Am nevoie de ajutor!

Totul despre telefonia mobila, noutati, pareri si sfaturi

Am nevoie de ajutor!

Mesajde Salma » Vin Iul 30, 2004 11:48 am

Am un Motorola E 365 si, dupa ce mi-am luat si cablu USB, am aflat ca pentru a descarca poze de pe telefon am nevoie si de un soft despre care dragutzii de la magazin mi-au spus "Cautati-l pe net". Acu, usor de zis, greu de facut, mai ales pentru o fata nestiutoare ca mine A-) ,am cautat eu pe guugal da degeaba, asa ca va rog pe voi, suflete miloase, sa va faceti pomana si sa m-ajutatzi spunandu-mi de unde pot sa fac rost de soft [-o Va multzumesc anticipat si va dau si-o bere la o adica ;M
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

:)

Mesajde metadon » Lun Aug 02, 2004 12:20 pm

;e ... stiu, si pe net nici nu ai cum sa gasesti...
Doar la comanda daca vrei...
CD-ul este 200.000 lei
Iar nr de telefon: 0740146462
metadon
 

am nevoie de niste informatii

Mesajde Mc_kat1984 » Mie Ian 12, 2005 1:10 pm

Am vazut mesajul tau si vreau sa stiu daca te-a rezolvat baiatul cu cd de 200.Astept si eu raspuns de la tine daca poti la Mc_kat1984.yahoo in speranta ca voi putea rezolva aceasi problema ca si tine.te rog frumos sunt un om ajuns la pragul disperari
Mc_kat1984
 

Vreau si eu

Mesajde Mc_kat1984 » Mie Ian 12, 2005 1:18 pm

vreau si eu soft pentru E365 am cablu de date si nu am restu.Am incercat sa te sun nu ai raspuns.dai de mine la Mc_kat1984.yahoo si vorbim cum trebuie acolo
Mc_kat1984
 

Mesajde Salma » Mie Ian 12, 2005 2:15 pm

N-am rezolvat-o cu CD-ul, pentru ca nu am incredere in chilipiruri. In schimb, mi-am facut cont pe http://www.myx.net si mi-am activat serviciul MMS, iar in primele 3 luni am avut cate 50 de mesaje gratis. Mi-am trimis toate pozele in albumul myx si le-am descarcat apoi pe comp. Acum ma costa vreo 10 centi mesajul. Iar daca vrei sa-ti pui poze de pe comp pe telefon fa-ti cont pe tagtag.com (fara www), iti pui acolo ce poze sau animatii vrei si te costa doar traficul de date (cativa centi, daca ai tarifare la 10Kb, nu pe minut).
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Software pt. Motorola E 365

Mesajde Cyborg » Vin Noi 11, 2005 3:57 pm

Gasesti Handset Manager pt. Motorola e 365 la adresa http://www.mobileaction.com.
Cyborg
 


Înapoi la GSM Land

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron