Faze de exceptie.Faze de mare spectacol.

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 13, 2002 8:25 pm

Bine..bine..am gresit ! Dar eu macar am vazut minunatul gol al lui Zidane..nu ma informez de pe internet asupra marcatorilor,asa cum facetzi voi ! :p
Eu nu sunt gelos si nici posesiv....dar anonimul...sa isi vada de treaba ! :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Lun Ian 14, 2002 4:44 pm

aici puteti vedea toate golurile http://www.allgoal.org/eng/europe/spain/es_cham_2002_19.shtml


golul lui Zidane a fost frumos, dar, dupa mine, acel a lui Raul a fost chiar si mai misto.


Alte faze de exceptie? Ok.

Mergeti aici http://www.raisport.rai.it/mcalcio/2001_2002/a/p0162.html ca sa vedeti golurile lui Mutu impotriva Romei.




Eu? Ochi dulci lui Mirela??? PCCCHHHHHHHHHH!!!!!

EU FAC OCHI DULCI NUMAI BLINK-ULUI!!!!!!!!! ;)



























:D
Vizitator
 

Mesajde Mirela » Lun Ian 14, 2002 9:03 pm

EU FAC OCHI DULCI NUMAI BLINK-ULUI!!!!!!!!! ;)


pai atunci eu ma retrag copii...poate vreti si voi o clipa de intimitate.....nu sunt eu persoana care sa stea in calea fericirii prietenilor ei.....:D :D :D :D :a
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Ian 15, 2002 12:45 am

:p
vorba filmului.....1 fata,2 baietzi.....3 posibilitatzi
:D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Mar Ian 15, 2002 3:16 am

[quote]Initial trimis de Blink 1 82
[B]:p
vorba filmului.....1 fata,2 baietzi.....3 posibilitatzi
:D


ba sunt 4,daca stai bine si te gandesti!!:p
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Ian 17, 2002 12:31 am

4 ?
eu cu tine
tu cu anonimul
anonimul cu mine
.....a 4 a ,care e ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Joi Ian 17, 2002 12:45 am

[quote]Initial trimis de Blink 1 82
[B]4 ?
eu cu tine
tu cu anonimul
anonimul cu mine
.....a 4 a ,care e ?
pai....de celebrul triunghi conjugal nu ai auzit?
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Ian 17, 2002 12:55 am

Nu ! Si nici nu doresc sa aud !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Joi Ian 17, 2002 1:02 am

Nu ! Si nici nu doresc sa aud ! [/QUOTE]

oops!i think blink is upset...
we should start talking about football.....

si totusi....merge cu ano',da nu merge in trei?hmmmmm
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Ian 17, 2002 1:13 am

Nu...nici cu Ano nu merge ! Merge doar cu tine..OK ?! :p
Si cu asta..am incheiat definitiv subiectul ! Sa nu va mai aud !
De acum inainte...vom discuta numai despre fotbal.. la acest subiect !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Joi Ian 17, 2002 1:29 am

Initial trimis de Blink 1 82
Nu...nici cu Ano nu merge ! Merge doar cu tine..OK ?! :p
Si cu asta..am incheiat definitiv subiectul ! Sa nu va mai aud !
De acum inainte...vom discuta numai despre fotbal.. la acest subiect !




OK!!!dar sa-l anunti si pe ano'.....si fii pregatit,ca s-ar putea sa faca rau.....
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Vizitator » Joi Ian 17, 2002 8:13 am

Man, de ce trebuie sa fiti asa de perversi?!?!


...in plus.... eu am deja gagica!!! Poate ati auzit de ea, o cheama Mariah Carrey. Va zice ceva acest nume?


Serios, putem discuta despre fotbal si putem glumi in acelasi timp. Ok? ;)


Apropo, ce mai faceti voi doi, porumbeilor?



Fotbal international?


hmmmmmmmmmm ati auzit de faptul ca Patrascu a ajuns in Italia? (s-a intamplat mai de mult). Citesc ziarul "Liberta' " pe internet si aud ca ziaristi sunt impresionati de el. In curand va debuta cu echipa mare (joaca deja la tineret).

Hai ROMANIA!!!
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Ian 19, 2002 6:18 pm

Je face bine ! Mrela ..probabil de asemenea..OK ! Tu ce mai faci ? De ce nu itzi inregistrezi numele "Adevaratul anonim" ?
Vezi..ca aici e subiectul faze de exceptzie ..nu fotbal international !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Fotbal de calitate la B1TV

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 20, 2002 8:37 pm

Si pentru ca nimeni nu a mai postat pe topic de multa vreme....sa va povestesc eu o faza de exceptzie.
Meciul de ieri din Premiere League....care ca in fiecare sambata il vad in direct numai pe frecventza B1Tv :D ! Manchester United - Blackburn Rovers 2-1 !
Foarfeca senzationala a lui Ruud Van Nisterloi ! Dupa o pasa primita cam la 9-10 m de paorta....a tras direct din foarfeca pe spate...cu toate cu putea sa faca lejer o preluare....dar omul a jucat la spectacol. Portarul era batut dar mingea a lovit transversala !

De'abia astept martzi seara...de asemenea in direct pe B1 ..derbiul MANCHESTER - LIVERPOOL !

In seara asta (duminica) am impresia ca este Leeds-Arsenal ! (de asemenea in direct pe B1 :D)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Lun Ian 21, 2002 3:34 am

Ba blink tu chiar vrei sa-mi faci in ciuda????
Stii ca nu pot sa vad nici un meci si sunt in suferinta. Asa ca fii mai discret cu fazele spectaculoase.. ;a
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Mar Ian 22, 2002 9:38 am

Initial trimis de Aliosha
Ba blink tu chiar vrei sa-mi faci in ciuda????
Stii ca nu pot sa vad nici un meci si sunt in suferinta. Asa ca fii mai discret cu fazele spectaculoase.. ;a



Mai Aliosha, in Montreal au SportNet care da fotbal englezesc in prostie! Tu n-ai cablu? Sau cu ce companie esti?
Vizitator
 

Mesajde Aliosha » Mar Ian 22, 2002 9:46 am

Initial trimis de Unregistered



Mai Aliosha, in Montreal au SportNet care da fotbal englezesc in prostie! Tu n-ai cablu? Sau cu ce companie esti?


Videotron: sunt 2 programe : RDS si inca unu. Nu prea dau fotbal decat din Anglia un meci pe saptamana. Am avut un pachet de programe dar l-am scos ca nu merita. Numai porcarii la TV.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mar Ian 22, 2002 10:45 am

Initial trimis de Aliosha


Videotron: sunt 2 programe : RDS si inca unu. Nu prea dau fotbal decat din Anglia un meci pe saptamana. Am avut un pachet de programe dar l-am scos ca nu merita. Numai porcarii la TV.


Pai eu am cu Rogers si prind 3 meciuri din italia si2 din anglia pe weekend + 2 din CL + 2 din Uefa... :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Aliosha » Mar Ian 22, 2002 11:12 am

Da stiu dar asta e n-am ce sa mai fac. Nu cred ca pot sa-i conving pe ai mei sa ia dealul asta. Ghinion.


"Unregistered" = clona Archanghel ???? :confused:
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Ian 22, 2002 4:36 pm

Lasa Aliosha..nu fii trist....ca itzi voi povesti eu meciurile faza cu faza...ca Ilie Dobre !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mar Ian 22, 2002 7:48 pm

Initial trimis de Blink 1 82
Lasa Aliosha..nu fii trist....ca itzi voi povesti eu meciurile faza cu faza...ca Ilie Dobre !



Prefer varianta Tomozina....legatura la Constanta va rog :dir:
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Ian 23, 2002 1:06 am

Aici Coca Cosma Teoharie...am preluat legatura sub Dealul Copoului...unde CSM Suceava a redus din diferentza printr-un gol splendid a lui Casuba. Scorul este acum 3-1 in favoarea Politehnicii Iasi....si mai sunt 10 minute din acest meci ..care a placut pana acum publicului spectator.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Mie Ian 23, 2002 4:41 am

faza de exceptie: Crema Fotbalului Fomanesc 1-2 Diviziile Inferiore Grecesti



:(
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Mie Ian 23, 2002 6:11 am

B1 TV va da meciurile din Serie A. Acuma o sa vedeti voi fotbal adevarat, nu ce va arata aia din Anglia!! :D
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Ian 24, 2002 12:53 pm

Da......o sa fie si din Il Calcio ! Dar tot din Premiere League....va fi mai frumos ! Oricum..mie imi place mult mai mult..decat oricare alt campionat de pe Batranul Continent ! Anu' asta...mai mult ca sigur englezii vor cuceri Champhions League ! :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Dum Feb 03, 2002 4:40 pm

mi-am adus aminte.....acu'cateva luni,un meci din campionatul angliei a trebuit intrerupt cand mascotele celor 2 echipe au intrat pe teren,au inceput sa se injure sai sa-u luat la bataie,ba chiar unul din arbitri a iesit cu un ochi umflat cand a incercat sa-i opreasca.toate astea in direct la TV,si in fata zecilor de ziaristi prezenti...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Vizitator » Lun Feb 04, 2002 3:32 am

Initial trimis de mirela2001
mi-am adus aminte.....acu'cateva luni,un meci din campionatul angliei a trebuit intrerupt cand mascotele celor 2 echipe au intrat pe teren,au inceput sa se injure sai sa-u luat la bataie,ba chiar unul din arbitri a iesit cu un ochi umflat cand a incercat sa-i opreasca.toate astea in direct la TV,si in fata zecilor de ziaristi prezenti...



vreau sa devin o mascota
Vizitator
 

Mesajde sly » Vin Feb 08, 2002 6:45 pm

hai sa va zic shi eu gol misto care din pacate a fost anulat:golul lui dorinel munteanu din meciul cu bulgaria de la euro96 ...a arbitrat cel mai bun "prieten" al fotbalui romanesc kim nilton nielsen...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Mirela » Vin Feb 08, 2002 8:36 pm

una din meciul Mali-Cameroun de aseara...cu o jumate de ora inainte de meci,unul din co-antrenorii Camerunului a fost arestat si scos de pe teren.motivul:in mijlocul terenului plasase cateva amulete,cu ajutorul caruia incerca sa blesteme echipa adversa si sa ceara spiritelor ca echipa sa sa castige.....
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Feb 13, 2002 10:17 pm

Ce gol superb ne-a dat Emanuel Petit ! Nici nu a mirosit mingea Lobont.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron