Eminem Cel mai tare rapper ALB

Forumul asociat fanclubului Eminem

Eminem Cel mai tare rapper ALB

Mesajde Badboy18 » Mie Iun 25, 2003 1:08 am

De credeti ca Eminem cu toate ca e alb este cel mai tere rapper la ora actuala?Daca vreti parerea mea dati-mi un mesaj!!
Badboy18
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Iun 25, 2003 12:30 am
Localitate: Bad ville

Mesajde RoLaNd2 » Mar Ian 06, 2004 10:28 am

II cel mai tare rapper alb si ii cel mai tare rapper din LUme.Sa mor io de nu
RoLaNd2
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 10:53 am
Localitate: ...Cluj...

Mesajde Red_Mustang » Mie Ian 21, 2004 8:44 am

Este...de ce sa nu fie...Este printre primii raperi albi din lume...Inca din '86 canta ... si... sper sa nu ne dezamageasca...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde RoLaNd2 » Sâm Ian 24, 2004 9:00 am

de cand canta?
`86
bine ma tu crezi?vrei sa spui ca din `98
RoLaNd2
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 10:53 am
Localitate: ...Cluj...

Confunda...

Mesajde Aurolacul » Sâm Ian 24, 2004 1:09 pm

Bad-Wolf cred ca a confundat Eminem cu Beastie Boys, ei canta din 86'.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde RoLaNd2 » Dum Ian 25, 2004 11:39 am

Eminem canta din 1996 de cand sio lansat albumul
"Infinite"
Din 1996 canta.
peace
RoLaNd2
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 10:53 am
Localitate: ...Cluj...

Mesajde onTHEmic » Lun Ian 26, 2004 7:40 pm

Este un rapper bun, dar nu cel mai bune.Parerea mea...
onTHEmic
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Noi 16, 2003 3:56 am
Localitate: Direct din PLANTATIE

Mesajde RoLaNd2 » Sâm Feb 28, 2004 11:55 am

ii cel mai bun nu conteaza cate cd-uri o vandut ci cum canta cum se exprima si cel mai mult conteazal flow-ul
RoLaNd2
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 10:53 am
Localitate: ...Cluj...

Mesajde Bboy-SBb » Mar Mar 23, 2004 11:41 am

pacat ca a murit Big Pun...asa a ramas Em...cel mai bun rapper alb(de fapt Pun era hispanic...se pune?)
Bboy-SBb
 

Mesajde Wanted » Dum Apr 11, 2004 11:03 am

da..ptr raperi albi ... asa ca el ...mai rar
Avatar utilizator
Wanted
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Vin Apr 09, 2004 11:00 pm

Mesajde Kronologik » Joi Apr 15, 2004 10:34 pm

Dume peste dume .. ... rapper de rapper.... diploma de prost .... the one and only Wanted
There is a God if you need a reason.
When my heart can beat no more I hope I die for a principle or a belief that I have lived for...
Avatar utilizator
Kronologik
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Apr 14, 2004 11:00 pm

pai..

Mesajde sadox » Lun Apr 19, 2004 9:09 am

Raspunsu' la intrebarea asta e destul de simplu shi sugestiv totodata:pentru ca are priza la public,a fost promovat la greu de producatorul lui shi anume faimosu' dr. dre plus ca pe deasupra debordeaza de mult talent rapp-istik pentru un white boy shi are ceva ani shi experientza in spate de cand a aparut in hh .Singuru' rapper alb pe care-l mai shtiu yo ar fi fat joe da nah....se pare ca nu are asha succes la publik k em,deshi tre sa recunosc fara offensa peh threadu astah ka shi fat joe o da bine da totushi exista o diferentza de stil intre cei 2oi cred yo fiecare are propriul lui stil de-a rappa.PACE!
Singur cu mine
Avatar utilizator
sadox
Junior Member
 
Mesaje: 445
Membru din: Joi Dec 26, 2002 12:00 am

Mesajde Bboy-SBt » Joi Apr 29, 2004 1:50 pm

pai eu ce am zis mai devreme de Big Pun....Fat Joe era in aceeasi trupa cu el...Terror Squad(bine ca Fat Joe inca e in trupa....Big Pun a murit...)...amandoi erau_sunt hispanici....!!!!
daca intrebarea...e Emin3m cel mai bun rapper alb...se refera la non-negru...atunci eu zic ca nu e...Pun era si e inca peste el...din punctu meu de vedere...!!!
daca intrebarea se refera la alb...alb...atunci da...este...!!!
Bboyin' rulzz...!!!...Hip Hop 4 'eva...!!!
Avatar utilizator
Bboy-SBt
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mie Apr 28, 2004 11:00 pm

Mesajde HABEEB » Dum Mai 02, 2004 12:37 am

cel mai bun rapper alb my ass! poate cel mai vindut... ceea e cu totul altceva... un produs comercial 101% sux! b real are multe clase peste el!
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde Bboy-SBt » Mie Mai 12, 2004 9:16 am

dadda...B Real...e bun...!!!
Bboyin' rulzz...!!!...Hip Hop 4 'eva...!!!
Avatar utilizator
Bboy-SBt
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mie Apr 28, 2004 11:00 pm

Mesajde tUdOrUK » Mie Iun 02, 2004 8:07 pm

eminem a inceput sa cante in jurul anilor '90.. cand shi-a scos primul album e altceva. infinite e un album interesant cu lirica tare, mi-a placut faptul ca em vorbea de label-ul lui pe vremea cand era "broke" cum s-ar spune.. nu se poate spune ca eminem e cel mai bun rapper din lume pt ca sunt mai multe stiluri shi gusturi.. b-real 100% nu e mai bun ca eminem, aici gustul intervine. shi habeeb u can suck my dick ca habar n-ai, tu te uitzi la cat apare eminem pe la televizor shi cat vinde in loc sa asculti ce da pe beat. plus ca b-real e latino nu alb shi e foarte departe de eminem la categoria rap.peace
Avatar utilizator
tUdOrUK
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Dum Feb 09, 2003 12:00 am

Mesajde HABEEB » Joi Iun 03, 2004 10:08 pm

daaaaa... eminem e valoare... pun pariu ca esti loser din ala cu tricou cu eminem luat din obor cu 50.000 si te dai rotund pe aici... geeeez .. tu sa ascultzi eminem mai departe si sa crezi ca esti bazat...
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde tUdOrUK » Vin Iun 04, 2004 7:41 pm

hahah ejti penal frate! ai auzit shi tu de tzarani cu tricouri pe ei shi gata ii cataloghezi drept fani eminem aia n-au treaba? eminem e valoare... daca nu era valoare nu vindea asha de mult shi nu il laudau atatzia emcee's precum nas, jay z, pana cand shi b-real-ul tau. n-ai treaba cu rapu frate :nope: deloc, oare catzi ani ai :con: ca prea mult cacat vb. mie rau cand vad ce mentalitate au romanii ajtia ca tine in zilele de azi..
Avatar utilizator
tUdOrUK
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Dum Feb 09, 2003 12:00 am

Mesajde HABEEB » Vin Iun 04, 2004 9:42 pm

tUdOrUK scrie: daca nu era valoare nu vindea asha de mult shi nu il laudau atatzia emcee's precum nas, jay z, pana cand shi b-real-ul tau.



numarul de cduri are legatura cu valoarea ?! atunci celine claxon si britney spears sint adevarate genii muzicale...
l`a laudat b real pe eminem !? da`mi un link ceva... sau era o discutie intre 4 ochi.. tu si b real !?
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde tUdOrUK » Sâm Iun 05, 2004 4:11 am

auzi.. aici vorbim de hip hop nu de pop shi cacaturi. shi daca eminem nu ar avea valoare nu ar fi fost oferit un contract de la inceput. daca em n-ar avea valoare nu era unde e acuma. b-real ... nu mai tzin mine era intr-o revista, shi chiar a zis frumos de eminem.. deci e adevarat ca nu de alta a cantat b-real cu eminem. altceva ?
Avatar utilizator
tUdOrUK
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Dum Feb 09, 2003 12:00 am

Mesajde HABEEB » Dum Iun 06, 2004 9:23 pm

si tot in revista aia era un articol cu elvis care a futut`o pe pamela anderson... k

si vezi bah vita ca habar nu ai de limba romana.. nu esti in stare sa scrii o fraza coerenta.. si apoi te miri de ce lumea te arata cu degetu`
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde tUdOrUK » Lun Iun 07, 2004 2:19 am

HABEEB scrie:si tot in revista aia era un articol cu elvis care a futut`o pe pamela anderson... k

si vezi bah vita ca habar nu ai de limba romana.. nu esti in stare sa scrii o fraza coerenta.. si apoi te miri de ce lumea te arata cu degetu`


mama, cel mai 'inteligent' reply pe care l-ai dat pana acuma. shi cine ma arata cu degetu ? faptul ca eu 'nu shtiu romana' n-are nimic in legatura cu topicul asta sau cu ce dezbatem noi aici bai fraiere. auzi la asta...

ps.am uitat ca revista aia era XXL
Avatar utilizator
tUdOrUK
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Dum Feb 09, 2003 12:00 am

EminEm e EminEm.....

Mesajde pusto@ik » Lun Aug 30, 2004 3:09 pm

eminem a reusit sa-i faca pe toti rapperi sa se opreasca in loc si sa se intrebe "ce-i cu alb-ul asta ce pretinde k e rapper"! a luptat pentru un tel si nu s-a lasat pana nu a ajuns ce a vrut cu toate magariile care i s-au facut si chiar si imploscat cu noroi nu a cedat! acum, ajuns in frunte, nu numai k e bestial prin tot ceea ce face si k nu are fitze de vedeta dar mai si ajuta pe altii la randul lui stiind ce greu i-a fost sa ajunga in varf!....deci tu ala care se vede k nu ti se ajunge nici cu prajina la nas si care zici k EminEm sucks( [-X )mai stai si gandeste-te ca tu nu esti nimeni, despre tine nu vorbeste nimeni, dar despre Em....
pusto@ik
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Aug 29, 2004 2:06 pm
Localitate: iasi

Mesajde IrC » Lun Aug 30, 2004 4:00 pm

Pustoaiko, Em, e mai praf k faina.A fost bun cu albumele Slim Shady lp, si Marshall Mathers lp, dar de la Eminem Show a inceput sa scada.Nu mai face piese de calitate etc, etc.Si Eminem, nu mai e demult in frunte.I-au luat altii mai destepti locul. :D Pacat de el, k, chiar imi placea cum canta.
pace
Inteligente
Rime
Compun
"Mii de pusti in centru la concertul Wu-Tang/Mii de taguri, pe-alocuri/Statui cu Sugarhill Gang."
"Cel ce fara de pacat sa arunce primul cu piatra"
Avatar utilizator
IrC
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Vin Iul 02, 2004 11:00 pm

Mesajde pusto@ik » Lun Aug 30, 2004 6:23 pm

Pustoaiko, Em, e mai praf k faina.A fost bun cu albumele Slim Shady lp, si Marshall Mathers lp, dar de la Eminem Show a inceput sa scada.Nu mai face piese de calitate etc, etc.Si Eminem, nu mai e demult in frunte.I-au luat altii mai destepti locul. :D Pacat de el, k, chiar imi placea cum canta.
pace
nu zau k tu ai dreptate mey omule, nu am zis nu, de asta am facut si eu un subiect "cat credeti ca va mai face em mzk". dar de dreptate ai dreptate...pe jumatate. de luat in frunte, intr-adevar i-au luat-o, dar nici un cantaret nu poate sta 4ever in top mai ales la vs lui..... parerea mea,

}{
pusto@ik
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Aug 29, 2004 2:06 pm
Localitate: iasi

Mesajde Asassinu » Mar Aug 31, 2004 1:45 am

pustoaico...in primul rand e neinteligibil ce ai scris tu la ultimul post.
B-Real e irlandez in primul rand, pentru cine nu se prea pricepe, deci e alb. Pentru cei ce cred ca e mai prost ca Eminem, le zic sa mai asculte, si daca nici asta nu functioneaza, ce sa zic, asta e. Fiecare cu preferintele lui. Dar un lucru e cert: sunt satul de toti aia care se dau rapperi pt ca asculta Eminem si 50Cent.
peace
Ajutor, ajutor, a luat foc ceva?/Nu, mami, mi-am aprins tigara!
Asassinu
Junior Member
 
Mesaje: 373
Membru din: Vin Sep 06, 2002 11:33 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Subsemnata` » Mar Sep 07, 2004 4:59 pm

Pey este cel mai bun rapper alb asta pentru k nu prea sunt rapperi albi
Te invit la dans..il stii pe tot? sau trecem la capitolul:faci bot?
Avatar utilizator
Subsemnata`
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Joi Sep 02, 2004 11:00 pm

Mesajde IrC » Sâm Sep 11, 2004 11:25 pm

Ar trebui sa faceti 2 thread-uri:
1.Eminem cel mai bun rapper alb din STATE!!
2.Eminem cel mai bun rapper alb din LUME!!
Inteligente
Rime
Compun
"Mii de pusti in centru la concertul Wu-Tang/Mii de taguri, pe-alocuri/Statui cu Sugarhill Gang."
"Cel ce fara de pacat sa arunce primul cu piatra"
Avatar utilizator
IrC
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Vin Iul 02, 2004 11:00 pm

Mesajde IrC » Sâm Sep 11, 2004 11:28 pm

Ar trebui sa faceti 2 thread-uri:
1.Eminem cel mai bun rapper alb din STATE!!
2.Eminem cel mai bun rapper alb din LUME!!
B-Real e mai bun ca Eminem.Oricum in state nu prea sunt rapperi albi.Dak abordam problema pe plan mondial, Eminem nu este cel mai bun rapper alb.In Romania, unii mc, sunt mai buni k Eminem.
pace
Inteligente
Rime
Compun
"Mii de pusti in centru la concertul Wu-Tang/Mii de taguri, pe-alocuri/Statui cu Sugarhill Gang."
"Cel ce fara de pacat sa arunce primul cu piatra"
Avatar utilizator
IrC
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Vin Iul 02, 2004 11:00 pm

Mesajde Asassinu » Dum Sep 12, 2004 7:21 pm

Io cred ca in multe alte tari exista emcee mai buni decat eminem....pacat ca nu sunt luati in seama...eu cred ca exista intradevar talente ce se pierd..pacat.
Ajutor, ajutor, a luat foc ceva?/Nu, mami, mi-am aprins tigara!
Asassinu
Junior Member
 
Mesaje: 373
Membru din: Vin Sep 06, 2002 11:33 pm
Localitate: Bucuresti

Următorul

Înapoi la Eminem

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron