Comentarii asupra nominalizarilor

Aici se gasesc diverse sondaje cu ce e mai bun si mai rau pe forum....si unele sondaje realizate de userul SOD.

mda

Mesajde n3aGabitz » Mie Dec 24, 2003 6:06 pm

Monk, Moshu Hades si cine mai e Moderator aici, imi cer scuze da ma simt nevoit sa le mai explic odata acestor specimene care e treaba.

SOD - Te crezi mult prea important, te-ai bagat de mai multe ori in ceva ce nu era de tine, ti-am raspuns, te-ai atacat, si ai continuat sa maninci cacat. Acum zici ca mi-am bagat eu pula in munca ta? Sa te fac sa intelegi, ma doare pe mine in cur de ce faci tu, get it? Ramai cu ceea ce faci, si nu te mai baga unde esti paralel. Termina cu amenintari si kkturi d-astea de clasa a 3 a, tu iti citesti mesajele, observi cat esti de penibil? Hai sa nu o dam in altele, sau traiesti ptr forumu asta? Iti faci viata pe net? Cred ca o ei prea in serios, mai ales la varsta care o ai, si ptr intelepciunea care pretinzi ca o ai. Eu unu nu am uitat ce ai scris (vezi curiozitatile tale si pareri idioate despre un anumit stil de muzica). Cam asta ar fii, daca ai priceput, daca nu, baga mare in continuare.

Eyewitness - Tu inca nu observi ca te bagi numai aiurea in seama si ca te-am ignorat mai mereu? Papagalule....sau papgalitza ca nush ce sex ai.

Hai sa fiti cuminti ca vine moshu la noapte.
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde monk » Mie Dec 24, 2003 6:27 pm

bun acu ca v-ati lamurit unu pe altu va rog sa va linistiti ...
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Dec 24, 2003 7:05 pm

HADES... oameni mei stiu ca nu vorbesc prostii! lol.
eu zic sa o iei mai usor cu acuzele, jignirile si alte rahaturi de genul asta. sa comentezi atunci cand o sa fi in masura de a o faci.

pana una alta nu va mai faceti ma atat sange negru pentru niste topuri idioate. mai ales acum ca e ajun de craciun....

monk, de dovezi nu e nevoie sa mai aduci din moment ce sigur ti-am declarat ca mi-am aranjat voturile. ce crezi ca mint, si vrei sa aduci martori? :D eu m-am milogit de oameni sa ma voteze, nu i-am OBLIGAT precum moshu. deci nu aveau un pistol la tampla, asa ca e prostia lor ce au facut, daca au facut. vor sa-si treaga voturile? sa o faca ! ce vroiam sa sugerez e ca e jenant sa ma descalifici. in fine, faci cum vrei. mi se rupe.... fie ca mosh craciun sa te ajute sa castigi toate topurile pe care le doresti!

craciun fericit tuturor!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde monk » Mie Dec 24, 2003 7:14 pm

problema e urmatoarea ... nu am zis pe cine descalific ... de unde stii ca nu il descalific pe moshu ? ... tu te-ai simtit ...
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Dec 24, 2003 7:17 pm

eh, pai sunt baiat de bun simt, cum dracie sa nu ma simt din moment ce mi-ai si zis ca era sa fiu eliminat? pe moshu la pariu ca nu-l eliminati ca deh te-a votat si e admin. :p


ATENTIE:

vreau sa propun ceva, chiar daca nu-s nici mod nici admin. deoarece pe la inceputul theardului se vorbea de niste anomalii, acum s-au ivit altele, iar moshu mi-a mai adus la cunostinta alte chestii, propun sa se numere doar voturile si sa nu se mai ia in considerare argumentatia. pentru ca oricum e corect votul si fara argumentatia. daca un vot fara argumentatia se ia in considerare , iar un altul argumentat stupid nu, de unde stim noi ca cel nearg. nu a fost exprimat pentru un motiv la fel de stupid? asadar , regulamentul permite , se vor numara toate voturile indiferent de banalitatea/motivul votului, e incorect fata de ceilalti. cred ca sunteti de acord :p

fac asta ca sa va scutesc de alte certuri :o :rolleyes: si ma scuzati ca am tipat mai sus, dar stiti ca asa sunt eu... mai coleric :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde monk » Mie Dec 24, 2003 7:59 pm

SE VOR NUMARA TOATE VOTURILE SI NIMENI NU VA FI DESCALIFICAT ! CLAR ! . (punct)
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Dec 24, 2003 8:11 pm

ramane cum ai spus tu, sefule . *p

dar sunt de acord cu moshu: sa se anuleze DOAR voturile celor care au votat desi au conturi din decembrie anul curent. pai chiar asa, ce inseamna asta? si-au facut cont si gata voteaza si ei... nu e corect. ei nu stiu ce a fost in primvara sau macar in toamna. lol, cu conturi de o sapt-doua vin aici si fac legea.

propun sa li se stearga direct posturile ca sa nu incurce treaba. :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Dec 24, 2003 8:25 pm

hai mai terminatzi. parca se dau premii in sute de dolari castigatorilor.

Gabizz...o sa te declar castigator la toate categoriile ..masculin si feminin.....ca ne-ai innebunit !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

4484

Mesajde baixinho© » Mie Dec 24, 2003 8:42 pm

as dori sa ridic o problema de care sper sa se tzina cont anul viitor. nu mi se pare normal ca useri care nu au nici macar 10 posturi si sunt logati in ultimele doua luni sa-si exprime votul pe acest subforum. de unde cunosc ei activitatea de pe acest forum? asa pot si eu foarte bine sa-mi indrum colegii de breasla si va garantez ca as iesi castigator la multe sectiuni.
prea putin ma intereseaza cine iese castigator la o sectiune sau alta, dovada ca nu am votat si nici nu o voi face dar, repet, mi se pare deplasat ca un user care habar nu are care este treaba pe aici sa-si exprime votul. sa ne intelegem: este vorba de anul 2003, nu de ultimele doua luni ale anului. sper ca anul viitor organizatorii acestor sondaje sa bage o noua regula, conform careia sa aiba drept de vot doar userii care au cel putin trei luni vechime pe acest forum si care au la activ macar 300 de posturi (cifra este luata la intamplare; poate fi oricare alta). evident, cu exceptia lui x-kran, care nu are timp sa posteze. desi nu cred ca el va vota.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Dec 24, 2003 8:42 pm

nu, prefer doar la masculin. la feminin sa castige wild rose. asa amandoi castigatori la toate categoriile poate iesim la in oras ;D .

merci, moshu

scuze de off topic.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde monk » Mie Dec 24, 2003 8:46 pm

gabubu este castigatorul la toate categoriile .. acu mars dracului la locu tau ...


------------------------------------------------------------------------------------

gigi vom analiza propunerea .
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Joi Dec 25, 2003 2:11 am

Am si eu una bucata intrebare pentru Mig.. de cand ie Dana barbat? :con:
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde eyewitness » Vin Dec 26, 2003 4:08 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
eye...Alondra si Scorpiutza e una si aceiasi persoana.

pe bune? bah ce eroare facui...
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Vin Dec 26, 2003 4:55 am

ca si anu trecut, iar ati luat-o raznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Vin Dec 26, 2003 5:33 pm

Buna ziua,
Sunt la un Icafe si propun ca acest "castigator" al topului "antipaticilor" sa primeasca premiu un ban de 2 luni!:D
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde COSS+min » Vin Dec 26, 2003 8:48 pm

Oau! :eek:
Sunt de relativ putina vreme pe forumu asta dar nu v-am mai vazut niciodata atat de nervosi. ;o

Si eu care credeam ca aici este un taram de basm unde toata lumea se intelege cu toata lumea..... :)

Oricum, parerea mea este ca forumul trebuie sa fie un loc in care toata lumea sa se simta bine si nu unul de competiti stupide. :ham:

In continuare va invit pe toti la ;e
Stele mici de cositor
Ard de dorul morţilor
Avatar utilizator
COSS+min
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Sâm Noi 08, 2003 12:00 am

4488

Mesajde baixinho© » Sâm Dec 27, 2003 6:17 pm

Avand in vedere ca am mania calculelor, m-am gandit sa va prezint primii clasati la unele dintre topuri, acolo unde exista diferente lider si ceilalti useri propusi. la cele unde exista egalitate sau unde scorul este strans nu va spun care este pe primul loc pentru a nu influenta voturile urmatoare. In concluzie:
Cel mai sufletist user: Weet-weet.
Cea mai simpatica lutza: Wild rose.
Cel mai antipatic user: Nightwish.
Cel mai important user feminin: dana.
Cel mai important user feminin sub 18 ani: Wild rose.

Ierarhiile complete vor fi prezentate dupa ce expira perioada de votare.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Dum Dec 28, 2003 7:46 pm

o'mosh,ce mama dracu faci?ai inchis toate topurile mai putin ala cu cel mai important mascul?e vreun interes?io tocmai vroiam sa votez.fa bine si deschide-le,rogute.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde monk » Dum Dec 28, 2003 7:48 pm

done
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

sody....

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Dec 28, 2003 8:12 pm

eu nu am inchis si nu am deschis nimic. ce pu*a mea ai ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Dum Dec 28, 2003 8:34 pm

cum ma?nu ai inchis tu usa,ai inghitit cheia si apoi ai deschis larg gura?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

interesante nominalizari

Mesajde Mr Teo » Mie Dec 31, 2003 10:07 am

majoritatea pe meritate
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Anterior

Înapoi la Forum dedicat topurilor si sondajelor aberante

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori