Comentarii invidioase despre Alex si fetele lui

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Comentarii invidioase despre Alex si fetele lui

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Iun 14, 2004 11:20 am

Mda, ma asteptam sa deschid un thread pentru invidioshi. Deci, hai, aruncati cu noroi! Infigeti cutitul cit mai adinc, dar nu uitati sa-l si rasuciti!
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Lun Iun 14, 2004 11:22 am

noroi noroi noroi....
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde paiacec » Lun Iun 14, 2004 11:44 am

Bah,ce om rau Alex asta!A pus chiipad d-ala la usha sa nu se mai bucure shi ochiu nostru de privelishte!...tocma cand se lasase lumea la fustitze de-alea scurte!
In vino veritas!
In tzuica grades!
In bere ciucash!
Avatar utilizator
paiacec
 
Mesaje: 4901
Membru din: Dum Oct 12, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Iun 14, 2004 4:47 pm

bad bad Annie scrie:dragul nostru Richard Gere

alex, deja te inseala. io zic ca n-ar strica sa faci o prima triere.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde weed13 » Lun Iun 14, 2004 4:51 pm

nu sunt de acord cu modul public in care alex ne prezinta situatia, deoarece da, sunt invidios, si nu mi-i rusine sa recunosc. datorita lui o sa orbesc. adica nu datorita lui, datorita fetelor lui. asta daca ii adevarat ca chestia cu maimuta duce la orbire. asa ca solicit incetarea caracterului public al threadului, deoarece imi aduce neplaceri din punct de vedere al sanatatii mele fizice(si psihice). si daca tot veni vorba de noroi, propun guru-lui o bataie in noroi intre fete. el le poate convinge, fiind shaful absolut.
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Iun 14, 2004 9:18 pm

Baieti, s-ar putea sa mai luam ceva barbati in thread...depinde de fete. Daca vor ele si ce le oferiti voi...:yD Sa nu veniti cu flori sau alte timpenii de 5000 lei buchetul!!
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde weed13 » Lun Iun 14, 2004 9:30 pm

se poate anunta public treaba asta? pentru ca nu vreau sa fie influentate deciziile fetelor. pt ca eu sunt putin trist, fiind o fire mai pesimista, si nu stiu daca voi reusi. sau sa se faca un test de personalitate, luat din tabu sau unica.
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde goni_q » Mie Iun 16, 2004 9:16 am

weed13 scrie:se poate anunta public treaba asta? pentru ca nu vreau sa fie influentate deciziile fetelor. pt ca eu sunt putin trist, fiind o fire mai pesimista, si nu stiu daca voi reusi. sau sa se faca un test de personalitate, luat din tabu sau unica.

ce naspa tre sa fie de tine sa traiesti asa ......din unica in avantaje.....si apoi mai dai o tura pe la gaurile de chei ale vecinelor..ca totul sa semene perfect cu un scenar din Tabu.....si iar mai bagi un monkey ........si apoi o iei de la inceput........fumat cu baietii in buda pe la scoli........barfa de tot rahatul.......ce norok ca nu e nimeni in lokul tau ci doar :dir: TU, NUMAI TU, LA lal Lala lala... ;a ia una bukat' vazlin' ca s[ nu doara prea tarea cand itzi vei dezsz-sleepppy craniul
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori