Rapid in sezonul 2003-2004 (campionat si cupa), rezultate si comentarii

Forum dedicat echipei Rapid si fanilor acesteia.

besiktas

Mesajde haifi » Sâm Oct 11, 2003 4:31 pm

un meci fara nici o noima, care a demonstra, daca mai era cazul ca n-avem nici titulari ( vezi evolutiile lui Iencsi si Soava la nationala, in meciul cu Japonia) si nici rezerve....asa autogoluri doar Steaua si-a mai dat cu AEK
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

gloria - rapid 2-2

Mesajde haifi » Sâm Oct 18, 2003 4:55 pm

sau cum anderlecht sta dupa colt
n-avem nici noroc si nici trupa
se duce de rapa toata munca lui Rednic
ultimul sa stinga lumina dupa ce pleaca
cu Dinamo avem meci ...greu...
unde sunteti voi Rat, Bratu, Schumi..si cine va tine locul
Cu aceasta ocazie tin sa felicit intreaga aparare,in frunte cu Soava...si echipa pentur "jocul" si "fotbalul" prestat...
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Oct 19, 2003 11:20 pm

penalti clar pentru Gloria Bistrita in ultimul minut. sa fiti multumiti cu 2-2.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

3688

Mesajde baixinho© » Lun Oct 20, 2003 8:39 am

ce inseamna sa se uite lumea la procesul etapei/recursul etapei/minutul 91! acolo nu au dat si ratarea lui Niculae din ultimele secunde de joc? nici sutul din careu al lui Maldarasanu scos din vinclu de Campeanu? nici sutul lui Nita cand mingea s-a dus pe langa vinclu? nu au spus ca arbitrul a uitat sa prelungeasca meciul, fluierand dupa exact 45 de minute de la debutul reprizei a doua? ma mir, stimate domnule Administrator, ca nu scriti nimic de ofsaidul inexistent la Negrean in prima repriza!

ps: exista garantia ca daca ar fi acordat penalty, cel care l-ar fi executat ar fi inscris?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Lun Oct 20, 2003 8:46 am

baicsule. stai calm. nu e normal sa pierzi pentru a doua oara in sezon un scor de 2-0....vezi tu tot ce ai spus au fost ocazii ratate (exceptand afara din jocul ala). pe cand un penalti nedat e un penalti nedat...dar normal ca abitrii tin numa cu Steaua.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

replik

Mesajde haifi » Lun Oct 20, 2003 4:01 pm

arbitrii nu tin cu Steaua, trag cu Steaua...
una e una si alta e alta...
ideea este ca echipa scartaie si ca improvizatiile si jucatorii de ocazie nu pot lupta nici cu arbitrii si nici cu ei insisi...

si totusi copos !
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

rapid-oradea 1-0,in cupa

Mesajde haifi » Mie Oct 22, 2003 4:21 pm

..si echipa nu jpaca mai nimic, Rednic anunta cu plecarea daca in meciul cu Dinamo iese rau ( slabe sanse la ce nu jucam sa iasa ceva...poate o minune...doar suntem nasii lui Dinamo de ceva tinm)

Hai ...desteptarea!Inca nu e tarziu!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

3748

Mesajde baixinho© » Mie Oct 22, 2003 5:13 pm

eroare falsa: Rednic ameninta cu plecarea dupa meciul cu Dinamo daca galeria o sa ii mai huiduie pe jucatori. este o diferenta.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Oct 22, 2003 5:14 pm

pe jucatorii lui dinamo ? de ce? :)
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

:-)

Mesajde haifi » Joi Oct 23, 2003 5:49 pm

eu cred ca e vorba de jucatori mai intai...
dovada?
de azi capitanul Rapidului este Zyiati.
Pacat de Iencsi dar de mult e cam visator la o echipa de afara in loc sa stranga echipa in jurul lui
Poate ....e si tactica lui Rednic sa-l motiveze pe marocan...care se pare ca poate .....mai trebuie sa si vrea

PS....Godfroid cred ca era mai potrivit :-) dar si Zyiati are personalitate...hai la joc @!!!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

3836

Mesajde baixinho© » Dum Oct 26, 2003 11:15 pm

In sfarsit, Rednic a gasit coordonatorul de joc de care Rapid avea nevoie. Am vazut in aceasta seara o prestatie excelenta a lui Zyiati, care de la joc la joc este tot mai bun. pasele pe care le-a dat la primele doua goluri ale Rapidului au fost geniale, in special la reusita lui Sabin Ilie: pasa liftata cu exteriorul. il plus, l-a anihilat pe Alexa (sincer sa fiu, nici nu am stiut ca a fost pe teren si nu spun asta cu ironie) si a facut si faza defensiva. m-a mai incantat felul cum pleca cu mingea la picior din aparare: cu privirea sus, conducand balonul de parca i s-ar fi lipit de gheata.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

3-4 victoria ...

Mesajde haifi » Lun Oct 27, 2003 6:25 pm

..lui Rednic!Nu va speriati,nu a reinviat Victoria Buc...

Dintr-o adunatura de incropeli, Rednic are meritul de a fi adunat si motivat ,ca si anul trecut, spiritul de echipa al Rapidului.
Nu stiu cat ne va tine dar ...Carpe Diem! Sa traim clipa unei victorii....ca de obicei, impotriva tuturor, chiar ( mai ales) impotriva lui copos....un bufon de cartier!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Noi 15, 2003 2:03 am

halfi , ma surprinde sa vad ca nu ne spui nimic despre meciul de la Timisoara. tocmai tu..care ne faci un mic comentariu..etapa de etapa.
merita Rapidul sa plece cu vre'un punct din Banat ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

alba neagra

Mesajde haifi » Dum Noi 23, 2003 4:47 pm

nu prea cred ca mai merita sa comentam ce si cum se taraie ai nostri in campionatul asta
este tot "opera" lui copos ce se intampla
anul trecut a fost o sansa nesperata a tinerilor si a celor care au strans randurile
acum sunt multi mercenari si multa automultumire, dorinta de plecare "afara" si lipsa de valoare si de orizont al multora
jocul de azi cu apulum a fost inca o dovada a acestei stari de fapt
victoria meritata putea fi a celor din alba si nu mi-ar fi parut rau
imi pare rau doar ca suntem multi...si prosti cei care tinem cu rapid
eu cu atat mai mult ca port un nume care e ca o povara a primei generatii campioane
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

pinalti.........

Mesajde haifi » Dum Noi 30, 2003 4:38 pm

sau singuri impotriva tuturor,chiar si a noastra
2-1 impotriva cehlaului,a lui augustus rusinik constantin (savaniu savarina la tusa a fost bombonica de la coliva ce se dorea sa fie) se doreste a fi un balon de oxigen
meci urat, cu "adunatura" noastra de vedete aduse sa umple golurile celor plecati
rednic greseste cu robert nita, mai ales ca atacantii nostri raman,ca si aparatorii,restantieri la ceea ce trebuie sa dea pe teren
cu cateva momente de inspiratie nu se face primavara
ne asteapta o iarna grea
ps
dinamo unirea alba iulia si-a facut datoria : bravo baieti,zmei cu noi, generosi cu "internele",asta ca sa nu aveti dureri de cap de ziua nationala
rusine!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

pro robert nita

Mesajde haifi » Mie Dec 03, 2003 10:03 am

indiferent care sunt motivele de frictiune intre rednic si nita eu cred ca nita este util, mai ales in conditiile in care marcam cum marcam, si mai ales ca lotul actual e si asa ca vai de el...au plecat jucatori buni si au venit second hand
un conflict de felul acesta a mai avut rednic si cu schumaher si care s-a dovedit a fi pagubos....schumi a ajuns la bacau si a revenit pentru a fi un coordoantor de nadejde..pe care se pare ca rapid vrea sa-l aduca inapoi
ar fi o mare greseala...mai ales ca robert a accepta sa i se diminueze contractul, a dat goluri in momente cheie si acum...vreti sa joace gratis sau sa dea si bani?
hai sa fim realisti!!!
rednic cred ca incepe sa se molipseasca de la copos si e pacat
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

otelul-rapid 2-0

Mesajde haifi » Mie Dec 03, 2003 6:07 pm

si cred ca nu mai este nimic de spus
suntem jalnici
n-am vazut meciul dar cred ca victoria galatenilor e meritata
si cu siguranta vor mai veni si alte victorii ale adversarilor
sa arunce prosopul cineva!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

4343

Mesajde baixinho© » Joi Dec 04, 2003 9:39 am

eu l-am ascultat la radio. din momentul in care s-a facut 2-0, gazdele s-au bagat cu fundul in poarta si s-au aparat cu sapte oameni + portarul.

ps: mai nene, da matale nu poti decat sa critici? intreb si eu cu mintea mea proasta.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: 4343

Mesajde haifi » Vin Dec 05, 2003 9:14 am

e ceva de laudat? zi-mi si mie ce sa laud?
echipa campioana care se face de ras de la meci la meci?
eu nu ma uit cu ochelari de cal sa vad doar intr-un sens,cand e de laudat,laud, cand nu e ...de ce sa fac precum stelistii si dinamovistii?
rapidistii 100% sunt obiectivi pana la durere :-)
ps si de la mine
aud ca jucatorii n-ar fi multumiti financiar (pai auzi, de la copos bani...) si ca de-aia se intampla toate cele
pps
mai citesc in romaniansoccer.ro ca Soava vrea sa plece pana nu intra intr-un con de umbra
fratilor,pai aici e eclipsa totala de soare
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Dec 07, 2003 11:17 pm

Nu prea am mai urmarit competitia interna in ultima vreme dar mi-a zis taica'miu ca cica a venit Giovani Becali presedinte la Rapid si ca l-au bagat antrenor pe Dan Petrescu. Si ca l-au dat afara pe Mircea Rednic.
Mi se pare o mutare extrem de neinspirata. Dan Petrescu nu cred ca are stofa de antrenor si in nici un caz nu se va ridica la nivelul lui Mircea Rednic.
Sa vedem cum va merge Rapidul in retur.

Suporterii ce parere au ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

RUSINE!!!!!!!!!!!!

Mesajde haifi » Lun Dec 08, 2003 7:03 pm

Rusine!
Cea mai trista zi din istoria clubului cand un jidan aduce un mafiot in fruntea unui club muncitoresc cu traditie
Ceea ce i s-a intamplat lui Rednic este scandalos si nu poate fi exprimat in cuvinte
Imi pare rau ca tin cu acest club, in acest moment Rapid strabate o criza de identitate alimentata de avaritia si dorinta de inavutire a lui copos
Mai bine saraci si curati, mai bine in B decat pe mana sacalilor
Tradarea ii va ajunge si pe tradatori
Multumim Mircea Rednic, tu ai facut istorie aici si esti cel care a facut cele mai mari performante din istoria cubului!
Nu mai e nimic de adaugat...Rapid a ajuns o vita scoasa la mezat de o Iuda cu numele de copos.
Rusineeeeeeeeeeeeee!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

RUSINE!!

Mesajde gizzo » Mar Dec 09, 2003 1:32 am

Ultimele actiuni ale "patronului" mi'au confirmat ce banuiam de mult: copos si'a pierdut mintile. Dupa ce a aparut tot anul plangandu'se cat de sarac si descult e si dand tot felul de declaratii penibile, acum si'a aratat in sfarsit adevaratul caracter. trecand peste faptul ca a adus la conducerea clubului un dinamovist si un stelist, s-a descotorisit in cel mai josnic mod posibil de cel mai bun antrenor care il puteam avea in acest moment. Am terminat turul pe locul trei...onorabil la lotul pe care il avem. Nu e vina lui Rednic ca "saracu'" domn' copos n'a avut 10.000$ sa dea pe Njock, ca l'a dat pe Rat pentru un kkt de bani, ca n'a fost in stare sa'l faca pe Bratu sa ramana si sa nu planga ca o fetita ca nu se transfera in strainatate.
Nu aveam nevoie de un fost bisnitar, un Scarface wannabe si mai ales un auto-intitulat fan dinamo, sa ne conduca clubul. In plus a pus antrenor un stelist, care n'are experienta si la prima oferta din partea stelei va pleca fara sa se uite in spate. Sa plece Copos...sa ne lase, sa'si vada de hoteluri si sa nu ne mai manance nervii.
Eu, in momentul asta nu mai am de ce sa tin cu Rapid.....poate exagerez...dar ce a facut copos n'are nici o legatura cu traditia si istoria Rapidului. RUSINE copos si Respect Rednic!!!
Avatar utilizator
gizzo
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Vin Apr 18, 2003 11:00 pm

Mesajde BloodOnMoral » Mar Dec 09, 2003 4:20 pm

Am auzit stirea la radio abia astazi la pranz si am ramas in stare de soc pentru cel putin 10 minute. Am crezut ca e o gluma, dar, vai, nu e 1 Aprilie ... si crainicul vorbea serios. L-am sunat pe tata, care mi-a confirmat, si mi-a spus cu amaraciune ca se astepta sa faca GC o tampenie ca asta. L-am intrebat cum e posibil asa ceva ... nu voiam sa cred ca se poate comite o asemenea nedreptate, mai ales unei persoane de calibrul lui Rednic ... si nu, nu, nu, nu un Becali la conducere ... de ce ?!
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

final apoteotic

Mesajde haifi » Lun Dec 29, 2003 9:25 am

Rapid a achizitionat in noua era becali 2 superstaruri: galamaz si iacob, cu ei vom face furori si in aparare si in atac.
In sfarsit am scapat si de sabin ilie, si asa dadeam goluri prea multe iar campionatul era in pericol a fie "inghetat" de Rapid...asa sa dam o sansa si urmaritoarelor de pe primele 2 locuri ( agentul 007 si steaua sus rasare)
Sa speram ca scapam si de Iencsi si vom avea atunci toata Europa la picioare.
Daca noi ne intarim, altii slabesc ( chiar acu' de Sarbatori, fratzilor?): Razvan Lucescu se pare la Oradea, Rednic la Al Nassir( au, asta nu se pune,e in Arabia), Lupescu (Ionut nu Culae..ca pe taica-so l-am maturat de mult de la club...din dragoste...) e la Bacau,Cartu la Galati ( sa vezi retur in martie in cupa cu Neaga la Otelul!!!), etc,etc.
ps
era sa uit, Dossey a revenit in Poiana ( probabil ca aerul de munte ii face bine,cel din triaj e cam poluat), si ne-am ales cu Marc, de la nationala de tineret( intarim atacul...acum ori niciodata!)
Sanatate tuturor!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

i'm gonna fight 4 u ..baby

Mesajde haifi » Mar Ian 06, 2004 8:09 pm

lupta grea in careu pentru cristea de la bacau...poate fi un bluff de zile mari al lui seche...asa a mai patit Rapid acum cativa ani cu bogdan andone...pe care l-a pierdut in mediocritatea politicii de transferuri pe la ..galati
in schmib vasilache, noul sanmartean pare ca va avea aceeasi soarta ca si cel vechi...2 luni probe si ..hai casa puisor
unde or fi bombele de transferuri marca giovanni?
probabil ca tot Lucescu ne salveaza, ca ni-l lasa pe Iencsi ,ca tot n-avem oameni..pacat pentru el...
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde BloodOnMoral » Mie Ian 07, 2004 5:32 pm

Ma ingrozeste ce citesc. Am fost plecata si eu, ca tot omul, de Sarbatori, in vacanta, fara TV sau orice alta sursa de informatie, si vin sa-mi incant sufletul cu forumul preferat, si dau peste cele mai bune stiri din acest an, fantastic, unde mi-s servetelele, ca trebe sa plang macar de forma pentru mintea romanului cea de pe urma. Asa, fratilor, distrugeti si ce urma de club mai aveam, ca va lasam. Saracul Adi, chiar ca are de tras cu echipa asta. Oricum in Rusia i-ar fi fost mult mai frig, deci ... Astept cu interes continuarea acestui film de groaza intitulat " Transferurile Rapidului" sau "M-a facut mama oltean". Ditto.
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Re: RUSINE!!

Mesajde deampulea » Joi Ian 08, 2004 4:10 am

Initial trimis de gizzo Sa plece Copos...sa ne lase, sa'si vada de hoteluri si sa nu ne mai manance nervii.


dai tu banii?
Un calculator fara COBOL si FORTRAN este ca un tort de ciocolata fara ketchup si mustar
Avatar utilizator
deampulea
Junior Member
 
Mesaje: 267
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 am

show must go on

Mesajde haifi » Joi Ian 08, 2004 7:02 pm

azi Rapidu' si-a reluat pregatirea
se pare ca a mai venit un "sportist" ..Negru ( ce nume predestinat unui viitor ..previzibil in div.A pentru noi...brrr), Sabin vrea in tzarile calde la verzishori...si e normal sa fie asa...cine vrea sa stea la un colt de paine aruncat de copos din cand in cand?...de ciobotari si dossey se pare ca ne despartim cu zambetul pe buze...la vita e bella...quelle domage
apropos de cine da banii....eu nu cred ca Steaua si Dinamo au mult mai mult decat au cei care dau banii la Rapid...si nu e doar copos cel care finanteaza....si-atunci unde e buba? din r...t nu poti face bici si sa si plezneasca....cumpara ieftin si vinde scump ..asta e deviza lui copos...dar la suporteri nu se gandeste nimeni
Rapid a devenit o afacere care trebuie sa fie rentabila...ma mir ca inca nu s-au pus niste stele ca la intrarea in hoteluri si sa plateasca fiecare spectator cazarea si masa...nu e timpul trecut..
sa se cheme "Copos Hotel" ( parca suna mai bine cocos...)
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Sâm Feb 07, 2004 9:04 pm

Etapa 1
Oradea - RAPID 1-1
Nita '81
Etapa a 2-a
RAPID - steaua 1-1
Badoi '62
Etapa a 3-a
National - RAPID 0-2
Iencsi '73-p, Badoi 83
Etapa a 4-a
RAPID - Otelul 2-0
Bratu '42, '56
Etapa a 5-a
Bacau - RAPID 2-1
Nita '84
Etapa a 6-a
RAPID - Univ. Craiova 3-1
Nita '12, '59, Ilie '75
Etapa a 7-a
Farul - RAPID 1-1
Ziyati '17
Etapa a 8-a
RAPID - FC Brasov 1-0
Bordeanu '37
Etapa a 9-a
Gloria - RAPID 2-2
Ilie '26, Ilyes '74
Etapa a 10-a
dinamo - RAPID 3-4
Niculae '4, Ilie '13, Iencsi '56, Maldarasanu '60
Etapa a 11-a
RAPID - Petrolul 2-0
Ilie '39, '68
Etapa a 12-a
Poli - RAPID 1-0
Etapa a 13-a
RAPID - Apulum 2-2
Ilyes '54, Godfroid '63
Etapa a 14-a
Ceahlaul - RAPID 1-2
Ilie '21, Ziyati '78
Etapa a 15-a
RAPID - FC Arges 1-0
Ilie '56

Clasament:
1. dinamo 15 10 2 3 38-19 32
2. steaua 15 9 5 1 23- 6 32
3. RAPID 15 8 5 2 25-15 29
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

victorie fara glorie

Mesajde haifi » Sâm Mar 13, 2004 9:29 am

am invins oradea aseara cu 2-1 ( S.Ilie si D.Niculae),ocazii ratate cu nonsalanta sau cu "sadism"-pentru cei cardiaci nu era un meci recomandabil- insa jocul scartzie,relatiile de joc sunt mai mult pe vechea structura si....
mai e mult pana departe....sa mai avem rabdare(!?)
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la FanClub Rapid

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori