Cum puii mei sa nu te oftici pe situatia asta, mah?

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Cum puii mei sa nu te oftici pe situatia asta, mah?

Mesajde Love2Fly » Vin Noi 14, 2003 7:09 pm

Bai, fetele astea sunt stupide!! Nu mai stiu ce vor!! Pe ce criterii se aleg acum partenerii mai? Ca eu nu mai inteleg nimic!
Aveam cateva colege de gimnaziu, invatau bine, alea alea.....aveau un viitor promitator...in liceu s-au combinat cu tigani. Bun! Am zis: “da domne! Daca s-au placut asta e!â€Â
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Chrysilla » Vin Noi 14, 2003 9:11 pm

mai da` stresat mai esti...god,n`as putea sa fac atata galagie pe o singura chestie... si mie imi place sa primesc trandafiri...da` nu`mi plac baietii... :j
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Love2Fly » Vin Noi 14, 2003 11:45 pm

Zise Chrysilla si isi mai etala inca o data lesbianismul. Jet mah! te crezi interesanta? canta la alte mese, eu nu te cred ca esti pe invers....e doar un teribilism....
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

mda...

Mesajde proXtu » Sâm Noi 15, 2003 2:51 pm

e interesanta kestia ... si as zice ca se incadreaza la "totul despre sex" :D ca doara numa' pentru sex poa' sa stea fata aia mishto cu un tzigan (asta in ideea ca shi tu shi eu intzelegem prin tzigan acelashi lucru) :p exista 2 posibilitatzi :
- ori tziganu' ala ii mishto de tot, are shi el calitatzile lui, shi atunci fata o fi fost mai timida, mai tinuta in scurt acasa, shi cand o scapat la libertate in bucureshti o pus mana pe ea primul venit (dupa regula fifo : primul venit primul servit :D)
- ori ii proasta de rupe, nu in sensul ca nu ii merge capul, ci ca o avut saraca o educatzie de 2 lei shi pur shi simplu o ramas ingusta la minte. io pe ipoteza asta ash merge (deshi daca zici ca e frumoasa atunci ar rezulta logic ca e shi proasta :D)
astea fiind spuse, daca tot ai ganduri cu ea nu trebe sa te sfieshti, cucereshte'o, vrajeshte'o shi ia'o la tine :p abia atunci o sa vezi ce'i poate mintea :p

ps: da' daca ii spui shi ei parerea ta atata de proasta si de generala pe care o ai despre fete ma tem ca n'o sa ai succes :D mai lasa shi tu deoparte misoginismul asta infantil shi priveshte lumea mai relaxat, ca viatza e complexa :p
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Chrysilla » Lun Noi 17, 2003 5:39 pm

Initial trimis de Love2Fly
Zise Chrysilla si isi mai etala inca o data lesbianismul. Jet mah! te crezi interesanta? canta la alte mese, eu nu te cred ca esti pe invers....e doar un teribilism....


zise Love2Fly si`si mai etala o data prostia...copile,daca nu`ti convine fata mea,nu ma baga in seama...si nu`mi amintesc sa ma fi interesat parerea ta despre mine...
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde gabuba » Lun Noi 17, 2003 7:39 pm

ciraselo, lasa-ne ca esti patetica. de ce esti atat de mandra de faptu' ca esti lesbiana? e clar ca vrei sa auzi laude de genu "vai ce curajoasa e fata asta, un model demn de urmat" din moment ce nu e mesaj pe totul despre sex in care sa nu ne vorbesti despre faptul ca esti pe dos. si nu cred ca love2fly trebuia sa te intrebe daca te intereseaza opinia lui despre tine din moment ce tu ai lasat un post total aiurea referitor la el si subiectul sau.
pe de alta parte - dupa indoielnica logica a ta - de ce ne-ar interesa pe noi ca nu te intereseaza opinia lui love2fly despre mata?
oricum, gata cu tine. presimt , la fel ce love, ca nu esti decat o fata din generatia tatu lesbi ca sa fie cul.
(iarta-ma nicho', da nu m-am putut abtine)
----

ma, da' acu pe bune... sa zicem ca tu... macho manul cartierului ... ce preferi o pizda super frumoasa si desteapta, sau una urata si la fel de desteapta? logica p-aia frumoasa. ce zic fetele astea urate si destept? asa-s barbatii! toti la fel! vezi? the same bullshit.
deci sunt de acord cu tine in anumite privinte... nu imi place ca iti pui prea multe intrebari, desi toti or sa se faca c apricep lucrurile vor ramane asa cum sunt, si noi trebuie sa le luam ca atare . e ca o clasa plina cu elevi careia profu' ii spune sa se linisteasca. se linistesc 2 min, de ochii lui dupa care moravurile redevin aceleasi.
e just ca nu inteleg fetele care se combina pt shmecherie sau mai stiu eu ce... in fine, e treaba lor, viata lor!
oricum, cand deschizi astfel de subiecte e clar ca ai in spare anumite frustrari. eu pana acum n-am, si sper sa nu am. atat timp cat o sa fie si pt mine o fata care sa ma placa exact pt ceea ce sunt si nu o sa aiba interese (d-aia is io dat dracu :j) pt mine lumea-i roz.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Chrysilla » Mar Noi 18, 2003 2:43 pm

Mai copile,pe tine nu te mai baneaza odata??? ;j
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Cruela » Mar Noi 18, 2003 6:11 pm

La subiectul pe care l-ai deschis, Love2fly, nu pot decat sa te intreb urmatorul lucru: Ce ai cu tiganii? Parerea mea e ca ei sunt si ei oameni si nu vad de ce o fatas frumoasa si desteapta nu ar putea umbla cu un tigan, pe care sa il iubeasca pe bune. Cat despre faptul ca l-ai vazut pe prietenul tigan al colegei tale de gimnaziu cu o alta fata, barbatii sunt nascuti ca sa insele, asa ca...
Eu una nu am nimic de spus, mai ales ca prietenul meu este tigan. Si sa mai spun ceva despre el: munceste 12 ore pe zi desi nu are facultatea terminata, e un barbat dezghetat, atragator si bun la pat. Deci, nu ai de ce sa fii rasist. Daca el ar fi fost roman, de ce nu ai fi avut aceleasi probleme...
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Love2Fly » Mar Noi 18, 2003 11:39 pm

Initial trimis de Chrysilla
zise Love2Fly si`si mai etala o data prostia...copile,daca nu`ti convine fata mea,nu ma baga in seama...si nu`mi amintesc sa ma fi interesat parerea ta despre mine...

Lol.....parerea mea despre tine? da' am zis eu ceva de parere? sau te bagi in seama ca fetitele alea de la coltz?
Sunt totusi mirat ca "inteligentza" ta nu da si ea nastere unui sfat pertinent ca na! esti o doamna!:eek:

Cruela, sincer sa fiu, ma asteptam sa zici ca prietenul tau e tigan.
Totusi, nu am nimic deosebit cu specia umana a tiganilor. Eu, prin tigan intzeleg cocalarul ala de pe strada care are 2 clase nu stie sa "citeste", fura, face combinatii, pute....etc.....Daca tu ai prieten tigan care are "incredibila calitate" [dezghetat, atragator si bun la pat] pt ca o relatie sa dureze vesnic atunci tot respectul!:rolleyes: Numai ca......mi-e frica sa nu te alaturi si tu prea multor fete care au gandit ca tine si care acum considera ca "barbatii este niste porci" doar pt ca "iubitul" le-a sodomizat si nu le-a respectat desi era descurcaretz, atragator si f@#$ bine.
Uneori ma intreb si eu ce e in capul vostru.
Eu sunt nebun! ma grabesc inca de pe acum sa declar, dar voi?
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Radu123 » Mie Noi 19, 2003 3:48 am

Dupa un indelung studiu care a durat cam 20 de ani ...
am ajuns la concluzia ca fetele nu au nimic in cap (evident nu toate ...)
Lamurire
Vidul din capul lor creeaza o mare atractie in jurul lor ceea ce ar trebui sa fie un lucru bun pt ele... lucru foarte fals pt ca fetele simt atractie la randul lor doar pentru cei care le trateaza ca niste zdremte. Acesti kk sunt singurii pentru care multe fete au sentimente (ca sa nu fiu rau trebuie sa adaog ca ele o fac din mila pt acei saracii baieti care nici nu stiu bine sa vorbeasca si ii lasa pe fraierii care ii aduc trandafiri ... ca ei o sa gaseasca ...).

Am vazut de multe fete plangand din cauza prietenilor lor si sincer imi venea sa ma duc sa-i dau lui ala 2 bucati ca sa nu-si mai bata joc de ea dar din pacate nu pot face asta pt ca dupa aia ar plange saracele ca a venit unul si le-a batut prietenul....
Si nu spun despre fete urate sau proaste ci despre fete care intr-o zi si-ar gasi 7 prieteni fara nici o problema
... dar dupa cum spunea cine spunea: "Incompetentele raman cu bagabontii ....
In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

heheheee

Mesajde proXtu » Mie Noi 19, 2003 11:22 am

radu mamii, tu cam gresheshti cand generalizezi atata :p prea ushor le bagi pe toate in aceeashi oala, ca shi cum le'ai fi cunoscut... poate ai avut tu neshansa sa intalneshti numa' de alea de care zici tu in ashtia 20 de ani ai tai de studiu :p mai studiaza, mai aprofundeaza shi dupa aia abia trage concluziile ;-)
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Cruela » Joi Noi 20, 2003 4:40 pm

Initial trimis de Love2Fly

Cruela, sincer sa fiu, ma asteptam sa zici ca prietenul tau e tigan.
Totusi, nu am nimic deosebit cu specia umana a tiganilor. Eu, prin tigan intzeleg cocalarul ala de pe strada care are 2 clase nu stie sa "citeste", fura, face combinatii, pute....etc.....Daca tu ai prieten tigan care are "incredibila calitate" [dezghetat, atragator si bun la pat] pt ca o relatie sa dureze vesnic atunci tot respectul!:rolleyes: Numai ca......mi-e frica sa nu te alaturi si tu prea multor fete care au gandit ca tine si care acum considera ca "barbatii [B]este
niste porci" doar pt ca "iubitul" le-a sodomizat si nu le-a respectat desi era descurcaretz, atragator si f@#$ bine.
Uneori ma intreb si eu ce e in capul vostru.
Eu sunt nebun! ma grabesc inca de pe acum sa declar, dar voi? [/B]


Unu la mana, am si eu o intrebare: de unde si pana unde te asteptai ca prietenul meu sa fie tigan.
A doua la mana: nu o fi teminat el un liceu de elita, nu si-o fi dus el facultatea pana la capat, dar nu pute, nu vorbeste agramat si da, f..e foarte bine. Nu inteleg care e problema asta cu tiganii. Iar fetele plang dupa baieti pentru ca nu stiu sa ii atraga si sa ii tina langa ele. Eu nu ma descurcam la inceput cu el, pentru ca ideea lui :eu ma duc cu toate tu stai doa cu mine nu imi convenea absolut deloc. Acum am reusit sa ii arat ca poate sa stea doar cu mine si sa ii fie bine, pentu ca ma dedic in totalitate, sau poatye sta cu alte nspe care sa il satisfaca numai din punct de vedere sexual.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde memetshot » Joi Noi 20, 2003 4:43 pm

donsoara....adica pretenu tau si-o trage cu altele si tu n-ai nici un fel de probleme? sau pe langa faptul ca f.te bine mai ti-o si trage bine cand comentezi?
nu fac misto de tine, ca nu e nevoie. Nu-s de acord cu ideile lu Love2fly in general, da' tu esti un fel de varza...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Pizzi » Vin Noi 21, 2003 8:03 am

Initial trimis de Love2Fly
Zise Chrysilla si isi mai etala inca o data lesbianismul. Jet mah! te crezi interesanta? canta la alte mese, eu nu te cred ca esti pe invers....e doar un teribilism....


ai dreptate in privinta Chrysillei...nu ii plac fetele dar ii place sa se faca interesanta pentru o anumita parte a populatiei...pe mine nu ma impresioneaza, am vazut mult prea multe de genul ei si toate au sfarsit prin a da in ridicol :t
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde Pizzi » Vin Noi 21, 2003 8:08 am

Initial trimis de Cruela


Unu la mana, am si eu o intrebare: de unde si pana unde te asteptai ca prietenul meu sa fie tigan.
A doua la mana: nu o fi teminat el un liceu de elita, nu si-o fi dus el facultatea pana la capat, dar nu pute, nu vorbeste agramat si da, f..e foarte bine. Nu inteleg care e problema asta cu tiganii. Iar fetele plang dupa baieti pentru ca nu stiu sa ii atraga si sa ii tina langa ele. Eu nu ma descurcam la inceput cu el, pentru ca ideea lui :eu ma duc cu toate tu stai doa cu mine nu imi convenea absolut deloc. Acum am reusit sa ii arat ca poate sa stea doar cu mine si sa ii fie bine, pentu ca ma dedic in totalitate, sau poatye sta cu alte nspe care sa il satisfaca numai din punct de vedere sexual.


inca o data ai reusit sa arati de ce un tigan nu e bun de nimic...mai devreme il ridicai in slavi ca e bun la suflet si ca va iubiti ca nebunii si acum imi spui ca umbla cu altele si ca tu te zbati sa-l ti langa tine. uite mai, de aia nu-s buni tiganii..dar tu ar trebui sa stii mai bine, traiesti cu unul. si nu mai incerca sa-l scoti basma curata, cu cat incerci sa-l dezvinovatesti mai mult, cu atat il scufunzi mai mult in noroi. :t
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Cum sa nu te oftici...

Mesajde Mark1 » Vin Noi 21, 2003 8:57 am

Love, hotarat lucru ai dreptate in cea mai mare parte despre mandra combinata cu tiganu'. Afla ca astfel de legaturi complexe sunt destul de frecvente in care o tipa bine si capabila se leaga in tinerete de un coclit care e adevarat munceste, este serios dar ramane un sub-mediocru toata viata.

O situatie similara am intalnit si eu in facultate si acum mi se repeta povestea cu o colega de birou.
Ea este englezoaica pur singe, nascuta in Brighton, cu educatie buna, liceul facut in Londra, facultate pe economics, etc. Lucreaza la dept. nostru financiar. De curand, adica de vreo cateva luni s-a combinat cu un pakistanez care este si el parte in firma dar are un job mai de "alergat", mai putin office si mai multa munca cu docherii, macaragii, ma intelegi. N-are decat un high school facut dupa ce a venit in UK, oricum situatia e cam shubreda la studii. In rest baiat simpatic, brunetzel, saritor dar cam "colorat".

De mult ne intrebam ce-o fi gasit vere la Hamid ca ea este o dulce si nu cred ca merita o asa soarta. Am uitat sa-ti spun ca eu sunt sg barbat din RO in firma iar restul, englezii sunt cum nu se poate mai ofticati ca tre' sa-i suporte pe pakistanezii pe care-i intalnesti in toata Anglia de vreo suta de ani incoace. Si pe deasupra le mai iau si femeile.

Si cand te gandesti ca de vreo 4-5 ani au inceput si tiganii din RO sa traga pe-aici...
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde memetshot » Vin Noi 21, 2003 9:22 am

apai ma' mark cine stie poate femeile astea fura virgine si cand au dat de tzashpe centimetrii de bucurie... nu cre ca trebe spus mai mult.
Oricum nustu daca poti sa-i compari pe pakistanezi cu tiganii...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Rhajahstan

Mesajde Mark1 » Vin Noi 21, 2003 9:47 am

Nu, sigur nu era virgina, ti-am spus ca era open-mind si de altfel in Anglia care este o tara mai libertina decat Olanda de ex. n-ai cum sa ramai virgin la cate posibilitati tzi se ofera.

Cred ca nu l-a luat strict ptr scula lui, ca femeile nu se uita numai la "dotare". ele mai vad un posibil tata, paznic, stapan, bancher in viitorul barbat. Asta-i drumu' ei.

Si nu uita ca tziganii au venit din Pakistan si India. Daca nu, atunci de ce-i o asa mare asemanare? Crede-ma sunt la fel, traiesc la fel, mananca la fel, gandesc la fel.
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde piper1996 » Vin Noi 21, 2003 2:05 pm

Intr-adevar, se pare ca tiganii-s foaaaaarte buni acolo, la pat, dar se pare ca inainte de asta le mai aplica pirandelor si o mama de bataie .... vezi exemplul celor din shobiz ... ca, daca ala, de la nivel inalt, facea questia asta cu biata doamna Mihaela Radulescu, atunci, ce pretentii sa mai avem de la tiganusii de la coltu strazii ... si, stam sa ne gandim de ce suporta fata casnicia ....
am un prieten care alerga ca nebunu dupa fosta lui iubita, care se combinase cu un tigan negru ca fundu ceaunului ... tipa era ca si vrajita de ala, poate o fi si asta vreo chestie ... vraja ...
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Noi 21, 2003 2:12 pm

care ie chestia cu mihaela radulescu? io habar n-am


Nu, sigur nu era virgina, ti-am spus ca era open-mind si de altfel in Anglia care este o tara mai libertina decat Olanda de ex. n-ai cum sa ramai virgin la cate posibilitati tzi se ofera.
doar pentru faptul ca se poate nu inseamna ca se si intampla
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Mark1 » Vin Noi 21, 2003 3:16 pm

Hei, Raduleasca parca era cuplata cu un evreu, nu cu un tzigan.
Imi da cineva amanunte?
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde piper1996 » Vin Noi 21, 2003 3:59 pm

Initial trimis de animaloo
care ie chestia cu mihaela radulescu? io habar n-am


[b] Nu, sigur nu era virgina, ti-am spus ca era open-mind si de altfel in Anglia care este o tara mai libertina decat Olanda de ex. n-ai cum sa ramai virgin la cate posibilitati tzi se ofera.

doar pentru faptul ca se poate nu inseamna ca se si intampla [/B]


nu a fost ea maritata cu junioru'? nu o batea ala? si pe ea si pe altele cu care a mai fost? si mai stiu pe unu dupa care mor doamnele muzicii si modei romanesti, si care are si ala nervi pe ele ...
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Noi 21, 2003 4:01 pm

junioru isi bate gagicile?
io cred ca se lovesc alea in piserele lui :)
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde piper1996 » Vin Noi 21, 2003 4:27 pm

hai mah ca toata lumea stie ... sau, poate ai si tu dreptate ... or fi alea oarbe ... :D
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Noi 21, 2003 4:41 pm

pai cand se atingeau de el se loveau imediat ca tu nu ai vazut ce ciolane are omu ala...cred ca inteapa
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde piper1996 » Vin Noi 21, 2003 5:07 pm

n-am vazut ca nu m-a interesat, imi plac mie barbatii bruneti, dar nu iel ... si e si mic de statura, si slabanog, si infumurat ... si nici muzica lui nu ma intere, si nici iel, si nu-s ce gasesc fomeile la iel . Numai chestia aia de spusei mai devreme, cred. :sperm:
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Cruela » Vin Noi 21, 2003 5:23 pm

Initial trimis de animaloo
donsoara....adica pretenu tau si-o trage cu altele si tu n-ai nici un fel de probleme? sau pe langa faptul ca f.te bine mai ti-o si trage bine cand comentezi?
nu fac misto de tine, ca nu e nevoie. Nu-s de acord cu ideile lu Love2fly in general, da' tu esti un fel de varza...


Nu am spus nicaieri ca mi-o trage cand comentez, pentru ca nu a dat in mine niciodata (1 la mana). 2 la mana: am spus ca la inceput se ducea si cu altele si nu acum. daca ai tulburari de concentrare sau nu stii sa citesti, ia un Dex in mana ca sa intelegi mesajele.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Cruela » Vin Noi 21, 2003 5:26 pm

Initial trimis de Pizzi


inca o data ai reusit sa arati de ce un tigan nu e bun de nimic...mai devreme il ridicai in slavi ca e bun la suflet si ca va iubiti ca nebunii si acum imi spui ca umbla cu altele si ca tu te zbati sa-l ti langa tine. uite mai, de aia nu-s buni tiganii..dar tu ar trebui sa stii mai bine, traiesti cu unul. si nu mai incerca sa-l scoti basma curata, cu cat incerci sa-l dezvinovatesti mai mult, cu atat il scufunzi mai mult in noroi. :t


BArbatii in general insala si nu este ceva intalnit numai la tigani. Daca esti fata desteapta, stii sa tii un barbat langa tine si prin altceva decat sex. Plus ca e o diferenta intre ce face cu corpul si ce face cu sufletul. Nu incerc sa il dezvinovatesc, pentru ca nu s-a facut vinovat cu absolut nimic.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde piper1996 » Vin Noi 21, 2003 5:57 pm

pai, mai da-ne neshte idei despre cum sa tinem un barbat cu singe iute langa noi ... :-)
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Cruela » Sâm Noi 22, 2003 6:09 pm

Initial trimis de piper1996
pai, mai da-ne neshte idei despre cum sa tinem un barbat cu singe iute langa noi ... :-)



Foarte simplu: ii arati ca tu nu vrei sa fii a cincea roata la caruta, ca nu vrei ca el sa mai aiba si alte partenere de sex, pentru ca tu, pe langa faptul ca ii satisfaci toate poftele poti sa il si ajuti, sa il sprijini in cazul in care are probleme si sa il intelegi. Pe langa asta, ar trebui sa ii arati ca tu il iubesti cu adevarat si ca poti sa treci peste orice greasala a lui si sa ierti.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Următorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori