La prostituate!

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

La prostituate!

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Oct 14, 2003 12:10 pm

Hai noroc! Ma numesc Nicholas_Alex si sint adict la prostituate! Am fost pina acum de cel putin 2-3 pe luna, si am cheltuit sume imense! Cunosc prostituate din multe orase ale Romaniei, si de prin Europa. Singura diferenta este ca cele de aici vorbesc romaneste (in afara de o rusoaica, care nu stia decit "eu folosesc si dintii").

Din curiozitate am sunat la un anunt gasit in Telegraful (ziarul local din C-ta), unde era promis un "show lesbi", produs si scenarizat de doo asistente medicale. Asa ca duminica, le sunam pe cele "actrite" din fata agentiei Peugeot, din kilometru 5, Constanta.

Mi-au dat indicatiile de rigoare, si dupa 10 minute sunam la usa lor, cu o sticla de sampanie in mina, si doo milioane in buzunar.

Fata nro 1:

Blonda (spalacita), cu dintii plini de carii, dar frumushica. Cam mica de statura, vreun metru 55, cu sanii mici. Imbracata intr-un halat roz, cu pete de cafea pe el.

Fata nro 2:

Bruneta, cu ochii verzi (mi-au ramas in minte!), urita ca dracu. Avea un nas mare, de ma uitam tot timpul la el. Putin mai inalta ce cealalta, dar cu sanii mai mari si niste solduri late. Imbracata in blugi si un tricou cu alb pe care scria "I love Tenerife".

Apartamentul era frumusel, ingrijit, nu mirosea urit, cu toate ca fetele fumau inauntru, ceva ce eu nu suport. Singura chestie care ma deranjat a fost cind am trecut pe la wc, sa-mi fac nevoia (bausem vreo 3 beri inainte), una dintre ele (poate amindoua?) isi facuse treaba si nu trasese apa!!??!!

Anyway, ne-am inteles la pret (1,5 milioane), am trecut in dormitor, unde m-am asezat pe un fotoliu de piele negru chiar in fata patului. Mi-a fost dat un prosop, pe care l-am refuzat, afirmind ca nu am de gind sa-mi bat maimuta. Au dat drumul la un stereo de pe noptiera (Sting - Mad about you) si au inceput sa se sarute pe stilul muzicii (nu prea am inteles sensul), dupa care incepind un concurs de striptease..adica concurs pe bune! Care se dezbraca mai repede! In acel moment am inceput sa ma gindesc daca nu cumva mai au un client dupa mine, asa ca am inceput sa tusesc pentru a le atrage atentia, si m-am uitat insinuant la ceas.
Fetele au inteles imediat aluzia, si au luat-o mai usor, una dintre ele chiar punindu-si halatul la loc.

Partea a doua putin mai tirziu...ca acum am treaba..
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Oct 14, 2003 6:04 pm

OK...sa continui..

Deci fetele au lasat viteza, si au inceput usor. Nasoasa ma enerva, ca se tot uita la mine cu o privire ce ea cred ca o gasea erotica, dar pe mine ma pufnea risul. Asa ca am inceput sa-i ivit ochii. Si-au scos pina la urma hainele, si au inceput sa se sarute. Cel putin aia blonda, era deja in focuri tare de tot (ce inseamna show business,domne!). Apoi au scos niste jucarii din noptiera, si ma intrebau pe mine ce vreau. Eu zic, "pai lesbo show". Aia cu nasu´ mare sa pus pe spate, si aialalta a inceput sa o linga si sa-i bage niste bile intre picioare. Eu nu vedeam nimic, ca se pusesera intr-o parte, asa ca m-am ridicat si am mutat fotoliul ala de 50 de kile pina in partea cealalta a patului, sa vad mai bine.

Nasoasa cred ca pusese ochii pe mine, ca mi-a zis sa vin linga ele pe pat daca vreau sa vad mai bine, dar eu am refuzat, pentru singurul motiv ca o gaseam a dracului de repulsiva.

Cind am auzit gemetele lu´ nasoasa, chiar ca era sa fug....cum sa zic...erau foarte nazale!

Anyway, sau jucat una cu alta, au schimbat locurile, totul a durat vreo ora. La plecare, le-am furat o solnitza cu sare de pe masa din bucatarie, si mi-am luat sticla de sampanie inapoi, ca nu am desfacut-o...nici nu meritau.

Deci intr-un cuvint: mediocru

Voi aveti ceva experiente?
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Hey:)

Mesajde Nanuka » Mar Noi 04, 2003 5:35 am

Hey Alex,

Hmm niciodata n-am fost la prostituate pt ca sunt fata:D...si poate n-ar trebui sa vb pt ca nu sunt in cunostintza de cauza dar sincer cand aud cuvantul prostituate...si ma refer la acele prostituate urate si ieftine de care vb tu...ma duce cu gandul la toate bolile posibile inclusiv SIDA..

Tu imi vei spune ca da Nanuk dar n-ai auzit de acel prezervativ??..da Alex am auzit dar uite vezi cum sta treaba ..sunt si cretini care nu pun mare pretz pe asta..zic lasa ca nu mi se intampla mie..si pac imbonaveste o alta persoana nevinovata ..si acea persoana la randul ei....

Acei soferi de tir si altzi frustratzi sexual sau cei care vor sa se amuze in gasca pt un sex oral sau anal..ceea ce poate nevasta sau prietena nu le ofera...pot aduce consecintze grave....

Ca fire sunt o persoana ipohondra ..cu frica mare de boli..inlcusiv cele venerice..si cand mi-am ales un partener am vrut cat se poate de mult sa fiu sigura ca imi ofera sigurantza sanatatzii... pot face dragoste ..si sa ma bucur de viata...

Scuza-ma ca ti-am spus asta..dar sfatul meu...este mai bine sa ai mai multe amante perverse...care te satisfac decat sa te duci la niste zdrentze care-ti pot periclita viitorul

Ai grija de tine..si-ti doresc mult noroc,

Nanuk.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Mar Noi 04, 2003 10:26 pm

Imi cer scuze pt micile greseli gramaticale..dar sincer n-am stat sa revizuiesc ce si nu am scris bine...

Nanuka:))
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Mar Noi 04, 2003 11:53 pm

Lasa mai....importanta e ideea!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

:))

Mesajde pussycat » Joi Noi 06, 2003 3:24 pm

hmm...cand aud de prostituate ma gandesc la fosta mea prietena cea mai buna...eu nu as fi in stare s`o fac pe bani..in fine...poate de aia zic asta deoarece nu am nevoie de un job de genul asta...
oricum...
LA TOATA LUMEA II PLACE SEXU!!!!!
pussycat
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Noi 04, 2003 2:14 pm
Localitate: targu mures

Mesajde eyewitness » Joi Noi 06, 2003 3:32 pm

pussy, ai frun nr de mobil de-al prietenei tale?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde pussycat » Joi Noi 06, 2003 3:42 pm

nu am numaru ei...da oricum ii prea urata si ii prea jegoasa...da cum zic baietii pt o moe sau o poola mere...:)
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
pussycat
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Noi 04, 2003 2:14 pm
Localitate: targu mures

Mesajde eyewitness » Joi Noi 06, 2003 3:55 pm

da pe-al tau il ai?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde pussycat » Joi Noi 06, 2003 7:49 pm

hmm...oare meriti sa iti dau numaru meu de telefon:D
pussycat
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Noi 04, 2003 2:14 pm
Localitate: targu mures

Mesajde Love2Fly » Vin Noi 07, 2003 1:50 am

El nu, Eu DA :D
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Noi 07, 2003 10:14 am

Sa intelegem din poza aia, ca pisica ta este o curva, si shi-o pune cu toti cotoii din cartier? Sau vorbim despre aia care nu le au tare la botanica?

Odata, la sat la bunicu, viola unul gaini! Si avea media 9 la zoologie!
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Noi 07, 2003 2:42 pm

alex, juridic vorbind , nu se considera viol atunci cand ezista dorinta ambelor parti liber esprimata , indiferent de media la zoo-filie. in cazu asta putea fi incadrat eventual la corupere de minore (de la 5 la 10 ani).
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde pussycat » Vin Noi 07, 2003 7:46 pm

nu ma bag ca is micutza :p
pussycat
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Noi 04, 2003 2:14 pm
Localitate: targu mures

Mesajde Cruela » Mie Noi 12, 2003 6:51 pm

Show-urile lesbi oferite de prostituate sunt niste chestii ieftine si proaste din doua motive:
1. Ele nu sunt cu adevarat lesbiene si nu stiu ce sa faca.
2.Isi fac doar meseria si nu simt nici o placere cand o fac
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Am nevoie de un sfat

Mesajde xorian » Vin Noi 14, 2003 11:18 am

Eu la varsta mea (30 ani) am o mare problema, in sensul ca nu am nici o prietena si inplus detin o timiditate exagerata. Pe de alta parte pulsiunile sexuale imi tulbura psihicul, am probleme de concentare si fantezii erotice perverse destul de des si exagerate. M-am gandit sa apelez la prostituate, dar in imi este frica de SIDA.
Oare cum ar putea rezolva aceasta problema (exceptand masturbarea) ?
xorian
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Vin Iul 25, 2003 3:09 pm
Localitate: romania-sinaia

huh!

Mesajde proXtu » Sâm Noi 15, 2003 3:35 pm

pai de SIDA trebe sa itzi fie frica cu oricine ai face'o, nu numa' cu prostituatele :p da' daca te protejezi shi tu ca tot omu' shi alegi mai atent nu ai de ce te teme ;-)
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Chrysilla » Lun Noi 17, 2003 12:08 pm

Initial trimis de Cruela
Show-urile lesbi oferite de prostituate sunt niste chestii ieftine si proaste din doua motive:
1. Ele nu sunt cu adevarat lesbiene si nu stiu ce sa faca.
2.Isi fac doar meseria si nu simt nici o placere cand o fac


Ok Cruela hai sa facem noi un show la Nicholas_Alex acasa...sau poate se ofera Suparataa sa`si insele prietena?
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Mark1 » Mie Noi 19, 2003 1:57 pm

Sunt din Constanta si de doi ani am un job la Londra. Din timp in timp, cam la 6-8 luni vin pe-acasa, la parinti, la prieteni. Le-am pove colegilor de birou despre Romania, Constanta-Tomis, Delta Dunarii, etc si i-am convins sa vina sa-mi vada tara.

Asta vara ne-am format un grup de 4 si am planificat un traseu: Timisoara, Brasov, Bucuresti, Delta, Constanta, Istanbul, Alexandria, Cairo si inapoi London. A fost misto, trec peste detaliile turistice si ajung la subiectul "sa luam niste gagici" de pe litoral.

Ideea era ca eu si Steven sa luam o tipa, buna tare, recomandata de un coleg de-al meu de liceu. Asa ca o sunam, ne inteleg la pret, $100 si ne prega ptr toata noaptea. Conventia a fost ptr un sex in 3. Noi stateam intr-un apartament inchiriat, in zona delfinariu. Vine mandra si recunosc ca intr-adevar era bine. Avea tot ce-i trebuie unei profesioniste, ca mai tarziu am aflat ca nu asta era job-ul ei asta-i alta problema, sinii perfect rotunzi, craci, cur ca lumea si look good.

Ne-am pus pe treaba, si dupa vreo 2-3 ore credeam ca am facut cu ea cam tot ce se inventase in materie de sex. Din cate ne-a dat sa intelegem se pare ca i-a placut, lucru confirmat si de noi.
Dupa ce am mai "lucrat" vreo juma' de ora ne-am hotarat se ne oprim definitiv ptr acea seara si am desfacut o sticla de J&B. Spre stupoarea noastra tipa nu dorea sa se incheie seara si avand la ea un dildo, adica o scula din cauciuc, a inceput sa se frece in ambele locuri lasindu-ne cu gura cascata. Va spun cu mana pe inima, ptr acei care au o urma de indoiala asupra prestatiei noastre, fratilor am futut-o de-am capiat-o, in toate felurile si nu s-a saturat.

Va intreb, este posibil sa fie o fata atat de nesatula de felul ei sau i se paruse suta de $ prea mare?
Astept parerea voastra.
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Noi 19, 2003 2:03 pm

Initial trimis de Chrysilla
Ok Cruela hai sa facem noi un show la Nicholas_Alex acasa...sau poate se ofera Suparataa sa`si insele prietena?


:o

Englezule, 100 de parai numai? Esti sigur ca tii bine minte, sau te juri cu mina pe inima, ca nu ai? Cum ai putut sa-ti bagi joc in halul asta de fata aia? Ai gasit-o mai saraca (cu duhul), si ai profitat de ea. Te simti bine acum? Iti da-i seama ca si ea este copilul cuiva?

Anyway, eu am niste variante:
1. Ori a fost proasta rau de tot, ori nu stia marketul.
2. Putin sarita de pe linia de plutire.
3. Nimfomana??!!??
4. "Clientul nostru, stapinul nostru"
5. Poate vroia si ea o chemare, un loc de munca, o cireasha, o capshuna
6. Era vecina mea de la doi
7. Era Gabriela Flores
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Noi 19, 2003 2:12 pm

Mark...da-i repede telefonul prostitutei lu' Nicholas....ca desi e din Constanta....p'asta a ratat-o. Saracu' a avut parte numai de jegoase din Navodari sau Palace. Singura bucata buna care dat-o si el a fost Gabriela Flores.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mark1 » Mie Noi 19, 2003 2:17 pm

Nene, saraca cu duhul nu era pentru ca lucreaza la un post tv. Nu stiu exact cu ce se ocupa dar pare ca lucreaza acolo si nu era invitata.

Poate ca nu stie care sunt preturile, dar iti garantez ca o facea cu convingere si pasiune.

Cine-i Gabriela Flores?
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde el MaLeFiCo » Mie Noi 19, 2003 10:01 pm

Fac si eu parte dintre fanii de bagaboante si am vizitat ceva la viatza mea.Prin Romania si pe dincolo.Cea mai misto experienta a fost odata la buc. intr-un bordel infect de pe langa gara de nord.A fost cam acum mai multi ani la inceputuri si m-am dus cu trei prieteni la belit.Daca nu ma insel bordelu era pe undeva pe strada barierei cred...
Pt. cei ce au citit la tiganci experientza a fost ceva de genul asta.cand am ajuns am lasat totul in masina bani,ceasuri,lanturi telefoane si apoi am intrat.la poarta era un tigan borat care ne-a indicat drumul.Intrati in casa ...nasol ...putea si era urat ne-a intampinat o tiganca batrana,i-am spus ce vrem,am platit si ea a batut din palme.Aproape instantaneu au aparut vre-o 10 coarde care s-au aliniat pe scara ca sa le putem vedea cum se cuvine.erau cateva bucatzi bune printre ele.Fiecare si-a ales ce a vrut.eu stiu ca am luat una mai batrana care m-a terminat de nu m-am vazut unul din prieteni a luat o pustoaica de vre-o 15 ani si restu ce-au mai gasit.Am urcat la etaj.... stupoare camerele nu aveau usi si aratau ca toti dracii.in loc de usi ai dreq tigani atarnasera niste presuri gaurite.va imaginatzi deci ca am dat la buci cu ochhi pa butelie si cu pantalonii in vine ca in caz de fortza majora sa putem spala putinoiul cum se cuvine in viteza si daca se poate nu cu facaletzu fluturand in vant.
In final ne-am distrat si am avut o experientza in plus care putea fi povestita la lume.
el MaLeFiCo
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Mie Noi 19, 2003 9:39 pm
Localitate: am sa ma-ntorc....

Mesajde Nanuka » Joi Noi 20, 2003 1:14 am

Initial trimis de Mark1
Sunt din Constanta si de doi ani am un job la Londra. Din timp in timp, cam la 6-8 luni vin pe-acasa, la parinti, la prieteni. Le-am pove colegilor de birou despre Romania, Constanta-Tomis, Delta Dunarii, etc si i-am convins sa vina sa-mi vada tara.

Asta vara ne-am format un grup de 4 si am planificat un traseu: Timisoara, Brasov, Bucuresti, Delta, Constanta, Istanbul, Alexandria, Cairo si inapoi London. A fost misto, trec peste detaliile turistice si ajung la subiectul "sa luam niste gagici" de pe litoral.

Ideea era ca eu si Steven sa luam o tipa, buna tare, recomandata de un coleg de-al meu de liceu. Asa ca o sunam, ne inteleg la pret, $100 si ne prega ptr toata noaptea. Conventia a fost ptr un sex in 3. Noi stateam intr-un apartament inchiriat, in zona delfinariu. Vine mandra si recunosc ca intr-adevar era bine. Avea tot ce-i trebuie unei profesioniste, ca mai tarziu am aflat ca nu asta era job-ul ei asta-i alta problema, sinii perfect rotunzi, craci, cur ca lumea si look good.

Ne-am pus pe treaba, si dupa vreo 2-3 ore credeam ca am facut cu ea cam tot ce se inventase in materie de sex. Din cate ne-a dat sa intelegem se pare ca i-a placut, lucru confirmat si de noi.
Dupa ce am mai "lucrat" vreo juma' de ora ne-am hotarat se ne oprim definitiv ptr acea seara si am desfacut o sticla de J&B. Spre stupoarea noastra tipa nu dorea sa se incheie seara si avand la ea un dildo, adica o scula din cauciuc, a inceput sa se frece in ambele locuri lasindu-ne cu gura cascata. Va spun cu mana pe inima, ptr acei care au o urma de indoiala asupra prestatiei noastre, fratilor am futut-o de-am capiat-o, in toate felurile si nu s-a saturat.

Va intreb, este posibil sa fie o fata atat de nesatula de felul ei sau i se paruse suta de $ prea mare?
Astept parerea voastra.



Mark eu zic ca tipei ii placea mult sexu...

Pun pariu ca o puteatzi pacali doar cu un J&B si-atat..sunt curve proaste care si-o pun si pe-o cola..am chiar prietene de genu asta..

Parerea mea?..a facut-o de distractzie...si binentzeles din nimfomanie...:)...daca s-a ivit si-un banutz ..cu-atat mai bine...nu strica hehehehehe

Respect,
Nanuka.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde el MaLeFiCo » Joi Noi 20, 2003 1:36 am

adevarul ca astea sunt periculoase rau am avut o experientza cu o stripteuza...:-X am combinat-o la locul de munca cu un pahar de vorbe si trei minciuni si sa te tii frate spectacol dupe aia acasa.Pt prima oara in viata aveam stripteasul profesionist la mine in sufragerie.what a night
el MaLeFiCo
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Mie Noi 19, 2003 9:39 pm
Localitate: am sa ma-ntorc....

Nanuk

Mesajde Mark1 » Joi Noi 20, 2003 10:28 am

Nanuk,

La asta ne-am gandit si noi, cred ca fost concluzia tuturor. Dar noua ni s-a parut ceva iesit din comun. Suntem un team de 4, over 30 yrs care avem ceva exp sexual. Ca orice barbat cand vad atata exces de zel inclin sa cred ca este mult teatru la mijloc nicidecum passion.

Am postat acest txt ca sa cer mai mult parerea fetelor, am incredere mai multa in ele.
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde Nanuka » Sâm Noi 22, 2003 8:51 am

Mark una din doua...

Treaba sta in felul urmator...o fii fost curva profesionista cu mult teatru in ea ....ai zis ca era buna si de lux..hmm cand te duci la una d-asta pai sincer ii dai mai mult de 100$..Alex a zis-o bine...nu vreau sa te jignesc..dar parasutele de lux cer mult..nu intru in amanunte ca iar il pun pe Alex sa-mi steaga posturile hahaha.....

Asa ca sa revin...eu cred ca s-a simtzit bine si cu asta basta..poate v-atzi ametzit..v-atzi imbatat..atzi fumat o iarba...aratatzi bine nu stiu..da chestia e ca i-a placut....sau poate ca tipa chiar daca o face si pe mai putzin dar fiind in domeniu ..nu se mai concetreaza la stai sa ma prefac mai bine acum ca ma plateste mai putin .sau mai mult..a fost naturala ....asa cum a lasat-o mama natura ..sa-i placa sexu....

Hehe nu-ti mai bate capu....e bine ca va placut si va satisfacut....

Respect,
Nanuka.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Sâm Noi 22, 2003 8:54 am

Initial trimis de el MaLeFiCo
adevarul ca astea sunt periculoase rau am avut o experientza cu o stripteuza...:-X am combinat-o la locul de munca cu un pahar de vorbe si trei minciuni si sa te tii frate spectacol dupe aia acasa.Pt prima oara in viata aveam stripteasul profesionist la mine in sufragerie.what a night


Esti baiat destept...

Respect,

Nanuka
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde el MaLeFiCo » Sâm Noi 22, 2003 3:14 pm

[quote]Initial trimis de Nanuk
[B]

Esti baiat destept...

Respect,

Multzam.Din pacate s-a intamplat doar o data pt ca eu m-am intors in frantza iar ea cred ca a plecat prin japonia la treaba:o :o .Oricum dansa gagica de te baga in boala am intalnit-o dupa ce facusem o un cosmar intr-un striptease pe la Pigalle la Paris.Asa bombe si dugheane nu am vazut in viatza mea si la buna-mea in sat pe vremea cand era strip locul era mai select.Ca sa nu mai vorbesc de fete cea mai buna era una de 40 de ani ca restu saracele nu l-eai fi dat nici macar un dop de bere.
Cei care ajungeti vre-o data in situatia de a intra intr-un bar d'asta la Paris mai bine nu.Basca, va incarca arabu nota de nu mai stiti de voi am vazut oameni care au platit 50e pt un fel de cocktail.


PS-nici bara nu aveau, fetele dansau in juru unui scaun care ziceai ca l-au zmuls din troleu 92 de pe vremuri:nope: :nope: :nope:
el MaLeFiCo
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Mie Noi 19, 2003 9:39 pm
Localitate: am sa ma-ntorc....

Re: Hey:)

Mesajde Curvarul » Joi Dec 04, 2003 4:13 pm

Salut mai fratilor

Mai sa stii ca nu e mare lucru sa te duci la curve, de exemplu eu ma duc adica agat cate una in fiecare luna. La noi in Cluj, astea care stau pe calea turzii, sunt putin cam scumpe, dar la iesire din oras spre Oradea, chiar pe pod se gasesc cele ieftine. Eu acolo ma duc. Odata am prins pe una, ne-am dus in padure, a fost de acord sa facem sex anal si a cerut numai 200 000 lei. La oral era 100 000, acum cum e mai frig te poti intelege cu 150 000.
Ultima data, una a fost de acord sa mergem acasa la mine, a cerut numai 200 000. Arata destul de binisor si aparent era curata. Oral nu voia, asa ca daca tot am dus-o acasa, am zis sa o facem normal. Am pus-o sa se dezbrace, si pt ca cu prezervativ nu mi se face chiar din primul moment ca piatra, am zis sa steie in patru labe, eu am pus prezervativul si am inceput sa mi-o frec, pana cind se intareste. mai fratilor, eu stateam in genunchi in spatele ei, ea in patru labe, dar mirosul ala care venea de la fundul ei, eu cred ca nu si-a spalat curul de o saptamana. Dar totusi am rezistat cumva, am culcat-o pe spate si am futut-o bine.
Pentru amatorii genului, mai spre seara, dupa ce se face intuneric, pe str. observatorului, chiar in fata la camine, sta pe trotuar o meseriasa, subtirica, bruneta, e cam pretentioasa si mandra, dar e cit de cit curata. trebuie sa vorbiti frumos cu ea, pentru ca are orgoliul cat China. dar zic ca e curata si are chiar linga drum o casa mica, unde se poate.
deocamdata atat. astept raspunsuri
Curvarul
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Dec 03, 2003 4:51 pm
Localitate: Cluj

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori