Eu cu fetele! (thread exclusiv!!)

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Eu cu fetele! (thread exclusiv!!)

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Iun 08, 2004 1:51 pm

Buna ziua! Sint Alex_Nicholas, moderatorul forumului de sex. Am facut acest subiect (exclusiv!!!) pentru ca in timpul meu petrecut pe acest forum (aproape doi ani de zile!!..in exclusivitate!), nu am putut agata nici o persoana de sex opus (sau neopus). Deci, mai bine zis, nu am avut nici o prospaciune cu care sa-mi impart bucuriile si nu numai...

Cum, aparent thread-urile exclusive sint la moda, am zis ca este o cale nemaipomenita de a intilnii femei interesante, cu care sa pot discuta tot felul de chestii interesante (in exclusivitate!), de la rujuri pina la push-up-uri si chilotzi cu dantele.

Deci, ce-i (adika cele!) care vor sa scrie aici (in exclusivitate), sint bineveniti (adika binevenite!).

Va astept cu drag si extazie (LSD,etc)!! Cafeaua este facuta, vinul este in frigider, mai am si niste cantarina (ramasa de prin vara lui ´88), asa ca de ambianta nu o sa ducem lipsa!

Bine ati venit!

PS: Cererile (in exclusivitate) se fac pe acest subiect, ca nu stiu sa pun link la alt subiect...asa ca subiectul asta va ramine stabil (in exclusivitate)!

PS: Nu trebuie sa aveti servici (cu toate ca niste banii nu ne-ar strica, avind in vedere numarul de prezervative folosite) si sper ca locomotivele si altele nu va excita. Nu de altceva, dar costumul meu de acar mi-a ramas mic! (in exclusivitate!!)
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Necko » Mar Iun 08, 2004 3:49 pm

Draga Alexutz,

sunt incintata de initiativa ta, care dovedeste ca esti deschis la tot ceea ce este la moda pe acest forum si nu numai (inchide-ti fermuaru la pantaloni ! ce naiba, macar sa apuce fetele sa intre la tine in subiect, ca stii ce repede se sperie de indivizii cu apucaturi exchibitioniste !).

asadar, draga Alexutz, eu vreu doar sa te asigur ca voi veni in sprijinul bastonului de care ma folosesc si al initiativei tale in primul rind, asigurindu-te de toata simpatia mea si toata cafeaua de care cu siguranta o sa ai nevoie, in cantitati si calitati nelimitate. tu ocupa-te de restu.

cu drag, Neckootza
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Iun 08, 2004 8:38 pm

Wow! Bine ai venit, Necko! In primul rind vreau sa-ti multumesc pentru ajutorul acordat! Cu toate ca nu ai facut eseul de 132960940945349580435843545 cuvinte/pagini, esti prima membra al acestui thread exclusiv! Ca sa te simti ca acasa, am adus si vreo 3 numare din Neckermann, ca sa ai cu ce sa-ti pierzi timpul. Sint numere mai vechi intradevar(´82-´84´-´80) dar nu cred ca playboy-ul te intereseza. Sau ma inshel?

Cit de curind, voi face un concurs cu premii! Nu stiu inca cum si ce, dar va avea mai mult ca sigur un subiect pentru comentarii! Si unul pentru cei care vor depune cereri la comentarii pentru subiectul cu premii!

Hihihi..ce bucuros sint..poate am noroc si intra fata aia frumoasa aici! Ca daca nu, o sa-l urmez pe varu-miu ala labagiu la minastire...
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Necko » Mar Iun 08, 2004 9:02 pm

Nicholas_Alex scrie:Wow! Bine ai venit, Necko! ..... Ca sa te simti ca acasa, am adus si vreo 3 numare din Neckermann, ca sa ai cu ce sa-ti pierzi timpul. Sint numere mai vechi intradevar(´82-´84´-´80) dar nu cred ca playboy-ul te intereseza. Sau ma inshel?


Alexutz, puiule, nici nu stii ce m-ai nimerit, ca puteai sa asezi si tu usor revistele alea pe masuta din bucatarie, nu sa mi le arunci asa, de pe casa scarilor, ca era sa ma nimeresti fix in ochiu drept la care am astigmatism miopic ca la stingu am hipermetrofic dar nu-i asa grav.

Tare-mi plac mie Neckermann-urile! Mai ales alea vechi, ca-mi aduc aminte de cind eram tinara si ma uitam pe furis muuuult, muuuult de tot la poze, mai ales la cele cu lenjerie intima pentru barbati. Ce frumosi erau! Nu-mi puteam lua ochii de pe poo.. aaa poze! Asa ca te-ai gindit bine, ca si-asa nu am ce vedea la playboy-urile astea. Numai fete, fete si slabe toate , fara pic de celulita si deformate la piept de nu se poate, saracele. Asa ca uita-te tu pe playboy-uri ca eu stau sa pazesc cafeaua. Si gindeste-te la concurs.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde weed13 » Mar Iun 08, 2004 9:10 pm

poate is un pic off thread, da io ma uitam pe la vreo 13 ani pt fete in lenjerie.si pt masinute, lego si mounain bike. da mai mult pt fete/femei.de neckerman zic
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Mie Iun 09, 2004 1:33 pm

vin si eu, vin si eu, daca voua va este greu. vin si eu, vin si eu, e-n joc sufletul meu!
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Iun 09, 2004 1:39 pm

bah ce bafta are alex asta, numa de-alea maritatele vine la el . nu-l duare capu , nu tu obligatii, lugu lugu si alte vrajeli...raildreacu de baftos
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde bad bad Annie » Mie Iun 09, 2004 2:45 pm

Iete na ca-ti aparura si primii invidiosi, Alexe! Da' pin-aci-ti fuse norocu', baby, ca uite io nu mi-s nici maritata (in exclusivitate), ba mai sint si fana infocata si pretutindeni declarata a creatiunilor tale scriitoricesti! Iar cu avataru meu ramine cum am stabilit !(ssst!). Uite-acu plec la sala sa-mi lucrez cele, tot sa fiu si io admisa, ca la referate m-a facut partidu fara talent, mai ales cind e vorba sa contina si cuvinte!
Dar sa stii ca fata aia frumoasa nu are de gind sa intre, am vorbit eu cu ea si m-a rugat sa-ti transmit ca nu e nicidecum in spital cu picioarele rupte si nasu' cusut cum spun zvonurile, ci e-n caraibe cu un miliardar chipes si te-a uitat!
Ceea ce-o sa patesti si tu daca se-ntimpla si nu iau premiul intii la concursu-ala pe care-l pui acum la cale!
Don't hate me because I'm beautiful!
Avatar utilizator
bad bad Annie
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde Necko » Mie Iun 09, 2004 2:57 pm

Alexutz, puiule, ai dat lovitura cu bad bad Annie ! te-ai rezolvat cu muzica si ambientu. Scorpy cu publicitatea, eu cu cafeaua... ce zici ca ne mai trebuie? Aaa, da ! fete !

Haideti fetelor, ca l-am gonit eu pe invidiosul de eye. Nu va ma supara cu nimica, nimicutza !
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde SCORPY » Mie Iun 09, 2004 3:18 pm

Ce publicitate, Necko? AAaaa, da, publicitate! scuze, tocma am sosit acasa de la servici si m-a cam batut soarele in cap pe drum. sper sa imi revin repede. Alex da-mi un ceai cu gheata ceva, poate trece.
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Iun 09, 2004 3:25 pm

alex, daca prin absurd iti scapa fruna sa stii ca io sunt afara la usa ,dau cu mopu pe palier fluierand nonsalant si nepasator dragostea din tei. astept tzicnalu tau in caz ca ai nevoie de frun ajutor, ceva...
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Iun 09, 2004 7:30 pm

Bine ati venit, doamnelor si domnishoarelor! Scuzati-mi intirzierea, dar am fost toata seara in bucatarie facind o fasole cu ciolan afumat. Care a ieshit excelent!

In primul rind vreau sa va multumesc si sa va spun, ca cel mai tare ma excita cind cineva imi linge tricoul cu "Costa Del Sol" sau ma scarpina la sfircuri. Asta, asa ca fapt divers...

Avind in vedere intrarea pe acest subiect (exclusiv) a unor persoane care sfideaza regulile acestui forum, propun sa facem un "password"! Un cuvint cheie. Un pact. Un secret. Numai cei care stiu acest cuvint, vor putea scrie aici.
Acum atentie: cuvintul secret va fi....."exclusivist". Acel membru care va uita cuvintul, il voi reaminti printr-un pm! Deci, inca odata, password-ul este "hadicapat mental"!!! Va rog sa nu uitati!

Vad ca deja v-ati impartit sarcinile: Necko-cafea, Scorpy-publicitate si Bad Annie cu ambientul ( sper ca aia din avatar sa nu fie "ala"!). Perfect! Ma bucur ca mai gasesc inca amprenta UTC-ului.

Singurul lucru care ne mai lipseste este urmatorul: fete, fete, fete, cosmonauti in pielea goala, fete, fete, fete cu aripi de argint facind sex lezbian intr-un lift si un cowboy homosexual. Cam asta ar fi lista mea. Sau ar mai fi ceva: un acvariu prin care poti vedea ce se intimpla la wc-ul fetelor din liceul industrial numarul 9. Asta era sa-mi scape...

Anyway, inca odata, bine ati venit, si sper ca nu v-ati speriat de cutia de carton plina cu jucarii gonflabile...
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Mie Iun 09, 2004 10:24 pm

Bine te-am gasit Alex 'ub . Asha deci , cauti fete .. si le ademenesti cu fasole cu ciolan afumat ? Daca pui si niste castraveti murati pe langa .. iau primu' avion spre Constanta :yD
Eu ma ocup de poze si de selectia fetelor , ie bine ? Si stiu sa fac si inghetata ! Deocamdata sunt specializata in inghetata de ciocolata si de lamaie . Maine fac A-)
Si fac si salata de vinete , iar pe Yann il rog sa fac prajitura .
Pot sa fac parte din subiectul tau exclusivist ?
Te pup Alex 'ub , merg sa vad ce fete gasesc A-)
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Vin Iun 11, 2004 1:27 pm

Bai, dar e cam seceta pe aici. Ce se intampla. Aaaa, gata stiu, fetele sunt timide si s-au rusinat de Alex. :ham:
Alex, ciocolata mea calda unde este? ca nu o gasesc pe nicaieri.
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Shaki » Vin Iun 11, 2004 1:35 pm

Cred ca asta e singurul club exclusivist din care am vreo sansa sa intru vreodata... asta daca Alex e indulgent :D Sper k Weet-Weet o sa-mi puna o vorba buna la selectie. Deci, ce conditzii ar trebui sa indeplinesc? A, si inca ceva, nu mai stiu daca parola este exclusivist sau complet idiot, cineva sa o reaminteasca pls :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde SCORPY » Vin Iun 11, 2004 1:44 pm

conditia principala si cea mai importanta ca sa intri in acest club exclusivst este sa fii fata - oridecare, nu conteaza, mare, nemare si asa mai departe.
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Shaki » Vin Iun 11, 2004 1:57 pm

A, pai atunci e simplu, sunt fata, deci cred k indeplinesc singura conditie dintre toate, de la toate cluburile exclusiviste :D... Deci Alex... ma primeshti si pe mine... pretty please :)?
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde bad bad Annie » Vin Iun 11, 2004 2:13 pm

Draga Alex, sint de parere ca ai fixat o parola prea complicata si sigur ca si alte fete sint de acord cu mine, dar nu o pot spune pentru ca nu pot intra sa scrie aici. Nici eu n-am putut intra si tare-mi pare rau, ca as fi avut multe sa-ti spun, cum te-am visat azi-noapte si ce-ti faceam.
Dar fetele care au fost pe-aici mi-au spus ca nici urma de jucarii gonflabile sau cosmonauti in pielea goala, iar neckermanurile si le-a insusit Necko pe toate!
Don't hate me because I'm beautiful!
Avatar utilizator
bad bad Annie
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Iun 11, 2004 4:31 pm

Shaki, you´re in! Si nici nu trebuie sa-mi spui cit porti la tzitze sau sa-mi faci rime cu tzuica´n ele! :yD
Dar weet-weet trebuie sa-mi spuna ce culoare are sutienul..daca poarta!

Fetelor, v-am cam neglijat. Imi cer scuze! Nu se va mai intimpla.

Scorpy, cutia cu cacao este in dulapul din dreapta. Este lapte in frigider, in caz ca nu-l faci cu apa. Ai oricum un ibric plin, pe aragaz, linga cel de cafea.

Sampania este in frapiera, linga capshuni si frishca. Muzica lasciva nu am, dar cred ca un Sting merge.

Bad Annie, password-ul l-am scos, caci si eu il uitasem! Asa ca acum imi poti spune ce mi-ai facut in vis! Aspiram cumva in pielea goala? Daca da, sper ca nu erau geamurile deschise, ca mi-a cam curs nasul astazi...:yD

Vorbind de fete, imi aduc aminte de o nebuna, care era in acelashi spital cu varu-miu ala vesel (la Palazu Mare). Spunea la toata lumea, ca maica-sa a facut-o preoteasa lezbianca...ciudat, mai ales ca barba-su o vizita in fiecare zi. Odata am vazut-o fugind pe holul ala lung, in pielea goala. Asta se intimpla in acelashi timp cind varu-miu era carat cu forta in camera, ca fusese prins fumind in wc, cu pantalonii in vine. Se proptea cu picioarele in tocurile ushii asa de bine, de au venit vreo trei din aia in halat alb, sa-l bage inauntru.

Anyway, va iubesc pe toate si o sa incerc sa va fac sederea pe acest subiect cit mai placuta!
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Vin Iun 11, 2004 8:13 pm

Bine, bine, credeam ca o a i grija de mine si o sa gasesc cacaoa gata facuta. Am vazut si eu ibricul ala, dar e plic cu apa chioara. Si nici macar o tigara nu mi-ai lasat! Ce inseamna asta, Alex? Vrei sa imi schimb parerea despre tine? Pai asa ai tu grija de noi? Si cheama un depanator, ca s-a stricat tv-ul si ma plictisesc ingrozitor!
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Necko » Vin Iun 11, 2004 8:26 pm

Scorpy, nu fii rea ! Alex vrea ca voi, fetele sa aveti grija de el. La urma urmelor ce poti sa-i ceri? e si el un barbat ca oricare alt burlac ce locuieste singur si vrea mai mult. Deja simt ca este foarte emotionat si nici nu stie cum sa faca introducerea in subiect. mai atragatoare si mai captivanta.

Si draga bad bad Annie, mai am putin cu neckermanul din '81. Sunt la pagina 732, unde abia au inceput jucariile, da nu dau de alea erotice... nu mai am nici saliva-n gura de cind rasfoiesc pagina dupa pagina... ori, nu mai mi-amintesc eu... pe vremea aia neckermanul nu avea asemenea rubrici..? mai caut fro citeva zile si ti-l dau daca vrei.

Alexutz, puiule, sa nu chemi depanatorul teve, ca nu mai pleaca...
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde bad bad Annie » Vin Iun 11, 2004 8:48 pm

Da, Necko, pe-ala din '81-l cautam. Ce barbati erau in 81! Sa-mi pui te rog niste semne cu ce-ar merita vazut prin el!

Draga Alex, e mai bine fara parola, uite, am putut si eu sa intru! Intr-adevar, in visul meu aspirai, ce intuitie mai ai, ceva de speriat, aspirai sa-mi stringi motanelul de git! Semanai asa cu Pierce Brosnan si nu stiu daca erai tu sau chiar Pierce Brosnan dar iti intrase-n cap ca pisicul respectiv e sursa tuturor relelor de pe pamint si tipai ca vei scapa tu omenirea de belea. De aceea a trebuit sa-ti trag citeva la sfecla, zdravene, cu o stinghie de lemn de pe un santier. Nici un animal n-a fost ranit in timpul filmarilor.

PS Nu fac, din fire, nici prajituri si nici cafea, dar am adus niste piersici delicioase, coapte si zemoase, cirese si ananas. Zicea cineva de inghetata?
Don't hate me because I'm beautiful!
Avatar utilizator
bad bad Annie
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Vin Iun 11, 2004 9:52 pm

Imediat vine inghetata !
Azi noapte am facut salata de vinete .. fata harnica , ce mai !

Alex , nu port sutien prefer sa stau goala , e mai bine asa .

Da' de ce avem numa' sampanie ? Ai baut berea , nu-i asa ?
Vezi , sa-mi zici cand vine ala micu' , da ? Sa fiu decenta si sa pun toate bibelourile sus , sa nu le sparga ; si sa ascund Playboy-ul , ca se invata la prostii de mic .
Ai uitat aseara sa iei mizeria de la calculator .. si doar te-am rugat sa nu mai lasi coji pe-acolo .. Uffff ! Si ghici ce am gasit printre toate fisierele alea ... sa se rezolve , da ?

Ce e la tv ? ceva interesant ? Sa ma chemati si pe mine fetelor , ok ?
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde wwritza » Vin Iun 11, 2004 11:37 pm

As dori sa ader si eu la acest grup (ca tot e la moda ) al celebrului guru Alex, dar as avea cateva intrebari:
1. Se vor organiza excursii la munte, saline, manastiri ( ca tot are gurul un var p-acolo ), plaje de nudisti , sex-shopuri, Amsterdam, dungen'oane, fabrici de paine , conduoame ???
2. Daca raspunsul la chestia de mai sus este afirmativ, de unde vor venii fOndurile - ajutoare de la alte popoare, cotizatzii, "munca in folosul comunitatii"??
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde bad bad Annie » Sâm Iun 12, 2004 3:26 pm

Draga Pokenitza, eu sint veterana pe threadul asta, asa ca te pot lumina cu una alta in masura capacitatilor mele de intelegere si exprimare. Alex ne-a adus pe toate aici unde ne-ndopam cu tiramisu si alte lucruri ingrasatoare, bem cafele peste cafele ia uite cum imi tremura miinile, fantazam de johnny depp si de banderas si ne plingem cum ne neglijeaza gurul asta al nostru ca mai bine nici ca puteai sa i-o zici. Mai vine din cind in cind si ne-ntreaba ce culori avem la sutiene si dupa-aia, pe-aci ti-e drumul, cica se duce sa mai invirta in ciorba aia de fasole cu ciolan pe care n-a vazut-o nimeni pin-acu!
Dupa cum vaz io ca sta treaba ma tem ca trebuie sa preluam initiativa si sa-ti aplicam ideea cu plaja de nudisti. Manastirea sa mai astepte!
Don't hate me because I'm beautiful!
Avatar utilizator
bad bad Annie
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde Shaki » Sâm Iun 12, 2004 3:48 pm

Eu propun, daca Alex ne mai neglijeaza mult, sa mai chemam alti baieti macar sa ne tina de urat, sa mai stam de vorba cu ei... :D
De asemenea, vreau sa va spun k eu nu fac nudism, doar topless, cand sunt singura. Si cine vrea sa ma vada nu trebuie decat sa priveasca pe gaura cheii... da sa aibe grija sa nu dea cu capul de clanta de la usa.
Fetelor... poate ma invata cineva si pe mine sa gatesc... altceva decat cartofi prajiti, I mean...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde dark_soul » Sâm Iun 12, 2004 3:48 pm

mey, ce n-am inteles eu este daca primiti si minore :D
prea multe defecte si doar o viata
Avatar utilizator
dark_soul
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Mar Apr 06, 2004 11:00 pm

Mesajde Shaki » Sâm Iun 12, 2004 3:52 pm

Lolita, you're in! :yD cred k Alex nu poate sa te refuze...
Luni o sa va povestesc despre pijamalele mele, vretzi?
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde wwritza » Sâm Iun 12, 2004 3:59 pm

yamy, suna bine!!
Tiramisu! si-asa vreau sa ma ingras , nici o ciorbitza de fasole n-ar strica. Io la Banderas nu prea fantazizez, dar nu ma dau in laturi ( cu accent pe a ) de la Depp :kiss:
Io i-as propune guru-uului , ca tot venii vara , sa se organizeze o excursie la vreo plaja de nudisti....ca tot e in elementul lui chimic acolo,fiind din localitate . Poa' sa vina si una bucata var dar fara sutana, ofcors.
Facem focu' ca indienii si fierbem o ciorba de rasol la ciaun.
Asteptam parerea guru-uuului....
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde bad bad Annie » Sâm Iun 12, 2004 4:01 pm

Da, dark soul, te primim si pe tine!
Chiar daca n-ai string tanga. Dar sa nu te-apuci sa ne arzi pe-aici prin bucatarie betzisoare de-alea cu mirodenii dulci, ca dupa atitea brinzoaice ma tem ca-ti :bleah: pe instructiunile de transcendentza.
Don't hate me because I'm beautiful!
Avatar utilizator
bad bad Annie
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator