Fanii Harry Potter!!!!!

sub lumina lanternei magice

Fanii Harry Potter!!!!!

Mesajde gabuba » Dum Ian 13, 2002 3:49 am

am vazut acest film de 3 ori pacat ca Dan (Daniel Radcliffe joaca uneori mai ca o leguma...) oricum ceea ce mi s-a intamplat este de venerat .... acum 3 ani cand eu aveam 12 iar Dan 9, am fost in ANGLIA (intr-un turneu... nu are rost sa va povestesc) eram la sfarshitul unui spectacol shi pe shcena- eu deja coborasem- apare un pushti cu ochii extrem de frumoshi (albastru apris) si da flori actorilor... eu plecasem (desigur) fara nimic pt. ca iesisem inainte... dar peste o ora la cabinele de schimb unde regizorul, mama si tata ma felicitau apre o femeie cam portocalie la par shi spune ceva in engleza atat de repede incat nici nu pricep, dar ma felicita shi ea, in spatele ei revad pushtiul de pe shcena.... hmmmm in gandul meu ce-o vrea de la sufletul meu (ma gandeam poate imi cere autograf...) dar de unde, ma salutat shi astfel am intrat in vb. cu un pushti de 9 ani f timid... maica-sa automat a intrat in vb. cu mama shi ia povestit despre micile roluri ale lu' fisu' din filme printre care (''Dr. Clo") La departire.... peste vreo cateva zile (caci ne-am mai intalnit) mi-a spus f emotiv ''La revedere si poate ne vom revedea!" am mai corespondat la un an de atunci prin mail cu poze shi alte alea.... dar nu am mai dat unul de altul (i-am scris dar se mutase)

Trebuie sa recunosc ca filmul in care a jucat nu este un ori shi care, ci unul dupa romanul "Harry Potter si piatra filozofala", iar faptul ca a fost ales ma face sa fiu un pic invidios.... dar oricum e meritul lui, shi il felicit..... i-am scris dar nu mi-a raspuns... oricum sper sa dau de el incurand, sa vad cat de timid mai e....

P.S M-am contrazis cu maica-mea ca ea zicea ca e el iar io ca nu, pana nu i-am vazut chipul shi numele.... am zis ca nu-i el...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Re: Fanii Harry Potter!!!!!

Mesajde Vizitator » Dum Ian 13, 2002 6:36 pm

si eu am vazut filmul de 2 ori--mi-a placut,dar cred ca unele scene nu sunt prea bine jucate.....am citit si toate cartile,de 2 ori chiar--m-am molipsit si eu de la sponsorii mei de "Harry Potter Mania!!"....
ai vazut interviurile cu Dan Radcliffe in mew york-pt.MTV?le-a dat pe mtv uk and ireland de vreo 4 ori.in primul interviu,prezentatorul a fost un magar.a inceput sa vorbeasca repede,cu accent super american,si sa-l intrebe niste chestii folosind expresii pur americanesti pe care un britanic sadea nu le-ar intelege nici mort....nici eu nu le-am inteles si,la categoria "american slang",cred ca ma descurc destul de bine.
oricum.....o tipa,parca 19 a zis ca are,a stat cateva ore in fata studioului de filmare goala,de fapt cu numai un prosop pe ea,ca nu i-au dat voie gardienii altfel--ca erau si copii mici prin preajma...si era un frig afara...dupa cum spuneau comentatorii si dupa buzele ei vinete... asta ca sa arate ca e cel mai tare fan si sa i se dea voie sa urce sus,sa-l cunoasca.
hei,voi ati face asa ceva ca sa-l cunoashteti pe starul vostru favorit??
Vizitator
 

Mesajde gabuba » Lun Ian 14, 2002 2:57 am

Eu nu am vazut emisiunea dar cum ti s-a parut, timid, nu?
acu' cred ca e shi el ceva mai dezghetat...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Harry Potter

Mesajde NSYNC13 » Lun Ian 14, 2002 3:42 am

Si eu sunt o fana Harry Potter.......din pacate nu am avut timp sa vad filmul, dar pana in vara sigur il vad!......oricum cred ca e super filmul!......Ambele carti sunt marfa!;)
Sunt o fana destul de mare....majoritatea prietenilor mei....imi zic Harry Potter....funny..I'm a girl!!!!!!...Am ajuns sa am si haine din colectia Harry Potter!

Dumbledore!Snape!.....2 din personajele din film...si desigur din carti!;o :D :o ;)
I'm overprotected:):cool1:;love

I ;love rock'n'roll!

Te nasti, cresti, iubesti, imbatranesti, mori....:sun:
NSYNC13
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mar Noi 27, 2001 6:08 am
Localitate: Chicago

Mesajde gabuba » Lun Ian 14, 2002 5:49 pm

cum adica ambele carti? ce tu crezi ca-s doar doua???? nu in lume sunt 6, si pe Discoveri am vazut-o pe autoarea Joane K. Rowling spunanad ca a termina ultima fraza din cartea a saptea (anul 7 fiind shi ultimul la Hogwarts) aaaahhh m-am inscris in fanclub Harry Potter!!! vb. cu multi si primesc zilnic mailuri sunt fff amabili si fiecare isi doreshte sa fie un personaj .... a si sa shti ca-n Romania is 3 carti (cea de-a 3 "harry potter, si prizonierul la Azcaban") desigur ashtia au tradus altfel (de proshti), iar in februarie apare 4..... desi in mare cam stiu despre ce e vb. ca am citit in engleza primele 25 de pagini vreau in romana restul!!!!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Mirela » Lun Ian 14, 2002 8:56 pm

si a patra carte e superba--desi mai lunga decat celelalte si mai complicata.eu le-am citit pe toate 4 in engleza,de vreo 3 ori pe fiecare--pe a patra o am in biblioteca in romania--am primit-o cadou!!e super sa citesti o carte in limba in care a fost scrisa original!!!

nici aici,nici in anglia nu au aparut urmatoarele 2 carti.dar cand apar,sa stiti ca o sa fiu prima care le cumpara--daca o sa am cu ce,of course.

gabytu,mi s-a parut tare timid si retras in interviul ala de la emisiunea trl,dar in urmatoarele 2 interviuri a fost ceva mai relaxat...mai ales ca a fost intrebat mai mult despre film si mai putin despre viata lui personala...
a fost in schimb impresionat de tipa cu prosopu'.cica nu se astepta la o asemenea popularitate si ca el ramane acceasi persoana ca si pana atunci.
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Mar Ian 15, 2002 4:32 am

oricat shi-ar dori sa ramana acelasi imvoluntar nu poate, aceste lucruri te schimba.... in bine (te maturizeaza) sau in rau (poate devii arogant) ... da nu prea am ce spune dar la 12 ani viata personala ?? in fine, cam ce la intrebat? cred si io a venit ''instruit'' de acasa cu replicile despre film... loool... acu' mi-a zis ca ii place sa se distreze.... (nu va spun dupa 7 mail-uri s-a gandit si el sa-mi raspunda.... lool cu masa aia nebuna ce draq sa faca) .... sper ca acu' e mai funy!

zi-mi shi mie plssss, ce la intrebat despre viata lui particulara... (tot vroiam sa-l intreb) dar cum raspunde la emailuri din 2 in 2 luni ma lipsesc...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde J'adore » Mar Ian 15, 2002 7:54 am

Initial trimis de Gabytu
cum adica ambele carti? ce tu crezi ca-s doar doua???? nu in lume sunt 6, si pe Discoveri am vazut-o pe autoarea Joane K. Rowling spunanad ca a termina ultima fraza din cartea a saptea (anul 7 fiind shi ultimul la Hogwarts) aaaahhh m-am inscris in fanclub Harry Potter!!! vb. cu multi si primesc zilnic mailuri sunt fff amabili si fiecare isi doreshte sa fie un personaj .... a si sa shti ca-n Romania is 3 carti (cea de-a 3 "harry potter, si prizonierul la Azcaban") desigur ashtia au tradus altfel (de proshti), iar in februarie apare 4..... desi in mare cam stiu despre ce e vb. ca am citit in engleza primele 25 de pagini vreau in romana restul!!!!
`

sORRY..SUNT O MARE FANA HARRY POTTER!...DAR INCA NU LE STIU PE TOATE...ORICUM...MA DUC MAINE LA LIBRARY SI O IAU PE A TREIA!(EU LE CITESC NUMAI IN ENGLEZA...SI E MARFA!)
p.sNSYNC13=CRINUZA!!!!
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Mesajde Vizitator » Mie Ian 16, 2002 4:16 am

EU LE CITESC NUMAI IN ENGLEZA...SI E MARFA!


e si mult mai super asa......nu ai traduceri gresite si toate alea....
Gabytu...
nu mai retin exact ce l-a intrebat,dar la pariu ca da emisiunea in reluare in urmatoarele 2 saptamani,pe mtv uk and ireland of course,so sorry.am sa fiu atenta si-ti spun.

apropo,nu-mi place ca i-au schimbat numele in america si l-au facut "Harry Potter and the Sorcerer's Stone?"de ce oare?
Vizitator
 

Mesajde gabuba » Joi Ian 17, 2002 4:26 am

cine stie ce motiv or fi avut, dar cu greselile, asa este... ma apuca durerile de cap mai ales in vol. III !!!!! (prizonier la Azcaban)... cum adik mtv uk? ca as vrea shi io sa-l vad.... la asta pe care il am io nu apare.?.. (nu shtiu care e...).... mi-as fi dorit sa-l vad... hhmmmm... cred ca i-am terorizat pe cei de la Egmont Romania.... (cu intrebari de felul :cand apare? CATE pagini? sau mai shtiu io ce...) oricum am citit primul si o parte din al doilea capitol in enlish e cam dificil dar are un farmec aparte...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Mirela » Joi Ian 17, 2002 8:12 pm

[quote]Initial trimis de Gabytu
[B]cine stie ce motiv or fi avut, dar cu greselile, asa este... ma apuca durerile de cap mai ales in vol. III !!!!! (prizonier la Azcaban)...

mi-ar place sa le citesc si in romana,sa vad cum suna...

cum adik mtv uk? ca as vrea shi io sa-l vad.... la asta pe care il am io nu apare.?..
in romania,prindem mtv europe,care are un program difertit de mtv uk & ireland.(pe care il prind eu aici).prezentatorii sunt diferiti,programul,topurile....in afara de european top20.nu stiu daca si pe mtv-ul"nostru" apare emisiunea TRL,dar daca da....incearca.oricum,astia de la mtv uk&ir. au un program special in ianuarie(redau emisiunile cele mai populare din anul trecut),asa ca s-ar putea sa ai bafta.
sper sa reusesti sa-l vezi si tu...
cat despre cartile in engleza.....acum engleza e ceva natural pentru mine--am si inceput sa gandesc in engleza(din pacate),asa ca pentru mine a fost usor...dar e normal sa ti se para mai greu,pentru ca nu esti obisnuita sa vorbesti si sa citesti in engleza 24 ore din 24!!!
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Mirela » Joi Ian 17, 2002 8:15 pm

[quote]Initial trimis de mirela2001
[B][quote]Initial trimis de Gabytu
[B]cine stie ce motiv or fi avut, dar cu greselile, asa este... ma apuca durerile de cap mai ales in vol. III !!!!! (prizonier la Azcaban)...

mi-ar place sa le citesc si in romana,sa vad cum suna...

cum adik mtv uk? ca as vrea shi io sa-l vad.... la asta pe care il am io nu apare.?..
in romania,prindem mtv europe,care are un program difertit de mtv uk & ireland.(pe care il prind eu aici).prezentatorii sunt diferiti,programul,topurile....in afara de european top20.nu stiu daca si pe mtv-ul"nostru" apare emisiunea TRL,dar daca da....incearca.oricum,astia de la mtv uk&ir. au un program special in ianuarie(redau emisiunile cele mai populare din anul trecut),asa ca s-ar putea sa ai bafta.
sper sa reusesti sa-l vezi si tu...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Fan CLub Harry Potter (pareri, informatii si adrese web si e-mails)

Mesajde Bogd^n » Mar Ian 29, 2002 11:41 pm

Aici, va rog sa va puneti informatiile, barfele, site-urile depsre Harry Potter!
Este permis orice !
Fan CLub Harry Potter
------------------------------------------------------
Trimite-ti datele dvs. la fanclubharrypotter@yahoo.com
Va multumim
Shi stiatzi cah...

Harry Potter is The Boy Who Lived...

:rolleyes:
Bogd^n
 

Mesajde gabuba » Mie Ian 30, 2002 4:17 am

da eu cred ca ma inscriu!!! deoarece iubesc aceasta carte!! autoarea este un geniu!!!! E o poveste diferita, care te surprinde!! is the best!! am citit 52 de pg in engleash din cartea a 4 a si d-abia astept sa apara in romana... bogdan asteaptate sa primeshti my mail!!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Andrada The Dev » Mie Ian 30, 2002 4:42 am

cool! Harry Potter rocks!!!!!!!!! of course i know... Bogdane:) I am Lord Vendelmort.... I will return :) lol
Foul is fair and fair is foul, ladies and gentelmen of the audience:)
"You swear to tell the truth and nothing but the truth, so help you God?"
Does anyone (or did anyone) answer no to this question? That... I want to find out.....
Andrada The Dev
Junior Member
 
Mesaje: 442
Membru din: Mar Noi 27, 2001 1:00 pm
Localitate: Currently completing a mission in Nevernever

Mesajde Mirela » Mie Ian 30, 2002 11:57 pm

de mai bine de cateva luni au aparut la dublin celebrele jeleuri cu toate aromele posibile...sau,ma rog,cat se poate....

super cool e cand nimeresti unul cu gust de rosii uscate,yukk!!!

au mai aparut:postere(fotografii sau desene gigant),calendare,vederi,albume de abtibilduri,si tot fewlul de jucarii harry potter si,how cool can that be!!--tot felul de maruntisuri,de la haine oana la ustensile de bucatarie,creioane,pixuri si orice ti-ai putea imagina.ba de curand am descoperit "A Hogwarts History"...carte publicata din initiativa unei edituri cu care lucreaza j. rowland,si care prezinta tot felul de fapte pomenite in carti si un fel de istorie a magiei....
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Ian 31, 2002 4:48 am

O VREAU si eu!!!!!!
ce norocoasa esti.... dak ai sti tu ca asta e pasiunea mea.... auzi hai ca-ti dau un p.m facem schimbi de chestii trestii....
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Re: Harry Potter

Mesajde ilinca » Joi Ian 31, 2002 4:28 pm

este super filmul
l-am vazut la moll si a fost super
trebuie sa-l vedeti
cat despre carti sunt doua si sunt f scumpe
ilinca
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Dec 15, 2001 7:56 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Mirela » Joi Ian 31, 2002 8:37 pm

[quote]Initial trimis de Gabytu
[B]O VREAU si eu!!!!!!
ce norocoasa esti.... dak ai sti tu ca asta e pasiunea mea.... auzi hai ca-ti dau un p.m facem schimbi de chestii trestii....

yeah,no prob.

ps: jeleurile se numesc "Bertie Botts' Every Flavour Jelly Beans"...ca ieri aveam un lapsus...
si a mai aparut "Harry Potter Chocolate Frog"...din pacate nu zboara pe fereastra...

ilinca,din fericire nu sunt numai 2-ci 7 carti....dar numai 4 au aparut pana in prezent,6 au fost scrise,si autoarea lucreaza la ultima--parca asa am auzit...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Ian 31, 2002 11:57 pm

nu tu... autoarea tocmai a terminat ultima fraza din ultima carte (a zis pe Discovery) si plsssssssssssssssssss mirela zi-mi cat costa "Hogwarts scurta istorie" si alte carti de magie ale lui J.K Rowling si cum as putea face rost de ele... pleeeaaaseeeee
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Mirela » Vin Feb 01, 2002 3:57 pm

mirela zi-mi cat costa "Hogwarts scurta istorie" si alte carti de magie ale lui J.K Rowling si cum as putea face rost de ele... pleeeaaaseeeee


cand am vazut-o eu in aeroport in londra,era 2 lire jumate sau 3(n-am retinut exact)--a 40 si ceva de mii lira...fa si tu socoteala.
arata cam asa:e o carte mica si subtirica,verde,si pare a fi veche de zeci de ani...nu stiu daca o s-o gasesti prin magazinele romanesti,dar incearca!!

eu am sa ma duc maine loa Eason's,care e cea mai mare librarie din Dublin,sa vad daca o au acolo...

in rest,nu mai stiu daca rowling a mai scris sialtceva in genul asta...dar o sa ma interesez pt.tine,ok?
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

asa mi s-a zis

Mesajde ilinca » Vin Feb 01, 2002 8:34 pm

asa mi s-a zis ca sunt doua
in dublin ori fi mai multe
]dar eu nu am putut sa-mi cumpar decat doua ]
atat am gasit
ilinca
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Dec 15, 2001 7:56 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde gabuba » Lun Feb 04, 2002 6:05 pm

ilinca du-te la Mall ca s-ar putea ssa o gasesti.. la subsol acolo.. sti tu.. mirela merci dak te informez .. mda cam 120 de mii Ieftin! mi-o cumperi si mie? plssssssssssss !!! hai pe private.... poate mi-o trimiti hai pa privat...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde ilinca » Lun Feb 04, 2002 7:23 pm

Initial trimis de Gabytu
ilinca du-te la Mall ca s-ar putea ssa o gasesti.. la subsol acolo.. sti tu.. mirela merci dak te informez .. mda cam 120 de mii Ieftin! mi-o cumperi si mie? plssssssssssss !!! hai pe private.... poate mi-o trimiti hai pa privat...

stai sa-ti zic in librari sunt cele scumpe si cartonate care sunt vreo 200000 de mii
iar la mall sunt cele ieftine necartonate care costa vreo 75000 mii
mirela in dublin sunt vreo 14 carti dar la noi nu au aparut decat trei (m-am informat mai bine)
ilinca
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Dec 15, 2001 7:56 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Mirela » Mie Feb 06, 2002 7:22 pm

mirela in dublin sunt vreo 14 carti dar la noi nu au aparut decat trei (m-am informat mai bine)

numai 4...da'abia astept sa apara urmatoarele....
am impresia ca trebuiau sa apara cele 7 volume la interval de un an,incepand cu anul 1997,asa ca...fitzi pe faza!!Gabytu,cand apare tu afli primul!!!:D

voi cei care ati citit "The Goblet of Fire",ce credeti ca se va intampla acum ca LV a revenit??
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Feb 06, 2002 9:47 pm

pai mey.... eu am citit atat de putin incat nu cred ca am ajuins la acea parte... in fine... stiu in mare (dar cine e LV??) mai explica... mda in ro sunt 3.. pa 20 ale lunii februarie apare 4 "Pocalul de foc" d-abia astept si voi merge la lansare in Mall... iar in lume is 5, iar autoare are in buzunar 7.. si cred ca atat...:p
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Mirela » Joi Feb 07, 2002 1:18 pm

pe a 5a nu am vazut-o inca pe nicaieri...nici in londra,ori autoarea e englezoaica si ar fi de imaginat ca acolo vor apare cel dntai....
ia gandeste-te putin cine ar putea fi L.V.....
dar oricum,nu mai vreau sa spun nimic ca n-ai citit-o inca si nu vtreau sa-ti stric surpriza...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Fan club Harry Potter

Mesajde Bogd^n » Vin Feb 15, 2002 9:57 pm

S-a infiintat un fan-club Harry Potter!
Adresa de mail este: fanclubharrypotter@yahoo.com
Daca va inscrieti in acest fan-club beneficiati de foarte multe lucruri, ca de exemplu: informatii, stiri calde despre lumea lui Harry Potter, imagini, melodii si multe altele.
Doar trimiteti-va datele personale la fanclubharrypotter@yhaoo.com !
http://www.music-mania.150m.com
vizitati site-ul
Bogd^n
 

Mesajde J'adore » Lun Feb 18, 2002 8:58 pm

Initial trimis de mirela2001
pe a 5a nu am vazut-o inca pe nicaieri...nici in londra,ori autoarea e englezoaica si ar fi de imaginat ca acolo vor apare cel dntai....
ia gandeste-te putin cine ar putea fi L.V.....
dar oricum,nu mai vreau sa spun nimic ca n-ai citit-o inca si nu vtreau sa-ti stric surpriza...
.................


...........................Raspund eu....LV=> Lord Voldemort!:hehe:


............p.s. si jocul harry potter e marfa..........grafica....etc.
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Harry Potter raspuns

Mesajde Bogd^n » Mar Feb 19, 2002 6:15 pm

Cartea a V-a apare pe 20 februarie si are 600 de pagini.
Sper sa fie altfel decat celelalte...desigur as vrea sa aiba imagini!
"O Imagine are peste 1000 de cuvinte"! Asta-i zicala!
Fanii Harry Potter care vor sa corespondeze cu un fan inrait Harry Potter sa-mi trimita un mail la agentbogdan@hotmail.com
Ma bucur ca ati citit acest mesaj!!!
:) :) :) :)
Bogd^n
 

Următorul

Înapoi la Film

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori