Despre homosexualitate

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde EvilAngel » Joi Ian 22, 2004 12:20 pm

Initial trimis de ROMIKA
hai ma adriane, ca ma plictiseam singur pe aici.....
nu mai intrai odata?


40% gay?
nenea, sa stai cat mai departe de mine.........


N-ai idee ce se anuntza in urma mea :D ... vin gramada multi altii !!!
Hell is gone and heaven's here
There's nothing left for you to fear
Shake your arse come over here
Now scream
EvilAngel
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Mie Ian 21, 2004 11:17 pm
Localitate: Let me entertain you !!

Mesajde ROMIKA » Joi Ian 22, 2004 12:36 pm

totusi sa nu vina prea multi ca intram in conflict cu cei vechi......
aminteste-ti mereu, casatoria este primul pas catre divort.....
ROMIKA
Junior Member
 
Mesaje: 133
Membru din: Mar Ian 13, 2004 3:58 pm
Localitate: wherever you want me to be....

Mesajde EvilAngel » Joi Ian 22, 2004 12:41 pm

Initial trimis de ROMIKA
totusi sa nu vina prea multi ca intram in conflict cu cei vechi......


Gata nu fi off-topic ca deocamdata nu ne permitem :P
Hell is gone and heaven's here
There's nothing left for you to fear
Shake your arse come over here
Now scream
EvilAngel
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Mie Ian 21, 2004 11:17 pm
Localitate: Let me entertain you !!

JOKE

Mesajde Mark1 » Joi Ian 22, 2004 1:23 pm

Un om in virsta doreste sa emigreze. La completarea formalitatilor, este intrebat de catre oficialitati care-i motivul emigrarii.
- Datorita homosexualitatii...
- Cum asa?
- Pai, in timpul nazistilor se pedepsea chiar cu moartea, dupa aceea, in timpul comunistilor, cu inchisoarea, iar acum este permisa prin lege. As dori sa emigrez pina nu devine obligatorie!

;)
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

JOke...

Mesajde Aurolacul » Joi Ian 22, 2004 10:28 pm

Razi tu razi, dar am stiut romani care au venit aicea in Anglia, chiar cu motivu asta ca sa nu ii trimita inapoi.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde EvilAngel » Vin Ian 23, 2004 10:18 am

Si acum ce s-a intamplat cu aia pe care i-ai stiut? I-ai uitat?
Hell is gone and heaven's here
There's nothing left for you to fear
Shake your arse come over here
Now scream
EvilAngel
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Mie Ian 21, 2004 11:17 pm
Localitate: Let me entertain you !!

Mesajde Suparataa » Sâm Ian 31, 2004 1:36 pm

Ahahaha eu sunt 69% gay...and i guess that's right :)
probabil voi nu shtiti ca in fiecare dintre noi exista o samanta de gay , criminali , filosofi and so on.....acum depinde de voi daca incercati sa cultivati ce e in voi...sau nu ?!
You laugh because i am different , i laugh because you are all the same !!! :rulz: ha ha ;y i'm the best money can't buy !!!
Suparataa
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Lun Noi 10, 2003 8:59 pm
Localitate: Hell

Nu...

Mesajde Aurolacul » Dum Feb 01, 2004 3:31 am

EvilAngel scrie:Si acum ce s-a intamplat cu aia pe care i-ai stiut? I-ai uitat?

Nu am mai tzinut contact cu ei.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

e genetic...

Mesajde miHaimm » Lun Feb 02, 2004 7:35 pm

Sincer, cred ca este din nastere. Si asta din simplul motiv ca nu se intampla doar la oameni. Acum orice imi puteti spune dar nu cred ca mediul (sau conditiile pubertatii) pot influenta o pisica. Da! pisica mea este gay (de fapt lesbi...).
BTW: 36% gay si la mine ;D.
miHaimm
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Feb 02, 2004 7:25 pm
Localitate: Polonia, Cracovia

de ce nu ma intelege nimeni!?!

Mesajde aguy » Mar Feb 03, 2004 1:40 am

Mofo scrie:ce parere aveti despre homosexualitate, ne nastem cu ea sau apare la o anumita varsta din cauza anumitori factori?

In primul rand SALUT tuturor forumistilor! :hi:
parerea mea...ne nastem cu homosexualitatea!daca suntem doar pentru o secunda sinceri cu noi insine, ne putem da seama foarte usor daca avem inclunatii homosexuale din nastere sau le-am dobandit pe parcurs din diferite motive. cel putin eu sunt convins ca m-am nascut bisexual. unii ar spune ca e un avantaj pentru ca ai o plaja mai mare din care poti alege...altii spun ca nu exista asa ceva-ori e alba ori e neagra-,altii ca e un blestem...ei bine e cate un pic din fiecare; si daca raportez parerile astea strict la persoana mea, acum o vad ca pe un blestem!
arat bine, sunt sociabil, imi place viata, imi plac oamenii si-i iau asa cum sunt...pe fiecare in parte, imi place sexul la nebunie dar nu pot avea o relatie cu un barbat! tot ce se intampla in capitolul gay la mine sunt aventuri sporadice cu tipi care imi plac si de fiecare data finalul e acelasi: de ce nu vreau ceva stabil??? desi conditiile au fost stabilite de la bun inceput! oare imi plac persoanele nepotrivite? chiar nu mai stiu!
in aceeasi situatie sunt si acum dar inca n-am pus punctul pe i:imi place un tip la nebunie,stim bine amandoi ca suntem atrasi unul de celalalt, dar ezit...o parte din mine il vrea la nebunie, iar cealalta parte ma opreste ca sa nu provoc aceeasi suferinta ca si pana acum! am cerut sfatul prietenilor apropiati si de la fiecare am auzit acelasi lucru:"Mai nu stiu!Faci cum crezi ca e mai bine!" DAR CUM E MAI BINE???ce ma doare mai tare e ca si-a dat seama si el ca ezit dar nu are curajul sa vorbeasca cu mine si nici nu am cum sa-l fac sa-si deschida cu adevarat sufletul!simt ca innebunesc!!!
cam asta ar fi... (:|

aveti grija de voi!
aguy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Feb 03, 2004 12:58 am
Localitate: ARAD

P.s.

Mesajde aguy » Mar Feb 03, 2004 2:02 am

sunt 43% gay! cred ca in alea 7% sta problema mea cu relatiile homosexuale!
so so ironic...
aguy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Feb 03, 2004 12:58 am
Localitate: ARAD

Mesajde miHaimm » Mar Feb 03, 2004 1:02 pm

aguy scrie:"Mai nu stiu!Faci cum crezi ca e mai bine!" DAR CUM E MAI BINE???ce ma doare mai tare e ca si-a dat seama si el ca ezit dar nu are curajul sa vorbeasca cu mine si nici nu am cum sa-l fac sa-si deschida cu adevarat sufletul!simt ca innebunesc!!!

Dilema ta nu are nimic in comun cu homosexualitatea. Aceleasi sentimente le traieste oricine care tine la cineva, la inceputul unei relatii: "oare voi fi ranit? oare eu voi rani? daca nu va merge si vom strica o prietenie frumoasa?". Eu te-as sfatui sa privesti in tine si sa incerci sa gasesti ceea ce vrei. Vrei doar sexul nebun, total dar fara alte obligatii? Spune-i ce simti si intreabal daca vrea acelasi lucru.
Daca vrei o relatie stabila si de lunga durata... atunci este mai greu. Pentru ca este mai greu sa il intrebi daca vrea asta :nope: pentru ca nu stii ce simte. In cazul asta eu zic sa mergi inainte si sa vezi unde duce totul. Dar... riscul este sa fii ranit (oricum... daca te feresti prea tare sa nu te arzi, risti sa mori degerat).
miHaimm
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Feb 02, 2004 7:25 pm
Localitate: Polonia, Cracovia

test

Mesajde hecades » Vin Feb 06, 2004 10:43 am

eu am avut 42% la test

nu pot sa zic ca ma incadrez intr-o categorie anume...bi sau gay...insa recent am avut o experietnta cu cea mai buna prietena si a fost interesant si incitant

e important sa fii deschis si nu e nici o "rusine" sa experimentezi sau sa te simti bine sexual
:hi:
hecades
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Feb 03, 2004 9:58 am
Localitate: CLUJ

Mesajde aguy » Vin Feb 06, 2004 4:27 pm

miHaimm scrie:Dilema ta nu are nimic in comun cu homosexualitatea. Aceleasi sentimente le traieste oricine care tine la cineva, la inceputul unei relatii: "oare voi fi ranit? oare eu voi rani? daca nu va merge si vom strica o prietenie frumoasa?". Eu te-as sfatui sa privesti in tine si sa incerci sa gasesti ceea ce vrei. Vrei doar sexul nebun, total dar fara alte obligatii? Spune-i ce simti si intreabal daca vrea acelasi lucru.
Daca vrei o relatie stabila si de lunga durata... atunci este mai greu. Pentru ca este mai greu sa il intrebi daca vrea asta :nope: pentru ca nu stii ce simte. In cazul asta eu zic sa mergi inainte si sa vezi unde duce totul. Dar... riscul este sa fii ranit (oricum... daca te feresti prea tare sa nu te arzi, risti sa mori degerat).

stiu ce vreau! doar sex! el imi spune ca vrea acelasi lucru dar din comportamentul lui inteleg exact opusul! nici eu nu mai stiu! tot ce stiu sigur e ca situatia asta ma irita la culme si cred c-am sa o las balta... [-(
aguy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Feb 03, 2004 12:58 am
Localitate: ARAD

Mesajde Chrysilla » Sâm Feb 07, 2004 7:08 pm

Testul a dat 59% ... poate pt ca n`am inteles toti termenii.. :)
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Punkizda » Dum Feb 08, 2004 10:56 am

Chrysilla tu ar trebui sa-ti faci un test de teribilism :j
Bad girls stab good !
Punkizda
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Noi 25, 2003 2:19 pm
Localitate: Chilotzari

Intrebare...

Mesajde Aurolacul » Lun Feb 09, 2004 1:08 am

Acuma in Romania care e starea homosexualilor? E illegala? Sau e admisa de lege de la o anumit varsta?
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde Mr Teo » Lun Feb 09, 2004 1:40 am

Eu stiu(de la ultimele stiri vazute acum vreun an) ca nu e legal sa fii homosexual in public ci doar la tine acasa(deci daca te saruti cu amicu/amica si esti gay/les, face careva plangere ca esti in public atunci faci puscarie).
Would you like it if you hit Del for your whole life to go away?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde Chrysilla » Mar Feb 10, 2004 1:23 pm

Aurolacul scrie:Acuma in Romania care e starea homosexualilor? E illegala? Sau e admisa de lege de la o anumit varsta?


Dupa Codul Penal, art. 200, nu e legal.
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Delphyna » Joi Feb 12, 2004 10:28 pm

pai normal... n-o fi legal da` e ca si mita! E ILEGALA dar SE PRACTICA
...realitatea nu exista... totul este o iluzie, in timp ce nimic nu este intamplator...
Delphyna
 
Mesaje: 591
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 12:00 pm
Localitate: In my secret life

Salut

Mesajde johnyboyman » Lun Feb 23, 2004 9:28 am

aguy scrie:stiu ce vreau! doar sex! el imi spune ca vrea acelasi lucru dar din comportamentul lui inteleg exact opusul! nici eu nu mai stiu! tot ce stiu sigur e ca situatia asta ma irita la culme si cred c-am sa o las balta... [-(



Avind in vedere ca eu pot zice ca , cuosc situatia in care te afli, daca vrei poti sa-mi scrii pe e-mail johnyboyman@yahoo.com....miammm...sau cum ii zice e bine intentionat dar nu cred ca cunoaste exact cum sta situatia....eu cred ca tu vrei tot ce vrea si el mult mai mult decit crezi, doar ca ti-e teama sa ti-o admiti din cauza familiei..prietenilor...cite si mai cite pot fi..., ceea ce e ff important insa dupa cum a zis si mimm.. e sa fii cit de cinstit si daca tu simti ca el ar vrea si asteapta mai mult, spunei asta....comunicarea e un lucru care lipseste in masura enorma la romani...si nu numai...daca vrei mai multe sa-ti scriu da-mi e-mail,ok?Ai grija si vreau sa aflu vesti bune ::)))ok?Daca chiar esti nebun dupa el, da-ti friu liber si iubeste-l!Nu o sa regreti!Doar tine-l la curent cu situatia, ca e groaznic sa ranesti pe cineva.....astept sa-mi scrii...sint curios,sper sa mai povestim si de altele..ciao
johnyboyman
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Feb 23, 2004 8:26 am
Localitate: Romania

Ioiiii rezultatu::))))

Mesajde johnyboyman » Lun Feb 23, 2004 9:45 am

According to the Gay Test...
You are 56% GAY!




The typical gay-man is only 53% gay!
Here's how you compare:




people less gay than you (36%)
people just as gay as you (3%)
people gayer than you (59%)
johnyboyman
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Feb 23, 2004 8:26 am
Localitate: Romania

Cateva date oficiale

Mesajde Eternity-gay » Mar Mar 09, 2004 6:02 am

In Romania, inca din 21 iunie 2001, intretinerea de relatii cu parteneri de acelasi sex a fost scoasa de sub incidenta Codului Penal.
De retinut ca articolul 200 incrimina actele sexuale/relatiile savarsite IN PUBLIC sau daca au produs scandal public. Pana la data respectiva, ce faceai acasa, sub plapuma cu partenerul tau, si daca nu "producea scandal public" era pur si simplu treaba ta.

In alta ordine de idei, Guvernul Romaniei a adoptat o ordonanta de urgenta (137/august 2000) privind prevenirea si sanctionarea tuturor formelor de discriminare, inclusiv pe motiv de orientare sexuala.


Legislatia din Romania este asadar una "normala", in care fiecarui cetatean i se recunosc toate drepturile.
Nu mai ramane decat ca membrii societatii vicile (noi toti) sa invatam sa gandim pozitiv si sa nu mai fim atat de frustrati si intoleranti pentru ca....vorba mea :) intoleranta e nascuta din necunoastere... adica din prostie.
Eternity-gay
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mie Dec 10, 2003 6:01 pm
Localitate: Romania

Mesajde eyewitness » Mar Mar 09, 2004 8:32 am

pai mai aveti putin si ne chemati si pe la nunti ,najpa o sa fie cand or sa cante lautarii "ia-ti mireasa zioa buna"
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mar Mar 09, 2004 9:06 am

aiule in curand o sa fie obligatoriu sa fi poponaut
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Cer cam mult...

Mesajde Eternity-gay » Mar Mar 09, 2004 11:54 pm

Nu vorbesc despre acceptare. Nici despre toleranta. Despre nediscriminare nici atat.
Vreau un singur lucru: sa fiti mai putin prosti! (unii). Cer prea mult daca va rog si putin bun simt?
Eternity-gay
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mie Dec 10, 2003 6:01 pm
Localitate: Romania

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Mar 10, 2004 7:53 am

Nu-i baga in seama, mister gay. Au homofobie. Asta este.
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Superba Oana » Sâm Mar 13, 2004 5:35 am

lol...am facut si eu test prin a 11-a ca sa vedem cat suntem de gay...si mie mi-a iesit 14 % :gay: :j ;s

daca mi-aduc aminte bine , bagase cineva un link spre teste de genul asta acum un an sau doi si acolo imi iesise procentul si mai mare :confused:
If I could rearange the alphabet, I'd put U and I together
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde Singur_eu » Sâm Mar 13, 2004 4:04 pm

[quote="miHaimm"]Sincer, cred ca este din nastere. Si asta din simplul motiv ca nu se intampla doar la oameni. Acum orice imi puteti spune dar nu cred ca mediul (sau conditiile pubertatii) pot influenta o pisica. Da! pisica mea este gay (de fapt lesbi...).
BTW: 36% gay si la mine ]


Si eu am vazut odata doi caini (masculi) care si-o trageau pe la spate... :G
Nu oamenii conduc lumea, ci ideile lor !
Avatar utilizator
Singur_eu
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Feb 14, 2004 12:00 am

Mesajde Joao » Sâm Mar 13, 2004 6:36 pm

eu inteleg pe unii de ce sunt homosexuali. Hormonii astia. Am vazut o fata frumoasa la spital la endocrine. Surpriza, surpriza era baiat, dar datorita unei malformatii nu avusese niciodata ''oo''. Deci desi genetic era baiat, daca nu as fi stiut, as fi stat cu ea. Pe astia ii inteleg. Pe teribilisti, nu.
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron