3-3 in gHENCEA

Forum dedicat echipei Rapid si fanilor acesteia.

3-3 in gHENCEA

Mesajde Kombat » Lun Mar 22, 2004 4:05 pm

AU-rolacii au fost umilit la ei acasa....sa nu mai vorbeasca despre fenomenul ultras atat timp cat nu-s in stare decat la scorul de 3-1 sa-si incurajeze echipa si nici atunci prea convingator
"pe ce prime cantati/:)"
forza rapid 4 life
Avatar utilizator
Kombat
Junior Member
 
Mesaje: 189
Membru din: Dum Iul 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mar 23, 2004 10:52 am

lasa ca si voi ati fost umilitzi in tur, pe Lia Manoliu...cand Armata Ultra a avut o peluza plina....iar voi abia-abia v-ati strans randurile.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Mie Mar 24, 2004 8:48 pm

Kombat, cu tot respectul.....iar atzi avut coregrafia din banii loteriei? Echipa neguvermantala ce suntetzi voi cu tot ministerul vostru al transporturilor...


Cat despre umilintze intr-ale suporterilor, hmmm, ia sa vedem, cu ce crezi k ii incalzeste pe suporterii lui Perugia, Torino sau alte asemenea frumoase galerii daca echipele lor se zbat in mediocritate? Mai vorbim noi la sfarsitul campionatului....oricum...voi va agitatzi degeaba.... mai avetzi inca 31 de ani pana la urmatorul titlu.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde thundersgirl » Sâm Mar 27, 2004 9:49 am

In primul rand pe Lia Manoliu NOI am fost in deplasare, nu acasa cum se crede... Si ce daca stelistii au fost mai multi...si nu cu mult... au fost degeaba. Galerie Stelei nu stie sa cante decat in momentul in care conduce...
Rapid a avut o revenire spectaculoasa in Ghencea si tot meritul il are Dan Petrescu si echipa. Suporterii au facut ceea ce trebuia, au fost acolo pentru ei si au dat ce aveau mai bun. Ar trebui remarcat ca la scorul de 1-3 se scanda numele lui Dan Petrescu... nu demisia cum cereau rau voitorii...
Acasa la ei, in ghencea, stelistii doar au ocupat niste scaune... la fel de bine puteau sa puna niste manechine... Ce altceva au stiut in afara sa faca "CRAA"? Asta le-a ajutat jucatorii? A doua repriza, precum si scorul vorbesc de la sine...
thundersgirl
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Mar 27, 2004 9:38 am
Localitate: Bucharest

Mesajde Yellow Pinkie » Mie Mar 31, 2004 11:38 am

Despre meci... cred ca puteam sa si batem, la cum s-a desfasurat jocul in repriza 2. Ma uitam si nu intelegeam ce se petrece cu Steaua...

Despre mediocritate: nu cred ca e cazul sa consideram ca Rapid se zbate in mediocritate. Pina la sfirsit intr-adevar mai e, si io unu nu prea am incredere in Dan Petrescu. Cum a plecat de la National la Rapid "bancarii" si-au revenit, in schimb noi avem parte numai de victorii chinuite sau batute acasa.

Despre bani: Copos, din pacate sau din fericire, nu e Gigi. N-ar da un ban de la el, decit daca ii produce ceva. Inca de la inceput baga banii lu Samsung, nu ai lu Ana. Iar cascavalul de la Loto si Minister ii este mai mult decit binevenit.
It is I, Yellow Pinkie!
Avatar utilizator
Yellow Pinkie
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mar 31, 2004 11:54 am

Yellow Pinkie scrie:cred ca puteam sa si batem, la cum s-a desfasurat jocul in repriza 2

totusi hai sa nu sarim calu ci sa privim obiectiv, rezultatul egal a fost echitabil fiind 1-1 la reprize.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Yellow Pinkie » Mie Mar 31, 2004 11:58 am

Faza cu reprizele cam asa e, dar eu remarcam doar "caderea" Stelei (nefiind un fanatic ultra-subiectiv) la care nu ma asteptam, si avind in vedere ca mai aveam de dat doar un gol ca sa-i batem era posibil. Deci da, era posibil, dar nu echitabil.
It is I, Yellow Pinkie!
Avatar utilizator
Yellow Pinkie
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

hahaha

Mesajde Kombat » Lun Apr 12, 2004 2:39 am

D?CR?T scrie:Kombat, cu tot respectul.....iar atzi avut coregrafia din banii loteriei? Echipa neguvermantala ce suntetzi voi cu tot ministerul vostru al transporturilor...


Cat despre umilintze intr-ale suporterilor, hmmm, ia sa vedem, cu ce crezi k ii incalzeste pe suporterii lui Perugia, Torino sau alte asemenea frumoase galerii daca echipele lor se zbat in mediocritate? Mai vorbim noi la sfarsitul campionatului....oricum...voi va agitatzi degeaba.... mai avetzi inca 31 de ani pana la urmatorul titlu.



cu tot respectul dar galeria noastra se autofinanteaza din cotizatii ... cat despre voi v-as intreba "pe ce prima cantati"...probabil ca mica ..ca nu prea va auzeam la meci (daca nu am crezi pe mine citeste discutiile de pe forumurile grupurilor ultras ce sustin steaua) .... si inca o tb in ultimi ani ..nus tiu cum se face daor luam campionatu cam des (o fi murit ceausescu...voi cand va duceti dupa el?) ... despre suporteri nu cred ca este cazul sa dicutam aici...probabil nu realizezi ce inseamna mentalitatea, onoarea sau atitudinea ... fenomenul ultras ... atat tip cat la voi un pastor a pus un cioban sa va conduca si cantati la ordin
hai pa...da' ma cam plitisiti...cred ca nu va dati seama ca sunteti penibili
... si ... cam atat
REZISTENTA ULTRAS
Avatar utilizator
Kombat
Junior Member
 
Mesaje: 189
Membru din: Dum Iul 21, 2002 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Mie Apr 14, 2004 11:43 pm

Kombat, cu tot respectul.....sugi pula.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm


Înapoi la FanClub Rapid

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron