Fete de Provincie vs. Bucurestence

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Fete de Provincie vs. Bucurestence

Mesajde Love2Fly » Sâm Dec 27, 2003 10:33 pm

Diferentza intre fetele de Bucuresti si cele de Provincie e imensa. Acum depinde ce vrei. Daca vrei o fata finutza, calda, iubitoare, desteapta si intelegatoare te orientezi spre provincie. Daca vrei sex si pe cineva care sa-ti manance banii atunci alegi Bucurestiul. Parerea mea! voi ce ziceti?
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Decrypter » Sâm Dec 27, 2003 11:07 pm

IMHO, vesnicele dispute Bucuresti vs provincie n-au nici un rost, cu atat mai putin asta. Oamenii sunt cam aceeasi, cu diferente de dialect sau de bagaj genetic.
E relativ usor sa inmultesti doua numere prime si mai maricele... distractia incepe abia cand trebuie sa descompui rezultatul :)
Decrypter
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Joi Sep 18, 2003 10:11 pm
Localitate: somewhere in a TCP packet

Mesajde Love2Fly » Dum Dec 28, 2003 12:23 am

Nu e acelasi lucru....e o diferentza imensa in gandire....
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde basstard » Dum Dec 28, 2003 1:57 am

Votez cu fetele de provincie ca e mai multe.

Ontopic:
Aveti voi bucurestenii un stil de a generaliza (baga tot ce nu tine de voi in aceeasi oala) care ma amuzeaza.
Pai bre, dupa parerea matale modu de a gandi al unei modovence neaose, al unei oltence de la sudul sudului, al unei unguritze de la Cluj si al unei mandre de la Maramu e tot aia?

Stii cum e ...toate gereralizarile sunt false...inclusiv aceasta.

Si acu pe bune... exista niste tipare relative (ca mod de gandire pt femei) pe diferite zone... da alea sunt generele generale si pana la urma tin de cultura/educatie ... ca diferentze genetice majore nu cred ca e intre iele femeile romanesti.
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Lun Dec 29, 2003 1:00 am

Am intzeles ce zici tu dar hai sa facem o generalizare si sa comparam FETELE DE PROVINCIE cu cele de BUCURESTI.
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Lun Dec 29, 2003 2:04 am

eh, ati dat voi numai de urate
e si aici fete iubitoare, da tre sa le cauti mai mult
si in provincie is materialiste multe
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Mark1 » Lun Dec 29, 2003 10:22 am

Cred ca nu exista nici o dif intre fetele din provincie. Depinde ce intelegeti voi a fi provincia fata de capitala: Clujul fata de Bucuresti, Mizilul fata de Ploiesti, Belciugatele fata de Slobozia sau Bucurestiul fata de Londra (care-i pe meridianul 0).

:p
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde basstard » Lun Dec 29, 2003 11:19 am

Initial trimis de Love2Fly
sa comparam FETELE DE PROVINCIE cu cele de BUCURESTI.


Pai tu deja le-ai comparat.... comparatie cu care io de ex nu is de acord. Hargomente: peste tot (si in Bucuresti la fel cum si in Bobohalba de Sus judetul X) vei gasi tipe la locul lor si cum mai vrei tu....la fel cum vei gasi si "vampe" care nu sunt ca scandura cu gaura in pat dar sunt enervante si iti toaca banii.
Noi barbatii vrem totul...adica in pat ea sa fie vampa...total lipsita de inhibitii etc....si dupa sa fie iubitoare intelegatoare, sa nu faci crize de nervi cand deschide gura etc.
Pai de obicei alea cu care te simti bine in timpul sunt enervante dupa, iar alea care sunt culte, intelegatoare etc. nu fac mare branza in pat. C'est la vie... de aia fidelitatea e poama rara.

Asa vaz ieu lucrurile....zi-mi tu unde am gresit...
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde Floriris » Lun Dec 29, 2003 1:48 pm

Eu cred ca exista o mare diferenta in gandire dintre fetele din Bucuresti si cele din provincie.
De exemplu, la munte, parca gasesti fete mai serioase, mai "romantice" (nu radeti).In timp ce in bucuresti, am vazut numai fete gen "cati bani ai, hai sa ne f**em".Mie cam scarba de bucuresti, sincer.
Rock-ul este cea mai sincera muzica
www.floriris.go.ro
Avatar utilizator
Floriris
Junior Member
 
Mesaje: 151
Membru din: Mar Iul 15, 2003 11:00 pm

Mesajde Decrypter » Lun Dec 29, 2003 10:53 pm

Nu e nici o diferenta, in afara de urmatoarea: c**vele din Brasov, de exemplu, saliveaza si dupa Mercedes "bot de cal" din 1975, pe cand alea din Bucuresti saliveaza doar de la SLK in sus. La Bucuresti sunt banii si sursele lor, normal ca pretentiile fetelor prostute, in general, si ale prostituatelor, in special, sunt mai ridicate.
E relativ usor sa inmultesti doua numere prime si mai maricele... distractia incepe abia cand trebuie sa descompui rezultatul :)
Decrypter
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Joi Sep 18, 2003 10:11 pm
Localitate: somewhere in a TCP packet

bucuresti

Mesajde Mr Teo » Mie Dec 31, 2003 10:11 am

e normal sa se uite dupa bani in bucuresti cand acolo sunt toate companiile, parlamentul , bancile si marile afaceri, ele se asteapta sa fie tipi cu multi bani.
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde CMED13 » Mie Ian 07, 2004 2:34 am

""In timp ce in bucuresti, am vazut numai fete gen "cati bani ai, hai sa ne f**em"""
Unde ca sa stiu si eu unde sa merg cind visitez Bucurestiul in Mai. :)
CMED13
 

Mesajde memetshot » Mie Ian 07, 2004 8:57 am

sburatorule, tu chiar crezi ca in provincie tuate fetele sunt ne-curve? ia baga tu un drum pe la Pitesti sa vezi acolo fatuci cu nasu pe sus...sau pe la tzara unde sunt pustoaice de 14-15 anisori care si=au pus=o cu juma de sat.
si printre astea de bucale chiar sa nu fie nici una care sa nu fie ne-curva :con: ?
in plus asculta ce zice nea bassu si nea mark...ce inseamna provincia si de ce bagi toata provincia in aceeasi oala....?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde alex@ » Lun Noi 06, 2006 6:25 pm

acest lucru nu este adevarat si asta o stii si tu cred ca acolo la tine de unde esti tu nu sunt curve care alearga dupa bani si daca e vrunul care intra cu un BMW cred ca se face coada in urma lui asa ca mai gandeste inainte sa spui asemenea prostie
Avatar utilizator
alex@
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Aug 24, 2006 11:00 pm


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator