semnatura?

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

semnatura?

Mesajde Vizitator » Lun Aug 06, 2001 7:47 am

am vazut niste semanturi interesante si niste semanturi imbecile.

de la "...mie imi place viata", care mi-a palcut, pana la cele meinspirate, gen "pace si respekt". nu am nimic cu nimeni, dar chiar atata lipsa de inspiratie????
Vizitator
 

Re: semnatura?

Mesajde tzucu » Joi Aug 09, 2001 5:20 pm

Initial trimis de vali
am vazut niste semanturi interesante si niste semanturi imbecile.

de la "...mie imi place viata", care mi-a palcut, pana la cele meinspirate, gen "pace si respekt". nu am nimic cu nimeni, dar chiar atata lipsa de inspiratie????


Da se poate si mai multa lipsa de insipiratie, uite eu nu am nici o samnatura...Nu ma lasa forumul sa pun degetul..altfel nu stiu sa semnez...Si ar trebui sa pun niste cuvinte care sa ma reprezinte..ca cel cu imi place viata...Imi place sa fiu fericit, fericiti sunt cei sarci cu duful caci a lor va fi imparatia cerurilor..Asta ce ar face...sau sa pun ceva mai imaginativ..ca sa fac impresie..pai nu stiu daca vreau sa fac impresie..nici nu prea stiu exact ce vreau sa fac..:confused:
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Re: Re: semnatura?

Mesajde lebadutza » Mar Aug 14, 2001 10:18 pm

Originally posted by tzucu


Da se poate si mai multa lipsa de insipiratie, uite eu nu am nici o samnatura...Nu ma lasa forumul sa pun degetul..altfel nu stiu sa semnez...Si ar trebui sa pun niste cuvinte care sa ma reprezinte..ca cel cu imi place viata...Imi place sa fiu fericit, fericiti sunt cei sarci cu duful caci a lor va fi imparatia cerurilor..Asta ce ar face...sau sa pun ceva mai imaginativ..ca sa fac impresie..pai nu stiu daca vreau sa fac impresie..nici nu prea stiu exact ce vreau sa fac..:confused:


ma tzucule, chiar daca nu stii sa scrii si amprenta nu poti sa-ti pui, uite deseneaza (ca semnatura) ceea ce pun eu mai jos: "semnat indescifrabil si electronic, EU" . Ca, cine trebe sa te cunoasca, te cunoaste....
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde Vizitator » Mar Aug 14, 2001 10:19 pm

Initial trimis de lebadutza


ma tzucule, chiar daca nu stii sa scrii si amprenta nu poti sa-ti pui, uite deseneaza (ca semnatura) ceea ce pun eu mai jos: "semnat indescifrabil si electronic, EU" . Ca, cine trebe sa te cunoasca, te cunoaste....


lebadutzo, presimt ca te manac la cina.
Vizitator
 

din ciclul: soacra, soacra, poama acra

Mesajde lebadutza » Mar Aug 14, 2001 10:35 pm

Originally posted by vali


lebadutzo, presimt ca te manac la cina.


ptiu, ptiu, ma tzigane! :)
Fugishi din Austria pana aici, crezand ca sunt in siguranta, cand de colo, ajung lamentabil in oala lui vali....
Dar sa stii, in cazul in care ma mananci (cu sau fara fulgi) is tare acra.....
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde tzucu » Mie Aug 15, 2001 6:01 pm

Initial trimis de lebadutza


ma tzucule, chiar daca nu stii sa scrii si amprenta nu poti sa-ti pui, uite deseneaza (ca semnatura) ceea ce pun eu mai jos: "semnat indescifrabil si electronic, EU" . Ca, cine trebe sa te cunoasca, te cunoaste....



Chiar nu am stiut ce sa scriu, mi-a placut ala a lui Vali " inteligenta care trebuie selectata la instalare", si nescriind nimic care sa ma reprezinte.....am ajuns sa fiu o persoana indescifrabila pe care insa o recunoaste cine trebuie, da nu stiu dupa ce, dupa indescifrabilitate ???? ( cat mi-a luat sa scriu cuvantul asta) :D
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Re: Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde lebadutza » Mie Aug 15, 2001 7:01 pm

Initial trimis de tzucu



.....am ajuns sa fiu o persoana indescifrabila pe care insa o recunoaste cine trebuie, da nu stiu dupa ce, dupa indescifrabilitate ???? ( cat mi-a luat sa scriu cuvantul asta) :D


ai fi si indescifrabil dar eu te citesc de pe mirc....mai mereu, cu exceptia zilei de azi, dupa cate se pare...:(

PS: Nu te mai te mai las la mare, papa!!!!
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Re: Re: Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde tzucu » Joi Aug 16, 2001 4:24 pm

Initial trimis de lebadutza


ai fi si indescifrabil dar eu te citesc de pe mirc....mai mereu, cu exceptia zilei de azi, dupa cate se pare...:(

PS: Nu te mai te mai las la mare, papa!!!!



PAi de ce nu ma mai lasi..Ce am facut..Ce nu am facut ?
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

semnatura mea

Mesajde Vizitator » Joi Aug 16, 2001 9:44 pm

Initial trimis de tzucu

Chiar nu am stiut ce sa scriu, mi-a placut ala a lui Vali " inteligenta care trebuie selectata la instalare", si nescriind nimic care sa ma reprezinte.....am ajuns sa fiu o persoana indescifrabila pe care insa o recunoaste cine trebuie, da nu stiu dupa ce, dupa indescifrabilitate ???? ( cat mi-a luat sa scriu cuvantul asta) :D


multam. eu am incercat sa scriu ceva care sa ma reprezinte
Vizitator
 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde lebadutza » Mar Aug 21, 2001 5:29 pm

Initial trimis de tzucu



PAi de ce nu ma mai lasi..Ce am facut..Ce nu am facut ?


Nu aparusi pe mirc, tu.....sau poate erai invizibil, ilizibil si alte adjective care incep cu i...... Gata, s-a dus cu marea, te osandesc sa faci nevointza sa stai pe mirc de acum inainte...:)
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde tzucu » Mie Aug 22, 2001 6:47 pm

Initial trimis de lebadutza


Nu aparusi pe mirc, tu.....sau poate erai invizibil, ilizibil si alte adjective care incep cu i...... Gata, s-a dus cu marea, te osandesc sa faci nevointza sa stai pe mirc de acum inainte...:)



M-am conformat ca nu am fost, da doar nu au intrat zilele de vara in sac..Da ce pedeapsa frumoasa , sa stau pe mirc...Si totusi cata perversitate si cruzime in aceasta pedeapsa...care imi place, dar ii face bine doar vicului care il am

Noroc de faptul ca tot ce scriem noi aici are legatura cu semnatura...mai bine am trece astea la pedepse
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde May » Vin Aug 24, 2001 12:07 am

mie imi place semnatura mea, e din biblie, din exod, dar eu am luat-o din melodia "the pharao sails to orion" a celor de la nightwish, care imi plac foarte mult
si nu mi se pare idioata
"Get away from me!
Take heed to thyself and see my face no more!
For in the day Thou see my face Thou shalt die!"
May
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Joi Aug 23, 2001 4:21 am
Localitate: bistrita, bucuresti

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde WOLF » Vin Aug 24, 2001 8:22 pm

Initial trimis de May
mie imi place semnatura mea, e din biblie, din exod, dar eu am luat-o din melodia "the pharao sails to orion" a celor de la nightwish, care imi plac foarte mult
si nu mi se pare idioata


Si mi-e imi plac aia de la NightWish...
Incearca si Haggard.. eu am avut o revelatie cand i-am auzit prima data .. Sunt incredibili!!!
Mess with the best
Die like the rest
WOLF
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Iul 19, 2001 5:15 pm
Localitate: in padure

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde lebadutza » Mar Aug 28, 2001 8:11 pm

Initial trimis de tzucu



M-am conformat ca nu am fost, da doar nu au intrat zilele de vara in sac..Da ce pedeapsa frumoasa , sa stau pe mirc...Si totusi cata perversitate si cruzime in aceasta pedeapsa...care imi place, dar ii face bine doar vicului care il am

Noroc de faptul ca tot ce scriem noi aici are legatura cu semnatura...mai bine am trece astea la pedepse


si ai executa-o daca o scriu si acolo????
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde tzucu » Joi Aug 30, 2001 4:02 pm

Initial trimis de lebadutza


si ai executa-o daca o scriu si acolo????


As executa unele chestii, dar nici chiar mircul..Nu mirc, nu inalbitor..Inca nu am ajuns interpretor de comenzi, da nici mult cred ca nu mai am pana acolo...ma refeream la un sens stric calculatoricesc
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde lebadutza » Joi Aug 30, 2001 5:00 pm

Initial trimis de tzucu


As executa unele chestii, dar nici chiar mircul..Nu mirc, nu inalbitor..Inca nu am ajuns interpretor de comenzi, da nici mult cred ca nu mai am pana acolo...ma refeream la un sens stric calculatoricesc


las, ca-mi placi mai mult asa, robotzel imperfect...... mai gasesc cate un bug in program si te mai scot juma de ora pe mirc....:)
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde WOLF » Joi Aug 30, 2001 5:44 pm

Initial trimis de lebadutza


las, ca-mi placi mai mult asa, robotzel imperfect...... mai gasesc cate un bug in program si te mai scot juma de ora pe mirc....:)


De ce-ti plac tie roboteii.. pentru ca actioneaza algoritmic?
Mie imi plac roboteii.. dar in general cei fara bugs.. cei cu bugs nu sunt decat o adunatura de fiare vechi...
Anyway.. banuiesc ca si fierul vechi valoreaza ceva...
Mess with the best
Die like the rest
WOLF
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Iul 19, 2001 5:15 pm
Localitate: in padure

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde tzucu » Mar Sep 04, 2001 2:32 pm

Initial trimis de lebadutza


las, ca-mi placi mai mult asa, robotzel imperfect...... mai gasesc cate un bug in program si te mai scot juma de ora pe mirc....:)


Mersi, incerc sa ma fac si eu util si placut, ca am auzit ca astea 2 se imbina, nu ar fi placerea mai mare pentru mine decat sa aud ca sunt bun de ceva pe langa casa omului, chiar cand mai facem un mirc..

Bai wolf, dar ce ai cu robotzeii imperfecti, sunt dovada vie a unor epoci vechi, dar frumoase, ale pionieratului in ale roboteilor, sau esti si tu un adept al alora de spun ca scopul omului pe pamant este de a crea masina perfecta...Deja, eu robotel imperfect incep sa ma consider un scop al umanitatii, dar putin esuat..Da nu-i nimic ca stiu sa inot bine si oi iesi eu la mal :D
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

pentru WOLF

Mesajde May » Mar Sep 04, 2001 10:07 pm

am ascultat haggard acum vreo doi ani, daca imi amintesc bine
dar imi plac mai mult nightwish......parca
May
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Joi Aug 23, 2001 4:21 am
Localitate: bistrita, bucuresti

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: semnatura?

Mesajde lebadutza » Mie Sep 05, 2001 4:42 pm

Initial trimis de WOLF


De ce-ti plac tie roboteii.. pentru ca actioneaza algoritmic?
Mie imi plac roboteii.. dar in general cei fara bugs.. cei cu bugs nu sunt decat o adunatura de fiare vechi...
Anyway.. banuiesc ca si fierul vechi valoreaza ceva...


nu-ti aduci aminte ce simpatici erau robotzeii aia din Razboiul stelelor??? Daca traiam printre stele, tot unul din ala care face mai mereu boacane mi-as lua...nu i-as considera maldar de fiare vechi... Acum, ca s-a dus si munca patriotica, nici asta nu mai valoreaza ceva...:)
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori