Vreau sa imi fac noi prieteni

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

vreau sa-mi fac noi prieteni

Mesajde NORA » Joi Aug 09, 2001 11:34 pm

Buna

Sunt Nora, tocmai m-am inscris in forumul acesta care mi se pare ca este extra super cool,si cred ca va avea mare succes ,felicitari pentru realizatori.
Am 16 ani jumatate, sunt blonda spre satena, am ochii verzi, si sunt innebunita dupa Animalutzele x, mai ales dupa Vierme. Nu pot sa spun ca sunt criza in persoana cum spun alte fete cand aud de Animal X, dar nici in toate mintile, daca am fost in stare sa merg de la Timisoara la ARAD doar sa-i vad pe baietzi la concertul pe care l-au avut pe 5 August acolo.
Despre mine pot sa mai zic ca sunt o fire traznita gata sa faca mereu prostiutze, si m-am inscris in forum ca sa imi fac noi prieteni.Cei care doritzi putetzi sa imi scrietzi la :norab@xnet.ro

OK, atat deocamdata .
PUPICI NORA
NORA
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Joi Aug 09, 2001 11:03 pm
Localitate: TIMISOARA

sal

Mesajde Vizitator » Dum Aug 12, 2001 5:49 pm

buna nora, eu tocmai ti-am citit mesajul si m-am indragostit...de colega mea de munca.
glumeam.
eu am 21 de ani, student la ziaristica, lucrez in presa, imi place rockul si filosofia si poezia si pot sustine o conversatie pe aproape orice tema...mai putin fizica termonuclera.
asa ca spune tu despre ce vrei sa discutam
Vizitator
 

Hi nora ...

Mesajde Administratori » Dum Aug 12, 2001 7:17 pm

Welll uite .. shi mie imi place AnimalX .... doar ca nu sunt fan... :( ... however imi plac prostiutzele ... poate mergem la un concert soon ... :) :) :) .... Apropo ... la ce fel de prostiutze te refereai ? :D :confused: :D
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Re: Hi nora ...

Mesajde Vizitator » Dum Aug 12, 2001 7:19 pm

Initial trimis de Administrator
Welll uite .. shi mie imi place AnimalX .... doar ca nu sunt fan... :( ... however imi plac prostiutzele ... poate mergem la un concert soon ... :) :) :) .... Apropo ... la ce fel de prostiutze te refereai ? :D :confused: :D


bine pusa problema, admin
specifica, ca induci poporu in oroare
Vizitator
 

Heiiii....

Mesajde NORA » Dum Aug 12, 2001 11:02 pm

Hei, ma bucur mult ca mi-ati raspuns la mesaj, si ca a-ti trecut pe aici
La ce prostiutze ma refeream?pai tu ce fel de prostiutze crezi ca poate face o copilitza de 16 ani jumate???
Any way iti mai las timp de gandire
Pupici
NORA
NORA
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Joi Aug 09, 2001 11:03 pm
Localitate: TIMISOARA

Re: Heiiii....

Mesajde Vizitator » Dum Aug 12, 2001 11:25 pm

Initial trimis de NORA
La ce prostiutze ma refeream?pai tu ce fel de prostiutze crezi ca poate face o copilitza de 16 ani jumate???
Any way iti mai las timp de gandire
Pupici
NORA

tot felul de prostii
in ziua de azi fetele sunt foarte precoce. cam necoapte la mansarda, dar bune de cules in rest, if u know what i mean.
anyway, eu ti-am zis ce fac si cu ce ma ocup, acum e randul tau sa propui...
Vizitator
 

Mesajde Guppy » Lun Aug 13, 2001 12:10 am

Nebunaticilor! :p

--
P.S. Nora,daca zici ca esti innebunita dupa Mihai ii anulezi din start pe cei care ar dori sa-ti scrie ;)
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Shi? is foarte constienta ca sunt inebunita degeaba

Mesajde NORA » Lun Aug 13, 2001 10:54 pm

Initial trimis de Guppy
Nebunaticilor! :p

--
P.S. Nora,daca zici ca esti innebunita dupa Mihai ii anulezi din start pe cei care ar dori sa-ti scrie ;)


da, de as avea ceva sanse ar fi cool dar asa...
Sunt foarte constienta ca sunt inebunita degeaba, ca niciodata nu voi putea avea o relatie care sa conste in mai mult decat eu(fan Animalx) shi el Vierme. Deci?
Da imi place enorm de mult de el, dar, ce-i cu asta? cand stau shi ma gandesc cate fete din Romania sunt inebunite dupa el poate mai rau decat sunt eu, ma doare capul.
Asa ca I'm having fun, cat se poate, shi sper ca imi va trece o data shi o data nebunia.
Nu esti de acord cu mine?
Pupici, NORA
NORA
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Joi Aug 09, 2001 11:03 pm
Localitate: TIMISOARA

Re: Shi? is foarte constienta ca sunt inebunita degeaba

Mesajde FataVerde » Mar Aug 14, 2001 4:19 am

Initial trimis de NORA
Da imi place enorm de mult de el, dar, ce-i cu asta? cand stau shi ma gandesc cate fete din Romania sunt inebunite dupa el poate mai rau decat sunt eu, ma doare capul.
Nu esti de acord cu mine?


Te inteleg complet, Nora (chiar daca pasiunile mele nu sunt cei de la AnimalX). Eu ma topesc cand ii vad pe Joseph Fiennes si Keanu Reeves. Dar asta nu ma impiedica sa ma uit si dupa un coleg de munca :)
FataVerde
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Aug 09, 2001 5:21 am
Localitate: azi in Timisoara, maine...

Re: Re: Shi? is foarte constienta ca sunt inebunita degeaba

Mesajde Vizitator » Mar Aug 14, 2001 4:20 am

Initial trimis de FataVerde


Te inteleg complet, Nora (chiar daca pasiunile mele nu sunt cei de la AnimalX). Eu ma topesc cand ii vad pe Joseph Fiennes si Keanu Reeves. Dar asta nu ma impiedica sa ma uit si dupa un coleg de munca :)


acum stiu cine esti. te rog sa nu te mai uiti la mine ca la un obicet sexual
:)
Vizitator
 

Mesajde duduloi » Mar Aug 14, 2001 4:23 pm

:)

una e sa atingi o poza si altceva ceva "palpabil", nu?
duduloi
Junior Member
 
Mesaje: 213
Membru din: Lun Iul 30, 2001 12:16 pm
Localitate: Bucuresti

cred ca pot sa-ti fiu prieten

Mesajde Eminem_16 » Sâm Aug 18, 2001 3:54 pm

Salut.Sa stii ca si eu am 16 ani si jumate si imi place si mie animalutzele astea trei.Eu sunt din timisoara si din pura coincidenta si eu vreau sa-mii fac prieteni si prietene noi.Daca vrei sa fim prieten atrunci scrie-mi te rog la alex_ro@hotmail.com.Astept mesajul tau cu nerabdare.
Eminem_16
 

Re: vreau sa-mi fac noi prieteni

Mesajde ppaun26 » Dum Aug 19, 2001 1:48 pm

Initial trimis de NORA
Buna

Sunt Nora, tocmai m-am inscris in forumul acesta care mi se pare ca este extra super cool,si cred ca va avea mare succes ,felicitari pentru realizatori.
Am 16 ani jumatate, sunt blonda spre satena, am ochii verzi, si sunt innebunita dupa Animalutzele x, mai ales dupa Vierme. Nu pot sa spun ca sunt criza in persoana cum spun alte fete cand aud de Animal X, dar nici in toate mintile, daca am fost in stare sa merg de la Timisoara la ARAD doar sa-i vad pe baietzi la concertul pe care l-au avut pe 5 August acolo.
Despre mine pot sa mai zic ca sunt o fire traznita gata sa faca mereu prostiutze, si m-am inscris in forum ca sa imi fac noi prieteni.Cei care doritzi putetzi sa imi scrietzi la :norab@xnet.ro

OK, atat deocamdata .
PUPICI NORA
ppaun26
 

Re: Re: vreau sa-mi fac noi prieteni

Mesajde Vizitator » Mar Aug 28, 2001 8:09 pm

SALUTARI DE LA ALIN_DORU,DIN VASLUI
ESTE COOL SA POTI SA-TI FACI PRIETENI AICI SI CRED CA AM GASIT CEEA CE CAUTAM DEMULT.DESPRE MINE CE POT SA-TI SPUN :
SUNT O FIRE ROMANTICA DE 21 DE ANI CARE NU REUSESTE SA-SI GASEASCA MAI DE LOC PRIETENI DAR CARE MAI INCEARCA PT CA NU TREBUIE SA FIU DEZAMAGIT,ASTA SPUNE SUFLETELUL MEU CEL SINGUREL.
CA FORMATIE PREFER PE CEI DE LA EL_NEGRO DUPA MINE SUNT BESTIALI DAR PENTRU CA NU AM REUSIT SA GASESC NICI UN ALBUM CU EI AICI IN VASLUI SUNT FOARTE DEZAMAGIT.
SPER CA VOI GASI SI EU PE CINEVA CARE SA MA INTELEAGA SI CARE SA FIE ALATURI DE MINE
CAM ATAT DESPRE MINE .DACA AI SA VREI SA MA CONTACTEZI POTI SA O FACI LA ADRESA DE MAIL:
ALIN_DORU20@YAHOO.COM

CU STIMA SI RESPECT UN POTENTIAL PRIETEN
MULTI PUPICI SI NUMAI BINE CIAO
Vizitator
 

Esti cool!!!!!!!!!!

Mesajde Nebunic » Mie Aug 29, 2001 3:19 pm

Buna!!Si eu sunt tot un nebunatic ceva mai mare adica cu 2 anii si jumatate,mi-ar place sa mai stam de vorba te astept sa-mi scrii dc esti deacord la casty20020@yahoo.com.Te pupic dulce!pa!}{ }{ }{ }{!!!!!!
Nebunic
 

vreau sa fi a mea

Mesajde Vizitator » Joi Aug 30, 2001 3:50 pm

buna mai nora as vrea sa vb poateun tel poty da sau mail caddy_a@yahoo.com
Vizitator
 

Re: Re: Re: vreau sa-mi fac noi prieteni

Mesajde WOLF » Joi Aug 30, 2001 6:30 pm

Initial trimis de ALIN_DORU
SALUTARI DE LA ALIN_DORU,DIN VASLUI
ESTE COOL SA POTI SA-TI FACI PRIETENI AICI SI CRED CA AM GASIT CEEA CE CAUTAM DEMULT.DESPRE MINE CE POT SA-TI SPUN :
SUNT O FIRE ROMANTICA DE 21 DE ANI CARE NU REUSESTE SA-SI GASEASCA MAI DE LOC PRIETENI DAR CARE MAI INCEARCA PT CA NU TREBUIE SA FIU DEZAMAGIT,ASTA SPUNE SUFLETELUL MEU CEL SINGUREL.
CA FORMATIE PREFER PE CEI DE LA EL_NEGRO DUPA MINE SUNT BESTIALI DAR PENTRU CA NU AM REUSIT SA GASESC NICI UN ALBUM CU EI AICI IN VASLUI SUNT FOARTE DEZAMAGIT.
SPER CA VOI GASI SI EU PE CINEVA CARE SA MA INTELEAGA SI CARE SA FIE ALATURI DE MINE
CAM ATAT DESPRE MINE .DACA AI SA VREI SA MA CONTACTEZI POTI SA O FACI LA ADRESA DE MAIL:
ALIN_DORU20@YAHOO.COM

CU STIMA SI RESPECT UN POTENTIAL PRIETEN
MULTI PUPICI SI NUMAI BINE CIAO


Mai Aline..
In primul rand ti-as fi vesnic recunoscator daca nu ai mai TIPA.. ca sa nu ma doara urechile (a se citi ochii) cand citesc pe forumul asta..
In al doilea rand, spui ca ai 21 de ani. Daca vrei ceva mai mult decat prieteni virtuali, ar fi bine sa iesi si tu pe afara.. prin oras.. sa mergi si tu prin cluburi.. Aici nu vei gasi decat niste oameni care, in cele mai multe cazuri isi prezinta doar o masca a ceea ce vor ei de fapt sa fie.. Concluzia a ceea ce vreau sa-ti zic e: Get a life!
Mess with the best
Die like the rest
WOLF
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Iul 19, 2001 5:15 pm
Localitate: in padure

sunt cel mai mare fan HIM

Mesajde vanu » Vin Aug 31, 2001 4:17 pm

salut oameni buni ,sunt vanu si sunt cel mai mare fan HIM .cine vrea sa vorbesca cu mine despre orice si in special despre HIM sa-mi dea un mesaj.pa si la o noua auzire
vanu
 

salut

Mesajde zero cool » Sâm Sep 01, 2001 9:13 pm

daca arati asa cum te-ai descris...atunci arati bine... io...am 17 ani sunt in vl si momentan ..proiectez pagini de web la firmele mai mari din oras . daca vrei sa purtam o conversatie interesanta cu o mica nuanta de sex.. cauta-ma la hack_the_planet01@hotmail.com

sper sa aud curand de la tine...
papa
zero cool
 

hahahahahaha

Mesajde te_amo15 » Sâm Sep 01, 2001 9:59 pm

DE vierme?ce tot vedeti voi la prostii aia?pe mine ma si enerveaza?ce va place fizicul?:))))
in fine...treaba voastra si numai a voastra!
te_amo15
 

0k

Mesajde Vizitator » Lun Sep 03, 2001 10:38 pm

buna sunt CHALID daca vrei sa povestim
chalid@personal.ro
ok
te pup
Vizitator
 

SALUT

Mesajde CADYMAN » Mar Sep 04, 2001 12:06 am

DESI MESAJUL DE INTAMPINARE ESTE VECHI CRED EU.........
SI EU SUBT NOU PE AICI SI CAUT PRIETENII ....MULTI...
SPER SA DEVENIM PRIETENI
SAU POATE CINE STIE................
CADYMAN
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Lun Sep 03, 2001 9:14 pm
Localitate: braila/romania

Caut fete de 16 - 17 ani

Mesajde Sz.Robert » Joi Sep 06, 2001 10:05 am

Merita sa incerci, nu vei regreta.
ma numesc Robert, am 1.72 brunet ochi albastrii 56 kg si sunt din jd. Cluj.
Sz.Robert
 

Re: vreau sa fi a mea

Mesajde Vizitator » Joi Sep 06, 2001 10:11 am

vreau sa-mi raspunzi urgent
Vizitator
 

vreau sa te cunosc

Mesajde David Bogdan » Mie Sep 12, 2001 8:47 pm

daca esti din bz vreau sa te cunosc }{
David Bogdan
 

m-am indragostit

Mesajde David Bogdan » Mie Sep 12, 2001 8:50 pm

daca esti din bz si vrei un prieten simpatic care sa se poarte cu tine ca cu o printesa cauta-ma .038721534
David Bogdan
 

Mai sa fie, marfa mai is prieteniile pe net

Mesajde KirkHammett » Mar Sep 18, 2001 4:11 am

.... sunt un metalist inrait, am 17 ani si sunt din bucuresti..... imi petrec marea majoritate a timpului la calculator si in fatza microphonului.... ma ocup si de un radio pirat, dar in primul rand sunt metalist.. mai ascult si house dar totusi nu pot spune ca sunt innebunit dupa animal x(house comercial) Te sfatuiesc sa incepi sa asculti rock, balade, gothic, heavymetall, trash, house industrial si muzica de suflet.... ceva muzica new age nu tzi-ar strica... apropo, paul van dyk__live at mayday 2000 e ceva bestial, are un ritm variabil si dureaza o ora si 15 minute....


Daca vrei sa vorbesti cu mine ma gasesti pe chatul kappa sau pe urmatoarele adrese de e-mail : ripper.pro.mix@k.ro pro.mix@go.ro heavy@go.ro
Fişiere ataşate
promix.jpg
promix.jpg (29.61 KiB) Vizualizat de 10064 ori
KirkHammett
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Sep 16, 2001 3:41 am
Localitate: bucuresti

Re: vreau sa-mi fac noi prieteni

Mesajde Vizitator » Mar Sep 18, 2001 1:55 pm

Initial trimis de NORA
Buna

Sunt Nora, tocmai m-am inscris in forumul acesta care mi se pare ca este extra super cool,si cred ca va avea mare succes ,felicitari pentru realizatori.
Am 16 ani jumatate, sunt blonda spre satena, am ochii verzi, si sunt innebunita dupa Animalutzele x, mai ales dupa Vierme. Nu pot sa spun ca sunt criza in persoana cum spun alte fete cand aud de Animal X, dar nici in toate mintile, daca am fost in stare sa merg de la Timisoara la ARAD doar sa-i vad pe baietzi la concertul pe care l-au avut pe 5 August acolo.
Despre mine pot sa mai zic ca sunt o fire traznita gata sa faca mereu prostiutze, si m-am inscris in forum ca sa imi fac noi prieteni.Cei care doritzi putetzi sa imi scrietzi la :norab@xnet.ro

OK, atat deocamdata .
PUPICI NORA
Vizitator
 

Re: Re: Re: Shi? is foarte constienta ca sunt inebunita degeaba

Mesajde adrian_2 » Mie Sep 19, 2001 4:48 pm

hello... ma bucur ca am mai gasit un fan al celor de la animalX .. bye bye
adrian_2
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Lun Sep 17, 2001 1:12 pm
Localitate: bistrita

salut

Mesajde Buzila Marian » Joi Sep 27, 2001 12:04 pm

Salut,sunt Marian din Bistrita,vreau sami fac multi prieteni si prietene.
Am ca si pasiuni FILMARILE VIDEO.
Am uitat am 19 ani care vreti sa-mi scrieti mane@personal.ro
putem discuta orce.
PA
Buzila Marian
 

Următorul

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori