie foarte bogata. Si daca tot te pricepi asa de bine, mai povesteste-ne ca mie cel putin imi place.
I woke up this morning, the sunshine was shining / I put on my happy face / I'm living, I'm able, I'm breathing, I'm grateful / Woke up and realized this world's not so bad after all / looked at it through a child's eyes, and I saw these beautiful / Things that you never think about/
Avatar utilizator
jane doe
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Joi Feb 13, 2003 12:00 am

Mesajde DinFoc » Lun Oct 06, 2003 9:26 pm

Marfa.Mi-a placut.Dupa cum a spus si Jane Doe, mai povesteste cate ceva.
Cand erai mica cum era? Te simteai altfel? Te simteai atrasa de fete? La capitolul baieti , cum stai?
DinFoc
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Joi Oct 02, 2003 12:54 am
Localitate: "Trecut"

in sfarshit o abordare ;o))

Mesajde proXtu » Mie Oct 08, 2003 8:50 am

deci, pana acum concluzia ar fi ca atractia intre persoane de acelashi sex este o kestie pur psihologica. pentru ca actul sexual consta in aceleashi kestii ca si intre 2 de sexe diferite :p adica o fata lesbi tot penetrare ishi doreshte, numai ca se foloseshte de degete sau alte jukarioare. la gay cam la fel, tot vrea sa penetreze ... doar ca alt orificiu :p mai greu de intzeles pentru gay'ul care e "fetitza" :D si pentru baietzi orificiul nu este de o importantza majora, ca multi doresc sau le place sa faca sex anal cu o fata, dar n'ar face'o cu un baiat :D deci toata treaba sta in creier, in felul cum percepi apropierea intima fatza de o persoana... astea le'am zis ca sa ma aflu shi io in treaba ... asha ca nu va sfiitzi sa ma contratzi, daca aberez pe undeva ;-)
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde andra30 » Mar Noi 16, 2004 11:40 am

Chrysilla scrie:Stiu ca ai mai vazut`o...pe http://www.sexAZ.ro...unde tot eu am postat`o,sub numele de Dianne...



scrie-mi un mail vreau sa ne cunoastem
andra30ct@yahoo.com

pe forun isi bat joc de noi toti pustanii
Avatar utilizator
andra30
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Noi 16, 2004 11:43 am

andra30, dar cum ai vrea sa reactioneze userii (nu pushtanii, ca habar nu ai cine sunt persoanele la care faci referire) in conditiile in care primul tau post pe acest forum a fost ca "barbatii au creier si penis dar nu au suficient sange sa le foloseasca pe amandoua simultan"?

ps: nu shtiu de ce am senzatia ca ori eshti vreun pushti gaozar care are chef de distractie, ori un barbat.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde theOffender » Mar Noi 16, 2004 11:46 am

pe forun isi bat joc de noi toti pustanii

eu zic satz-i iei un webcam shi satz-i faci o pagina. sh-io lash-i gratis l-anceput. pe urma ve-zi tu. faci un ban sau ceva.

(cbcbcbcbcbcb)
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde andra30 » Mar Noi 16, 2004 2:56 pm

baixinho © scrie:andra30, dar cum ai vrea sa reactioneze userii (nu pushtanii, ca habar nu ai cine sunt persoanele la care faci referire) in conditiile in care primul tau post pe acest forum a fost ca "barbatii au creier si penis dar nu au suficient sange sa le foloseasca pe amandoua simultan"?

ps: nu shtiu de ce am senzatia ca ori eshti vreun pushti gaozar care are chef de distractie, ori un barbat.



OK am gresit a fost o remarca rautacioasa
eram putin suparata
acum ca m-am acomodat cat de cat cu forumul
e mai bine (cateodata sunt rautacioasa)
dar ...sincer si voi ma-ti facut in tot felul

SCUZEEEEEEE......
Avatar utilizator
andra30
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Noi 16, 2004 3:01 pm

andra30 scrie:ma-ti

ba pe-a ma-tii
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Invincible » Sâm Ian 31, 2009 7:42 pm

Chrysilla scrie:Eram acasa la un prieten care plecase la tara si imi lasase cheia.Ne cunostea pe amandoua,asa ca ne`a spus unde sunt jucariile erotice pe care le folosea cu prietena lui.
Ne`am dus in dormitor si am inchis usa.Cris mi-a spus: "Te doresc enorm..."
Am inceput s`o mangai mai intai peste bluza.Ii simteam sanii rotunzi si fermi si asta m`a excitat .Am inceput s`o sarut pasional,in timp ce mainile mele ii atingeau pielea moale si perfumata.Am dezbracat`o brusc de bluza in timp ce ea imi deschidea fermoarul de la fusta,lasand`o sa alunece.
Ea si`a strecurat mana in bikinii mei si a inceput sa ma mangaie.Eu am luat`o in brate si am intins`o pe pat,incepand s`o sarut pe tot corpul.Are niste forme,nebuna...
Ne`am dezbracat una pe alta,iar ea s`a lasat moale,prada gurii mele nesatioase...am inceput sa cobor tot mai jos...ea deja tremura sub atingerile mele...Am inceput sa`i mangai pisicuta,apoi mi`am strecurat un deget in ea...Cris gemu incetisor...am inceput sa fac cercuri cu degetul pe peretele interior al vaginului ei care se umezise de placere...Cris incepu sa`si miste
usor bazinul,asa cum numai ea stie s`o faca...in timp ce degetul meu aratator ii masa vaginul,cel mare ii excita clitorisul...Cris a inceput sa geama
si mi-a soptit: "Te iubesc,nebuna mica..." Mi`am scos degetul si am inceput sa`i sarut labiile roze...limba mea jucausa i se plimba pe clitorisul fierbinte...orificiul ei mustind ma atragea...limba mea a penetrat`o...Cris a gemut din nou si s`a lasat moale...o simteam tresaltand...mainile stransera cearsaful...piciorul pe care il tinea dupa gatul meu s`a incordat...mi`a soptit "Dy,o sa am curand orgasm..."...am simtit`o brusc incordandu`se...mi`am introdus din nou degetul in vaginul ei si am inceput sa fac curse...cand mi`am dat seama ca avea orgasm,am impins degetul cat de adanc am putut si am ramas asa pana cand iubita mea s`a linistit.
Era randul ei sa`mi arate ce poate.S`a indreptat spre dulap si a scos cutia cu "jucarii".A ales un falus lung de plastic si s`a asezat din nou pe pat.Eu stateam intinsa,iar ea a luat o esarfa si m`a legat la ochi.A inceput sa ma linga pe tot corpul...placerea era cu atat mai mare cu cat nu stiam unde o voi simti incontinuare...Cand si`a dat seama ca ma innebunise,am
simtit falusul inautrul meu... a fost randul meu sa gem de placere...Cris si`a introdus celalalt capat in vaginul ei,m`a dezlegat la ochi si a inceput sa se miste o data cu mine...Ne miscam innebunite de valurile de placere care
pusesera stapanire pe noi...am simtit placerea cuprinzandu`ma incetul cu incetul...Cris si`a scos falusul,apucandu`l in mana si incepand sa`l miste inauntrul meu...m`am intors cu spatele,simuland pozitia "capra"...ea m`a "penetrat" adanc...m`am arcuit,simtind orgasmul....



Moshule, ti-ai batut maimutza la faza asta? :D

Deci da, lespiencele rulz Sper sa dea criza-n jucarioarele lor si sa fie nevoite sa faca apel la mine.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori