Real Madrid - Totul despre cea mai mare echipa de club a lumii !

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

Real Madrid - Totul despre cea mai mare echipa de club a lumii !

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 1:11 am

In lipsa de un forum dedicat special clubului din Madrid, desi eu cred ca merita, am creat acest subiect, pentru a putea sa se intalneasca aici, toti fanii Real-ului si toti care vor !
P.S. - O sa ma lupt pentru a obtine un forum Real Madrid, asta dupa ce termin cu lupta pentru obtinerea forumului P!nk, lupta pe care sper sa o castig !
Respectele mele ! Astept pe toata lumea !
Nu postati aiurea, pentru ca vreau "UN MECI CINSTIT" ! Orice aberatie si incalcare a omeniei, o voi aduce in atentia moderatorilor ! O sa ma ocup personal de acest subiect, asa cum o sa fac si cu forumul P!nk :o !
Pentru inceput va pot spune ca Real va castiga Miercuri (14 Mai 2003) in Liga Campionilor, fara probleme ! Pronosticul meu: Juventus - Real 2-4 !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Re: Real Madrid - Totul despre cea mai mare echipa de club a lumii !

Mesajde Aragorn » Dum Mai 11, 2003 4:49 am

Initial trimis de numelemeu
[b]P.S. - O sa ma lupt pentru a obtine un forum Real Madrid, asta dupa ce termin cu lupta pentru obtinerea forumului P!nk, lupta pe care sper sa o castig !
[/B]


Pai lupta-te dar Real e cea mai jalnica echipa din europa, cu jucatori supraestimati.
Ei nu meritau si nu aveau ce cauta in CL in fata eliminatorie daca nu era pt norocul lor imens si daca arbitrii nu ii ajuta asa cum au facut-o mereu.

Si forum deparat pt o echipa sunt 100% convins ca nu se va face niciodata pe fanclub...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re...

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 5:09 am

Intradevar Real Madrid sunt cei mai jalnici ! 9 cupe ale campionilor + 1 de anul asta ! Sti tu o echipa mai jalnica decat ei ? Eu nu !
Cum i-am spus si Mosh-ului, Real Madrid joaca in Liga Campionilor, nu in Divizia A, ca sa ii ajute arbitrii !
Despre forum, m-am convins si eu ca nu am nici o sansa, deoarece aici nu se promoveaza ce e bun, ci se promoveaza ceea ce le place "sefilor" !
Oricum, nu ma dau batut ! Real Madrid !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Dum Mai 11, 2003 5:29 am

Adika vrei sa zici ca in meciul cu Lokomotiv din Spania, arbitrul a fost corect cand a terminat emciu la o faza clara de gol pt rusi?
Un jucator singur cu portaru ramas?
Hai sa fimi seriosi...
Din toate echipele europene Real Madrid e printre cele mai urate echipe...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re - Re

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 5:34 am

Nu a scapat singur cu orice portar, ci cu portarul campioanei europene intercluburi, asa ca pana si arbitru si-a dat seama ca saracu' rus nu are nici o sansa, si l-a oprit ca sa nu se mai oboseasca degeaba :o !
Si pentru cultura mea generala : ce dictionar folosesti ? La tine cuvintele "jalnic" si "urat" inseamna "cei mai buni" ? Mie asa mi se pare !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Dum Mai 11, 2003 4:52 pm

Ba ce glume bune stii sa zici...
Daca aia e explicatia ta la faza in care arbitru ajuata clar pe Real, atunci nu mai am ce zice.
Si nu folosesc nici un dictionar pt ca nu trebuie. Toti stiu cat de patetica e echipa asta Real Madrid, si cum pe necinstite castiga ea trofeuri.

Rusu ala nu era Di Vaio sau Raul sa rateze singur cu portaru, si oricum nu se stie niciodata daca se da gol sau nu si de aia arbitrul trebuia sa lasa meciul sa continue.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Oare ce ?

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 10:01 pm

Ai tu ce ai cu Real ! Sa fie oare invidie ? Ai pariat cumva pe Juventus la meciul de marti, si de ciuda ca ai pierdut, te razbuni prin vorbe (ca altfel nu poti) pe Real ?
Oricum, mi-am incalcat cuvantul, si am mai scris un ,mesaj, asta pentru ca am niste nedumeriri:
1. Daca ei care joaca fotbal pe milioane de dolari si castiga trofeu dupa trofeu, sunt celebrii si iubiti in toata lumea, "sunt jalnici, urati si patetici" atunci ma intreb: "TU CE ESTI ?"
2. Ce ai realizat tu in viata asta a ta incat sa iti permiti sa ii critici pe altii, care cu siguranta sunt mai buni ca tine ! Ca dovada, tu ai auzit de ei ! Ei au auzit de tine ?
Cine esti tu ca sa critici ceea ce tu nu poti sa faci nici pe sfert ?
NU primesti respectele mele !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Dum Mai 11, 2003 10:40 pm

Wow, nu primesc respectele tale?
Vai de mine ce paguba, oameni buni ajutati-ma sa preimesc respectele acestui om, ca altfel o sa mor.

Cauta-ti un forum pe care poti sa lauzi pe Real in sus si-n jos ca aici nu tine, ca suntem oameni realisti si stim ce poate si este Real Madrid... de ce crezi ca numa eu am raspuns la subiectu asta?
Ca altii n-au chef sa piarda vremea cu ceva ce se stie deja...

Na omule posteaza cat vrei ca eu nu mai am timp sa-ti raspund la aberatiile tale.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 11:14 pm

Initial trimis de Aragorn
Wow, nu primesc respectele tale?
Vai de mine ce paguba, oameni buni ajutati-ma sa preimesc respectele acestui om, ca altfel o sa mor.

Cauta-ti un forum pe care poti sa lauzi pe Real in sus si-n jos ca aici nu tine, ca suntem oameni realisti si stim ce poate si este Real Madrid... de ce crezi ca numa eu am raspuns la subiectu asta?
Ca altii n-au chef sa piarda vremea cu ceva ce se stie deja...

Na omule posteaza cat vrei ca eu nu mai am timp sa-ti raspund la aberatiile tale.

O sa mori din alta cauza, dar nu pot sa spun aici, pentru ca ma baneaza, pentru jigniri aduse vanatorilor de mesaje ! Poate observi ca eu sunt nr. 150.000 ! (ca identitate, ca sunt numai 130.000 de mesaje)
Cred ca numai tu ai raspuns pentru ca dintre vanatorii acestia de mesaje, numai tu esti logat ! Si ca dovada ca nu urmaresti altceva decat postarea de mesaje pentru cresterea numarului, NU AI RASPUNS LA INTREBARE ! sau ai nevoie de traducere ca sa o intelegi ? Iata si traducerea: CINE SAU CE ESTI TU CA SA CRITICI PE CEI CARE AU FACUT CEVA< IN TIMP CE TU NU AI FACUT ABSOLUT NIMIC FOLOSITOR ?
Si incearca sa raspunzi din prima, nu mai posta mesaje aiurea, ca eu sa-ti raspund, si apoi tu sa mai poti posta inca unul, si tot asa ca sa iti faci multe mesaje ! Sunt prea batran in ale forumurilor ca sa mai "fumez" chestii ieftine !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Lun Mai 12, 2003 2:54 am

Ba tu esti dobitoc notoriu...

De unde stii tu ce am facut eu sau ce n-am facut?

Cum isi permite un putoi ca tine cu 50 de posturi sa se lege de ce postez eu sau ce vanez eu.
Eu ti-am raspuns la ce am crezut eu de cuvinta, clar?
Nu in mult timp iti vei lua ban, ca ai reusit sa faci o rpima impresie foarte buna cu subiectu asta si cu cel cu tiganii de pe alt forum.

Auzi la tupeistu asta, vanator de mesaje, LMAO.

Si nu mai baga quote la un mesaj de exact deasupra ta ca vei fi sactionat pt nerepectarea regurilor forumului.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Real Madrid - Totul despre cea mai mare echipa de club a lumii !

Mesajde barcelonezul » Mie Mai 14, 2003 10:54 pm

[ba sunte-ti niste ratati,infumurati.as va rog sa imi spune-ti si mie cand o sa luati cupa campionilor sau campionatul?RATATILOR
barcelonezul
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 14, 2003 10:49 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 14, 2003 11:04 pm

Mestere , consider un mesaj de bagare in seama ceea ce am vazut mai sus. Asa pot sa te intreb si eu pe tine...cand o sa ia Barcelona "cupa campionilor" si campionatul.
Incearca sa susti frumos punctul de vedere ! Uite...si eu sunt fan Barcelona...dar nu dau in Real ..asa gratuit.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

re

Mesajde snoop14 » Mar Sep 16, 2003 9:55 pm

real madrid e super!fortza figo!FIgo! E TARE!
Figo+Becham=de neoprit!
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
snoop14
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Sep 16, 2003 9:45 pm
Localitate: romania-vaslui

Mesajde Ayrton » Joi Dec 30, 2004 4:06 pm

Incepand cu 30.12.04 noul antrenor al "albilor" va fi brazilianul Wanderley Luxemburgo, fost selectioner al Braziliei.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Del Bosque inapoi!

Mesajde Santos » Joi Dec 30, 2004 4:42 pm

Habar n-au sa ia un antrenor la fel de bun precum jucatorii pe care ii au.

Luxemburgo ,dupa ce o dadu in bara cu Brazilia si Cruzeiro vine la Madrid...sa vedem.
Penalti si cartonas rosu!
Avatar utilizator
Santos
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Lun Iun 07, 2004 11:00 pm

Mesajde Catalánul » Joi Dec 30, 2004 5:09 pm

ayrton scrie:Incepand cu 30.12.04 noul antrenor al "albilor" va fi brazilianul Wanderley Luxemburgo, fost selectioner al Braziliei.

~p cu asta o sa o duceti si mai rau decat anul trecut :j macar portughezul (imi scapa acum numele) va calificat pentru CL dar brazilianul va va duce in uefa :j
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Dec 30, 2004 5:59 pm

1. De ce "sa o duceti"?!? Ca pt mine Real Madrid si Juventus Torino sunt cele mai nesuferite echipe din afara Romaniei...

din partea mea puteau sa-l puna si pe ... Butragueno.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Catalánul » Joi Dec 30, 2004 6:02 pm

total de acord cu prima fraza a ta ayrton :B credeam ca si tu simpatizezi pe real, deoarece majoritatea dinamovistilor tin cu aceasta echipa :D
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde ValiEnte » Joi Dec 30, 2004 7:16 pm

cu acest nou antrenor Realul pierde toate posibilitatile de a castiga campionatul spaniei...sa speram ca cel putin se vor califica pt. CL... ;P
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde Catalánul » Joi Dec 30, 2004 8:06 pm

ValiEnte scrie:cu acest nou antrenor Realul pierde toate posibilitatile de a castiga campionatul spaniei
bey da`tu chiar mai sperai la titlu dupa acest tur de campionat pe care Barí§a l-a dominat in totalitate ~p

P.S. nu-ti fa griji :D ca veti prinde un loc de UEFA, da` nu de CL :j cred ca ar face bine Perez daca v-ar inscrie si in Cupa UEFA INTERTOTO :lol: ca cine stie, poate nici in primele 6 nu va clasati :rolleyes:
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde Ayrton » Vin Dec 31, 2004 9:12 am

Ma, eu zic ca nu e un antrenor prost, chiar e unul bunicel, chiar daca eu am o slabiciune pt tot ce tine de Brazilia... a castigat o gramada de titluri in Brazilia, a promovat multi jucatori din actuala echipa a Braziliei, e considerat un antrenor ce pune accent pe spectacol... adica exact ce ii trebuie Realului...
Oricum, e mult peste Carlos Queiros, Camacho sau Garcia Remon.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde 2peu » Mar Ian 11, 2005 6:49 pm

Cat de prost il credetzi voi, pana acum a adus in 96 de minute de joc 6 puncte Realului...deci eu zic sa va mai uitatzi odata cand postatzi, mai ales fanii astia ai Barcei....care sigur avetzi cate un motiv pt a spune asta, cred ca motivul sunt cele 7 puncte care ne mai despart in Primera
Sa vedem acum, ce va face in cupa si desigur, cel mai important in CL, unde le va fii destul de greu dar nu imposibil sa treaca de Juve...
"Tupac is the best rapper of all time"
Avatar utilizator
2peu
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Sâm Sep 04, 2004 11:00 pm

Mesajde ValiEnte » Mie Ian 12, 2005 3:40 pm

orice antrenor oricat de prost ar fi cu ronaldo in echipa tot face ceva ~y
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

CF Real Madrid

Mesajde 2peu » Mar Feb 08, 2005 12:02 pm

Aici vom discuta despre Real Madrid, cea mai titrata echipa din lume =D

Echipa "Galacticilor"

Portari
1 - Iker Casillas Fernández
13 - César Sánchez Domí­nguez
26 - Diego López Rodrí­guez

Fundasi

2 - Mí­chel Salgado Fernández
3 - Roberto Carlos Da Silva
4 - Borja Fernández Fernández
6 - Iván Helguera Bují­a
15 - Raúl Bravo Sanfélix
18 - Jonathan S. Woodgate
19 - Walter Samuel
22 - Francisco Pavón Barahona
24 - í
"Tupac is the best rapper of all time"
Avatar utilizator
2peu
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Sâm Sep 04, 2004 11:00 pm

Mesajde ValiEnte » Dum Feb 13, 2005 9:56 pm

osasuna - real 1-2
meci frumos,realu remontand in a 2-a repriza in doar 4 minute,goluri de owen si helguera ;y
Owen titular :)
raul ~r cel mai prost de la real
a 7-a victorie consecutiva a realului
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde Catalánul » Dum Feb 13, 2005 10:11 pm

ValiEnte ce sa mai zic...cred ca iar ai ''vazut'' meciul la Radio proMadrid :D. Meci frumos dominat in totalitate de Osasuna, (realul a fost egal cu 0 azi) care din 10 ocazii au reusit sa marcheze doar un gol. In schimb realul din 2 ocazii au marcat 2 goluri ;a (primul in urma unei lovituri libere ushor acordate :rolleyes: ) Owen titular? inca o dovada ca nu ai vazut meciul la TV :p el a intrat la mijlocul reprizei a 2-a si din pacate a si reusit sa marcheze...daca o tineti tot asa va vad rau in meciu cu Juve, va rup aia daca practicati acelasi joc penivil de azi :p
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde 2peu » Lun Feb 14, 2005 2:19 pm

Conteaza ca am castigat...cu toate ca nu am facut-o cum trebuia, macar am castigat...
Se pare ca Raul este in cadere libera, totusi ii cam ajung 6 ani cat a fost pe val :D
"Tupac is the best rapper of all time"
Avatar utilizator
2peu
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Sâm Sep 04, 2004 11:00 pm

Mesajde ValiEnte » Lun Feb 14, 2005 3:29 pm

Catalane,am vrut sa zic owen merita sa fie titular nu ca a fost titular ;a
el merita mult mai mult ca dusul de raul ~r
ocaziile nu conteaza,ci golurile
a fost mai clara lovitura libera a madridului ca toate penaltyurile barí§ei in acest campionat
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde ValiEnte » Dum Feb 20, 2005 1:29 am

Real vs Bilbao 0-2
meci destul de slab facut de cei de la real,primul care a gresit a fost antrenorul,bagan in teren o prostie de echipa,ma mir cum a fost owen titular :con:
figo a fost cel mai bun jucator din teren =D
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde 2peu » Dum Feb 20, 2005 8:33 pm

Nu prea am cuvinte pt Real, cel putin nu de lauda...tocmai am fost adusi cu picioarele din nou pe pamant, pt ca prea ne credeam invincibili...
Frumos golul anulat pe nedrept lui Bilbao, Casillias era la picnic, nu avea treaba cu acea faza
Si din pacate diferenta care ni se parea foarte mica, de 4 puncte dintre Real si Barca, tocmai a revenit la distanta initiala...de 7 puncte...
Tot ce pot spune, este ca sper ca Realul sa joace macar la 80% din capacitate cu Juve, pt ca ne va fii de ajuns...sa nu uitam Juve este o echipa italiana...care nu prea vine in deplasare sa castige
"Tupac is the best rapper of all time"
Avatar utilizator
2peu
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Sâm Sep 04, 2004 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori