Cel mai antipatic user !

Aici se gasesc diverse sondaje cu ce e mai bun si mai rau pe forum....si unele sondaje realizate de userul SOD.

Cel mai antipatic user !

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Dec 21, 2003 11:35 pm

Spunetzi pe fatza ! 3 nominalizari ! Fara frica ! Nu uitati de argumente !

1. 3 p
2. 2 p
3. 1 p

:o
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Lun Dec 22, 2003 12:02 am

Si cele 3 pct se duc catre SOD pentru ca "se scobeste in ureche".
Vom trece acum la cele 2 pct....care se duc.....aha! ati ghicit....la Martorul Ocular a.k.a Eye
si ultima pe lista insa "cea mai putin antipatica", poate si pt ca stie sa recunoasca ce e de recunoscut.....NightWish
Daca aveti comentarii PM-ul va este la dispozitie...
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Lun Dec 22, 2003 3:01 pm

vali 3p
zoso 2p
OM 1p
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Dec 22, 2003 5:24 pm

1/ x-kran
2/ oribilul mosh
3/ aliosha

argumente?
a se vedea zestrea de banari
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Matrashita » Lun Dec 22, 2003 10:44 pm

Locul intai Moshului..pt glume rasuflate,pt k nu ii place sa fie contrazis si are un orgoliu nemasurat..degeaba!
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde nocturna » Lun Dec 22, 2003 11:04 pm

locul intaiu': Oribilul Mosh pentru caracterul duplicitar shi inclinatzia dubios de nesanatoasa ce-o are spre instigare.
locul doiu': svengali alias alinmihai, pentru ca este mult prea obositor, sufera de mania persecutziei shi pentru ca verifica zicala: "pe cine nu lashi sa moara, nu te lasa sa traieshti".
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Lun Dec 22, 2003 11:14 pm

locu 1 Gabyzzu k desi multe chestii il depasesc el tot isi da cu parerea,k n-are nimic de spus,k ie artificial shi k nu sta in banca lui

locu 2 cate 2 puncte fiecare Moshu shiEye pentru balciu facut ,pentru scandalu ala imens din octombrie,pentru k ambii abereaza shi nu e mereu cazul(daca nu se poate ambii atunci ramane numa moshu)

locu3 Nightwish k n-o suport(nu jtiu de ce,cred k avataru:p shi k vrea sa para peste totzii shi toate(shi nu e mereu asa)
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Lun Dec 22, 2003 11:18 pm

1. mig29 - pt ca are o impresie prea buna despre el, pt ca niciodata nu are nimic concret de zis si pentru ca abereaza cat 3 lutze.
2.svengali-desi m-am imprietenit cat de cat cu omu asta, mi-a scois peri albi pana nu de mult. merita 2 pct :D
3.moshu... cu parere de rau totusi. de multe ori, in decursul anului 2003, am avut senzatia ca acest om are dubla personalitate.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

...

Mesajde Hades » Lun Dec 22, 2003 11:21 pm

3 puncte Nightwish - din primele zile pe forum a inceput sa ma enerveze, si nu numa pe mine PE TOATA LUMEA!!! PS: ca tot comentai de pozele mele... cand itzi vedem sfecla aia de ratata pe fanclub???
2 puncte Portnoy - un alt caracter enervant care nu numai ca ma enerveaza pe mine da da si dovada de PROSTIE...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde monk » Lun Dec 22, 2003 11:28 pm

3p Nightwish am avut prea multe conflicte aiurea cu aceasta persoana .. ma bucur ca s-au terminat
2p Gabizzu pentru ca e un las .. si aici stie foarte bine la ce ma refer ..
1p -- nu se acorda --
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 22, 2003 11:44 pm

3 p - Nightwish (turnatorul forumului. "rat" cum se zice la americani. pe langa asta e o combinatie perfecta intre Gabizzu si baixinho..adica nu are nimic de spus dar se baga in seama...si se da drept om mare)

2 p - baixinho (pentru ca e slugarnic si rigid, pentru ce a facut pe 1 aprilie, pentru ca dupa Nightwish s-a bagat cel mai mult aiurea in seama)

1 p - Gabizzu (oricat de mult il urasc...din pacate nu are loc decat pe locul 3. mai are o scuza. are doar 15 ani ! )

-----------

Mai am si alti useri in top...dar nu e asa de importantzi in peisajul forumului ! :o

Am spus (c. genicon)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

....

Mesajde n3aGabitz » Mar Dec 23, 2003 12:20 am

nu stiu ce sa fac, ca sunt mai multi la egalitate aici
...

3.pt. nightwish (din acelasi motiv care l-au votat si cei de mai sus)
2.pt. baixinHOE
1.pt. portnoy

pe aproape au mai fost:

sod si marian jan
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde catharsis » Mar Dec 23, 2003 2:16 am

3p n3aGabitz - pt. ca da o imagine proasta hip-hop-ului si pentru inteligenta lui extremala
2p Gabizzu - pt ca il cheama Gabriel la fel ca si n3aGabitz, pt. ca de multe ori se baga in seama unde nu trebuie si pentru ca de la departare imi pare antipatic, dar cand ma uit mai atent chiar asa e
1p numelemeu (parca asa il chema) - idiot, dar antipatic
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde AnouCk » Mar Dec 23, 2003 2:23 pm

Nightwish- 3 puncte
Gabizzu- 2 puncte
Locul 3 nu se acorda nici de data aceasta.
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

Mesajde basstard » Mar Dec 23, 2003 4:30 pm

1. Svengali (gigi contra) - ba cand n-ai dreptate taci! (n-am nimic personal cu el..poate doar idiotzeniile scrise despre Hendrix)
2. neaGuitz care e jenant de ridicol. El e motivul pt care nici nu ma uit pe forumul de hip hop... (citesc 2 posturi interesante dupa care imi stric ziua cu un post al sau) Compenseaza fantastic de bine lipsa de talent cu ingamfarea.....e o caracteristica pt multi artisti neinspirati de hip hop (si nu numai).
3. Gabizzu - superficial, incult, ingamfat (no offence da asta e) - si eu la 15 ani eream tampit (nu ca acu as fi mult mai breaz) da macar aveam o urma de bun simt.

Antipatic e cateodata si afex (mistourile lui se transforma in atacuri...deci se pierde partea de umor) - dar acest afex e mult deasupra tuturor userilor de pe forum (da, si a mea) la capitolul inteligenta si cultura (mai mult decat generala)... atata doar ca ii place sa epateze... ceea ce uneori devine enervant (si aici nu ma refer la conflictele mele cu el...de mult apuse)
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde The Baby Girl » Mar Dec 23, 2003 4:56 pm

Initial trimis de catharsis
3p n3aGabitz - pt. ca da o imagine proasta hip-hop-ului si pentru inteligenta lui extremala
2p Gabizzu - pt ca il cheama Gabriel la fel ca si n3aGabitz, pt. ca de multe ori se baga in seama unde nu trebuie si pentru ca de la departare imi pare antipatic, dar cand ma uit mai atent chiar asa e
1p numelemeu (parca asa il chema) - idiot, dar antipatic


In acceptia si conceptia ta ce inseamna inteligenta extremala..
Si acum voturile: 3 nightwish , 2 eyewitness 1catharsis
The Baby Girl
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Vin Feb 14, 2003 2:44 pm
Localitate: Romania

Mesajde cutuma© » Mar Dec 23, 2003 8:44 pm

imi pare rau k nu ma pot abtzine sa nu acord 3 puncte lui BreGabitz dar este de un ego-centrism teribil, niciodata nu ishi argumenteaza opiniile, ele tot timpul trec drept axiome....sincer il banuiesc ca are o statuie mare cu el insushi in mijlocul sufrageriei....
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde AdevaRapper » Mie Dec 24, 2003 12:15 am

3p...Nasu...un o "scapat" nu stiu de unde...oricum cred ca a fost ceva la fel de trecator ca scaderea cursului Euro
2p...Eyewitness pentru ca la o discutie despre BAC & Stuff s-a incapatanat sa nu-mi acorde dreptate desi era evident ca aveam...
1p...Avangard_Stuff pentru intrarea demna de mitocan pe forumul HipHop (daca se accepta...acelasi punctaj acelasi motiv zodiak)
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 29, 2003 12:15 am

1.Nightwish 17 p :mad: :mad: :mad:
2.Oribilul Mosh 11 p :mad: :mad:
3.Gabizzu 11 p :mad:
---------------
4.nea Gabitz 8 p
5.svengali 7 p
6.eyewitness 6 p
7.baixinho 4 p
8.portnoy, xkran, SOD. MiG29 3 p
12.Aliosha, numelemeu 1 p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm


Înapoi la Forum dedicat topurilor si sondajelor aberante

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori