Comunicari pseudo-shtintzifio-fantasmagorice care este

...mandra ca o floare

Comunicari pseudo-shtintzifio-fantasmagorice care este

Mesajde neatza » Mar Iun 29, 2004 10:23 am

Deci dupe cele mai lungi doo minute de gandire pe care leam avut vrodat, mia dat prin ceberel ca ie nevoie de un fel de anuntzu publicitar shi telephonic a lu cemeuu incare sa sa puie diverse comunicari care leavem a le comunica oaminilor care ie sau nu ie interesatz sa le afle. Deci cine nu ie interesat sa le afle, sa nu citeasca pentru ca daca le citeshte, puate le afla.

In functzie de iuzaru care posteaza aicia, o sa avem comunicari de importantza medie, mica shi redusa, respectiv apsolut neimportante in cazu in care o sa posteze shi iuzaru baicsu al carui nume im scapa momental.

Deci se va posta aicia diverse procexte verbale scrise; lori, dari shi inprumuturi de seama; anuntzuri de chefuri, cumetrii, dezvortzuri; aceptari de noi menbri; pretzuri shi note de plata gata rezolvate shi ecetera (mai ales ecetera).

Deci eo asta am avut de comunicat.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Iun 29, 2004 10:30 am

si pe cine crezi ca intereseaza?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde neatza » Mar Iun 29, 2004 10:34 am

este cam avut dreptate cu baicsu ?
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Mar Iun 29, 2004 1:44 pm

deci io ma arat destul de neinteresat de subjectu asta in cauza care ma determinat sa dau clic pe el si domle despre ce e vorba aicisha?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mar Iun 29, 2004 1:54 pm

deci daca esti si anuntzuri de chefuri tiu sa va informez desi nu va intereseaza ca am perdut chef de munca. il declar absolutamente nul...
il schimb cu chef de plecat acasa
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Iun 29, 2004 2:26 pm

anuntz inportant:

MA DUARE DAMIJANA
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde neatza » Mar Iun 29, 2004 2:29 pm

consimtzesc shi eo la spusele antescriitorului meu
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Joi Iul 01, 2004 11:03 am

asadar, care merje la SoulFly?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde neatza » Joi Iul 01, 2004 11:48 am

eo

.................................
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Iul 01, 2004 11:53 am

eu nu onorez cu prezenta.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Joi Iul 01, 2004 11:56 am

ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust ultimul Anuntz De Genu Asta : Aia Care Merg Azi La Concert , La Ora 5 Ne Intalnim La Intrarea Din Parcul Tineretului, Langa Saltelele Alea De Prost Gust
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Iul 10, 2004 7:52 am

anunt deosebit de fuarte inportant in atentia lu pijcheju: zi-mi daca ai primit ce te-am trimis acu cateva zile prin pojta romana.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Vin Iul 23, 2004 9:39 am

anuntz deosebit de o importanta mirabolanta: va anutz ca n-am nici un anuntz de facut.
multumecs pentru atentie
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Vin Iul 23, 2004 9:46 am

Am primit!

Va anunt ca Paiacec are un anunt imp. de facut!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde paiacec » Vin Iul 23, 2004 4:55 pm

Io va anuntz ca o sa v-anuntz saptamana viitoare!
In vino veritas!
In tzuica grades!
In bere ciucash!
Avatar utilizator
paiacec
 
Mesaje: 4901
Membru din: Dum Oct 12, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Iul 30, 2004 10:05 am

azi am primit cerere de aderare la cemeu din partea userului MIG29

supun atentiei cemeistilor aceasta cerere pentru votare

in orice varianta, vot pozitiv sau negativ, decizia finala va fi luata in cadru sedintei consiliului director care se va tine cat de curand in aula bibliotecii academiei sectia literatura germana si daneza
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Iul 30, 2004 10:06 am

deci santzeleg ca e rost de bere????
miguele/: cat dai tata?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Iul 30, 2004 10:09 am

da
defapt 2 popice olmeca si 6 beri tzingtao

diytd: memetule, migu nu iti puate raspunde aici, da?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Iul 30, 2004 10:15 am

si otrava.
bre da mugel poate sa raspunda in alte parti :D
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde gaga » Vin Iul 30, 2004 10:36 am

eyewitness scrie:
decizia finala va fi luata in cadru sedintei consiliului director care se va tine cat de curand in aula bibliotecii academiei sectia literatura germana si daneza



bre tu ti-ai luat marmota si nu zici colectivului?

sa vedem ce zice naituish ~p
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde nocturna » Lun Aug 02, 2004 8:33 am

shi io zic la fel :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde neatza » Vin Aug 06, 2004 9:26 am

intrebare merlucieneasca: de unte po sa inprumut eo un generator ?

generator, adica d'ala de are lumea pe la chioshcurile care nu ie conectate la corent electric.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Aug 09, 2004 11:02 am

incepand cu azi 09.08.2004 urmatorii useri de nadejde au fost admisi in clasa muncituare dovedind un profil moral revolutionar, putere de munca si initiativa muncitoreasca :

1/ wwritza
2/ mig29
3/ weed 13
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Aug 09, 2004 11:04 am

merluc: daca nu bagi merluc nu te cred.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gaga » Lun Aug 09, 2004 11:08 am

merluc asha e. din pacate vali nu e online cand apare le da el drumu candidatzilor.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde SOD » Lun Aug 09, 2004 11:27 am

da acum nu se mai poarta bagatu de siviu si eseu? acu se da pemeu si gata?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Sep 16, 2004 9:02 am

bre,...deci am placerea sa va anuntz ca ieri in sedinta plenipotentiala a comitetului director s-au raportat cresteri ale calitatii serviciilor prestate. De asemenea s-a realizat si primul record de carti citite, record stirbit insa de bibleoteca care a ramas fara carti.
Ca urmare sedinta a continuat intr-o alta locatiune stabilita in prealabil cu 5 minute unde prealabil e un cuvant din dex caremi suna mie bine si vrea sa zica: nainte de a pleca.
acilea avetz atasata stenograma discutiilor...
Fişiere ataşate
stenograma.jpg
stenograma.jpg (71.68 KiB) Vizualizat de 8486 ori
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Sep 16, 2004 9:05 am

bre vazui 4 ape citite ceea ce nu ie adevarat ci duar daca sa spalat careva pe maini fiindui lene sa se duca la tualeta
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde nocturna » Joi Sep 16, 2004 9:10 am

precum shi o gramada de fante shi nectare. ceva nu ien regula. creca a luat nota de la alta masa. :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Sep 16, 2004 9:15 am

la fante si la nectare e bine. nectar a baut fata care a adus-o memetu, iar fanta (a doua a fost cu gheata ~p ) a consumat cineva foarte inportant.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Clasa Muncitoare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron