Florin Chilian

Forumul asociat fanclubului Chilian

Re: Florin Chilian

Mesajde robert33 » Mie Dec 24, 2003 10:21 pm

Initial trimis de GIO
Caaam daaaa!As dori sa aflu parerea catorva dintre voi (eventual a celor care stiu cu ce se mananca), despre domnul artist.


Cu cateva zile in urma am participat ca simplu spectator la festivalul ' OM BUN ' !
L-am gasit pe d-ul Chilian intr-o stare fizica nu prea buna ! Probabil ca era racit, gripat ! Era a doua zi a festivalului, domnul Chilian nu se afla pe lista de 'recitaluiri ' din ziua respectiva !
In ciuda tuturor lucrurilor nefaste din acel moment, s-a hotarat sa tina un recital in locul altui muzician care pur si simplu nu a ajuns in timp util iar participarea lui era incerta ! Pur si simplu prin bunavointa 'lui' a salvat o parte a recitalului !
L-am perceput pe d-nul Chilian ca pe un artist care vrea sa dea tot ce este mai bun din el cand se afla pe scena ! A REUSIT ! A reusit sa transmita pozitivitatea din el care-l consacra ! A reusit sa ne umple sufletele cu bucurie , cu muzica sa simpla dar inteligenta !
Eu unul il consider un artist mare in plina creatie ! Sant convins ca nu se va opri aici si ca in continuare ne va demonstra valoarea cu care ne-am obisnuit !
La multi ani Chilian ! La multi ani Bucuresti ! La multi ani Romania !
robert33
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Dec 24, 2003 10:00 pm
Localitate: romania

Mesajde Tanase » Dum Dec 28, 2003 12:43 pm

Florin...iubi...ala multi ani si mersi mult pentru recitalul sustinut vineri la concertul nostru.


ramai un tatic

Tanase megastar
Avatar utilizator
Tanase
 
Mesaje: 1238
Membru din: Lun Oct 13, 2003 11:00 pm

Mesajde Rockeru'Somer » Dum Dec 28, 2003 7:28 pm

la multi ani si lu' Florin....
GIO care e numaru' tau acum???
ala vechi sau cel pe care te-am sunat sa-ti zic lma???
de revelion sunt in buk, poate vin pe la tine sa bem o bere...
te sun io....
si cum ar zice prietenii hardcoristii ... CHILIAN RULZ!!!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde Aphex Twin » Mar Ian 06, 2004 7:56 am

am ascultat putin si e decet, dar nu vad legatura idntre el si bashitzii aia de tzapinarii. mai mult nu pot spune ca nu am ascultat foarte mult.
Aphex Twin
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Sâm Dec 27, 2003 6:46 am

Mesajde shakti » Mar Ian 06, 2004 1:26 pm

Initial trimis de Aphex Twin
am ascultat putin si e decet, dar nu vad legatura idntre el si bashitzii aia de tzapinarii. mai mult nu pot spune ca nu am ascultat foarte mult.

nu inteleg de cu unii ca tine isi dau cu parerea...nu stiu ce ai ascultat tu dar se pare ca nu prea te pricepi....daca ai timp ai putea sa asculti un album tapinarii ( daca sunt prea mult pentru tine si nu intelegi ce vor sa spuna da un msg pe forum si se gaseste unu sa ti raspunda)...cam atat
don t hate me....
Avatar utilizator
shakti
 
Mesaje: 560
Membru din: Dum Dec 14, 2003 12:00 am

Mesajde Aphex Twin » Mar Ian 06, 2004 9:13 pm

de obicei nu ma obosesc sa raspund unuia ca tine pt ca sunteti irecuperabili, dar de data asta am sa fac acest lucru.
plec de la premiza ca trebuie si vreau si crdede-ma ca incerc din greu sa accept indivizi ca tzapinarii.
cel mai jalnic lucru in muzica este sa fii penibil si prost in acelasi timp. tzapinarii reusesc acest lucru cum altii nu reusesc, poate ada milea ii intrece. muzica lor se vrea a fi ceva dar de fapt este un absolut 0. acum sa-ti mai spun un un lucru, fiecare poate sa-si dea cu parerea despre orice, nu inseamna ca ceea ce spun io este valabil pt toti. si daca m-as fi luat de andre se gasea cineva sa zica ca andre este o mare valoare si poate pt unii este. asa ca nu pot decat sa sper ca intr-o zi te vei scula din somn.
mie personal mie se par niste infumurati cu aere de artisiti neintelesi ei de fapt fiind patetici in cel mai penibil mod.
nu pot decat sa-ti urez: NOROC BUN TOVARASE!


"Cosmin Covei : voce groasa, responsabil cu inteligenta, poet, regizor geniu neinteles",
"Adrian Tanase: -voce subtire, chitara, responsabil cu frumusetea, filosof, ziarist geniu neinteles"
...numai genii neintelese...mars ma d'aici!
Aphex Twin
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Sâm Dec 27, 2003 6:46 am

Mesajde shakti » Mar Ian 06, 2004 11:02 pm

cred ca tu nu ai inteles ce am vrut eu sa zic...era vorba sa asculti tapinarii si apoi sa ti dai cu parerea. daca ai ascultat o melodie sau doua si nu ti au spus nimic asta nu inseamna ca sunt niste "bashiti". nu stiu daca ai fost la vreun concert de al lor , dar merita sa incerci . iti formezi prea usor parerile si judeci fara sa stii despre ce e vorba. baietii nu au deloc aere de vedeta asa cum ai spus tu...
TE SALUT!!!!
don t hate me....
Avatar utilizator
shakti
 
Mesaje: 560
Membru din: Dum Dec 14, 2003 12:00 am

Mesajde Aphex Twin » Mie Ian 07, 2004 2:20 am

retrag partea cu bashitzi din respect fatza de cei carora le place, dar parerea mi-o mentin despre ei ca asa zisi artisi. cu persoana lor nu am nimic, nici nu as avea cum pt ca nu-i cunosc si nici nu vreau.

multa bafta
Aphex Twin
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Sâm Dec 27, 2003 6:46 am

Mesajde Tanase » Mie Ian 07, 2004 2:01 pm

Nu vreau sa vorbesc prea mult pe subiectul asta pentru ca thread-ul ar trebui sa se refere la Florin Chilian si nu la Tapinarii.

1. Muzica scrisa si cantata de cineva nu trebuie sa aiba legatura cu viata lui de zi a unui cantaret. Daca el este infumurat asta nu inseamna ca nu face muzica buna. Logica e de adormit copiii...

2. Proprietatea termenilor in limba romana lasa nmult de dorit pentru ca nu se cunoaste definitia cuvantului "basit" asta in cazul in acre acest cuvant exista.

3. Intre ceea ce face tru[pa Tapinarii si Florin Chilian exista o mare legatura, noi sustinanmd concerte alaturi de Florin mai mult timp, iar daca il denigrezi pe unul il ataci si pe celalalt

4. Este necesar simtul umorului pentru a intelege ca daca te definesti ca geniu neinteles pe un album...ar putea fi o simpla gluma.

5. Daca si noi suntem infumurati

6. De obicei...un om inteligent deschide gura sau incepe sa scrie atunci cand are ceva interesant de zis..

I rest my case...

Ar trebui sa se vorbeasca, totusi, despre Florin Chilian aici.

Sa ne traiesti Florine

Adrian TAnase - Tapinarii
Avatar utilizator
Tanase
 
Mesaje: 1238
Membru din: Lun Oct 13, 2003 11:00 pm

Mesajde Rockeru'Somer » Mie Ian 07, 2004 8:49 pm

bah,ia luati-va bagajele si certati-va altundeva...
lasati-mi chilianu' in pace...
daca nu o sa incep sa-mi pula in fiecare din voi si cre'ca nu o sa vreti asta...
CHILIAN RULZ!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Ian 07, 2004 8:57 pm

proxtule, mare dreptate ai avut. intre timp mi-am facut si eu rost de albumul complet...si este numerotat exact cum ai spus.
cel mai mult imi place "Lumi albe", pe care cred ca am ascultat-o de peste 100 de ori, intr-un interval relativ scurt.

Care sunteti cunoscatori, va rog sa anuntati p'aci cand mai canta Florin Chilian prin Bucuresti sa merg sa-l vaz si eu live. Ca mi-a spus un prieten ca cica live suna mult mai bine.

ma agatz de viatza....ea ma scuipa-n fatza
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

eu...chilian

Mesajde Razna_SAD » Joi Ian 08, 2004 12:16 am

eu pe florin chilian l-am vazut prima data la atomic, cu piesa iubi. dincolo de finisajul prost al clipului, mi-a zambit piesa: "trebuie sa fie vorba de conditia romanului zidar plecat in israel sa munceasca la negru si, chinuit de zapusala singuratatii ce-l apasa, isi striga amintirile frumoase de-acasa intr-un singur cuvant, iubi"

oricum, timbrul, pe alocuri strident, se potriveste atitudinii disperate pe care o transmit textele pieselor "lumi albe", sau "intoarce-te cand dorm". nu la fel de strident pare in piesele cu termopane, sau vilele paralele. de altfel, cea cu termopane nici nu am regasit-o pe albumul ce l-am copiat de pe internet. oricum, se poate spune ca l-am platit, pentru ca am achitat o taxa romtelecomului, deoarece downloadul l-am facut prin dialup.

un mare lucru in comun (repet, parerea mea) pe care il are cu trupa tapinarii, sau cu ada milea, il reprezinta faptul ca este protestatar. textele cantecelor lui, compuse banuiesc chiar de el, au acel aer de pamflet politic. daca l-ai fi auzit in concerte mai...private, chiar ai fi sesizat demascarea lui tanase, sau a celorlalte personaje.

inchei aici, desi mai trebuie sa scriu ceva pana sa-mi pun si eu avatar.

succes, florine!
Avatar utilizator
Razna_SAD
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Mesajde Aphex Twin » Joi Ian 08, 2004 4:58 am

tanase ma bucur ca ai scris ca poate unii vor vedea cata dreptate am avut :D si cum banuiesc ca esti unul dintre tzapinari(imi vine sa rad numai cand scriu numele vostru) nu pot sa te rog decat sa "mars ma d'aici" ca sa-i citez pe unii corora sigur le-ar place sa te calce pe fatzau daca-ar pune mana pe tine...multa bafta ca ai nevoie!
atata iti zic ca daca va vad pe voi sau pe "ada" va flegmez terminatilor!
Aphex Twin
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Sâm Dec 27, 2003 6:46 am

Mesajde Tanase » Joi Ian 08, 2004 12:26 pm

SUCCES FLORIN CHILIAN> Am auzit ca intra in studio sa traga ceva nou.

RESTUL E TACERE! (VBA LU' SHAKESPEARE)
Avatar utilizator
Tanase
 
Mesaje: 1238
Membru din: Lun Oct 13, 2003 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Ian 08, 2004 12:48 pm

Vezi pe cine flegmezi, ca poate sa gandeste pana la urma cineva sa te dea dracului afara de pe forumu asta. Peste tot unde ai scris numai tampenii ai spus. Esti neobosit in prostyia ta. Du-te omule shi fatz o laba shi vino shi tu mai relaxat la net, nu te lua de oameni care se uita in jos la tine. Esti de kkt, sa-mi bag...
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Tanase » Joi Ian 08, 2004 1:16 pm

Va rog si eu ceva....

HAi sa se incheie cearta asta.

Imi pare rau k am raspuns...dar thread-ul tindea sa degenereze in cearta si am vrut sa pun punctul pe i. Se pare k nu am reusit. As vrea daca se poate sa se incheie cearta asta si sa vbim aici de Florin Chilian. Dc vreti sa va certati cu mine...incercati pe pm sau pe subiectul TAPINARII pe forum-ul asta. sau trimiteti un mail...sunt deschis sa ma cert cu oricine. HAi sa nu deveniti ca suporterii echipelor de fotbal si sa va rezumati la a asculta muzica (cui doriti voi) fara sa aruncati cu noroi sau kkt in dreapta si-n stanga.

PAm pam

TANASE
Avatar utilizator
Tanase
 
Mesaje: 1238
Membru din: Lun Oct 13, 2003 11:00 pm

Mesajde Tanase » Joi Ian 08, 2004 1:18 pm

P.S.: Salutari PISKESHU...

Mersi k mi-ai luat aparareau...dar...degeaba


Hai sa se incheie cearta asta. Chilian RULZ
Avatar utilizator
Tanase
 
Mesaje: 1238
Membru din: Lun Oct 13, 2003 11:00 pm

Mesajde Aphex Twin » Vin Ian 09, 2004 1:42 am

...da aveti dreptate si tu si tanase..sunt un prost, ada milea o e mare artista, tzapinarii la fel, iar tu pikeshu esti unul dintre cei mai destpeti oameni.mai punem ca esti si un mare expert inmuzica, o exceptie a naturii, esti si tu in felul tau un "geniu neinteles"

la revedere
Aphex Twin
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Sâm Dec 27, 2003 6:46 am

Mesajde cubu » Vin Ian 09, 2004 2:40 am

Initial trimis de shakti

nu inteleg de cu unii ca tine isi dau cu parerea...nu stiu ce ai ascultat tu dar se pare ca nu prea te pricepi....daca ai timp ai putea sa asculti un album tapinarii ( daca sunt prea mult pentru tine si nu intelegi ce vor sa spuna da un msg pe forum si se gaseste unu sa ti raspunda)...cam atat

Nici eu nu inteleg cum de nu poti sa accepti ca exista oameni care nu inghit formatia asta, tZAPINARII, despre care nu mai zic nimic, Aphex Twin a pus punctul pe i (aphextwinz, tu esti?)... Vrei numai pareri care sa coincida cu ale tale? Nu se poate... Mai rau, nu vii cu argumenete ci doar cu afirmatii de genul: "daca nu-ti plac tZAPINARII nu ai treaba cu muzica... Dovedeste ca ai tu... Mi-e sila de "muzicieni" care vor sa ne arate ca ei sunt boemi, ca traiesc intr-o lume in care muritorilor de rand nu le este scris sa ajunga, sa scoata versuri cat mai intortocheate, cu pretentii de vorbe de duh, cand de fapt n-au nici o noima... Nu mai vorbesc despre partea instrumentala... Si as baga in aceeasi oala si pe Vama Veche, si pe Chilian (Ada Milea nu :D). Si inca ceva: am ascultat cateva melodii de tZAPINARII si am ramas socat ca, in secolul 21, o trupa scoate un album de studio in care se aude clar cum falseaza si chitara si vocea... Si nu numai o data... Sa fie din nestiinta sau si asta sa fie una din "ideile" lor "originale"? Oricare din astea doua ar fi, permite-mi sa borasc...

later edit: Vad ca asta era de fapt un thread despre Chilian, sa ma scuze moderatorul, dar daca aici a aparut discutia...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Tanase » Vin Ian 09, 2004 1:03 pm

He he he he he he he he he he he he he he
He he he he he he he he he he he he he he
He he he he he he he he he he he he he he
He he he he he he he he he he he he he he
He he he he he he he he he he he he he he
He he he he he he he he he he he he he he


Mersi...nu mai rasesem de mult....inteleptilor!


Florin sa ai parte de un an la fel de bun .....sa razi si tu ca mine


Recomand o melodie Florin Chilian: Ca-n viata (deocamdata o puteti auzi doar in concerte)

Mai e si REBUS
Avatar utilizator
Tanase
 
Mesaje: 1238
Membru din: Lun Oct 13, 2003 11:00 pm

Mesajde Razna_SAD » Vin Ian 09, 2004 1:14 pm

Initial trimis de Portnoy

[...] in care se aude clar cum falseaza si chitara si vocea... Si nu numai o data...


De ce nu ne spumacar doua titluri? Eu am ascultat si albumele si i-am vazut si in concerte. Si, cel putin chitara, nu falsa. Iar in concerte, sunt inerente situatiile in care vocea iti mai joaca feste, pentru ca esti om.

Astept dovezi (piesa si seconda unde falseaza), da? Adica sa nu trezim vorbind degeaba.
Avatar utilizator
Razna_SAD
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

ON ON ON ON ON ON TOPIC

Mesajde Tanase » Vin Ian 09, 2004 1:43 pm

Florin Chilian: Cantecul avocatului.....

Florin Chilian: Ca-n Viata

Florin Chilian: REBUS


Tari de tot!

Nu e el BOB DYLAN al ROMANIEI
Avatar utilizator
Tanase
 
Mesaje: 1238
Membru din: Lun Oct 13, 2003 11:00 pm

Re: ON ON ON ON ON ON TOPIC

Mesajde Razna_SAD » Vin Ian 09, 2004 5:32 pm

Initial trimis de Tanase
Nu e el BOB DYLAN al ROMANIEI


Era o intrebare?
Avatar utilizator
Razna_SAD
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Mesajde Tanase » Vin Ian 09, 2004 5:37 pm

da...scuze...am uitat semnul intrebarii....


NU E EL BOB DYLAN AL ROMANIEI?
Avatar utilizator
Tanase
 
Mesaje: 1238
Membru din: Lun Oct 13, 2003 11:00 pm

Mesajde Rockeru'Somer » Vin Ian 09, 2004 8:07 pm

de ce sa-l comparam cu altii si sa nu fie Chilianu' Romaniei?
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde cubu » Sâm Ian 10, 2004 1:47 am

Initial trimis de Razna_SAD


De ce nu ne spumacar doua titluri? Eu am ascultat si albumele si i-am vazut si in concerte. Si, cel putin chitara, nu falsa. Iar in concerte, sunt inerente situatiile in care vocea iti mai joaca feste, pentru ca esti om.

Astept dovezi (piesa si seconda unde falseaza), da? Adica sa nu trezim vorbind degeaba.

Fata mosului, hai s-o luam batraneste... Probabil ai observat ca mie nu-mi place formatia asta... Ceea ce inseamna ca am ascultat o data, de 2 ori, de 3 ori si nu mi-a miscat nimic... Suficient, stai linistita, incat sa-mi fac o idee... Atunci cum vii si-mi spui mie sa-ti dau nume de melodii, tu la a treia ascultare deja faceai corelarea intre sunete si numele piesei? Trebuia sa anticipez ca vii tu sa ma intrebi si sa invat numele pieselor? Si cum ar fi sa retin numele pieselor unei formatii care nu-mi place? Nu vezi ca de nervi dai cu bata in balta? Si de ce crezi ca am subliniat cand am zis "album de studio"? Pentru ca in studio, daca falsezi, poti sa te opresti si sa iei un pasaj de la capat, si in final iese produs de calitate... In nici un caz nu m-am luat de prestatiile lor din concerte, dar cred ca e vina mea ca n-am subliniat cu doua linii sa intelegi si tu... Tanase imi spune ca probabil am ascultat un album mai vechi si ca atunci n-au avut conditii sa inregistreze ca lumea... Albumul pe care l-am ascultat are o melodie care a fost si pe TV de curand si vin si intreb: daca melodia era veche, de ce n-ati reinregistrat-o inainte sa ii faceti videoclip? Presupun ca acum aveti scule mai bune...
Voi credeati ca va faceti thread cu Chilian si cu tZAPINARII si o sa vina toti sa lipeasca cu voi balonase si sa desenati impreuna inimioare? Trebuie sa acceptati ca sunt si alte pareri si sa veniti cu argumente, nu cu axiome, cum imi scrie mie Tanase in PM: "Eu am 15 ani in muzica si cu orice argument te dau pe spate"... Poti sa ai si 20, daca doar atat poti, lasa-te... Si nea Cutare care canta la vioara pe Lipscani poate a inceput acum 50 de ani... Si in al doilea rand, de unde stii tu ce pot eu? Daca sunt Johnny Raducanu, sau Manolovici, sau poate chiar Lapi? Oricum, de apreciat modestia de care dai dovada...
Poate ca in postul anterior as fi fost mai civilizat si mi-as fi spus parerea altfel, daca nu as fi vazut cum sariti pe Aphex Twin ca o haita de caini, doar pentru ca are alte idei ca voi... Cu astea fiind spuse, ma retrag de aici, daca vreti sa ma injurati sau vreti sa va raspund, trimiteti PM, ca aici nu mai scriu, deja vad ca o dati in aberatii gen Chilian = Bob Dylan al Romaniei si azi, maine aud si ca tZAPINARII = King Crimson + Van der Graaf...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde catharsis » Sâm Ian 10, 2004 3:00 am

va rog discutati desrpe tapinarii pe threadul despre tapinarii, despre florin chilian in threadul despre florin chlian si despre ada milea in threadul despre ada milea ca data viitoare se lasa cu avertismente/banari. inteleg ca se scrie si despre chilian, dar mesajul ar trebui sa fie in majoritate despre chilian si nu despre tapinarii.
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Tanase » Dum Ian 11, 2004 1:35 pm

In sfarsit...a intervenit cineva...

Ok....


Aia cu BOB DYLAN era o gluma....


Imi place vocea aia pitigaiata a lui
Imi plac versurile lui
Imi plac glumele lui Chilian

Imi place Florin Chilian...ebia stept un concert cu IUBI in care sa zica iar ca m-a facut megastar melodia CANTECUL LUI TANASE

Ce nu stie multa lume despre piesa asta este ca TANASE e de fapt Florin Chilian iar ptr el TANASE e un fel de BULA....romanul de rand...

Pisi, scumpi, iubi, Judy... urato, proasto, ca de-aia nu te ia nimeni)...ne e dor de un concert

TANASE...

Apropo...Florin...ne imprumuti si noua termopanele tale ptr cateva zile...ca ne e cam frig...si vad ca tie-ti prind bine :)
Avatar utilizator
Tanase
 
Mesaje: 1238
Membru din: Lun Oct 13, 2003 11:00 pm

termofan

Mesajde Razna_SAD » Lun Ian 12, 2004 3:08 pm

defapt tanase este cel mai cunoscut nastase, in versuri

ar fi interesant sa facem aici o cronica a metaforelor din compozitiile cantautorului chilian? desi toata compozitia lui e o metafora, sa defalcam (schinjuim, reconjugam, transam, reasamblam, imaginam) univerul alternativei la realitate. sa lansam provocari.

suna a slogan. si bine suna, caci e unul cultural.

concluzie: termofane, termofane!
Avatar utilizator
Razna_SAD
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Mesajde Tanase » Lun Ian 12, 2004 3:13 pm

Acum iarna...sunt bune termofanele ca si termopanele...combinate cu muzica buna...si, de ce nu?, caldura sufleteasca...

HE he...la asta nu va asteptati nu?
Avatar utilizator
Tanase
 
Mesaje: 1238
Membru din: Lun Oct 13, 2003 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Chilian

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron