tenis de masa

vechiul forum de sport

Moderator: baixinho©

Mesajde Dany_S » Joi Feb 10, 2005 6:41 am

si mie imi place mult tenisul de masa. Am jucat destul de mult si sunt OK dar tre sa mai practic.

Am avut o paleta Stiga dar care mi s-a furat si acum am una ceva mai slaba, firma Harvard. Iar mingi folosesc Stiga cu 3 stelute. Acum e bine ca si-au luat parintii consoartei masa de ping-pong si joc cu socru la ei in subsol.
draivit laic iu stolit.
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde Iceflame » Lun Feb 14, 2005 5:10 pm

Danu_S, daca vrei sa mai "practici", se practica maine, 15.02, la ora 8.00 in clubul de vis-a-vis de facultatea de automatica, se numeste che'Gabi, sau ceva de genul asta....eshti binevenit
Avatar utilizator
Iceflame
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Feb 10, 2005 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Feb 14, 2005 5:20 pm

Daca-i pui la dispozitie avionu tau, poate jucati o partida! :D
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Dany_S » Lun Feb 14, 2005 6:28 pm

mersi mult de oferta IceFlame, dar cum zice nea piskesh mai sus, tre sa-mi pui la dispozitie un avion ceva ca sa ajung :D
draivit laic iu stolit.
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde Iceflame » Lun Feb 14, 2005 7:29 pm

Sorry man, n-am stiut unde eshti....
Avatar utilizator
Iceflame
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Feb 10, 2005 12:00 am

Mesajde andrei1212 » Mie Feb 16, 2005 9:49 am

mai e careva amator de vreo ping-pongeala?...
haideti ca a inceput sezonu....
andrei1212
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Ian 26, 2005 9:15 am
Localitate: Bucuresti

Pentru cunoscatori!

Mesajde vasib2002 » Vin Feb 18, 2005 10:38 am

Pentru cunoscatori!!
Salutare!
Daca sunteti dornici de niste partide disputate de tenis de masa in weekend, astept mesajele voastre.
vasib2002
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Feb 18, 2005 10:01 am
Localitate: bucuresti

salut

Mesajde ccip » Sâm Feb 19, 2005 9:09 pm

Salut la toata lumea...
Si eu sint un mare fan al tenisului de masa si vreau sa-i multumesc lui gigi167 pentru link-ul catre site-ul http://www.vrocosport.nl...intr-adevar, este altceva...deci asa aratau adevaratele palete...:)...am tot citit ce ati scris pe forum despre acest sport la care aparent toata lumea se pricepe si dati-mi voie sa va spun ca nu cred ca se pricepe cineva din cei care au afisat cate o parere (si nu ma refer la cei care nu intelegeau cum se tine scorul sau care nu stiau "noul" regulament). Gigi167 de exemplu nu vrea sa-si piarda timpul cu incepatori si stau sa ma gandesc daca stie exact ce inseamna "incepator" si daca nu cumva chiar el ar fi un incepator. Nu vreau sa ma bat cu pumnul in piept, insa eu care am mai pierdut ceva timp practicand acest sport al copilariei (apropos, acum am 28 de ani si...multumesc pentru "multi inainte" care a spus in gand :) ) consider ca nu am ajuns foarte departe de nivelul de incepator, asta dupa ce am vazut live cateva meciuri adevarate. Avand in vedere ca toata lumea se pricepe si nu prea sint "incepatori" pe aici :), vreau sa va "invit" (si cei mai curajosi sa faca un pas in fatza) la un meci-doua sau cate puteti, insa, incepator fiind si vrand sa fac publicitate acestui sport pe care il apreciez atat de mult, sint dispus sa pierd putin timp , dar nu bani, cu toate ca pentru unii, timp=bani, prefer sa pierd bani sub forma de timp. Ca sa fiu mai clar, nu vom juca "pe interes", prieteni fiind cu totii, dar cine pierde va platii inchirierea mesei pe intreaga durata a "sedintei" unde zic eu ca veti mai invata si alte lucruri interesante care vor avea valoare numai pentru cei pasionati.
Daca va e lene sa va deplasati sau chiar sa jucati si mai vreti sa ma intrebati ceva legat de acest sport, echipamente, cum sa-ti alegi o paleta de exemplu sau orice alta curiozitate, nu ezitati sa ma intrebati si va raspund din ceea ce stiu si eu pentru ca, v-am spus, pe mine m-a fascinat acest sport(care doar pare usor si nesolicitant) si toata teoria din spatele lui. Legat de pretul pentru o paleta noua (lemn + doua fetze patrate), intr-adevar, acesta poate atinge sumele mentionate de Gigi167, insa, iar, daca vreti ceva, orice echipament produs de firme originale de tenis de masa (DONIC, ANDRO, BUTTERFLY, TIBHAR, JOOLA, TSP, STIGA, YASAKA, etc.), de la adidasi, sosete, tricouri, palete, mingi, orice, puteti sa apelati la mine si vi le aduc la preturi sesizabil MAI MICI decat ce vedeti pe site-urile de-afara. Ca sa va faceti impresii despre preturi puteti vizita site-ul pe care Gigi167 ni l-a spus sau http://www.butterflyonline.com (numai cu produse BUTTERFLY), https://sslsites.de/tabletennis-shop.de/sm/?a=shop, http://donicenglish.icsmedia.de/,
http://www.robbinstabletennis.com/p21prod.htm, http://www.tibhar.de sau altele pe care le mai gasiti voi. In Romania nu a aparut inca un astfel de magazin specializat pe produse specifice tenisului de masa, ci numai palete pentru amatori, gen cele pe care le gasiti in CARREFOUR sau METRO. Ar mai fi un magazinas foarte obscur la etajul unei vile, importator STIGA, pe langa UDRISTEI, unde mai puteti sa comandati numai produse STIGA, care sint cotate destul de slab. Ar mai fi un dealer Butterfly la Buzau, insa iarasi, "magazinul" este de fapt o vitrina in receptia hotelului Sport si au trei articole de imbracaminte si cateva lemne si fetze uzuale. Cam atat despre echipamente, astept intrebari daca aveti.

Apropos, intreba cineva despre echipele din Bucuresti si cineva a zis Locomotiva si Policolor. Ei bine, Locomotiva joaca undeva prin Onoare(sta fiind cel mai slab campionat din Romania, un fel de divizia C la fotbal) si este compusa din vreo trei moshi paralitici, iar Policolor se numea asa pe vremea lui Ceausescu, ulterior s-a chemat Unirea Tricolor, dupa care s-au desfiintat ca au ramas fara sala. Echipa Locomotiva avea doua sali in cadrul Ministerului Transporturilor, intr-una se juca tenis de masa, intr-una se juca bridge. Acum au ramas fara sala in care se juca tenis si din cand in cand scot mesele de bridge si le instaleaza pe cele de tenis de masa si fac "antrenament" compus din reluari, insa placerea conteaza.

Altcineva mai intreba de sali unde poate juca oricine, platesti si joci. Cea mai inalta in standarde, cu 16 mese Butterfly de peste 1000 euro bucata se afla la Club IDM, unde mai este biliard, bowling, sala de fortza, piscina... langa statia de metrou Semanatoarea, imposibil sa nu-l stiti. Aici ar fi cele mai bune conditii. Dezavantaje: fumul de tigara, suprafata pe care sint asezate mesele si pe care trebuie sa joci pentru ca e un parchet nenorocit si alunecos, deci atentie la incaltaminte daca mergeti acolo si nu in ultimul rand as mentiona pretul care mi se pare destul de ridicat pentru omul de rand, dar depinde de persoana. Intr-adevar, mai este o sala vis-a-vis de Automatica, club ChezGabi--o ghena de cartier, nu va recomand...mesele sint cele mai proaste, Active, inghesuiala, fum de-l tai cu cutitul, etc...avantaj: pretul/ora.
Mai stiu prin Berceni, Regie-Texas, doua mese varza si alergi dupa minge printre mesele de biliard, prin Pantelimon, la Miramar parca se cheama.
Alte echipe din campionatul pe Bucuresti ar fi T.COMEX, GRAND, ASPOL, TACEREA, VICOXEROX I & VICOXEROX II, UNIVERSITATEA, SPARTAC I,II, TELECOM I,II, OK CLUB I,II, MIHALEX, CSS. PAJURA I.
Stiu ca am "aterizat" cam tarziu pe acest forum, avand in vdr datele la care
ati postat voi, dar, cine stie, poate mai citeste cineva.
Cya



gigi167 scrie:Salut,

Sunt un mare fan al tenisului de masa si il practic for fun. Ma pricep cate putin.

Daca vreti sa vedeti palete de tenis adevarate va sugerez sa mergeti la http://www.vrocosport.nl
Veti gasi un magazin on-line cu de toate legate de tenisul de masa. E dedicat. Eu am fost in magazinul asta la Eindhoven si am ramas gura-casca. Aveau tot ce vrei legat de tenis de masa. Problema era de bani. O paleta meseriasa cu fete detasabile si cu insertie de carbon era la 150-200 de euro.
La noi in tara nu stiu de unde poti sa-ti iei o paleta performanta. Tot de la jucatorii adevarati. Si de obicei sunt foarte scumpe. Plus ca la mana a doua nu mai au aceleasi performante ca noi.
Auzisem de un importator de Stiga. Daca gasesc va spun.
Am vazut ca intreba cineva de cluburile din Bucuresti. Din cele unde se face performanta in domeniu eu stiu doua: Locomotiva si Policolor. Asta din auzite.
Pentru distractie erau in Regie cateva mese. In alta parte habar n-am.
Daca are cineva chef sa dea un semn si facem cateva partide. Dar sa nu fiti incepatori, ca nu am timp de pierdut!
ccip
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Feb 19, 2005 7:45 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde vasib2002 » Lun Feb 21, 2005 12:35 pm

Salutare!
Nu vreau sa ma pretind un bun jucator de tenis dupa toate coordonatele date de tine in mesajul postat pe forum, dar sunt gata pentru niste jocuri, sper eu disputate, mai ales pentru motivul ca meciurile cu jucatorii mai buni decat mine ma stimuleaza si chiar cred ca in felul asta mi-as imbunatati calitatea jocului.
Problema mea, daca o pot numi asa, este ca as putea juca doar in weekend, iar in privinta locatiei, pana acum am jucat doar la ChezGabi, fara sa am prea mari pretentii de la masa si spatiu, insa unde este totusi un bun pret pe ora, si in Sir, unde, de asemenea, conditiile nu sunt exceptionale, dar pretul e ceva mai ridicat.
Daca doresti sa dai curs acestei initiative, astept mesajul tau ca sa putem stabili celelalte detalii necesare.Pot fi gasit pe Yahoo messenger cu id vasib2002.

Salutare!!
vasib2002
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Feb 18, 2005 10:01 am
Localitate: bucuresti

Mesajde jasonx_sweet » Mar Feb 22, 2005 3:43 pm

Sal all! as vrea sa cumpar si eu o paleta, dar nu stiu ce sa cumpar. am cautat pe net magazine din bucuresti dar nimic interesant. am fost si prin metro, sellgros, etc. dar sunt palete care dupa 5-6 luni nu mai sunt bune de nimic. orice ajutor este binevenit. merci ;a
jasonx_sweet
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Feb 22, 2005 3:13 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Necko » Mar Feb 22, 2005 4:38 pm

gigi167 scrie: O paleta meseriasa cu fete detasabile si cu insertie de carbon era la 150-200 de euro.
La noi in tara nu stiu de unde poti sa-ti iei o paleta performanta. Tot de la jucatorii adevarati. Si de obicei sunt foarte scumpe. Plus ca la mana a doua nu mai au aceleasi performante ca noi.


asa este. cam atit costa o paleta (lemn + fete) performanta. si chiar daca este la mina a doua, e cu mult mai buna decit orice se gaseste in comertul nostru. pentru cei care nu au pretentii de performanta paletele luate la mina a doua de la jucatorii de performanta sunt suficient de bune.

in alta ordine de idei, cititi cu atentie postul lui ccip ca spune bine ce spune.
ccip, spune-mi ce mai stii de cei de la Policolor (antrenori, jucatori si performante). multzumesc :)
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde negora » Mar Mar 15, 2005 12:32 pm

ccip, o metoda de contact ceva mai directa ai? email, ym, telefon eventual.
Avatar utilizator
negora
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mar 15, 2005 12:00 am

email

Mesajde ccip » Sâm Mar 19, 2005 12:04 pm

ccip
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Feb 19, 2005 7:45 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde baixinho© » Mie Mar 30, 2005 12:00 am

NATIONALA DE TENIS DE MASA A ROMANIEI A DEVENIT CAMPIOANA CONTINENTALA LA AARHUS, DUPA CE A INVINS IN FINALA CROATIA CU 3-2.
Rezultatele au fost urmatoarele:
Mihaela Ioana Steff Merutiu - Cornelia Vaida 3-0 (11-5, 11-2, 11-8)
Otilia Badescu - Tamara Boros 1-3 (6-11, 11-8, 8-11, 9-11)
Adriana Mihaela Zamfir - Sandra Paovici 1-3 (11-6, 7-11, 9-11, 12-14)
Mihaela Ioana Steff Merutiu - Tamara Boros 3-2 (5-11, 11-9, 8-11, 11-3, 11-8)
Otilia Badescu - Cornelia Vaida 3-0 (14-12, 11-5, 11-7).

Pana in aceasta faza a competiei Romania trecuse de:
Cehia cu 3-1 in primul tur:
Badescu - Stribikova 3-1 (11-3, 11-8, 8-11, 11-9)
Steff - Vacenovska 3-1 (8-11, 11-4, 11-8, 11-5)
Zamfir - Vachocova 2-3 (11-6, 11-8, 5-11, 4-11, 7-11)
Steff - Stribikova 3-0 (11-7, 11-5, 11-9)

Germania cu 3-1 in sferturi de finala:
Stef - Stumper 3-1 (11-7, 11-9, 8-11, 13-11)
Badescu - Wosik 2-3 (7-11, 11-9, 4-11, 11-9, 10-12)
Zamfir - Silbereisen 3-2 (8-11, 11-6, 8-11, 13-11, 11-3)
Steff - Wosik 3-2 (6-11, 3-11, 12-10, 11-8, 11-3)

Slovenia cu 3-0 in semifinale:
Steff - Todorovici 3-0 (11-4, 11-9, 11-9)
Badescu - Safran 3-1 (4-11, 11-4, 11-9, 13-11)
Zamfir - Halas 3-2 (11-6, 7-11, 11-2, 5-11, 11-4)

La randul ei, nationala masculina a castigat medaliile de bronz dupa ce a pierdut in semifinale in dauna Danemarcei, cu scorul de 3-2:
Andrei Filimon - Michael Maze 0-3 (5-11, 4-11, 5-11)
Adrian Crisan - Allan Bentsen 3-0 (11-6, 11-5, 11-7)
Constantin Cioti - Finn Tugwell 2-3 (6-11, 11-5, 11-6, 8-11, 8-11)
Crisan - Maze 3-2 (17-15, 11-7, 9-11, 9-11, 11-8)
Filimon - Bentsen 1-3 (7-11, 11-9, 6-11, 7-11)

Pana in semifinale, romanii trecusera de:
Croatia cu 3-1 (in primul tur):
Filimon - Jiang 3-1 (11-8, 8-11, 12-10, 11-9)
Crisan - Primorac 3-1 (5-11, 13-11, 11-3, 11-9)
Cioti - Tosici 0-3 (7-11, 7-11, 8-11)
Crisan - Jiang 3-0 (11-9, 11-9, 11-8)

Germania cu 3-1 (in sferturile de finala):
Filimon - Boll 0-3 (8-11, 2-11, 7-11)
Crisan - Wosik 3-1 (11-6, 5-11, 11-7, 11-3)
Cioti - Rosskorg 3-0 (13-11, 11-6, 11-9)
Crisan - Boll 3-0 (11-9, 11-7, 11-5)
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde katy acsinia » Joi Mar 31, 2005 1:45 pm

Cine cauta o paleta buna,Stiga Champion :rubber Triumph1.9mm ,Blade 5 ply oversize WRB,grip concave, sa ma caute.
katyacsinia@yahoo.com
yahoo messenger ID:katyacsinia
0726736064
A fost testata cu succes ,in concursul de tenis de la Suceava martie 2005.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Avatar utilizator
katy acsinia
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Mar 30, 2005 11:00 pm

Mesajde filo-or » Lun Apr 18, 2005 11:42 pm

daca sunteti interesati sa facem un site+forum de tenis de masa va astept cu sugestii la claudiuiacob@yahoo.com
filo-or
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Apr 18, 2005 11:34 pm
Localitate: oradea

Mesajde filo-or » Lun Apr 18, 2005 11:47 pm

pentru katy
paleta ta nu valoreaza prea mult, m-am fentat si eu cu una de la metro, cea mai buna varianta ieftina este sa cumperi lemne si fete folosite de la jucatori profesionisti (din cluburi) sau daca ai un lemn din asta sa pui fete profesionale.
daca joci cu fete profesionale vei vedea diferenta si au viteza mai buna si efectul este mai bun
filo-or
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Apr 18, 2005 11:34 pm
Localitate: oradea

Mesajde katy acsinia » Sâm Apr 23, 2005 10:07 pm

Trebuie sa raspund mesajului primit.
Eu joc cu fete Yasaka Mark V GPS si lemn Sweden Classic.
Facind comparatie cu o paleta Stiga Champion,pret-calitate ,pot spune din nou ...e o paleta buna.
Avatar utilizator
katy acsinia
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Mar 30, 2005 11:00 pm

Mesajde valigti » Lun Mai 09, 2005 12:03 pm

Are cineva chef sa joace citeva meciuri saptamina aceasta ( in Bucuresti ) ? si daca da,... unde ?
Avatar utilizator
valigti
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Mai 08, 2005 11:00 pm

Mesajde katy acsinia » Joi Mai 19, 2005 11:21 am

Cine-mi poate spune unde gasesc de cumparat niste mingi Nittaku sau Butterfly sa-mi trimita un mesaj.
Avatar utilizator
katy acsinia
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Mar 30, 2005 11:00 pm

Mesajde valigti » Vin Mai 20, 2005 2:50 pm

katy acsinia scrie:Cine-mi poate spune unde gasesc de cumparat niste mingi Nittaku sau Butterfly sa-mi trimita un mesaj.

salut ! Exista la Buzau o reprezentanta Butterfly dar presupun ca ti-e greu sa ajugi acolo. O sa fac eu o comanda , dar depinde de care vrei, 1 stea / 3 stele / sau poate training balls , si cite bucati. Asta influenteaza pretul foarte mult ! noi vrem sa luam un robot si automat ne trebuiesc si niste bile, putem comanda mai multe o data dar pot exista probleme cu plata, si tot asa , eu sint in Bucuresti .... tu in Suceava . Binenteles exista variante dar nu sint tocmai comode. yasaka training ai incercat? Acelea le gasim mai usor, sau tot Yasaka 3*. de gasit gasim ! Nittaku...? bune, dar mai greu.
Avatar utilizator
valigti
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Mai 08, 2005 11:00 pm

Mesajde valigti » Vin Mai 20, 2005 3:05 pm

valigti scrie:salut ! Exista la Buzau o reprezentanta Butterfly dar presupun ca ti-e greu sa ajugi acolo. O sa fac eu o comanda , dar depinde de care vrei, 1 stea / 3 stele / sau poate training balls , si cite bucati. Asta influenteaza pretul foarte mult ! noi vrem sa luam un robot si automat ne trebuiesc si niste bile, putem comanda mai multe o data dar pot exista probleme cu plata, si tot asa , eu sint in Bucuresti .... tu in Suceava . Binenteles exista variante dar nu sint tocmai comode. yasaka training ai incercat? Acelea le gasim mai usor, sau tot Yasaka 3*. de gasit gasim ! Nittaku...? bune, dar mai greu.

Si eu caut un lemn Butterfly primorac ieftin, si inca nu am gasit ... Astept si eu ajutor in sesul asta ! poate sa fie jucat dar intreg.
Avatar utilizator
valigti
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Mai 08, 2005 11:00 pm

Mesajde valigti » Vin Mai 20, 2005 3:22 pm

Caut lemn Butterfly primorac ! cine poate sa ma ajute ? ma-s multumi si cu unul jucat dar intreg !
se pare ca sint putini adepti pe aici ! Acum o luna faceam si eu o invitatie la un meci doua de tenis dar se pare ca ......
Avatar utilizator
valigti
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Mai 08, 2005 11:00 pm

BUTTERFLY Primorac carbon

Mesajde ccip » Lun Mai 23, 2005 10:24 am

valigti scrie:Caut lemn Butterfly primorac ! cine poate sa ma ajute ? ma-s multumi si cu unul jucat dar intreg !
se pare ca sint putini adepti pe aici ! Acum o luna faceam si eu o invitatie la un meci doua de tenis dar se pare ca ......


Salut Vali cu masina cu motor GTI,

Daca inca mai esti interesat de un Primorac ma poti contacta pe adresa de e-mail expusa tot pe pagina 3. Am unul intact, in cutie. Daca vrei sa-l cumperi (dupa ce-l vezi, bine-nteles) vei putea face asta la acelasi pret ca la Buzau, iar daca vrei sa-l iei de la reprezentanta de la Buzau, poti face si asta cand iti iei mingi, numai ca acolo au momentan Primorac numai cu priza dreapta(STraight), cel pe care ti-l pot da eu este cu priza evazata (FLared), depinde de preferinte, tu stii ce priza ti se potriveste mai bine.
ccip
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Feb 19, 2005 7:45 pm
Localitate: BUCURESTI

Comanda mingi

Mesajde katy acsinia » Mie Mai 25, 2005 11:00 am

valigti scrie:salut ! Exista la Buzau o reprezentanta Butterfly dar presupun ca ti-e greu sa ajugi acolo. O sa fac eu o comanda , dar depinde de care vrei, 1 stea / 3 stele / sau poate training balls , si cite bucati. Asta influenteaza pretul foarte mult ! noi vrem sa luam un robot si automat ne trebuiesc si niste bile, putem comanda mai multe o data dar pot exista probleme cu plata, si tot asa , eu sint in Bucuresti .... tu in Suceava . Binenteles exista variante dar nu sint tocmai comode. yasaka training ai incercat? Acelea le gasim mai usor, sau tot Yasaka 3*. de gasit gasim ! Nittaku...? bune, dar mai greu.

Daca faci comanda pentru mingi,trimite-mi si mie 3 seturi Butterfly 3 stele sau Yasaka 3 stele.Am facut si eu comanda cind mi-am luat fetele si lemnul,dar acum ,doar pentru mingi...nu ma baga in seama.Trimiti un colet prin posta,iar eu ca sa-l ridic trebuie sa-l achit.Metoda e simpla.Adresa si nr.de telefon le gasesti pe forum.Astept un mesaj.
Avatar utilizator
katy acsinia
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Mar 30, 2005 11:00 pm

Mesajde filo-or » Sâm Iun 04, 2005 12:25 pm

salutare

cei interesati de un forum numai de tenis de masa vedeti
http://tenisdemasa.duras.ro/forum/index.php
este la inceput dar in crestere
filo-or
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Apr 18, 2005 11:34 pm
Localitate: oradea

Mesajde valentinr » Sâm Iun 04, 2005 9:55 pm

S-a lansat un site care se doreste a fi suportul on-line al comunitatii pasionatilor de tenis de masa.
Speram sa avem cat mai multe si mai interesante informatii (dar pentru asta avem nevoie de membrii).

http://tenisdemasa.duras.ro

Va astept
valentinr
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Iun 04, 2005 9:51 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde katy acsinia » Mie Iul 13, 2005 11:36 pm

Se pare ca sit-ul creat are ceva probleme tehnice.
Puteti scrie pe http://www.geocities.com/katyacsinia/ro
...in rubrica guestbook.
Avatar utilizator
katy acsinia
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Mar 30, 2005 11:00 pm

Mesajde pulsar » Mie Sep 14, 2005 4:51 pm

dar cu tenisul de masa cum ramane ?

mai jucati careva ? pe unde ?
pulsar
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Dec 03, 2002 8:50 pm
Localitate: Buc

Mesajde Diana0724 » Vin Apr 07, 2006 7:58 am

Spune-mi si mie te rog de unde pot cumpara si eu o paleta de ping pong scumpa. M-ar interesa un butterfly. Prietenul meu isi doreste foarte mult una si peste 2 saptamani este ziua lui.
Multumesc!
Diana0724
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Apr 05, 2006 9:50 am
Localitate: Ploiesti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sport

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 2 vizitatori