Sex cu o prostituata (la 16 ani)

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Sex cu o prostituata (la 16 ani)

Mesajde X-Wing » Mar Apr 06, 2004 10:17 am

Ce sfaturi ati avea voi pentru un tanar de 16 ani, virgin, care vrea sa-si inceapa viata sexuala cu o prostituata?
X-Wing
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mar 28, 2004 1:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde vali » Mar Apr 06, 2004 10:21 am

sa o lase balta
decat daca esti baiat de cartier...atunci ai o scuza
prima oara e un moment special, pe care nu o sa il uiti., ar fi najpa sa il incepi cu o tarfa

\parerea mea.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Apr 06, 2004 11:29 am

OM si iuzar, avertisment! Vedeti ce frumos a raspuns vali? Voi ce aveti de spus la subiect? Hah? Hai sa aud!
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde pocholo » Mar Apr 06, 2004 3:14 pm

cred ca a incepe viata sexuala cu o prostituata este cel mai indicat lucru pentru un tinerel.sfaturile unei curve versate si futaiul in sine pot fi nepretuite in relatiile sexuale viitoare.dupa parerea mea as recomanda tuturor feciorasilor sa inceapa asa.ce-as mai putea sa mai spun cred ca ar fi bine sa bea baietelul cateva paharele inainte nu de altceva dar sa nu se sperie cand o vedea p..da adevarata pentru prima data.imi aduc aminte de mine ,aveam 15 ani si jucam fotbal in fata blocului cand fratele meu care mai era cu cativa prieteni m-a chemat sa urc sus intr-un apartament si m-a intrebat daca nu vreau sa ma dezvirginez sau cam asa ceva.m-am speriat si am vrut s-o iau la goana.m-au prins dracii ,m-au dezbracat total si printre plansetele :cry: si racnetele mele m-au azvarlit intr-o camera cu o curva care astepta acolo linistita si...in final a fost bine :A .nu mai intru in amanunte ca o sa radeti de mine..dar a fost bine.nu mai zic ca dupa aia nu mai scapa frate-miu de mine toata ziua cand mai vine cand mai vine vecinica si tot asa.spor la treaba baieti !si nu va inhibati! ;h
Avatar utilizator
pocholo
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Joi Apr 01, 2004 11:00 pm

Mesajde vali » Mie Apr 07, 2004 12:00 pm

nu stiu, mie mi se pare o experienta ieftina
e ca si cum ai plati pe cineva sa iti fie nevasta...
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Apr 07, 2004 12:19 pm

nashule, la nevasta plata ie dupe si ie mult mai consistenta decat cea de la curve :D

pocholo scrie:sfaturile unei curve versate

maciuci, pui banu pe masa si dai la buci ,sfaturile le obtii daca scrii la libertatea la posta redactiei , iar daca vrei discutii te inscrii la cenaclul literar artistic de la caminu cultural
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Apr 07, 2004 1:09 pm

Am facut si eu odata sex cu o prostituata. A fost misto. Era fata. Da´ nu as face pentru prima oara. Chiar daca este fata.
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde pocholo » Mie Apr 07, 2004 4:02 pm

cand am spus ca ar fii bine sa incepi viata sexuala cu o prostituata sau cu o curva in general ,asta pana se formeaza un pic ideea de ceea ce inseamna un futai ,vroiam sa spun ca e mai bine pentru tine ca individ ca atunci cand esti cu o pizda de suflet pentru prima oara sa fii un pic rodat ,ca de nu ,si cunosc o gramada de exemple ,poti sa o sugi original si sa te indragostesti ca un prost de cine nu trebuie ,regretand dupa asta mult timp.nu spun ca nu ar fii frumos sa o incepi cu o persoana pe care o iubesti cu adevarat si mai mult ,tu sa fii primul barbat in viata ei s.a.md.eu pot sa spun ca nu am trait experienta asta si poate regret acum ,poate nici nu-mi dau seama de ce am pierdut ,dar totusi raman la parerea ca e mai bine sa o incepi cu o curva fie ca o platesti sau nu.te abrutizeaza un pic si nu te duci ca inecatu dupa prima intalnita cum patesc multi.eu am pierdut prieteni din cauza unor pizde din astea care au acaparat cu totul mintea unor feciorasi din astia ..cred ca poate ma intelegeti.si mai stiu un lucru ..poate e anormal :-? ..nu am mai reusit sa ma indragostesc cu adevarat de pe la 19 ani :cry: ...mai ales ca fetele din romania de astazi sunt 90% materialiste si nu cauta altceva decat masina,bani,baruri scumpe si altele :nope: ..mi-e scarba..voi ce parere aveti?...si inca ceva ..scuzati-mi limbajul dar imi era dor sa mai spun cate o porcarie in romana. :cool:
Avatar utilizator
pocholo
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Joi Apr 01, 2004 11:00 pm

Mesajde vali » Mie Apr 07, 2004 4:09 pm

1. tu incepi viata sexuala la prima intalnire?
2. nu stii ce ai pierdut. pe bune.
3. dupa ce futi prima oara, devii matur nu? ai sentimente mai vaste, gandesti lumea mai altfel...esti cu capu, pe cuvant.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

conteaza?...

Mesajde Mark1 » Joi Apr 08, 2004 9:10 am

Cand o faci ptr prima data conteaza sa-ti placa, sa fie atmosfera si sa fii bine incalzit. Nu cred ca are importanta ca-i prietena cu tine, ca este o curva sau o colega de banca care-ti propune acest lucru.
Presupun ca X-Wing nu s-a gandit la una care sta pe marginea bordurii, fumeaza si-i mai lipsesc si doi dintzi dupa ce ca-i urata si nespalata.

Daca tot este sa-ti iei una pe bani, nu te zgarci, cauta o fata pe gustul tau. Se gasesc, rabdare sa ai...
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde luckman » Joi Apr 08, 2004 11:37 pm

da....eu zic ca fiecare barbat ar dori sasi inceapa viata sexuala cu oprofesionista...sa zic asa...dar totusi eu zic ca sa te mai gandesti la consecinte...adica la ce vei spune prietenilor cand vei fi intrebat cand si cu cine tiai inceput viata sexuala...sau ma rog prietenei cand sigur va veni vorba intre voi despre cand si cu cine ati inceput viata sexuala...ce crezi ca va crede prietena ta cand va afla ca ai facut sex cu o prostituata...sau ma rog decizia este a ta si nu tio poate schimba nimeni...dar totusi sfatul meu prietenesc este sa folosesti un prezervativ ca doar nu e asa de scump si credema ca te va feri de niste neplaceri...oricum mai gandestete...si daca chiar e sa fie bafta sa o satisfaci...hm...ca sunt cam greu credema...
i'm not so lucky but...
Avatar utilizator
luckman
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Mar 27, 2004 12:00 am

Mesajde vali » Vin Apr 09, 2004 5:09 am

luckman scrie:eu zic ca sa te mai gandesti la consecinte...adica la ce vei spune prietenilor cand vei fi intrebat cand si cu cine tiai inceput viata sexuala...
ce consecinte?
mah, voi astia de traiti in cartier la gramada, cu pantaloni cu dingua si cu pantofi de lac, v-au prostit rau de tot manelele...ce treaba au "prietenii" (observa ghilimelele) cu <<prima oara>>?? daca suint atat de imporanti, vezi si tu care se sacrifica sa ti-o ia in cur, sa te scape de griji!
si sunt sigur ca prietena va fi incantat ca te-ai dus la curve...iti prezic o viata lunga alaturi de ea, dupa ce ii faci marturisirea asta
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde tre » Vin Apr 09, 2004 6:33 am

curva ne-curva ideea e ca daca fute bine nu-nseamna neaparat ca si iubeste bine. ca mai sunt unele undercover si, vorba lu pocholo, dai si chilotu de pe tine dupa aia.

in fine, legat de problem, eu recomand o prietena (nu iubita, amica mai degraba) mai mare si mai versata, care-i dornica de un scarpinat tanar, ca de curve simpatice si cu stofa de profesor n-am prea auzit ;).
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Vin Apr 09, 2004 7:26 am

asha ziceam si eu, ca e o experienta ieftina
te duci, impingide 2 ori si gata...
pe cand cu pretena...mmm...o iei, o dezbraci incet, o saruti, o mangai...(nu ti-e firca sa iei ceva boli)...o exciti...si dupa aia pleci acasa :)
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde rap_t_one » Vin Apr 09, 2004 9:17 am

zoso scrie:asha ziceam si eu, ca e o experienta ieftina
te duci, impingide 2 ori si gata...
pe cand cu pretena...mmm...o iei, o dezbraci incet, o saruti, o mangai...(nu ti-e firca sa iei ceva boli)...o exciti...si dupa aia pleci acasa :)


Adevarat ! O exciti si pleci acasa ... ! Dar ce se intampla daca pui botu la curva aia de vrei sa te dreaga prima data ( mai ales sa arate si bine ) :B !!!
Prima mea experienta sexuala a fost tot cu o virgina ... si ce sa zic : MIE NU MI S_A RIDICAT DELOC !!!( din cauza emotiilor ) Deci pana la urma cred ca tine si de temperamentu omului si de fiecare dintre noi !!! Deci nu cred ca X-wing vrea una d'aia d'ala pod ci doar o tipa sa-l invete mai multe ... maybe who knows ....
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Mesajde X-Wing » Vin Apr 09, 2004 9:55 am

zoso scrie:cu pretena...mmm...o iei, o dezbraci incet, o saruti, o mangai...(nu ti-e firca sa iei ceva boli)...o exciti...si dupa aia pleci acasa :)


Cred ca pot sa fac asta si cu o curva. Trebuie sa existe preludiul, nu? Si din cate stiu eu, trebuie sa fie si tipa excitata ca sa fie mai usoara penetrarea.
X-Wing
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mar 28, 2004 1:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde vali » Vin Apr 09, 2004 10:09 am

hahahahahahahahahah

sa iti legi si o ata de un picior...ca sa nu penetrezi prea adanc si sa cazi inauntru
ce draq sa exciti la una care o face pe bani? eventual sa ii lipesti pe frunte niste hartii de 500
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde FunFun » Vin Apr 09, 2004 1:19 pm

Nea zoso, cre' ca degeaba stai in Militari, ori stai mai mult la subsolul blocului - in orice caz se vede ca n-ai idee de ce poate, cum este shi ce face o prostituata. Ori vorbeshti doar din auzite, ori ai avut parte numai de tzepe...
Pe vremurile nu foarte indepartate, tatzii ishi duceau fiii la Crucea de Piatra, shi nu de proshti o faceau...
Decit sa stai sa tragi de o gagica ani de zile, cu viori, flori shi ciocolatzi, sperind "s-o bagi", fara a obtzine altceva decit testicule dureroase, sau cel mult material de inspiratzie pentru o laba trista, mai bine rupi atza cu una care shtie cum sa te ia shi te invatza ce sa faci, chiar daca pe bani. Consider-o un fel de meditatzie la materia "sex"... Potzi afla mai multe decit la "shcoala", la "orele normale".
In plus, un tip care "o pune" mai devreme de 18 ani, le ia altfel pe fete de-o seama cu el shi are shanse mai mari sa "inscrie" decit adeptzii serenadelor la balcoane shi ai lungilor plimbari prin parc. Pe scurt, devine mai matur. Shi asta fara sa piarda nimic din farmecul clipelor petrecute in compania fetelor pe care nu le plateshte (direct, ca practic pentru toate dai bani...).

Deci sfatul meu pt. X-Wing ar fi s-o faca, dar nu cu orice gioarsa, ci cu o tipa capabila de GFE (GirlFriend Experience) shi dornica sa ajute. Nu cu una de la coltzul strazii, ci cu una recomandata de cineva; verificata. Asta daca nu gaseshti o voluntara, cum sugera cineva mai devreme.

Succese! :D

Nicholas Alex, frate, ce naiba ai vrut sa spui cu "Am facut si eu odata sex cu o prostituata. A fost misto. Era fata. Da´ nu as face pentru prima oara. Chiar daca este fata". Cum adica era fata??? Virgina, da' se prostitua? Era baiat, dar prostituata? Sa mor de-am intzeles ceva...;)
Avatar utilizator
FunFun
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Mar Feb 24, 2004 12:00 am

Mesajde vali » Vin Apr 09, 2004 1:30 pm

FunFun scrie:Nea zoso...se vede ca n-ai idee de ce poate, cum este shi ce face o prostituata. ... Pe scurt, devine mai matur...
aici ai dreptate. n-am fost si nu cred ca am sa ma duc in viitorul apropiat. nu cred ca pierd ceva. prefer o prietena pentru ca "the chase is better than the catch". parerea mea.

si faza cu maturitatea, las-o ca macane. iti arat eu baietasi la orice bloc care se duc regulat la curve, si ajunge sa trateze toate femeile la fel...

sau poate pentru tine e mai greu sa o convingi sau sa iti faci o prietena, si preferi sa platesti...e alegerea ta.

nu tre sa ne certam, nu tre sa ne batem, doar sa ne expunem ideile :)
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde FunFun » Vin Apr 09, 2004 1:42 pm

@ zoso - doar de-aia e forum, nu? :) Nu ne batem, ne "dezbatem", hehe

1 - A chase without a catch would be pointless, while a catch without a chase would not... Got it? ;)

2 - Daca "baietzashii" aia ajung sa trateze toate femeile la fel, nu inseamna decit ca-s slab spre deloc mobilatzi intre urechi, deci respira cam degeaba

3 - N-are nici o legatura ce-i mai greu sau mai simplu pentru mine. Intimplator shi fara falsa modestie, pentru mine e mai ushor sa agatz, shi nu tipe "ushurele" sau sperietori de ciori.

4 - Decit o "prima data" ratata in compania unei virgine (ejaculare precoce, absentza erectziei din cauza surescitarii, himen gros shi MULTE alte cauze posibile, nu ultima fiind nepriceperea dumneaei), eu zic ca e DE DEPARTE mai bine sa-i dai Cezarului ce-i al Cezarului, shi s-o lashi pe una priceputa sa faca ce shtie ea mai bine - un barbat fericit. Nu zic ca-i scenariul optim, doar ca e mai bine.

Hai s-avem succese! :)
Avatar utilizator
FunFun
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Mar Feb 24, 2004 12:00 am

Mesajde Delphyna » Vin Apr 09, 2004 3:24 pm

Asa... vad ca va sfatuiti ca-ntre barbati, e voie sa-mi dau si eu cu parerea?
Dupa parerea mea sexul pe bani e inferior calitativ celui cu un/o prieten/a..... si eu cred sincer ca nu merita nici pe departe sa-ti irosesti bunatate de oportunitate, parerea mea!
Nu cred ca nu se gaseste o amica buna care sa faca cu placere chestia asta!
...realitatea nu exista... totul este o iluzie, in timp ce nimic nu este intamplator...
Delphyna
 
Mesaje: 591
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 12:00 pm
Localitate: In my secret life

Mesajde X-Wing » Vin Apr 09, 2004 8:28 pm

[quote="FunFun"]Deci sfatul meu pt. X-Wing ar fi s-o faca, dar nu cu orice gioarsa, ci cu o tipa capabila de GFE (GirlFriend Experience) shi dornica sa ajute. Nu cu una de la coltzul strazii, ci cu una recomandata de cineva]

Mi-ai putea recomanda una?:D (din Bucuresti)
X-Wing
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mar 28, 2004 1:42 pm
Localitate: Bucuresti

...

Mesajde Hades » Vin Apr 09, 2004 8:44 pm

parerea mea... du-te la un baieram... gasesti acolo fetitze 'cumintzi' pe gratis...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde Alinutzzza » Sâm Apr 17, 2004 10:00 am

X-Wing scrie:Ce sfaturi ati avea voi pentru un tanar de 16 ani, virgin, care vrea sa-si inceapa viata sexuala cu o prostituata?


daca n-ai pic de pasiune sau sentiment in tine, atunci nu-i o problema, pt ca tu cauti doar placerea carnala....de ce nu ai rabdare?sunt sigura ca alegerea ta de a face sex cu prostituata e manata de dorinta de a nu mai fi virgin la varsta asta....n-am dreptate?
mai gandeste-te putin inainte de a face pasul.
Alinutzzza
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Apr 15, 2004 8:50 pm
Localitate: net

Mesajde makabudu » Sâm Apr 17, 2004 1:56 pm

gandire titpic feminina! Poti sa astepti sa-ti gasesti 'true love' si pana atunci sa-ti bagi degetele in urechi cand prietenii din cartier vorbesc de sex si sa incerci sa nu-ti iei viatza de ciuda, sau poti frumushel sa-ti rogi un prieten sa-ti aduca o fetitza...curatica si frumusica...si sa faci ce vrei cu ea.
makabudu
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Apr 17, 2004 1:23 pm
Localitate: Targoviste

Mesajde FunFun » Mie Apr 21, 2004 5:41 pm

@ Delphyna: WRONG! Sexul pe bani, da, poate fi inferior calitativ celui cu un/o prieten(a), dar numai foarte rar, cind dai bani aiurea-n tramvai. E ca shi cum ai spune ca o friptura la restaurant e mai nashpa decit una acasa sau in vecini... Depinde de restaurant... Shi de vecin(e), ce-i drept... :) Insa da, prietenii/prietenele sint MULT mai la indemina, din moment ce nu costa sau costa foarte putzin...

@Alinutzzza: Mami, el vrea sa futí£, nu sí£ fací£ dragoste... Grow up! Poate tocmai din teama de a fi refuzat de subiectul amorului sí£u... Poate pentru experientzí£... Poate numai pentru cí£-shi poate permite... Care-i treaba ta? Vrei s-ashteptzi? Ashteptare plí£cutí£ & degete vioaie... Lasí£ omul sí£ se simtí£ bine, avem destui zelotzi pe lumea asta...
Avatar utilizator
FunFun
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Mar Feb 24, 2004 12:00 am

Mesajde Yellow Pinkie » Joi Apr 22, 2004 1:10 pm

Daca n-ai incotro te duci la o tirfa, prima data. Scapi de virginitate si o sa vezi ca altfel vezi lumea dup'aia. Ai timp si de agatat, si alt tupeu, si nu te mai sperie ideea ca nu stii ce sa faci in pat. Cind duci doru, poti vizita iara fetitele. Dar mai usor cu preludiu cu tirfele, ca dup'aia te rid bajetii de la bloc din alte motive. Plus ca mi s-a cam sculat paru pe spate. Daca totusi vrei tirfa la care sa mearga si cu preludiu, e cam scump...
It is I, Yellow Pinkie!
Avatar utilizator
Yellow Pinkie
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Mesajde miHaimm » Mie Apr 28, 2004 7:45 pm

Eu zic ca nu merita. Oricat de bine te-ai proteja exista niste riscuri. Si asta indiferent de cat costa tipa. Este adevarat, aceleasi riscuri le ai si cu colega de banca... dar sincer cred ca sunt mult mai mici.

Pe de alta parte, daca astepti (e drept, s-ar putea sa dureze mult) este posibil sa gasesti ceea ce de fapt cred ca cauti: o prietena reala, cu care sa ai o relatie mai serioasa decat un simplu sex.

Si... in felul asta futi si mult mai mult. :)
miHaimm
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Feb 02, 2004 7:25 pm
Localitate: Polonia, Cracovia

Mesajde X-Wing » Joi Apr 29, 2004 12:50 pm

@miHaimm: Intr-adevar, mi-ar placea sa am o relatie stabila, bazata pe dragoste adevarata, dar pana acolo mai e cale lunga pentru mine. Eu nu stiu cum sa abordez o fata sau cum sa-i dau de inteles ca o plac, fara sa devin ridicol. Mai trebuie sa am si putin noroc. Trebuie sa gasesc o fata care este si ea interesata... Conteaza mai multe chestii. Nu vreau sa astept "marea iubire a vietii mele" ca sa-mi incep viata sexuala. Adica, risc sa raman virgin pana la 20 si ceva de ani sau chiar mai mult.

@Yellow Pinkie: (LOL:D) De ce crezi ca o sa rada baietii de mine? Eu cred ca un preludiu inainte de orice act sexual ajuta foarte mult. E mult mai placuta experienta asa si, daca si fetita e de acord (si o sa ma asigur ca va fi), nu vad care-i problema. (Oricum, n-o sa afle nimeni, asa ca cine va rade de mine?:))
X-Wing
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mar 28, 2004 1:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde eyewitness » Joi Apr 29, 2004 2:05 pm

X-Wing scrie: Eu cred ca un preludiu inainte de orice act sexual ajuta foarte mult

zii si mie ca si io am nevoie de ajutor , preludiu a lu bach sau ala a lu phoenix de pe ciclul anotimpurilor?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron