Melodiile sau look-ul?

Forumul asociat fanclubului Shakira

Look-ul sau melodiile?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Melodiile sau look-ul?

Mesajde Titina » Dum Feb 16, 2003 4:25 pm

Ce va place mai mult la ea?Cum canta sau cum arata?(mai bine zis cum se mishca....la fatza nu e chiar cine shtie ce....)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Faded Existence » Lun Feb 17, 2003 2:50 pm

Am votat amandoua...imi plac mult melodiile ei si vocea ei..
De look nu prea am ce spune...urata nu e, dar e putin cam
grasana...e placuta...in general
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Lovely_angel » Mar Feb 18, 2003 1:55 am

Mie imi plac amandoua!
E super frumoasa...si imi place foarte mult si cum canta!
Love, love ,love...
Love, love, love...
La multi ani tuturor indragostitilor!
Lovely_angel
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Dum Feb 16, 2003 3:14 am
Localitate: City of Angel's!

Mesajde tUdOrUK » Mie Mar 05, 2003 8:58 pm

look-ul ca doar nu m-am tampit sa ascult latio sau ce canta ea
Avatar utilizator
tUdOrUK
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Dum Feb 09, 2003 12:00 am

Mesajde CR@ZY » Dum Mar 30, 2003 7:01 pm

Am mai scris ca arata super.Deci "amanoua".
A-)
El este departe,foarte departe,...dar totusi nu e chiar asa de departe.
:a
Avatar utilizator
CR@ZY
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Dum Mar 30, 2003 12:00 am

Mesajde SiMiCs » Joi Apr 03, 2003 9:48 am

Eu am votat amandoua .
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Alta parere de a mea !

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 3:10 am

Ea canta foarte bine, dar ca sa aiba fani, trebuie sa dea din fund !
Asta e regula la ea ! Asta astepta "fanii" !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Shaki » Joi Mai 22, 2003 1:42 pm

Bine ca pleci... distractie placuta cu Pink a ta, dar n-aveai de ce sa spi toate aste despre Shakira. Intre noi fie vorba, chiar, cine-i Pink?
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Sâm Mai 24, 2003 8:30 pm

Initial trimis de Shaki
Bine ca pleci... distractie placuta cu Pink a ta, dar n-aveai de ce sa spi toate aste despre Shakira. Intre noi fie vorba, chiar, cine-i Pink?


P!nk e aia cu melodiile : "Get the party started","Just like a pill","Family Portrait"....iti spun ceva melodiile astea?

On-Topic: A inceput sa-mi placa la shakira shi vocea shi look-ul(pana acuma imi placea doar cum canta)...abia shtept urmatorul album..
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Shaki » Lun Mai 26, 2003 2:22 pm

Normal ca-mi spun ceva melodiile alea, dar eu nu prea o plac pe Pink. Si nici nu inteleg de ce un admirator de-al ei vine pe un topic despre alta cantareata si spune tot felul de lucruri...eu n-as face asta pe vreun forum cu Pink. Pur si simplu daca nu-mi place o cantareata, nu intru, sau intru un pic, de curiozitate.
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Faded Existence » Mar Mai 27, 2003 8:31 pm

Fete...si baieti...n-are rost sa mai discutam despre Pink etc...persoana respectiva a plecat iar noi ne intoarcem la subiectul nostru de baza: Shakira
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde st4rt0v3r » Dum Iun 01, 2003 9:45 pm

Initial trimis de Shaki
Normal ca-mi spun ceva melodiile alea, dar eu nu prea o plac pe Pink. Si nici nu inteleg de ce un admirator de-al ei vine pe un topic despre alta cantareata si spune tot felul de lucruri...eu n-as face asta pe vreun forum cu Pink. Pur si simplu daca nu-mi place o cantareata, nu intru, sau intru un pic, de curiozitate.


yep u r right! nici mie nu-mi place pink dar nici dupa shakira nu ma omor! eu am intrat, cum zici shi tu, de curiozitate. deci shakira canta de o gramada de timp dar este bagata in seama mai mult de cand shi-a schimbat look-ul. deci fara look, nu cred ca facea mai nimik. nu spun, shi melodiile au un rol f. important!

ps: in fond, shakira nici nu e chiar asha frumusetze:eek: ;)
I'm new! So you don't know me....don't ignore me!
st4rt0v3r
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Mai 31, 2003 9:56 pm
Localitate: ma aflu...nu shtiu exact unde...

Mesajde Cips » Dum Iun 01, 2003 11:42 pm

"deci shakira canta de o gramada de timp dar este bagata in seama mai mult de cand shi-a schimbat look-ul. deci fara look, nu cred ca facea mai nimik. nu spun, shi melodiile au un rol f. important! "

inainte de a-si schimba look-ul (cred ca te referi la culoarea blonda a parului) - (asta se intampla inainte de a canta in limba engleza, mai exact in anul 2000) - Shakira a castigat foarte multe premii printre care si cateva premii Grammy (apropo, nu-mi aduc aminte ca Britney sa fi castigat vreun premiu Grammy). Dupa cum bine stiti, Shakira a castigat premiile importante inainte de a incepe sa cante in limba engleza. In fact, decizia ei de a canta in limba lui Shake- speare nu a fost o decizie tocmai buna (asa cum de fapt a recunoscut si ea intr-un interviu) ...poate doar in privinta contului ei personal.

Shakira "da din fund" de cand e mica, de la 10 ani de cand participa la concursuri de dans si interpretare ... tatal ei este libanez si a invatat-o pe Shakira sa danseze, sa cante, sa vorbeasca, sa traiasca ca o libaneza

succesul international al Shakirei nu se datoreaza nici "schimbarii look-ului" si nici "datului din fund", ci talentului ei.

respect opiniile tuturor, dar cateodata e bine sa nu vorbim fara sa cunoastem exact despre ce este vorba.
Tu ai spus, ca in opinia ta Britney e mai buna decat Shakira. OK, e opinia ta, o respect chiar daca nu sunt de acord cu ea, insa te rog frumos sa te abtii de la a face aprecieri asupra talentului, melodiilor, vietii, frumusetii (...etc) Shakirei. Nu cunosti indeajuns de multe lucruri pentru a putea sa-ti dai cu parerea despre Shakira.
Hai sa incercam sa ne rezumam exclusiv la ceea ce stim. OK ?

ramane stabilit deci ... in opinia lui "st4rt0v3r" Britney este mai buna decat Shakira. E o opinie.
Avatar utilizator
Cips
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Vin Apr 18, 2003 11:00 pm

Mesajde mcShean » Joi Iul 03, 2003 10:26 am

Tre' sa fii tampit sa nu asculti ce canta ea!!!
Plus ca nu canta latino.Atat ca unii sunt prea inculti sa stie...
mcShean
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Iul 03, 2003 10:08 am
Localitate: Romania-Hunedoara

Mesajde sand_o » Joi Iul 10, 2003 9:03 pm

Shakira canta f bine, are voce buna si se misca si bine...mai ascultati versurile din Whenever Wherever si Objection si intelegeti ca pt ea lookul nu inseamna totul...in special e vorba de sani si in alte melodii pe care voi nu le cunoasteti probabil (si te vas de ex) celulita nu o jeneaza...
Apoi muzica, care este una dintre cele 7 arte, nu se face prin look ci prin voce. nu?
Avatar utilizator
sand_o
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Mar Iul 08, 2003 11:00 pm

Mesajde M|haElla` » Vin Oct 10, 2003 11:28 pm

De cantat , canta bine, nu am ce zice! Se misca bine...bla bla bla!
Lookul...e dragut! La fatza imi place, pare scumpica, la corp..hmmm....Merge!
Deci...conteaza cam amandoua! Si amandoua sunt bune!
Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci când sunt cu tine. Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu înseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa. Un prieten adevarat te prinde de mâna si îti atinge inima. Pentru lume tu esti o singura persoana, dar poate pentru o singura persoana esti intrega lume.
So sweet...;r
Ufff...:love: ...:G
Avatar utilizator
M|haElla`
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Lun Oct 27, 2003 8:48 am

Votat : ambele
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Bubbels » Sâm Noi 29, 2003 1:02 am

NICI UNA!!!!!!!!!!!!! Hai sa zicem cum canta.... ca de cat cum arata!!
Parerea mea!!
Bubbels
Junior Member
 
Mesaje: 79
Membru din: Sâm Oct 26, 2002 6:50 pm
Localitate: Turda

both

Mesajde pusto@ik » Sâm Sep 18, 2004 9:06 am

logiq k amandoua!!!, mai ales dak privim noi fetele, k baietii in general au alte preferinte in mzk
if I can make one wish, I want a big big ass for the hole world to kiss
pusto@ik
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Aug 29, 2004 2:06 pm
Localitate: iasi

Mesajde Titina » Sâm Sep 18, 2004 12:24 pm

bai,am nishte poze cu ea in costum d baie shi are un cur...serios acu...ea e dragutza la fatza,da are corp urat...pare mishto in clipuri,deh...da in realitate.... :|
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde anshakira » Joi Iul 06, 2006 3:32 pm

nu e adevarat, nu are" un cur...", pozele pe care le-ai vazut sunt probabil de acum 3-4 ani cand a fost fotografiata pe plaja, nu? atunci era mai grasa un pic dar acum (2006) arata super la corp.

mie imi place ffffff mult vocea ei, de look nu pot sa zic decat k arata super beton. in plus pe ea nu o preocupa look-ul sau ci vocea( e cantareata nu fotomodel, nu?)
anshakira
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Iul 04, 2006 8:58 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde anshakira » Joi Iul 06, 2006 3:36 pm

mie imi place ffffff mult vocea ei, de look nu pot sa zic decat k arata super beton. in plus pe ea nu o preocupa look-ul sau ci vocea( e cantareata nu fotomodel, nu?)
anshakira
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Iul 04, 2006 8:58 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Joi Iul 06, 2006 3:40 pm

anshakira,

regulamentul fc nu permite postarea consecutiva la interval mai mic de doo ore. daca mai ai ceva de adaugat, foloseshte butonul EDIT

te sfatuiesc de asemenea sa citeshti regulamentul shi sa postezi ceva mai consistent de o propozitzie, eventual cu argumentatzii.
multzumesc...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde shaki_andree » Sâm Iul 14, 2007 9:19 pm

am votat amandoua pt ca shakira se misca cu corpul shi asta arata taloentul shi vocea care a facut-o faimoasa....
shaki_andree
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Iul 11, 2007 9:18 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Aneka2 » Dum Dec 09, 2007 7:35 pm

nush exact ce dar cert e ca are ceva aparte, cu care parca intra-n noi asa... si ne face si pe noi sa intram in ea !
Aneka2
Junior Member
 
Mesaje: 101
Membru din: Dum Apr 01, 2007 11:05 am
Localitate: Departe

Mesajde Daimon » Lun Dec 10, 2007 9:38 pm

da, da taloentul shachirei este indubitabil incomensurabil. dar nu e mai putin adevarat ca lucu ei e un luc fain care atrage lucurile altora
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara


Înapoi la Shakira

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron