Eu cu fetele! (thread exclusiv!!)

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde BuBBLeS » Mie Dec 29, 2004 10:31 pm

crezi tu ca nu-ntzelege? o fii ea mica da.. na, se skimba generatziile :P ce stiti voi acuma la 20j de ani,stim noi la 16 17 18. No Comment!
did i dream u dreamed about me?! :P
Avatar utilizator
BuBBLeS
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Mie Dec 29, 2004 12:00 am

Mesajde ssonja » Mie Dec 29, 2004 11:02 pm

neatza, sarbatori fericite, la multzi ani, alea alea
elou uidule...nice pic
i kjærlighet med bubuletz og dra fremme inn i B
Avatar utilizator
ssonja
 
Mesaje: 152
Membru din: Mar Aug 31, 2004 11:00 pm

Mesajde weed13 » Mie Dec 29, 2004 11:47 pm

elo sonia. ieream sigur ca numa tu te putiai uita la poza ceia, ca pe copii astia nu ii las sa se apropie macar de asa ceva. :D
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde kahlan » Mie Dec 29, 2004 11:59 pm

ce poza, ce poza?
uidule imi datorezi neshte explicatzii:D
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde Mtz » Joi Dec 30, 2004 12:09 am

La multi ani copii si domnitze dulci, gurule si draga Weed! Ce v-a adus Mos Craciun?
Weed eu nu-s minora A-)
*"Oamenii cer libertatea de exprimare ca o compensatie pentru libertatea gandirii pe care o folosesc rar"-Soren Kierkegaard
*"In order to understand something, you mustn't try to understand everything."-Weinberg - Lump Law


oPsedatii stiu de ce
Avatar utilizator
Mtz
 
Mesaje: 522
Membru din: Mie Iun 16, 2004 11:00 pm

Mesajde weed13 » Joi Dec 30, 2004 2:19 am

poza asta :D
si cu astea fiind zise, aide pa si anu nou fericit !
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde kahlan » Dum Ian 02, 2005 1:39 pm

La multzi ani Nicholas, la multzi ani uidu, la multzi ani fetele!

Cum v'a gasit nooul an?:D
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde ssonja » Dum Ian 09, 2005 11:04 pm

la multzi ani copilutzi shi copilutze
i kjærlighet med bubuletz og dra fremme inn i B
Avatar utilizator
ssonja
 
Mesaje: 152
Membru din: Mar Aug 31, 2004 11:00 pm

Mesajde kahlan » Dum Feb 13, 2005 11:41 am

alecs, uidu, fetele?
ce facuratzi frate, atzi plecat de tot? pleaca shi eo sa'shi faca uareshce cursuri de specializare shi voi nu mai suntetzi? Mai am putzin shi sun la depanarea de stafii, atat de pustiu ie aishia! Mama ei de treaba, pai se puate?
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Feb 16, 2005 7:07 pm

aoleu, katzy ce-i bre cu semnatura aia si ce zice in ia: "Te ineci in ganduri, in sentimente, intr'un joc pe care nu il intzelegi". ce-i aia? cum te poti ineca in ganduri? ce, ii vezi pe aia de la mensa cu tub in gura si vizor pe fata?

Tare pagina aia cu sentimente.ro. numa gagici misto! poate am noroc si prind si eu ceva. ie una de-i zice kkrisss1 (cred ca-i balbaita) din c-ta. daca o rog frumos, sper sa puna botu. si are venit anual de 45-60 000 parai, asa ca poate imi plateste si mie intretinerea pe decembrie, ca-s in restanta. stie si italiana!
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde kahlan » Vin Feb 18, 2005 9:39 am

Unchiuu alecs, semnatura aia ii abstracta, deci nu trebe intzeleasa, eo una am scris'o intr'un moment de vaga conshtientza asupra chestiilor pe care le fac:D

Pai, shi, are bani, shtie italiana, da in rest, cum ie, merita?
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Sexualitate,orgasme,performante,all the best you need

Mesajde Ciociolina » Dum Iul 03, 2005 10:58 pm

Contrar, pentru femei,la care sexualitatea este o afacere mai putin emotionala decit fizica, implicind corpul, barbatul este concentrat asupra penisului sau.Acesta este cheia placerilor sale.Felatia va crea legatura puternica intre el si tine ''femeia''.
Daca incepeti cu penisul sau,fara sa-i acordati nici macar un sarut, veti putea pe urma sa va ocupati de restul corpului pentru al duce putin cite putin la un erotism total.
Daca nu sinteti o ''fanatica'' a felatiei spuneti doar ca primiti sexul partenerului, pe care-l adorati si iubiti, si concentrati-va asupra senzatilor voastre.Cind aveti penisul in gura umflat ca un fruct in pirg, invatati sa apreciati gustul sau unic si finetea pielii sale cu limba dvs.
Apropiati-va de penisul partenerului, care nu este in erectie, si incepeti sa lingeti capul , incet, ca o micuta pisicuta...El va incepe sa se umfle ca un tigru, apoi , prinde-l cu toata gura, si sugeti delicat, doar cu virful buzelor.
Apoi trageti, aspirati, asta va crea o presiune asupra penisului.Cind este complet in erectie, sugeti toata lungimea fructului sau, ca o delicioasa banana coapta. Puteti sa incepeti sa sugeti chiar inainte ca el sa fie dezbracat, si suflati caldura gurii voastre asupra sa.Barbatii adora asta...

Pentru cele care ingit sperma , oferiti 2 pahare de suc de rosii, acompaniate de telina si morcovi, inainte cu 1 ora de a face sex.Gustul spermei este super delicios..iar pentru initiati,incercati sa mincati inainte prajitura cu mere si scortisoara,sau sa beti suc de ananas inainte cu 1 ora de sex party.... ==D
Avatar utilizator
Ciociolina
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Iul 02, 2005 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Mar Aug 02, 2005 4:31 pm

Ia sa facetzi fluturashi sa ii impartziti la toate fetelede pe strada,shi din caminele din regie, ca poate baga shi ele ceva la cap :n:
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Invincible » Vin Iun 26, 2009 7:49 pm

Ciociolina nu se dezminte :D


Unde o fi Nicolas?
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron