Ce parere aveti despre tipele care fac sex la a doua intalnire???

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Ce parere aveti despre tipele care fac sex la a doua intalnire???

Mesajde crys » Joi Noi 13, 2003 10:19 am

In primul rand aceasta intrebare se adreseaza barbatilor .... deci ce impresie va lasa o tipa care o face de la a doua (a treia intalnire), este curva sau nu? Adica ati incerca sa aveti o relatie serioasa (in care la investiti si niste sentimente) cu ea sau ati vrea sa va mai intalniti cu ea ptr simplul fapt ca s-a daruit atat de usor si implicit vi se va darui din nou????
Si daca sunt fete care au facut deja asta ... cum a evoluat relatia? Daca se poate numi relatie...Va rog din suflet sa raspundeti la aceasta intrebare ca ma streseaza ingrozitor... sunt implicata intr-o relatie care asa a inceput si acum am impresia ca il pierd (daca nu l-am pierdut deja) si vreau sa stiu daca are rost sa mai sper ....Oricum speranta moare ultima iar prostia din mine continua sa spere....
Iubesc deci exist...exist deci sunt iubita :u
crys
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Joi Noi 13, 2003 12:13 pm

Eu personal am avut parte de asemenea specimene si sincer nu am o parere buna despre astfel de fete. Este insa parerea mea. Nu sunt genul de baiat care sa se bucure ca a facut-o o tipa cu mine de la a doua intalnire. Mai ales daca vreau ceva serios. Daca simti ca il pierzi nu sexul este singura solutie, ci conteaza si felul in care te comporti, felul in care ii demonstrezi ca esti unica. Daca totusi te paraseste...uita-l probabil, nu era tipul care sa te merite! Inca o data insist! sa nu folosesti sexul pt a-l tine langa tine caci rezultatul va fi exact invers.
Numai bine!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde crys » Joi Noi 13, 2003 1:09 pm

Deci tre sa ma explic mai bine.... in primul rand eu sunt din Bucuresti iar el e din Galati... in al doilea rand eu i-am spus de la inceput ca nu vreau o relatie bazata doar pe sex... si oricum nu as incerca niciodata sa pastrez o relatie folosindu-ma de gaurica ptr ca nu vreau doar asta... si din tot ce mi-a spus el eram sigura ca acelasi lucru era valabil si pentru el.... oricum nu vreau sa deviez de la subiect deci stresul meu se datoreaza faptului ca am facut-o de la a treia intalnire asa ca va intreb pe voi "barbatii" Atunci cand o fata se "lipeste" prea repede ce impresie va lasa??? E curva?? Si daca va intalniti din nou cu ea o faceti ptr ca : "A picat o data sinu strica daca pica iar?" sa pentru ca: "V-a placut de ea si ati descoperit ca natura a inzestrat-o si cu altceva (respectiv creier, inima, sentimente...) in afara de "gaurica"?
Please raspundetzi!!
Iubesc deci exist...exist deci sunt iubita :u
crys
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Joi Noi 13, 2003 1:23 pm

Aleg prima varianta. E curva. A doua oara o f@#$, a 3-a la fel, a 4-a ma plictisesc. A 5-a ii zic ca e tarfa tarfa!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Joi Noi 13, 2003 2:22 pm

Curva e aia care o face de prima oara, si pe bani! Love2fly, te bag pe felie cu verishoara-mea? 33 de ani, si e virgina! Buna cu draci! Asta in caz ca vrei o relatie serioasa, cum ai zis mai sus.

La mine nu conteaza daca "da" fata de prima oara sau nu. Din contra, ma simt flatat daca vrea sa shi-o puna mai repede. Si oricum, pe parcurs iti da-i seama daca vrei cu ea o relatie serioasa sau nu. Nu de la prima intilnire.

Chrys, mai da amanunte. Unde ati pus-o? Pe faleza aia misto, unde vindea ala pe timpul razboiului, mici din carne de om? Sau prin Tiglina/shtrandul cu valuri?:D
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

cam deviez de la subiect...

Mesajde crys » Joi Noi 13, 2003 2:48 pm

Am plecat cu el la Iasi(el e avocat si are procese prin toata tara). Dar eu am plecat hotarata sa nu o fac ptr ca banuiam ca daca "pic" asa de repede tot la fel de repede o sa-i piara si lui interesul ptr mine ehhhh o sa credeti acum ca-s cam batuta in cap din moment ce am acceptat sa plec cu el trebuia sa imi dau seama ca o sa o facem daaar am sperat ca el are mai mult creier decat alti si la cate discutii am avut cu el pe tema asta ar fi trebuit sa am dreptate.... si de intamplat s-a intamplat intr-o camera de hotel (nu stiu cate stele avea dar nu cred ca asta conteaza) fara flori, frisca sau mai stiu eu ce(bine ca nu m-ar fi deranjat da' din moment ce nu era planificat...) oricum a fost minunat...
Iubesc deci exist...exist deci sunt iubita :u
crys
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde Cruela » Joi Noi 13, 2003 7:45 pm

Crys, eu am trecut printr-o situatie asemanatoare cu a ta si te inteleg absolut perfect. Problema este urmatoarea: m-am intalnit cu el anul trecut in octombrie si mi-a placut foarte mult. Din nefericire, eu nu sunt majora si ai mei plecau de acasa a doua saptamana. Ne-am placut reciproc de prima oara cand ne-am vazut si situatia era favorabila, el fiin prietenul cel mai bun al prietenului prietenei mele cea mai buna. L-am chemat pe iubitul prietenei mele si a venit impreuna cu el, pentru a-mi face o surpriza. La mine, s-a intamplat inevitabilul, dar inainte de asta am discutat cu el, i-am explicat cum statea situatia si el a acceptat(era al doilea din viata mea si primul tip care ma atragea cu adevarat). Relatia noastra a durat sase luni de zile, dupa care ne-am despartit din cauza unor certuri inutile. De cinci luni am luat din nou legatura, i-am demonstrat ca ii sunt cea mai buna prietena, ca poate avea incredere in mine, ca sunt poate singura persoana de sex feminin care il poate ajuta in mod dezinteresat si de trei luni suntem impreuna si e foarte bine.
Parerea mea e ca, la fel ca mine, tu trebuie sa ii demonstrezi ca represinti pentru el mai mult decat un obiect sexual. Ar mai fi si problema distantei, dar peste asta se poate trece (o spun din proprie experienta pentru ca in cateva zile prietenul meu o sa plece din tara pentru cativa ani!)
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

o parare buna avem

Mesajde proXtu » Sâm Noi 15, 2003 4:15 pm

shi dupa cum zicea shi domnul alex, ar trebui sa fim flatzati ca fata ne doreshte atat de mult :p ma refer la noi, ashtia mai normali shi fara vederi inguste ca ale domnului Love2Fly :D kiar nu conteaza la a cata intalnire faci sex. gresheala este ca multi considera sexul ca fiind ceva ieshit din comun, shi deci nu ar trebui oferit asha de devreme ... mie imi plac americanii, daca ies seara la un bar ceva, dupa merg la unul din ei acasa, "la o cafea", shi se lasa de obicei cu sex :p nu au jena sau prejudecatzi. nu spun ca trebe sa o faci din prima, dar e bine sa o faci atunci cand doreshti, kiar daca e prima intalnire sau a 20-a intalnire :p

ps : lu' Love2Fly ii doresc sa intalneasca femeia vietzii lui, care sa'l tzina cu boashele umflate pana in noaptea nuntzii, ca pe aia sigur o iubeshte shi o respecta, nefiind o kurva, ca toate alea ce se ofera mai repede :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde dinu » Sâm Noi 15, 2003 4:50 pm

Ma, da' sa mergi la concert sau la film de la a doa intalnire cum e ? De ce pana mea e mereu sexu fructu' oprit ?
Pana mea, asta-i ca faza aia cand itzi prinzi coaiele-n menghina si strangi, si strangi, ca sa vezi ce fericit o sa fii cand le dai drumu !
dinu
Junior Member
 
Mesaje: 843
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Re: o parare buna avem

Mesajde Love2Fly » Sâm Noi 15, 2003 11:40 pm

Initial trimis de proXtu
ar trebui sa fim flatzati ca fata ne doreshte atat de mult :p ma refer la noi, ashtia mai normali shi fara vederi inguste ca ale domnului Love2Fly

Da mai! dar n-ai de ce sa te simti flatat caci fata la fel cum te doreste pe tine "atat de mult" la fel a dorit si pe alti n-shpe.....te simti flatat cand esti privilegiat intr-un fel, nu? ca altfel....ne-am bucura si am fi flatati si cand mergem la curve!
Initial trimis de proXtu
lu' Love2Fly ii doresc sa intalneasca femeia vietzii lui, care sa'l tzina cu boashele umflate pana in noaptea nuntzii

De ce trebuie sa sari in extrema? am zis eu ca vreau o virgina ca prietena? din partea mea.....sa se fi futut de 1000 de ori dar "pt ca il iubea pe ala" nu pt ca tipul avea masina sau era "cool" sau ca "avea nevoie!". E o chestie de moralitate! nu aveti cum sa o intelegeti!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

huh ;o))

Mesajde proXtu » Mar Noi 18, 2003 2:32 pm

da' io nu am spus ca vrei o virgina, tu vrei una care sa nu vrea sa o puna cu tine de la a 2-a sau a 3-a intalnire :D da' atunci de la a cata ? ai vre'un numar in minte, ca's curios ?

iar la faza cu flatataul .... daca shi'o pune cu tine doar la a enshpea intalnire, te simtzi mai flatat ? de unde shtii ca si cu ailaltzi 1000 dinaintea ta nu o pus'o tot la a enshpea ? :D sau poate cu aia o pus'o la prima sau a doua .... shi atuncia kiar nu mai vad unde e flatarea :p

deci in concluzie nu vad nici o legatura intre respect, personalitate, flatare, etc si la a cata intalnire o pui cu fata... daca tu o judeci ca o pus'o cu tine prea repede, atunci nu gandeshti sanatos... parerea lui...
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Love2Fly » Mar Noi 18, 2003 11:54 pm

Bai.....:con: cred ca la a 4-a intalnire ar fi bine....
Glumesc! probabil ca avem gandiri diferite despre conceptul "a face dragoste". Se zice ca sexul e punctul culminant al unei relatii, da? eh....daca relatia incepe cu sex, atunci care e p.c? cand ii afli numele tipei?
de unde shtii ca si cu ailaltzi 1000 dinaintea ta

Pielea, stai tu linistit ca daca iti cedeaza tie greu atunci inseamna ca tuturor le-a cedat la fel de greu si nu ma lua cu "nu ii place moaca ta" ca daca nu i-ar placea nu ar mai sta cu tine!:)
Nu stiu man, poate ca am o gandire "nesanatoasa" dar nici cu mentalitatile din ziua de azi nu pot sa ma laud....
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

free your mind... your body will follow :)

Mesajde Aliosha » Mie Noi 19, 2003 6:15 am

Nu stau sa citesc toate posturile de dinainte dar ca remarca generala:
Love2fly, incearca sa lasi deoparte ideile preconcepute, scenariile din capul tau despre cum ar trebui sa fie ca daca e altfel e asa si pe dincolo si avanta-te cu putin curaj.
(Nici o relatie nu seamana cu cealalta.
Nu-ti mai fie frica de ceva ce nu e cum consideri tu ca ar trebui sa fie.)
Ai sa fii surprins de ce ti se poate intampla.

In rest, ca sa fiu ontopic, sunt de acord cu ce spunea distinsul nostru sexolog Alex.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

deci

Mesajde proXtu » Mie Noi 19, 2003 11:15 am

aici era vorba despre cazul in care faci sex cu tipa de la primele intalniri, nu de facut dragoste :D sex ii una, dragoste ii alta ;-) dragoste o sa fie mai incolo, cand ajunge relatzia mai serioasa, etc. primele datzi va fi doar sex (spre dezamagirea ta, cred). si nu mi se pare normal sa te culci du ea doar atunci cand ai ajuns la sentimente de astea inaltzatoare :D poate ca nici nu se va ajunge aici, sau se va ajunge, shi cand o pui cu ea itzi dai seama ca in pat nu prea merge treaba, nu va intzelegetzi, nu exista o atractzie fizica pe masura, etc. de aia cred io ca e bine sa faci sex mai repede, cand ai shi tu shi ea kef ... sentimentele inaltzatoare vin ele dupa aia, daca e sa vina :p
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde memetshot » Mie Noi 19, 2003 11:34 am

concluzionand ce zice nenea cu neuronii relaxati:
sex ie atunci cand simti ceva ca se inalta
dragoste ie atunci cand ti se inaltza si un sentiment...


io sunt de acord cu dinu. se vede ca la noi inca avem pitici cu sexu'. iti place, ii place...care e problema? io chiar nu vad unde e marele pacat...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Re: free your mind... your body will follow :)

Mesajde Love2Fly » Mie Noi 19, 2003 11:21 pm

Initial trimis de Aliosha
Love2fly, incearca sa lasi deoparte ideile preconcepute

Eh....si daca as cunoaste cum sa fac asta ce bine ar fi! crezi ca eu nu am incercat? e totusi o mentalitate impamantenita de de mai bine de 5 ani. :(
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde el MaLeFiCo » Joi Noi 20, 2003 12:04 am

eu zic ca cel mai bine e de prima data.Asa stii la ce sa te astepti daca iti place si a fost bine...ne vedem si maine si poate investim in ceva mai durabil.Cel mai nasol este cand ai pe una care nu vrea si tu vrei atat de mult si intr-un final ea accepta dupa cateva saptamani,luni,ani.Moment in care iti dai seama ca ai cam asteptat degeaba.AI investit la film la cofetarie o bluzitza o rochitza,rezultatul este ca te-ai pishat pe priza.E foarte frustrant ca situatzie.Eu unu nu consider o gagica care se culca din prima o curva!
parerea mea!
el MaLeFiCo
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Mie Noi 19, 2003 9:39 pm
Localitate: am sa ma-ntorc....

Mesajde Love2Fly » Joi Noi 20, 2003 12:12 am

Da mai......dar o relatie nu inseamna o investitie din care trebuie sa scoti profit. O scoti la film pt ca te simti bine cu ea, ii dai un cadou pt ca iti face placere sa o vezi fericita.
Dar......daca totusi nu va potriviti la pat totusi exista si "lectii de potrivire"....ma rog.....
Concluzia e ca bolnav sunt eu ca gandesc ce gandesc insa sunt altii mult mai superficiali......
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde el MaLeFiCo » Joi Noi 20, 2003 12:54 am

[quote]Initial trimis de Love2Fly
[B]Da mai......dar o relatie nu inseamna o investitie din care trebuie sa scoti profit. O scoti la film pt ca te simti bine cu ea, ii dai un cadou pt ca iti face placere sa o vezi fericita.


am avut o experientza d'asta cu telefoane plimbari sub clar de luna cadouri etc. care a durat cateva luni bune pana la un anumit moment dat cand mi-am zis ca totul este ok si asa ca am inceput sa-i fac avansuri foarte insistente.motiv pt care draga de ea mi-a tzinut o teorie despre iubire si devotiune ca singurul lucru ma gandeam era sa scap cat mai repede si sa ma duc la o bere cu baietzii pt ca simtzeam ca am luat o plasa de zile mari.SI...zic eu la 20 ani plus minus,sincer sa fiu cred ca e momentul sa sa experimentezi,sa incerci pt ca mai apoi sa te dedici integral unei cauze nobile,oricare ar fi ea.:o sex,drogs and rck'n'roll mi se pare un motto adecvat:rulz: :rulz:
el MaLeFiCo
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Mie Noi 19, 2003 9:39 pm
Localitate: am sa ma-ntorc....

Mesajde Love2Fly » Joi Noi 20, 2003 1:04 am

Vai!:) unde era domne' tipa asta? ca m-as fi combinat eu cu ea. Sa ma tina cu "coaiele umflate" (ca sa parafrazez un user) pana in noaptea nuntii:)) si sa-mi tina predici despre iubire & stuff.
Eu sunt mai pocait:D asha......si nu-mi plac mottourile de gen "sex, drugs, etc" :)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde el MaLeFiCo » Joi Noi 20, 2003 1:10 am

deh fiecare cu pasarica lui.Daca am fi toti la fel ce rost am mai avea pe lumea asta.Avem nevoie cu totii de o doza de nebunie pt ca daca nu ne-am urca pe pereti si atunci ar fi vai si amar:D
el MaLeFiCo
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Mie Noi 19, 2003 9:39 pm
Localitate: am sa ma-ntorc....

Putina sportivitate!

Mesajde Mark1 » Joi Noi 20, 2003 10:41 am

Fetele care o fac la a doua intalnire sunt ok, stiu ce-i viata si nu cred ca au nimic de pierdut. Din contra...

Nu inteleg de ce tre sa fie ele altfel decat barbatii. Vreau sa fie putina sportivitate, spirit de echipa. Iti place gagiu ? mergi cu el, daca nu, bye!

Problema este la noi, barbatii, sa stii cum s-o iei ca sa nu para mai apoi sexual harassment.
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde Pizzi » Vin Noi 21, 2003 8:10 am

aici e vorba de acel instinct animalic...fiecare reactioneaza dupa instinct...daca unei fete ii place mai mult acest subiect (sex) o va face si din prima nu de la a doua intalnire. si de fapt eu zic intai sa cunosti persoana mai bine si dupa aceea sa o cataloghezi. :t
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde crys » Vin Noi 21, 2003 10:36 am

initial trimis de Nanuka:

"Ce piticii mei stai atata sa te gandesti ..ca daca ai facut-o din prima..din a doua ..sau a treia intalnire??...

Pai ce vrei sa asteptzi nemurirea sufletului??..hmm wake up..au trecut vremurile cu dusu fetei la un cico si la cofetarie ..cunosc brbatzii ca in palma...."

Mda... ai dreptate dar eu am deschis subiectul asta nu pentru ca regret sau pentru ca ma simt ca o curva deoarece am facut-o "prea devreme" (a nu se intelege gresit pur si simplu asta e mentalitatea babelor si a "calugaritelor" din ziua de azi)... eu am incercat sa inteleg barbatii (pentru a nu stiu cata oara ;a... ca nu ma invat cu ideea ca barbatii nu pot fi intelesi niciodata) ptr ca tipul respectiv se comporta cam ciudat in ultimul timp si nu inteleg de ce ... singurul motiv care ar putea fi e ca el a vrut un singur lucru de la mine l-a obtinut si asta a fost....
si oricum nu s-a rezolvat nimic asa ca ... cred ca ii dau papucii (macar sa fiu eu prima:yD). Asta-i viatza fuse fuse si se duse:a
v-am pupat!!!
Iubesc deci exist...exist deci sunt iubita :u
crys
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde Cruela » Vin Noi 21, 2003 5:45 pm

Parerea mea e ca problema ta este una foarte complicata. Nu a fost o gresala faptul ca te-ai culcat cu el de la a doua intalnire. Daca ar fi vrut numai sex de la tine, ar fi asteptat oricat pentru a obtine ceea ce isi dorea si dupa aceea s-ar fi indepartat. (Barbatii sunt ipocriti). Parerea mea este ca voi aveti o problema majora de comunicare si ca ar fi mai bine sa vorbesti deschis cu el si nu la telefon, ci face2face.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde el MaLeFiCo » Sâm Noi 22, 2003 2:15 am

crys

singurul motiv care ar putea fi e ca el a vrut un singur lucru de la mine l-a obtinut si asta a fost....

daca era doar asta nici nu ti-ar mai fi raspuns la telefon.Mai exista si alte posibilitatzi:
1.Nu i-a placut.Data viitoare invata-l o pozitie pe care nu o stie cu asta o sa-l dai gata,efect garantat.Fii inventiva preia conducerea ostilitatilor.
;b
2.Intre timp a gasit pe altcineva,deci incerca sa lase treaba sa se stinga de la sine ca sa nu para mitocan si sa crezi ca a fost doar one night stand5inseamna ca are ceva sentiment dar nu e sigur).In cazul asta revino la punctu 1 si ataci cum se cuvine.
3.Chiar nu are chef de zbznguiala pt ca e ocupat cu baitzii si berulele.Rabdare o s treaca :D daca-l bruschezi s-a carat de tot.

4.RAZBUNAREA::t :t :t culca-te cu prietenul lui cel mai bun si spunei acestuia ce amant slab a fost anteriorul.Asta o sa-l infurie foarte tare pt. ca la prima betzie prietenul lui o sa-i spuna tot si tu ai castigat partida.Cu putzin noroc poate cei doi se vor si certa putzin.In cazul asta l-ai lovit de nu se mai vede
el MaLeFiCo
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Mie Noi 19, 2003 9:39 pm
Localitate: am sa ma-ntorc....

Mesajde el MaLeFiCo » Sâm Noi 22, 2003 3:22 pm

Nanuka

Asa ca ...Crysssssss ..da-l in pisicii masii si fa-ti viata frumoasa nu sta dupa un jeg....meritzi ceva mai bun..si nu te lua dupa vorbele altora ca nu i-a placut sexul cu tine sau chestii d-astea...e mitooooooooo si cu asta basta....

Mea culpa variantele astea am uitat sa le iau in calcul.;a

Acu Ma duc la concert Maiden+Halloween o sa vie roc de roc:rulz: :rulz: :rulz:
el MaLeFiCo
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Mie Noi 19, 2003 9:39 pm
Localitate: am sa ma-ntorc....

Mesajde Nanuka » Sâm Noi 22, 2003 8:13 pm

Initial trimis de el MaLeFiCo
Nanuka

Asa ca ...Crysssssss ..da-l in pisicii masii si fa-ti viata frumoasa nu sta dupa un jeg....meritzi ceva mai bun..si nu te lua dupa vorbele altora ca nu i-a placut sexul cu tine sau chestii d-astea...e mitooooooooo si cu asta basta....

Mea culpa variantele astea am uitat sa le iau in calcul.;a

Acu Ma duc la concert Maiden+Halloween o sa vie roc de roc:rulz: :rulz: :rulz:




Hehehehehe...

*Silly
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde el MaLeFiCo » Dum Noi 23, 2003 4:05 pm

MAIDEN ENOOOOOOOOOOOOOOOOORMUS


O sa pun sapt viitoare pozele si filmuletzele pe care le-am facut pe rock pt fani.A fost cel mai bun concert de anu asta
:rulz: :rulz: :rulz: :rulz: :rulz:
el MaLeFiCo
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Mie Noi 19, 2003 9:39 pm
Localitate: am sa ma-ntorc....

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Noi 24, 2003 9:26 am

el MaLeFiCo si Nanuk, avertisment pentru prostiile de mai sus.
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori