Echipa Nationala

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Mesajde memetshot » Mie Sep 10, 2003 2:37 pm

da dar atunci i-am batut pe terenul nostru propriu si personal pe cand acu ne-am luat-o pe nisipul nostru propriu si personal asa ca tre' sa le intoarcem favoare.
Bafta, si sper sa-ti primesti saorma aia ..
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde BloodOnMoral » Mie Sep 10, 2003 5:23 pm

Stirile de ieri anuntau accidentarile lui Kasper Bogelund si Morten Wieghorst. Nu sunt eu persoana care sa se bucure de nenorocul altuia, dar fara Bogelund in aparare, deja se clatina ceva in dispozitivul lor. Sper totusi ca nu ne vom baza pe noroc in incercarea noastra. Prietenul meu danez tocmai mi-a urat sa pierdem. Eu i-am urat noroc. Cine stie, cine va rade la urma :) ?
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Huo UEFA

Mesajde vberceanu » Mie Sep 10, 2003 10:56 pm

Eu unul m-am saturat de chestia asta. Si nu suport sa mi se spuna ca nu am ce face. La adresa http://www.thepetitionsite.com/takeaction/889450719 exista o petitie catre UEFA care reclama arbitrajele nenorocitilor astora. Daca se string 10000 de semnaturi va ajunge pe masa lui Volker Roth. Nu dureaza decit vreo 40 de scunde sa semnezi (asta daca esti pe dial-up).
Daca mi se va raspunde cu sarcasm si intr-o tenta fatalista, nu ma intereseaza. Cel ce alege sa priveasca in loc sa incerce sa corecteze cursul evenimentelor isi merita soarta.

V.
vberceanu
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Sep 10, 2003 10:46 pm
Localitate: Bucuresti, Romania

Mesajde eyewitness » Joi Sep 11, 2003 9:36 am

cea mai pertinenta declaratie dupa meci consider ca a fost cea a lui cosmin contra prin telefon direct lui cristi tabara " calificarea nu s-a pierdut din cauza arbitrilor sau ratarilor ci s-a pierdut incepand din toamna". subscriu la aceasta afirmatie. o campanie de calificare mediocra pentru romania cu exceptia primei reprize din meciul tur cu bosnia si celei de-a doua de aseara , romania nu a aratat nimic si a fost o replica palida a echipei anilor 90. io zic ca obiectiv vorbind nu meriti sa participi la un turneu final daca din 8 meciuri ai realizat doar doua reprize de fotbal.

analizand putin meciul de aseara as putea afirma urmatoarele ,binenteles cu riscul de a fi injurat.

-in campionatele occidentale se acorda de multe ori penalty la faze de imbranciri sau chiar obstructii efectuate asupra jucatorilor fara minge. iencsi l-a impins pe atacantul danez postat in fata lui inainte de a sari la cap cu atacantul danez din spatele lui. conform regulamentului arbitru poate acorda sau nu penalty. avand in vedere ca mingea plecase ,era in aer spre careul de 6m , arbitrul a considerat fault chiar daca prin traiectoria ulterioara mingea nu putea fi preluata de jucatorul impins de iencsi. deci faza discutabila ,la latitudinea arbitrului. poate in caz similar ,la poarta daneza nu ar fi acordat dar asta e alta poveste...
-ratarile din final dovedesc inca o data lipsa de maturitate si concentrare a jucatorilor nostri cand se vad prea repede cu sacii in caruta. deconectarea prematura de la pulsu jocului duc la aceste situatii dezastroase in final. imi este vie in minte egalarea suedezilor in prelungiri la world cup 94 si dezamagirea profunda de dupa. tapu ispasitor a fost prunea dar vina ramane tot a echipei . in 90 fu timofte care a ratat un 11m in meciu cu irlanda si exemple sunt multe...
- ca si in faza penaltiului din prima repriza golul 2 a fost o alta eroare grava de marcaj din partea noastra . ca ea s-a produs in prelungirea minutelor de prelungiri, respectiv al cincelea nu e o scuza ,minutele de prelungiri trebuind a fi tratate precum minutele de inceput de repriza. arbitrul, tot conform regulamentului poate prelungi meciul si peste minutele de prelungiri daca in aceste prelungiri a constatat trageri de timp sau au fost accidentari sau schimbari.

in concluzie insuccesul calificarii il atribui 100% echipei noastre.

haidule, te contrazic putin referitor la castigul indirect al nationalei pt viitor. consider ca echipa actuala ,dupa cateva incercari ale lui iordanescu pe parcursul acestor calificari in a gasi formula ideala de echipa(la posibilitatile prezente evident) , este de perspectiva si tind sa cred ca pana la calificarile pt cupa mondiala in toamna lui 2004 ea se va roda si va castiga in coeziune, omogenitate si valoare. io sunt optimist in sensul asta. momentan avem doar 2 jucatori de peste 20 mil dolari. in cativa ani sunt sanse sa fie mai multi...

ps. interesanta speculatia lui florin calinescu de aseara de la un post tv : "sa nu uitam ca unul din sponsorii principali ai turneului final euro 2004 este concernul danez carlsberg. credeti ca s-ar fi putut euro 2004 fara danemarca?"
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Sep 11, 2003 10:26 am

aiule la golul ala nu danemarca s=a calificat ci norvegia..danemarca nu trebuia sa piarda in bosnia si se calificau.
gnadeste-te ca de-alungul acestei campanii pe care tu o critici destul de dur s-au intamplat urmatoarele lucruri:
1. penalti clar neacordat la 0-0 in meciul cu norvegia. nu crezi ca e viciere de rezultat?
2. la 1-0 pentru romania in norvegia, pe fondul unui joc pragmatic al nostru a cazut penaltiul acordat ca urmare a hentului lui Carew in careu. al dracu daca stiam ca avem negrii in echipa. cred ca ala dadea penalti pentru norvegia si daca acelasi carew ar fi facut hent la el in carew :)
3. penalti acordat usor in meciul de aseara. intr-un ziar aparea procentul 99/100 nu ar fii dat si acel 100 e meier. gresit maxim 98% nu ar fii dat ca si Nielsen l-ar fii dat :). oricum io nu sunt suparat pe acel gol deoarece i-a trezit pe romani, care nu au facut o repriza buna ci de vis.
4. cele 4 minute au fost nejustificat de multe. Romania nu a tras de timp iar danemarca nu prea a avut timp sa faca asta.
5. schimbarile se pun la minutele de prelungiri. in cele patru minute de prelungire cred ca cel putin 3 minute mingea a fost in teren. deci nu exista nici o justificare pentru cele 40 secunde. mai ales ca dupa cele 4 minute mingea a iesit in aut. meciul trebuie intrerupt atunci.
6. preluare cu mana la gol. dar daca ne amintim bine si elvetia ne-a dat un gol asa...
intr-adevar mare vina o poarta si jucatorii care ieri au avut sansa sa ne faca super bucurosi, dar sunt momente in care mingea nu intra in poarta.
asta e. daca ii bateam si iar ne-o furam de la sloveni pe la un baraj nu era mai nasap?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

3145

Mesajde baixinho© » Joi Sep 11, 2003 10:48 am

nu mai selecta, ma, ca nu mai ai ce sa selectezi ©. parerea mea (© baixinho ©). care este (© neatza)

1. speculatia lui Calinescu este de chestia aia pe care o elimini la veceu, este maronie si pute de-ti muta nasul din loc. o victorie a danezilor in Bosnia i-ar fi trimis pe ei pe primul loc, deoarece aveau avantaj in meciurile directe cu noi, astfel ca tricolorii ar fi intrat in baraj. ca de multe alte ori, calinescu a vorbit ca sa nu taca. probabil ca la meciul Bosnia - Danemarca arbitrii isi vor face iar treaba, pentru ca Norvegia sa termine grupa pe locul doi.
2. in mod normal, arbitrul ar fi trebuit sa acorde doua minute si 30 de secunde de prelungire (pentru fiecare schimbare se prelungeste meciul cu 30 de secunde, iar in repriza a doua au fost cinci) - deci rotunjit, 3. cum in prelungiri a intrat Soava, meciul ar fi trebuit ca meciul sa dureze maxim 3 minute si treizeci de secunde. chiar si asa raman la ideea ca o echipa cu pretentii nu are voie sa primeasca gol in secundele de prelungire de dupa ultimul minut suplimentar.
3. am curaj sa pun pariu ca vom castiga grupa de calificare la Mondiale la pas. din ce am vazut, doar Franta ne bate clar, iar Italia nu arata mai nimic de cativa ani.

multumex pentru atentie si sper sa nu fi jignit pe nimeni prin continutul acestui post ©
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Sep 11, 2003 10:51 am

animaloo
nu vreau sa fac polemica pe acest subiect .mi-am expus parerea personala vis-a-vis de campania de calificare la euro 2004. atunci cand aveam valoare castigam grupele de calificare euro/mondiale fluierand, jucand impotriva arbitrilor/uefa/fifa/ sau chiar a tancurilor sovietice. asa cum facura bulgarii si cehii acum. cu o singura repriza nu se face primavara pe aleea fotbalului romanesc.

baicsule, daca asta e formula finala de echipa pentru campania de calificare de la anu si vom juca la media reprizei a doua de ieri (cu exceptia ratarilor) atunci am putea juca si finala campionatului mondial :D
ne trebuie totusi un mijloc mai inventiv si o aparare mai omogena
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Sep 11, 2003 10:52 am

baicsule 100% de acord cu tine
dar tin sa cred ca si Italia ne da omoru. nu stiu de ce, poate aceasta parere vine dupa cele 3 meciuri in care ne-am furat-o rau de tot.
oricum daca avem sansa sa picam cu germania, danemarca, anglia :), etc poate ne calificam si noi iarasi...ba e naspa de tot, de doua ori vedem un turneu final fara noi.
dar poate face egal norvegia cu luxemburgul....:yD

pese: asa-i mai aiule, dar totusi.....
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Re: Huo UEFA

Mesajde haifi » Joi Sep 11, 2003 4:45 pm

[quote]Initial trimis de vberceanu
[B]Eu unul m-am saturat de chestia asta.

m-am conformat din ideea de solidaritate.
faptul e consumat si nu se mai poate face nimic..
calificarea sau barajul le-am pierdut pe mana nostra si cu ajutorul arbitrilor
va trebui sa fim pe viitor atat de buni incat arbitrii sa nu mai poata face nimic...asta e valabil in mai tot ce e legat de Romania in sport si in tot ce facem si pe care e scris Romania

am luptat si baietii merita toata admiratia
ne-am depasit conditia si am aratat ca putem fi mari cand suntem uniti si concentrati.... eroarea de pe final e spiritul nostru mioritico balcanic....am avut si noroc si ghinion dar n-am stiu sa ne pastram norocul....

o luam de la capat, ca intotdeauna
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Sep 11, 2003 4:56 pm

si ia zi mai haifi acu cum ie cu 7 boabe la luxemburghezi in gaura si 0 din 4 ocazii clare la danezi in hoceag?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Re: Huo UEFA

Mesajde deca » Joi Sep 11, 2003 5:52 pm

[color=FF0000]
Initial trimis de vberceanu
Eu unul m-am saturat de chestia asta. Si nu suport sa mi se spuna ca nu am ce face. La adresa http://www.thepetitionsite.com/takeaction/889450719 exista o petitie catre UEFA care reclama arbitrajele nenorocitilor astora. Daca se string 10000 de semnaturi va ajunge pe masa lui Volker Roth. Nu dureaza decit vreo 40 de scunde sa semnezi (asta daca esti pe dial-up).
Daca mi se va raspunde cu sarcasm si intr-o tenta fatalista, nu ma intereseaza. Cel ce alege sa priveasca in loc sa incerce sa corecteze cursul evenimentelor isi merita soarta.

V.
[/color]

[color=0000FF] DONE ! [/color]

Rog sa o faca toti!
Poate...

[color=FF0000]Au semnat 1084 ! Mai este de lucru pana la 10.000 de semnaturi![/color]

[color=0000FF] Va rog insistent sa semnati aceasta petitie cu totii! [/color]

Multumesc
Locuinta mea pe net:
BESTmusicTOP
Be my guest!
Avatar utilizator
deca
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Joi Iul 25, 2002 11:00 pm

Mesajde haifi » Joi Sep 11, 2003 7:14 pm

Initial trimis de eyewitness
si ia zi mai haifi acu cum ie cu 7 boabe la luxemburghezi in gaura si 0 din 4 ocazii clare la danezi in hoceag?


hehehe pai n-ai citit deja ce-am scris, cred ca esti baiat istet si pricepi
fatalitate,neica Zahario....crunta fatalitate :-))
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

fratzilor ce ne facem cu Kampionatul european

Mesajde Sburatorul » Vin Sep 12, 2003 3:45 pm

:-?

spunetzi-mi shi lu mine ce se intampla cu noi acuma dupa danemarca.....
:rulz: :rulz: :rulz:
Sburatorul
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Iul 30, 2003 1:17 pm
Localitate: Undeva In Univers dar mereu atent la Lume

3170

Mesajde baixinho© » Vin Sep 12, 2003 3:51 pm

asta este! o sa continuam sa intram pe forum! si sa ne intalnim cand avem timp la o bauta!

care noi? la ce te referi cand intrebi "ce o sa facem dupa danemarca"?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde BloodOnMoral » Sâm Sep 13, 2003 11:24 am

Nu cred ca petitiile si memoriile vor avea vreo alinare pentru noi, pentru ca am ca exemplu ce s-a petrecut cu cea contra arbitrului din meciul retur cu Norvegia (cred ca Michel era) : nimic. Credeti ca ne va lua cineva in considerare, pe noi, Romania, inaintea preainaltei si de minunate ceasuri fabricanta Elvetia, unde o intreaga sleahta de mahari isi are depuse conturile in pastrare ? No way, parerea mea. Articolul de ieri din Adevarul, editorialul adica, mi-a deschis ochii asupra unei alte modalitati de a explica ce s-a intamplat ...
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

3183

Mesajde baixinho© » Sâm Sep 13, 2003 12:02 pm

am luat Gazeta de azi in care au dat aia o captura si se vede clar cum Mutu a facut hent la faza in care a egalat. probabil ca arbitrul nu a vazut, ca altfel sunt convins ca ar fi fluierat hent.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: 3183

Mesajde haifi » Sâm Sep 13, 2003 8:27 pm

[quote]Initial trimis de baixinho ©
[B]am luat Gazeta de azi in care au dat aia o captura si se vede clar cum Mutu a facut hent


eu zic ca a fost preluare pe sold ...cam greu de sesizat...

la danezi s-a vazut clar
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde Aliosha » Mar Sep 16, 2003 6:04 am

[i]“Astia nu stiu sí£ mintí£. Sint copiii nostri, sint sinceri, doar noi i-am crescut!â€Â
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

loc de "reculegere"

Mesajde haifi » Mie Sep 17, 2003 4:20 pm

sau de dat cu kapul
see attach
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

3627

Mesajde baixinho© » Joi Oct 16, 2003 3:43 pm

Selectionerul Anghel Iordí£nescu a semnat, joi, prelungirea contractului cu Federatia Romaní£ de Fotbal (FRF), avind drept obiectiv calificarea echipei nationale la Cupa Mondialí£ din 2006, care va avea loc in Germania, a declarat presedintele FRF, Mircea Sandu.
Iordí£nescu a semnat un contract valabil piní£ la ultimul meci din grupa preliminarí£ a Cupei Mondiale din 2006. In cazul calificí£rii la turneul final, acordul se va derula si pe perioada competitiei, urmind sí£ se aplice si dreptul de preemptiune al lui Anghel Iordí£nescu pentru prelungirea sa.
Anghel Iordí£nescu, in virstí£ de 53 de ani, a condus reprezentativa Romaniei la CM din 1994 si 1998, precum si la Euro-1996.
Echipa nationalí£ a Romaniei a ratat calificarea la Campionatul European din anul 2004, din Portugalia, clasindu-se pe locul trei in grupa a doua preliminarí£, dupí£ selectionatele Danemarcei si Norvegiei.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

4202

Mesajde baixinho© » Sâm Noi 15, 2003 10:08 am

maine seara, nationala Romaniei va juca un meci amical impotriva Italiei, la Ancona. dincolo de caracterul amical, intalnirea se va disputa sub semnul tragediei care a marcat cele doua popoare, iar aici ma refer la decesul celor 21 de soldati in Afghanistan, respectiv Irak.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Mar Dec 09, 2003 4:56 pm

eu stiu ce o sa fac peste vreo 35 de ani.. o sa-mi duc nepotii la primul campionat mondial/european la care se va califica Romania dupa n ani....
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde memetshot » Mar Dec 09, 2003 5:12 pm

unde n ie intre 1 si 2 ani?
bre ce futere de utere de grupa ne-am picat. urat tare. daca ne calificam suntem tari de tot. daca nu....merem sa facem ceva..
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Romania

Mesajde Hooliganu » Mar Dec 16, 2003 10:59 am

Cred ca o sa ne calificam ,dar trebuie dat afara Iordanescu !
afara generale !

---
ai un avertisment...data viitoare citeste regulamentu
Hooliganu
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mar Ian 07, 2003 12:24 pm
Localitate: Romania-Grant

Mesajde Cruela » Vin Apr 16, 2004 1:34 am

Echipa nationala avem... Jucatori mare avem... Galerie avem... Numai ca ceea ce nu avem intr-adevar si de care avem cu adevarat nevoie este o strategie de joc, o tactica adevarata si un antrenor care sa stie sa isi impinga echipa pe culmile gloriei. Acesta in mod sigur nu este Iordanescu.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde eyewitness » Mie Aug 18, 2004 3:52 pm

incerc un pronostic pentru deseara

romania - finlanda 2-0

baga danciu si sabin ilie :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Aug 18, 2004 4:21 pm

sabin ilie si stancu.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Aug 19, 2004 10:26 am

Bre frumos meciu.pacat de unjpemetriu ala de kkt.oricum am avut ceva iemotzii cu lobont in prima repriza.noroc cu piticu.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Daimon » Joi Aug 19, 2004 5:25 pm

Lobont... cred ca mai bine il reprofileaza in fundas macar daca nu mijlocas la cat chef de plimbat are...
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Sep 04, 2004 9:36 pm

Nu prea avem echipa deloc. Bine ca am scapat cu fatza curata dupa astea doua meciuri si am luat 6 puncte.
Ce bine ar fi sa joace Ghionea la nationala. Un jucator care mie imi place foarte mult.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron