The Transplants

Discutii despre formatii si artisti populari in toata lumea.

The Transplants

Mesajde BullShitMisfit » Lun Ian 31, 2005 1:50 pm

Veteranii punk-rock Tim Armstrong de la Rancid shi Travis Barker de la Blink 182 si Rob Ashton (prieten cu travis) au format in 99' transplants - o trupa punk ce parca sfideaza intr-un fel orice gen de muzica. Pe self titled-ul lor sunt melodii tari ca ''tall cans in the air'' si ''diamonds and guns'' si ''d.j.d.j.''.
Trebuie neaparat sa ascultati transplants cause they're good shit !
This body holding me reminds me of my own mortality, embrace this moment, remember, we are eternal, all this pain is an illusion. (Tool - Parabola)
Avatar utilizator
BullShitMisfit
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Sâm Ian 22, 2005 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Ian 31, 2005 1:52 pm

auzi crestine? ia ia matale o paosa ca sa nu ti-o dam noi, da?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde BullShitMisfit » Lun Ian 31, 2005 2:07 pm

K dude, what EVER ! You're just a poser !
This body holding me reminds me of my own mortality, embrace this moment, remember, we are eternal, all this pain is an illusion. (Tool - Parabola)
Avatar utilizator
BullShitMisfit
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Sâm Ian 22, 2005 12:00 am

Mesajde whatever » Lun Ian 31, 2005 10:10 pm

aiule, astia is veterani punk rock, sau pop punk ? (veterani la 30 de ani ... ce sa zic atunci de mosul ala de Billie Joe care parca a facut Green Day cand avea 14 ani)
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde BullShitMisfit » Lun Ian 31, 2005 10:23 pm

omule, fiekre cu parerea lui. Ji eu cred k travis e cam varza k e in trupa , da asta e.
Ji mie imi place green day ji billie joe are 33 d ani (vine ziua lui de najtere --->17feb.). Ba chiar am sa fac thread peste cateva zile cu greenday.
Salut whatever . We'll meet again . Beware of my fingers ! Bleah !

by k@tzy: bre copilash, vezi ca ie subiect cu grindei, mai potoleshte'te, de cate ori sa'tzi spun? Puate ai teme.
This body holding me reminds me of my own mortality, embrace this moment, remember, we are eternal, all this pain is an illusion. (Tool - Parabola)
Avatar utilizator
BullShitMisfit
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Sâm Ian 22, 2005 12:00 am

Mesajde whatever » Mie Feb 02, 2005 9:57 pm

hahahaha, Travis e unicul care are ce cauta in trupa aia.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am


Înapoi la Formatii si artisti internationali

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator