Noutati

Forum dedicat echipei Rapid si fanilor acesteia.

Noutati

Mesajde baixinho© » Mie Ian 21, 2004 5:13 pm

m-am gandit ca pe acest subiect sa dam diferite informatii, altele decat rezultatele din campionat si comentariile referitoare la partidele respective ori la meciurile din Cupa Romaniei.

de exemplu, Rapid a sustinut primul meci de pregatire, adversara fiind echipa FC Rasnov din Divizia D. scorul final a fost 11-0, la pauza 5-0. golurile au fost marcate de Maftei (2), Nití£, Niculae, Ilyes, in prima repriza, Sabin Ilie (3), Gilson, Perja si_Grigore in a doua. Dan Petrescu a folosit doua echipe, una in fiecare repriza. in prima parte au jucat Dolha - Maldarasanu, Galamaz, Maftei, Bordeanu - Ilyes, Negru, Soava, Vasilache - Nita, Nicolae, iar in a doua Curca - Buta, Iencsi, Perja, Bordeanu - Badoi, Ziyati, Grigore, Gilson - Iacob, S. Ilie. meciul a avut loc luni, ce-i drept, dar am pus stirea ca pretext sa deschis acest thread.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde sskiller » Mar Ian 27, 2004 4:43 pm

Mai stiti ceva de vreun jucator nou ?
Avatar utilizator
sskiller
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Dum Ian 11, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Ian 27, 2004 6:04 pm

Rapid a renuntat la achizitionarea jucatorului Gilson Manuel Silva Alves din cauza problemelor de legislatie referitoare la viza de sedere in Romania a cetatenilor straini, informeaza site-ul oficial al gruparii feroviare. Presedintele FC Rapid, Ioan Becali, a declarat ca jucatorul din Insulele Capului Verde va fi urmarit in continuare. "Gilson va fi monitorizat in continuare si, poate, la vara se va putea perfecta transferul lui, sperind ca, pina atunci, sa se reglementeze si legislatia in domeniu", a spus Becali. In delegatia care se va deplasa la turneul din Turcia au fost inclusi si mijlocasii Mircea Negru si Hristu Chiacu.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

zyati...

Mesajde haifi » Mar Feb 03, 2004 8:22 pm

out,prin Qatar...Iencsi este in vizorul celor de la Spartak Moscova,isr $$$ in buzunarele cooperatiei de consum,'impex Copos& Becalii '
scandal Rednic- Rapid ..in presa belgiana si cea romana
Rapid 3-1 cu Sparta Praga ieri, Zyati titular,printre cei mai buni
azi cu B....etc din Coreea de Sud....1-1,rapidistii invinsi la 11m
mai ramane cineva la Rapid sau facem o echipa de tineret, lefuri mici, obiective ce nu trebuie realizate (Cupa,Campionat)? deci....nu se premiaza
cumparam ieftin si vindem scump..afara
profit
fericire generala
avem...echipa
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Feb 03, 2004 9:04 pm

Ziyati a plecat la o echipa din Qatar.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Feb 04, 2004 8:19 am

...si rednic acuza pe ioan becali ca a "dirijat" blatu cu anderlecht prin cei 4 jucatori aflati sub contract
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Feb 04, 2004 8:12 pm

nu stiu cat de adevarat este ca a fost sau nu blat, dar ziaristul belgian a recunoscut ca discutia cu rednic a fost off the record. in domeniul presei, asta inseamna ca nu ai voie sa publici absolut nimic dintr-o discutie purtata off the record. altfel spus, ce a discutat rednic cu nenea ala trebuia sa ramana intre ei. atat si nimic mai mult.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

de acord

Mesajde haifi » Joi Feb 05, 2004 6:07 pm

cu cele de mai sus
nici eu nu-l cred pe Rednic in stare de asa declaratii...si nici nu cred ca cei incriminati ar fi in stare de asa ceva
daca imi aduc bine aminte,ceva in sensul asta,sunand a nemultumire a declarat Rednic chiar atunci....asa ca ..e ceva rasuflat
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Feb 05, 2004 7:49 pm

Emilian Dolha, Adrian Iencsi, Florin Soava si Daniel Niculae sunt cei patru jucatori ai Rapidului convocati la reunirea lotului A, prevazuta pentru ziua de 10 februarie, in aceeasi zi urmand ca echipa nationala sa plece in turneul din Cipru. Cei patru nu vor lua parte la stagiul de pregatire pe care campioana Romaniei il va efectua, din 12 februarie, tot in Cipru, la Larnaca.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Feb 06, 2004 12:13 pm

Din Gazeta Sporturilor de azi, 6 februarie

Gazeta Sporturilor: Copos il regreta pe Ziyati
"íŽmi pare rau ca Dan Petrescu l-a lasat pe Ziyati sa plece" este de parere George Copos. "Marocanul era intr-un fel pariul meu", a mai spus patronul Rapidului. Ziyati a parasit marti dimineata cantonamentul Rapidului din Antalya, transferindu-se la Al Khor, echipa de top din Quatar.
"íŽmi pare rau ca plec, dar de la un timp am simtit ca atmosfera aici s-a cam schimbat. Cred ca aveam valoare sa joc titular, dar perspectiva de a fi rezerva nu ma incinta deloc", si-a motivat Noureddine decizia de a pleca de la campioana Romaniei. Mihnirea lui Copos provine din faptul ca el a fost cel care a insistat vara trecuta pentru transferul marocanului.
"Faptul ca m-a mihnit plecarea lui Zizi nu inseamna ca mi-am diminuat increderea in Dan Petrescu", a precizat George Copos, adadugind: "Chiar astazi am vorbit cu el si am remarcat atitudinea sa, faptul ca e un om cu principii. Nu e dispus la nici un compromis si cu siguranta va reusi".
Rapid l-a cedat pe Ziyati sub forma de imprumut pina in vara, cind el urmeaza sa redevina jucatorul giulestenilor in cazul in care noua sa echipa nu face uz de dreptul de a-i prelungi contractul. Clubul din Quatar va plati 75.000 de dolari pentru acest imprumut, adica exact suma achitata de visinii la Anvers anul trecut, atunci cind l-au cumparat pe Ziyati. Daca doreste sa il cumpere definitiv pe mijlocasul in virsta de 29 de ani trebuie sa vireze in contul Rapidului inca 250.000 de dolari.
Giovanni vine la finala
Rapidul va disputa azi, de la ora 17:00, finala turneului "Arcadia Cup", avindu-i adversari pe austriecii de la Sturm Graz. Cistigatoarea turneului va incasa un premiu de 4.000 de euro, bani care vor fi impartiti jucatorilor daca giulestenii inving in ultimul act. La partida va asista si presedintele bucurestenilor, Giovanni Becali, care a decolat aseara spre cantonamentul de la "Silence Beach Hotel". Oficialului i s-a rezervat un apartament special, al carui pret este de 80 de euro pe noapte.
Fitness pe muzica disco fara Vasilache
Rapidistii au avut ieri dimineata antrenament fizic. Preparatorul Federico Hippolitti i-a chemat pe jucatori in sala de forta, unde le-a rezervat circuite la 8 aparate. Spre a le face munca mai usoara, italianul le-a pus muzica disco, cea mai gustata fiind melodia "Because I Got High", interpretata de Afroman. Singurul care a lipsit a fost Vasilache. Ex-bistriteanul a acuzat dureri la coapsa dreapta dupa o lovitura primita in "amicalul" cu Bucheon. El a urmat un program separat cu alergari usoare si sint sanse sa fie apt pentru finala de azi.
Godfroid ar fi vrut sa joace in "Indiana Jones"!
Belgianul Emanuel Godfroid are in camera de la "Silence Beach Hotel" o adevarata colectie de filme pe DVD. "E preocuparea mea speciala in timpul liber. Eu sint un tip cu umor si de aceea prefer comediile. Mai ales cele frantuzesti! Sint nebun dupa Depardieu!", a marturisit Manu. El a recunoscut ca i-ar fi placut sa urmeze o cariera actoriceasca daca nu devenea fotbalist. "Cred ca ma descurcam in rolul principal din . Am vazut filmul de patru ori. E teribil!", a spus mijlocasul Rapidului.
Niculae si Maftei s-au facut portari
La antrenamentul de ieri dupa-amiaza, Daniel Niculae si Vasile Maftei au vrut sa-i demonstreze lui Dolha ca apara mai bine decit el. Cei doi s-au asezat pe linia portii, provocindu-l pe antrenorul portarilor, Florin Tene, sa le traga citeva suturi. "Lasa-i, bre, ca-i darimi! Nu vezi ce pricajiti sint!", a incercat sa-i intimideze Ema pe colegii sai. Acestia au primit 3 goluri din 3 suturi. "Hai, bre, mai da o data, ca nu m-am concentrat!", s-a aparat Niculae. El n-a reusit insa sa blocheze nici ultima minge expediata de Tene chiar pe centrul portii.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

castigatori in Antalya

Mesajde haifi » Vin Feb 06, 2004 8:13 pm

cu cu 3-2 dupa 0-2,rapidistii au bani de-o bere si-un mic,4000 euro pe saracia asta nu-s de colea
maine ai nostri joaca cu o div B din Rusia...Cipru in continuare?
si la vara ..caald
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Feb 06, 2004 8:27 pm

mai nene, vad ca tie iti pute totul. daca nici cand echipa revine de la 0-2 la 3-2 nu iti convine, ce dracu iti place tie?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde haifi » Sâm Feb 07, 2004 5:15 pm

baixinho © scrie:mai nene, ......., ce dracu iti place tie?

tu ai vazut ce autostrada era prin apararea alaora de puteai (nu putzeai,expresia favorita a dvs lol) sa treci cu tancu'
eu nu stiu cum de au fost in stare sa ia doua boabe de la aia
nu cred ca e nici un titlu de glorie ca au revenit intr-un meci amical (chiar finala de turneu second hand) de la 0-2 la 3-2
hai sa ne batem cu pumnii in piept,ce bun suntem, liga campionilor
ne revedem in campionat
ps
la Rapid acum nu se fac lucruri bune deloc,cum sa-mi placa?
daca tie iti plac,nu stiu daca tii cu Rapid sau cu altii
copos zice ca Dan Petrescu a gresti cand i-a dat drumul lui Zyati
mie nu-mi vine a crede ca a fost decizia lui,asa poate sa-i vanda pe toti,prin cooperativa becali&popescu
asta nu o vezi?mai vrei alte dovezi?cea cu Rednic n-a fost suficienta?
ce altceva mai trebuie sa faca, sa vezi si tu ca e rau?
pps
nu cred ca in post-ul meu de mai sus am dat de inteles ca nu mi-a convine ca au revenit de la 0-2,
o sa scriu mai lizibil data viitoare
noroc si Hai Rapidu'!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Sâm Feb 07, 2004 7:50 pm

de pe site-ul echipei RAPID, campioana Romaniei

Triumf la turneul din Antalya
Rapid a castigat, la Belek, finala „Cupei Arcadia Belekâ€Â
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Feb 09, 2004 3:18 pm

de pe site-ul echipei RAPID

Perja a semnat prelungirea contractului
Fundasul Danut Perja a semnat, astazi, prelungirea contractului sau cu Rapid (care expira in vara acestui an) pentru inca doi ani. Perja, sosit in 2001 la echipa din Giulesti, si-a exprimat satisfactia pentru prelungirea intelegerii, declarand ca „mi-am dorit sa merg mai departe cu Rapid, de aceea nici discutiile n-au durat azi decat cateva minute. Am vrut sa raman pentru ca m-am atasat de aceasta echipa cu care am obtinut performante importante si cu care as vrea, daca se poate, macar sa repet, daca nu sa depasesc, ceea ce am realizat in acesti aniâ€Â
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Feb 09, 2004 8:44 pm

Marocanul Noureddine Ziyati este asteptat sa se intoarca la Bucuresti, in aceasta seara sau miine dimineata, dupa ce tratativele duse de el cu El Khor, clubul din Qatar, nu s-au concretizat.
Presedintele Ioan Becali a declarat pentru site-ul oficial al clubului: "L-am atentionat pe Ziyati ca ar fi mai bine sa stea si sa pregateasca la Rapid pana era totul rezolvat in privinta transferului. Probabil ca a facut un joc care nu le-a lacut nici celor din Qatar si de aceea nu au ajuns la o intelegere. Asta confirma ceea ce noi am spus de la inceput, ca nu noi am vrut sa-l dam, ci numai si numai el si-a dorit plecarea de la Rapid. Acum a pierdut zile importante de pregatire si trebuie sa o ia, intr-un fel, de la zero". Ziyati a fost deja inclus pe lista jucatorilor care vor face deplasarea in turneul din Cipru.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

cel mai important

Mesajde haifi » Mar Feb 10, 2004 5:45 pm

transfer al iernii :) se va dovedi ca este ramanerea lui Zyati
ce declara Becali judecand dupa ce a filmat tvr cand marocanul si-a luat ramas bun in cantonamentul din Antalya este pur si simplu o inventie
dixit
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Feb 15, 2004 11:15 am

Victorie in fata coreenilor
La Larnaca, Rapid a sustinut primul joc de verificare din cadrul turneului de pregatire intreprins in Cipru. Giulestenii au castigat cu scorul de 3-1 (2-0) partida disputata in compania formatiei coreene Chunnam Dragons, cele trei goluri ale echipei noastre fiind marcate de Nicolae Grigore, Robert Ilyes si Robert Nita. Dan Petrescu i-a trimis in teren pe: Curca - Maftei, Galamaz, Perja, Bordeanu - Ilyes, Negru, Grigore, Vasilache - Iacob, S. Ilie. Pe parcursul intalnirii, au mai fost folositi Badoi, Buta, R. Nita, I. Dumitru si M. Calin. Rapid nu-i are la dispozitie pentru turneul cipriot pe cei patru internationali ai sai, Dolha, Iencsi, soava si Daniel Niculae.
Antrenorul principal al Rapidului este lipsit in continuare de aportul celor trei secunzi ai sai, Marian Rada, Cezar Zamfir si Florin tene, care, la ora jocului, erau tot in aeroportul din Atena, in continuare inchis circulatiei. Cei trei tehnicieni rapidisti, carora li se alatura cameramanul Adrian Stanciu, sunt blocati inca de joi seara, de la ora 21, in aeroportul din capitala Greciei, nestiindu-se nici dupa 48 de ore cand vor putea parasi Atena, cu destinatia Larnaca.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Ziyaty oltean

Mesajde haifi » Joi Feb 26, 2004 7:11 pm

se pare ca Stiinta il va avea ca studinte pe marocan
Dupa ce a studiat mersul avioanelor cu ajutor de la dan petrescu Ziyati va face spectacol la Craiova... :nope:
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Feb 27, 2004 9:31 am

de unde stii ca va face spectacol la craiova?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Iun 02, 2004 8:19 am

becali pleaca, sachi nu vine, boloni nici el, important ie ca dl copos baga 5 milioane de para suplimentar
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Iun 02, 2004 9:40 am

cica ar fi doar 4 milioane si ar urma sa vina dinu vama pe post de presedinte si razvan lucescu in functia de antrenor. io in ultimul n-am incredere.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Aug 18, 2004 4:25 pm

Jucatorul Marian Aliuta, care a fost declarat liber de contract de catre FC Steaua, a semnat, ieri, un contract valabil pe trei ani cu divizionara B Electromagnetica Bucuresti, echipa satelit a FC Rapid, a declarat presedintele rapidist Dinu Gheorghe. "Aliuta a semnat acum citeva minute cu Electromagnetica un contract pe trei ani. Conform regulamentelor, un jucator aflat in fondul comun al unei echipe de Divizia A si al uneia satelit, poate evolua pentru ambele formatii", a spus Dinu Gheorghe. Electromagnetica Bucuresti evolueaza in Seria a II-a a Diviziei B.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

un oki rade

Mesajde haifi » Mie Aug 18, 2004 7:09 pm

altul...
cred ca Aliuta are stofa de rapidist,nu de stelist si va face cariera la noi
am impresia ca Zyati va fi exilat, desi ,impreuna cu Aliuta ar face furori si spectacol, ca in epoca romantica/de aur :) a fotbalului giulestean,Rapid '67
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde fia » Mie Aug 18, 2004 9:49 pm

Corect, dar nu asta e fotbalul care se joaca acum.... Pareera mea e ca Rapid nu are nevoie nici de Aliuta nici de Ziaty. Poate doar la Electromagnetica.

P.S. Forza Rapid
Avatar utilizator
fia
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Aug 17, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Aug 18, 2004 11:24 pm

eu zic ca Rapid are nevoie de Zyiati. aduceti-va aminte ce pase a dat lui Niculae si Sabin Ilie in campionatul trecut, de am batut pe stadionul de langa Spitalul de urgenta.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

doar un komentar

Mesajde haifi » Joi Aug 19, 2004 8:58 pm

sau replica -no name- pentru cei noi veniti aici: ideea era de fotbal spectacol si de eficienta, nu de stilul anilor '60-'70
ps
poate facem o lista de semnaturi sau...orice, pro Zyati?
mi-ar parea rau ca din ambitia lui Razvan sa pierdem un jucator bun :N
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Aug 19, 2004 9:10 pm

si cine se duce in Rusia dupa el sa-l aduca inapoi? :D
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde fia » Vin Aug 20, 2004 6:16 am

Uite ca s-au prins si conducatorii de la Rapid ca nu are ce cauta. Ideea e ca daca face un meci doua bune pe sezon nu e suficient, avem nevoie de jucatori care sa "alerge" sa isi dea sufletul pe teren, nu de "artisti"

Parerea mea.
Avatar utilizator
fia
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Aug 17, 2004 11:00 pm

double or nothing

Mesajde haifi » Vin Aug 20, 2004 8:03 pm

baix: facem un comando, poate trecem de transnistreni&raketzi si se rezolva,dar nu-l vad (si) pe marocan la rushi...prea e de tot...au aia vreo masina de facut bani? :))
fia:nu e tot sa alergi si sa "mori" pe teren(desi as vrea sa-i vad pe unii, chiar si la nationala, facand asta)....daca tu vezi lucrurile asa...te vad la pitici spre juniori II
;j
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la FanClub Rapid

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron