Hiena

Forumul asociat fanclubului Animal X

Hiena

Mesajde Dyenutza » Dum Dec 02, 2001 4:58 pm

Majoritatea statisticilor arata ca cel mai iubit dintre toti este ...Hiena!!
De ce?
Parerea mea este ca de la inceputul inceputurilor a fost cel mai simpatik..si inca a tot ramas:)
Majoritatea fetelor il prefera pe el. Dar din ce motiv?
Poate pentru ca este mai calm, mai prietenos (a NUse inteelge ca ceilalti nu sunt!!!) si e mereu pus pe sotii.
Voi ce credeti?
De ce tocmai Hiena?
Astept si parerea celor care il adora mai mult pe Sopy sau Vierme!
Pa si Pusy!
So...??????
Dyenutza
 

Hyena Soparla Vierme

Mesajde Ali_03 » Dum Dec 02, 2001 11:12 pm

Eu una cred ca toti trei sunt speciali in felul lor si nu inteleg cum ai putea sa bazezi placerea pe inaltime...doar daca vrei mai mult decat o simpla prietenie...si cum poti spune care e mai prietenos? Ah, poate pe scena, dar in adevarat? Eu pot sa spun ca-i cunosc (ma rog am stat de vb cu ei) si ca Alex e un super dulce iar ca e adevarat ca Mihai e ceva mai...tacut. Dar uneori nu-l mai opreste omu'. Cat despre Serban... e adevarat e super dulce, frumos, etc, etc, etc...dar asta nu inseamna ca e mai bun decat Alex de exemplu doar pentru ca e mai inalt. Asta e parerea mea. Anyway, ce sa va mai spun...cercelu lui Mihai (vierme) din limba e un acesoriu care il face si mai sexy... da si tatuajele lui Alex...(inspecial vazute de aproape) :)anyway cam atat am de spus...va pupik.
Ali_03
 

Re: Hyena Soparla Vierme

Mesajde rih-tih » Lun Dec 03, 2001 1:28 pm

Initial trimis de Ali_03
Anyway, ce sa va mai spun...cercelu lui Mihai (vierme) din limba e un acesoriu care il face si mai sexy... da si tatuajele lui Alex...(inspecial vazute de aproape) :)anyway cam atat am de spus...va pupik.

E adevarat ca piercing-ul lui Vierme si tatuajele lui Soparlita ii fac mai sexy (daca spui tu......) insa nu asta ma atrage la ei, in special la Soparlita. El are ceva ........mai altfel.
rih-tih
 

Mesajde Anna|s » Lun Dec 03, 2001 4:00 pm

pentru ca e cel mai "bagacios in seama"...cred eu
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: Hyena Soparla Vierme

Mesajde darkshines » Lun Dec 03, 2001 7:11 pm

Initial trimis de Ali_03
Eu una cred ca toti trei sunt speciali in felul lor si nu inteleg cum ai putea sa bazezi placerea pe inaltime...doar daca vrei mai mult decat o simpla prietenie...si cum poti spune care e mai prietenos? Ah, poate pe scena, dar in adevarat? Eu pot sa spun ca-i cunosc (ma rog am stat de vb cu ei) si ca Alex e un super dulce iar ca e adevarat ca Mihai e ceva mai...tacut. Dar uneori nu-l mai opreste omu'. Cat despre Serban... e adevarat e super dulce, frumos, etc, etc, etc...dar asta nu inseamna ca e mai bun decat Alex de exemplu doar pentru ca e mai inalt. Asta e parerea mea. Anyway, ce sa va mai spun...cercelu lui Mihai (vierme) din limba e un acesoriu care il face si mai sexy... da si tatuajele lui Alex...(inspecial vazute de aproape) :)anyway cam atat am de spus...va pupik.




people ,invatati de la experta[LOL], marimea NU conteaza :D
alex has a big heart , in a ...... a kind of little body [but still so sexy..:D]

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde Corinuta » Lun Dec 03, 2001 9:05 pm

Eu cred ca toti sunt placuti!!!!!!!!!!!!
Multe fete pe care le-am intalnit il placeau pe Vierme si nu pe Hiena.
Poate au votat doar fanele lui Hiena!
Corinuta
 

Pentru ca...

Mesajde Hyenutza » Mar Dec 04, 2001 2:29 pm

Este cel mai dulce animalutz,nu spun ca nu ar fi si ceilalti dulcei,dar...mi se pare cel mai super-cool dintre toti.
Hyenutza
 

Mesajde darkshines » Sâm Dec 08, 2001 11:26 pm

Initial trimis de Anonim
si mie imi palce ca e bagaret i seama... ok



deci sa inteleg ca tupeistii sunt mai atragatori?

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde upsgirl » Dum Dec 09, 2001 4:06 am

Initial trimis de caprioara



deci sa inteleg ca tupeistii sunt mai atragatori?

Capry(scuze, dar de acuma asa iti zic!!:PPP)!!
Normal ca sunt mai atragatori!!!Nu stiai??
Da, si io zic ca cel mai slammen dintre ei este Hiena!!!!!Este mai ...... altcumva decat ceilalti!!Sa nu se inteleaga ca nu imi plac si ceilalti, dar.......
Anyways,asta este, Hiena are mai multe fane!!:pp
Caprioara sper ca nu te-ai sup. ca iti zic Capry!!:))
Va tzuc pe toti!!:))
upsgirl
 

Mesajde testoasa » Dum Dec 09, 2001 9:48 am

Initial trimis de upsgirl

Capry(scuze, dar de acuma asa iti zic!!:PPP)!!
Normal ca sunt mai atragatori!!!Nu stiai??
Da, si io zic ca cel mai slammen dintre ei este Hiena!!!!!Este mai ...... altcumva decat ceilalti!!Sa nu se inteleaga ca nu imi plac si ceilalti, dar.......
Anyways,asta este, Hiena are mai multe fane!!:pp
Caprioara sper ca nu te-ai sup. ca iti zic Capry!!:))
Va tzuc pe toti!!:))

Hyena si-a castigat asa-zisul prestigiu, pentru ca la inceput Vierme era pe primul loc in preferintele fanilor. Hyena e mai charismatic, cum sa zic eu... E mai "dezghetat" si mai comunicativ ... Dar si Sopy este intr-o continua ascensiune!:D :D
Vreau sa stii ca imi pare rau... Ai ramas sufletul meu...
Sunt departe-acum de ea... Oare am sa pot ierta?!
Sa pot ierta....
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Mesajde Anna|s » Dum Dec 09, 2001 12:44 pm

Initial trimis de testoasa

Hyena si-a castigat asa-zisul prestigiu, pentru ca la inceput Vierme era pe primul loc in preferintele fanilor. Hyena e mai charismatic, cum sa zic eu... E mai "dezghetat" si mai comunicativ ... Dar si Sopy este intr-o continua ascensiune!:D :D

ce bine ar si sa fie asa cum spui tu, tzesoaso!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Logic

Mesajde Puiutza » Mar Dec 11, 2001 5:50 pm

Initial trimis de caprioara



deci sa inteleg ca tupeistii sunt mai atragatori?





Mai sincer vorbind :tie care ti-ar place mai mult unul care e super simpatic, arata bine, te baga in seama mai repede sau unul care e slab, timid, nu te baga in seama din cauza timiditatii si mai are si un glont in gura(fara suparare Viermisor).AAAAA..... eu cred ca totusi l-as alege pe primul ca sa nu-mi faca gaura in cap cand scoate limba la mine!!!!!!!!!!!!
Puiutza
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Noi 24, 2001 11:37 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Re: Logic

Mesajde testoasa » Mar Dec 11, 2001 7:38 pm

Initial trimis de Puiutza





Mai sincer vorbind :tie care ti-ar place mai mult unul care e super simpatic, arata bine, te baga in seama mai repede sau unul care e slab, timid, nu te baga in seama din cauza timiditatii si mai are si un glont in gura(fara suparare Viermisor).AAAAA..... eu cred ca totusi l-as alege pe primul ca sa nu-mi faca gaura in cap cand scoate limba la mine!!!!!!!!!!!!

Hey, puiutzo, fara ofense la adresa animalutzelor! Daca nu iti place de Vierme nu te mai uita la el!!!! Ce, tu esti perfecta?! Nu cred, asa ca ciocul mic, nu cred ca ti-ar conveni ca Animal X sa intre pe forum si sa se ia de defectele tale!!!
Si inca un lucru, "glontul" din limba al lui Vierme nu e un defect, ci o calitate!!!!!
Da' cine ti-a spus tie ca unul de la Animal X ar scoate limba la tinE?
Hai sa fim serioase, nu ai nici o sanasa!!!
Vreau sa stii ca imi pare rau... Ai ramas sufletul meu...
Sunt departe-acum de ea... Oare am sa pot ierta?!
Sa pot ierta....
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

sincer nu stiu

Mesajde IOANA NICOLAE » Vin Dec 14, 2001 3:05 pm

Initial trimis de PISICUTZA
PAI,PT. CA E CEL MAI DRAGUTZ ,COMUNICATIV SI STIE SA SE IMPUNA SI SA ATRAGA ATENTIA!!!!!!!!!

Ma... poate o sa sune absurd , da' io am fost candva indragostita de el , si am scapat de boala asta(trebuie sa recunosc ca totusi mai tin la el) si sincer nu stiu ce m-a atras la el...mai intai aspectul fizic, apoi tot vazandu-l , si vazandu-l am ajuns intr-o stare tare nasoala...si eram moarta dupa el ...pana cand am descoperit pe Serban Copot , nu pe hiena...si nu era cel pe care-l stiam eu....
in fine, ca sa raspund la intrebare...nu e adevarat ca are mai multe fane...suntem putine persoane care intra pe forumul asta , iar statisticile nu le poti raporta la numarul mare de fani din tara...
eu cred ca sunt iubiti in egala masura...
IOANA NICOLAE
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Iul 24, 2001 2:06 pm
Localitate: PIATRA-NEAMTZ

viermeeeeeee

Mesajde ROXANA » Vin Dec 14, 2001 3:15 pm

SALUT
TOTI SUNT DRAGUTI
DAR PTR MINE CEL MAI DRAGUT SI CUMSECADE ESTE VIERME
ATI VAZUT CE NASPA AU IESIT IN CALENDARUL DIN COOLGIRL HIENA SI SOPARLA????????
DAR VIERMEEE CE SUPERRR SI CERCELULLL
VIERME IESE CEL MAI BINE IN POZE!!!!!!!!
DE EX POZA DIN UNICA NUMAI HIENA CU VIERME SI AIA DE LA PARTY TIME...........CE DRAGUT SI CE BINE ARATA VIERME
PA
Avatar utilizator
ROXANA
 
Mesaje: 349
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: sincer nu stiu

Mesajde darkshines » Vin Dec 14, 2001 7:41 pm

Initial trimis de IOANA NICOLAE

Ma... poate o sa sune absurd , da' io am fost candva indragostita de el , si am scapat de boala asta(trebuie sa recunosc ca totusi mai tin la el) si sincer nu stiu ce m-a atras la el...mai intai aspectul fizic, apoi tot vazandu-l , si vazandu-l am ajuns intr-o stare tare nasoala...si eram moarta dupa el ...pana cand am descoperit pe Serban Copot , nu pe hiena...si nu era cel pe care-l stiam eu....
in fine, ca sa raspund la intrebare...nu e adevarat ca are mai multe fane...suntem putine persoane care intra pe forumul asta , iar statisticile nu le poti raporta la numarul mare de fani din tara...
eu cred ca sunt iubiti in egala masura...



ioana,ioana...mai tii minte cand pe vechiul forum erai disperata dupa hyena?ah ce vremuri......:D LOL

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

eu atat am avut de spus....

Mesajde tweety » Joi Ian 24, 2002 12:25 am

eu sincer nu shtiu prea multe despre jojo insa fara suparare nu prea sunt de acord cu relatia ei impreuna cu hyena....eu nu afirm dar nici nu neg nimic.......insa......cel care a spus ca nu e curva o poate dovedi?.......presupun ca tot o ti pe a ta deci nu are rost sa ma implic....dar cum se explica faptul ca a fost cu:LIviu, turcu' ala si cu foarte multi altiii?.....nu o zic din rautate dar eu cred ca cei doi nu se potrivesc......deci cei ce tin cu jojo......consider ca nu sunt fani animalx deci...nu prea au ce cauta pe aici.....decat daca au venit pe sa le injure pe animalutzele noastre(ale adevaratelor fane), nu-i asa fetelor???

PS. nu am nimic cu cel care a spus sau cea care a spus ca jojo nu e o curva.....deoarece eu NU AM NIMIC CU EA!!!!
tweety
 

Mesajde testoasa » Sâm Ian 26, 2002 10:29 pm

Care mai zice cuvinte obscene de genul "CURVA" are automat sters mesajul!!!! Behave ppl! Totusi, suntem pe un forum respectuos...
Vreau sa stii ca imi pare rau... Ai ramas sufletul meu...
Sunt departe-acum de ea... Oare am sa pot ierta?!
Sa pot ierta....
testoasa
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:33 am
Localitate: Dorohoi,Romania

Re:nu prea mi-ar conveni

Mesajde pysycutza » Vin Mar 01, 2002 11:17 pm

Initial trimis de testoasa

Jojo e departita de muuult de Liviu.Dar asta nu e problema noastra.

daca hyena ar fi cu jojo nu prea mi-ar conveni...nu mi se pare ca se potrivesc,,dar daca ar fi impreuna le urez multa fericire pt ce eu vreau tot ce e mai bine pt hyena...daca el vrea sa fie cu jojo n-are decat
pysycutza
 

Re: Re:nu prea mi-ar conveni

Mesajde Anna|s » Dum Mar 03, 2002 3:32 pm

Initial trimis de pysycutza

daca hyena ar fi cu jojo nu prea mi-ar conveni...nu mi se pare ca se potrivesc,,dar daca ar fi impreuna le urez multa fericire pt ce eu vreau tot ce e mai bine pt hyena...daca el vrea sa fie cu jojo n-are decat

nu sunt impreuna
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde ANIMALUTZA_X » Mar Mar 12, 2002 1:59 pm

CAND A VAZUT SERBAN ARTICOLUL A RAS
APOI ..... A RAS
APOI ........ A RAS
NU E ADEVARAT
CRED CA GLUMITI!
CIAO
ANIMALUTZA_X
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Dum Mar 03, 2002 10:49 am
Localitate: Bucuresti OBLIGATORIU LA DREAPTA

Mesajde Dee Dee » Mie Mar 13, 2002 1:00 am

am intzles..a ras...a ras.. a ras.. :)
dar ...asta nu insemna neaparat ca nu a fost cu jojo..:P
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde ANIMALUTZA_X » Mie Mar 13, 2002 9:45 am

A FOST.........IN PAT!
DAR E DEJA DE DOMENIUL TRECUTULUI!
AR TREBUI SA STERGI TOPICUL ASTA DEEDEE!
NU MAI ARE ROST!
:)
ANDRA
ANIMALUTZA_X
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Dum Mar 03, 2002 10:49 am
Localitate: Bucuresti OBLIGATORIU LA DREAPTA

Mesajde Dee Dee » Mie Mar 13, 2002 11:07 pm

nu o sa-l shterg..
pt ca mai sunt fani care poate nu au intrat pe forum si aceasta intrebare este inca o dilema pt ei ..
si tot timpul poate veni cieneva cu ceva nou ..:) nu se shtie ce se va intampla...
maine poimaine o sa vezi iar pe prima pagina a ziarelor..
again "hyena + jojo" ( i hope not:D)
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde ANIMALUTZA_X » Joi Mar 14, 2002 9:25 am

CINE STIE CAND I SE NAZARE LUI SERBAN?
POATE....
DAR JOJO A AJUNS O PENALA(NO OFFENSE)
ANIMALUTZA_X
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Dum Mar 03, 2002 10:49 am
Localitate: Bucuresti OBLIGATORIU LA DREAPTA

Hyena

Mesajde Dee Dee » Sâm Mar 16, 2002 3:17 pm

scrieti ce vreti....
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Sâm Mar 16, 2002 3:18 pm

dar incercati sa nu deviati de la subiesct.....
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: sincer nu stiu

Mesajde Black Beauty » Lun Apr 29, 2002 11:19 pm

Initial trimis de IOANA NICOLAE

Ma... poate o sa sune absurd , da' io am fost candva indragostita de el , si am scapat de boala asta(trebuie sa recunosc ca totusi mai tin la el) si sincer nu stiu ce m-a atras la el...mai intai aspectul fizic, apoi tot vazandu-l , si vazandu-l am ajuns intr-o stare tare nasoala...si eram moarta dupa el ...pana cand am descoperit pe Serban Copot , nu pe hiena...si nu era cel pe care-l stiam eu....
in fine, ca sa raspund la intrebare...nu e adevarat ca are mai multe fane...suntem putine persoane care intra pe forumul asta , iar statisticile nu le poti raporta la numarul mare de fani din tara...
eu cred ca sunt iubiti in egala masura...

Mmmda... Imi amintesc de faza aceea... Si eu eram pana nu demult la fel de 'cazuta-n limba' dupa Serban... Mi-a cam trecut, din fericire... Ma bucur ca eu n-am trecut prin ce-ai trecut tu... Oricum mi-am dat seama ca n-are rost sa visez la nici unul din ei... Exista lucruri mai importante in viata decat o obsesie ...
=Crows bring the spring=
R.I.P.
Avatar utilizator
Black Beauty
Junior Member
 
Mesaje: 293
Membru din: Mar Iul 31, 2001 11:00 pm

Re: Re: sincer nu stiu

Mesajde ANIMALUTZA_X » Mar Apr 30, 2002 1:19 pm

Initial trimis de Pisica

Mmmda... Imi amintesc de faza aceea... Si eu eram pana nu demult la fel de 'cazuta-n limba' dupa Serban... Mi-a cam trecut, din fericire... Ma bucur ca eu n-am trecut prin ce-ai trecut tu... Oricum mi-am dat seama ca n-are rost sa visez la nici unul din ei... Exista lucruri mai importante in viata decat o obsesie ...


MA BUCUR CA TU SI IOANA ATI REUSIT SA TRECETZI PESTE ASTA!
ORICUM IN ALTE CAZURI VISELE POT DEVENI REALITATE...SAU NU...
NU TOTUL SE REZUMA LA OBSESIE!
ANIMALUTZA_X
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Dum Mar 03, 2002 10:49 am
Localitate: Bucuresti OBLIGATORIU LA DREAPTA

Re: Re: Re: sincer nu stiu

Mesajde Anna|s » Mar Apr 30, 2002 6:35 pm

Initial trimis de ANIMALUTZA_X


MA BUCUR CA TU SI IOANA ATI REUSIT SA TRECETZI PESTE ASTA!
ORICUM IN ALTE CAZURI VISELE POT DEVENI REALITATE...SAU NU...
NU TOTUL SE REZUMA LA OBSESIE!

aici e vorba si de noroc si mai ales daca stii sa te porti si nu-ti pierzi capul.
aucun art ne peut egaler la vie!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Animal X

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron