Eminem Cel mai tare rapper ALB

Forumul asociat fanclubului Eminem

Mesajde mc dio » Vin Sep 17, 2004 3:58 pm

bai,da-mi bag yo pula!pai voi de unde pula mea stiti ca eminem nu e cel mai bun rap-er alb?ce pula mea?sunteti cumva in juriul care da note la rap-eri?lasati pustioaik sa creada ca eminem e cel mai bun raper alb!asa cred si eu! da ce cacat?daca voi credeti ca wu-tang sau mai cine pula mea sunt cei mai tari,eu sa vin sa va spun:nu!eminem e cel mai tare!pula mea!nu va inteleg! de ce nu va dati pur si simplu cu parerea?
pula mea!
and fuck was the first word I've learn
Avatar utilizator
mc dio
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Sep 02, 2004 11:00 pm

Mesajde mc dio » Vin Sep 17, 2004 4:05 pm

si apropo asasine,te-ai saturat de cei care se dau rap-eri doar c-asculta eminem si 50? (din pacate eu mai ascult si multi altii) pai ce pula mea?daca la om ii place numai eminem si-atat!care-i problema?pun pariu ca sunt mii la care le place doar eminem!si-atunci pe astia cum sa-i numim?shady-sti?nu cumva raperi?
sti?eu m-am saturat de cei care sunt ipocriti!
got it?
and fuck was the first word I've learn
Avatar utilizator
mc dio
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Sep 02, 2004 11:00 pm

Mesajde Asassinu » Sâm Sep 18, 2004 10:32 pm

Haha...de mult n-am mai ras asa. Bai mc_dio, incearca sa nu fi isteric.
Spui ca Wu Tang sunt prosti in comparatie cu eminem? Bravo ma....da dupa ce criterii apreciezi tu un emcee?
Cat despre aia care asculta doar Eminem...banuiesc ca mai asculta si altceva, alt gen, poate house, manele(ca la noi se poarta asa ceva: house+manele+dance+eminem)...mi se face mila de voi, ma.
Oricum, nu cred ca are rost sa mai postez pe aici, n-am de gand sa educ pe nimeni:D
Pace....
Ajutor, ajutor, a luat foc ceva?/Nu, mami, mi-am aprins tigara!
Asassinu
Junior Member
 
Mesaje: 373
Membru din: Vin Sep 06, 2002 11:33 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde IrC » Dum Sep 19, 2004 10:20 pm

Mc Dio, pe aia care asculta Eminem si...ATAT, nu-i numim rapperi.Ii numim oameni.Un rapper nu asculta Eminem si ATAT.Un rapper asculta tot ce se incadreaza in genul lui(sau macar inceark).
Mc Dio, e m-am saturat de prostia unora.
pace
Inteligente
Rime
Compun
"Mii de pusti in centru la concertul Wu-Tang/Mii de taguri, pe-alocuri/Statui cu Sugarhill Gang."
"Cel ce fara de pacat sa arunce primul cu piatra"
Avatar utilizator
IrC
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Vin Iul 02, 2004 11:00 pm

Mesajde IrC » Dum Sep 19, 2004 10:25 pm

Mc Dio, pe aia care asculta Eminem si...ATAT, nu-i numim rapperi.Ii numim oameni.Un rapper nu asculta Eminem si ATAT.Un rapper asculta tot ce se incadreaza in genul lui(sau macar inceark).
Mc Dio, e m-am saturat de prostia unora.
pace
peseu Un rapper mai e si mc.
Inteligente
Rime
Compun
"Mii de pusti in centru la concertul Wu-Tang/Mii de taguri, pe-alocuri/Statui cu Sugarhill Gang."
"Cel ce fara de pacat sa arunce primul cu piatra"
Avatar utilizator
IrC
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Vin Iul 02, 2004 11:00 pm

Mesajde mc dio » Mar Sep 21, 2004 12:47 pm

dragii mei prieteni:asassinu si mirc!
asassine:eu nu am zis wu tang sunt prosti! nu! rescriu exact ce-am zis la faza cu wu tang:"da ce cacat?daca voi credeti ca wu tang sau mai cine pula mea credeti ca sunt cei mai tari,eu vin sa va spun:nu!eminem e cel mai tare!" poate ca acum realizezi ca de la al face prost pana sa zic"credeti ca sunt cei mai tari?" eu zic ca e o diferenta!asta e una! daca mai erai tu atent,tot mai sus am spus:ca precis sunt mii care asculta eminem si ATAT! pe urma,daca te uiti mai atent am zis ca eu mai ascult si multi altii,asta inseamna ca eu mai ascult si altceva decat eminem(n-o zic sa ma scot),dar totusi eu cred ca sunt chiar care asculta doar eminem si atat! nu si manele,hause sau mai stiu ce pula mea,si apropo!nu-mi zice tu mie ca ti-e mila de mine ca ascult manele sau ce cacat,c-ai gresit persoana!asta sti ce e? simpla ipocrizie din tine care te face sa crezi ca tu ai o cultura hip hop,ca esti mai destept....... pula mea!
inainte sa mai scrii ceva,mai bine uita-te ce-a scris ala cui vrei sa-i scrii,si pe urma analiziaza,si zi-ti punctu de vedere!atat!pur si simplu eu ce-am scris mai sus,tu n-ai inteles nimic,cu toate ca "n-o sa stai sa ne educi"!pa!
irc:si tu ai ceva problema!la fel ca amicul tau asassin!adica:mai citeste odata ce-am scris mai sus, si pe urma comenteaza! repet:pe aia care asculta eminem si atat,cum pula mea vrei sa-i numesti?shady-sti?sau cum? ala nu-i raper care asculta numai eminem!da de unde sti tu?pentru ca probabil ai o cultura hip hop in tine ca asassinu? de exemplu stan!ce zice?:"my girlfriend is gelos cause I tolk about you 24/7"! asta inseamna ca stan,dupa vorbele tale e om,si dupa parerea lui asassinu,lui ii e mila de stan! pe urma tu zici ca te-ai saturat de prostia unora!iti readuc aminte sa mai citesti odata cu atentie ce-am scris mai sus,suna un prieten(pe asasin) consultati-va, si pe urma poate o sa te razgandesti! ca doar...... inteligente rime compui........ nu?
and fuck was the first word I've learn
Avatar utilizator
mc dio
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Sep 02, 2004 11:00 pm

Mesajde Asassinu » Mar Sep 21, 2004 11:29 pm

Bai mc dio, suparatule! Pula mea, da tu intelegi din doi in doi. Nu cred ca am zis ca tu asculti manele sau house. Bai ma faci sa cred ca tu scrii doar ca sa acumulezi posturi, dupa cate offtopicuri bagi la greu.
apropo, e IrC si nu mirc, pt ca nu e cazul sa fim ironici, da copilu?
si apropo de Stan, frate mi-e mila rau de el, ca e vai mama lui. ce terminat!:D:D:D
Bai, gluma gluma, da Eminem nu e cel mai tare rapper alb.
Peace!
Ajutor, ajutor, a luat foc ceva?/Nu, mami, mi-am aprins tigara!
Asassinu
Junior Member
 
Mesaje: 373
Membru din: Vin Sep 06, 2002 11:33 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde IrC » Sâm Sep 25, 2004 2:07 pm

Si ce cultura, hh, ai tu, mcdio?Dak unu asculta Eminem si atat, il numim rapper mah?Ar trebui sa cauti in DEX ce inseamna rapper.Deci, dak Adrian copilul minune, asculta Eminem, e rapper, nu?Si nu te mai lua de numele meu.Si de ce naiba crezi tu k Eminem e cel mai bun rapper alb?
Hai k mi-e lene sa ma mai cert.
pace
Inteligente
Rime
Compun
"Mii de pusti in centru la concertul Wu-Tang/Mii de taguri, pe-alocuri/Statui cu Sugarhill Gang."
"Cel ce fara de pacat sa arunce primul cu piatra"
Avatar utilizator
IrC
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Vin Iul 02, 2004 11:00 pm

Mesajde hardbeat » Mar Feb 22, 2005 4:37 am

ptiu, ce idiotenie! auzi, eminem cel mai tare rapper alb! daca ar vedea Beastie Boys, B-Real sau Everlast threadu' asta s-ar caca pe ei de ras.
Avatar utilizator
hardbeat
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Iun 19, 2004 11:00 pm

Mesajde unycool_7 » Mar Feb 22, 2005 4:12 pm

...pe ei....sau mai amuzant...pe tine!!! :z
unycool_7
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Dum Sep 19, 2004 4:52 pm
Localitate: Bacau

Mesajde StReEt`GirL » Joi Feb 24, 2005 6:03 pm

mama , mama ... vorba lu` Asassinu : de mult n`am mai ras asa ... intr`adevar ar fi interesant sa`l intrebe cineva pe copilu minune daca el asculta eminem si sa`l proclamam rapper :) legat de chestia asta sunt de acord ca nu putem numi rapper un individ care asculta numai eminem dar sincera sa fiu nu stiu ce alta denumire i`am putea da ... shady`is ? nu prea merge ... dar acum sa zicem pe fata : nu cred ca exista vreo persoana care sa asculte numai eminem ...
referitor la topic ... parerea mea e ca eminem este cel mai mare rapper alb ...
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa

Mesajde HABEEB » Vin Feb 25, 2005 4:21 pm

hardbeat scrie:ptiu, ce idiotenie! auzi, eminem cel mai tare rapper alb! daca ar vedea Beastie Boys, B-Real sau Everlast threadu' asta s-ar caca pe ei de ras.


beastie boys au ramas la old schoolul lor care nu mai prinde... everlast nu mai cinta rap de ani buni... b real insa e bun fara discutzii...
din pacate marea majoritate a celor ce au postat aici nu sint in stare sa enumere mai mult de 3 rapperi albi fara google.. dar isi dau cu parerea oricum.. gayz0rz
mie pina si jehst care e un necunoscut prin romania mi se pare peste eminem/50cent/shady_shit/etc
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde hardbeat » Sâm Feb 26, 2005 5:20 pm

or fi ramas la "old-schoolul lor care nu mai prinde", dar sunt, chiar si asa, peste eminem(parerea mea:)). everlast n-o mai fi cantand rap (cu toate ca nu-s chiar de acord, mai are inca piese hip-hop pe albumele sale) da la vremea lui a fost clar peste eminem-ul actual.
in final, hai c-am mai cautat un pic pe google si-am mai gasit vreo cativa rapperi albi(mai buni ca eminem): son doobie, promoe, esoteric(e buni astia?)
Avatar utilizator
hardbeat
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Iun 19, 2004 11:00 pm

Mesajde HABEEB » Dum Feb 27, 2005 2:08 pm

piese rap pe albume everlast ?! care !? chiar el a declarat dupa perioada house of pain ca nu va mai cinta rap... oricum everlast e beton si chiar cintind rock sau ce stil e ala.. heh...

oricum ca o concluzie eminem e cel mai tare rapper alb de pe atomic/mtv :D
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

ha ha ha

Mesajde StReEt`GirL » Dum Feb 27, 2005 3:34 pm

daca la inceput intram pe forum ca sa mai aflu chestii noi acum intru ca sa mai rad putin , ca sa`mi "descretesc fruntea" .
HABEEB ultimul tau post e de`a dreptul amuzant .. eminem cel mai bun rapper alb de pe atomic/mtv ... ai dreptate dar poate pentru cei care posteaza aici si dupa cum chiar tu ai spus ca nu cunosc mai mult de 3 rapperi albi fara sa caute pe google , poate pentru ei este important si sa vada un clip reusit , sa vada imaginea celui care canta ... atunci automat ca rapperii ale caror clipuri sunt difizate foarte des devin cunoscuti si deci au si multi fani .... (dupa cate am scris aici poate ca cei mai multi o sa creada ca e si cazul meu :nope: )
asta e parerea mea in mare ...
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa

Mesajde HABEEB » Dum Feb 27, 2005 4:14 pm

una e ca un rapper sa aiba fani si alta e ca respectivii oligofreni de fani sa polueze forumurile cu ineptii gen "eminem e cel mai tare.. eminem rulzzzz eminem e cel mai mare rapper alb" doar pt ca ei se uita la atomic/mtv si habar nu au de altzi rapperi albi...
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde hardbeat » Dum Feb 27, 2005 10:41 pm

de deadly assassins(feat. b real) de pe eat at whiteys(2000) ce zici?
Avatar utilizator
hardbeat
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Iun 19, 2004 11:00 pm

Mesajde StReEt`GirL » Mar Mar 01, 2005 6:10 pm

deci daca eu zic : eminem e cel mai tare rapper alb inseamna ca sunt oligofrenica si ca poluez forumul ? poate ca eu cataloghez rapperii dupa alte criterii decat tine si poate ca dupa criteriile e cel mai tare ... asta e ... sigur nu o sa reusesc sa te conving pentru ca dupa cum am mai spus nu gandim la fel ... :) (ce mare filosofie am zis!)
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa

Mesajde HABEEB » Mie Mar 02, 2005 2:53 pm

StReEt`GirL draga vezi ca e lipsa de posturi la sectiunile asia/manele/blondy/etc.. eu zic sa lasi discutiile despre rap alora care mai asculta si altceva in afara de emtivi...stiu ca pt tine rapul se rezuma la eminem/50cent/ja rule/nelly(mwahahhaha)/bug mafia si de aici si parerea ta excelenta etc despre eminem...

si ca sfat offtopic invatza sa iti citesti ineptiile.. fraza cu "poate.... " nu are nici o logica
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde StReEt`GirL » Mie Mar 02, 2005 4:58 pm

okai okai a 2`a oara cand m`ai prins ca am scris ceva gresit ! era vorba ca dupa criteriile mele e cel mai tare ... acum e clar ? mersi de sfat da nu ma tenteaza sa postez la sectiunile alea ... ceea ce nu inteleg eu la tine (ca in rest mi se pare ca nu esti chiar pe din`afara!) este de ce nu respecti si opiniile altora ? nu crezi ca fiecare are dreptul sa aleaga si sa`i fie respectata alegerea ? think !
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa

Mesajde HABEEB » Mie Mar 02, 2005 5:13 pm

chestia asta cu dreptul la opinie e tot ce atzi invatzat din democratie.. heh..
ai dreptul la opinie doar cind ai ceva coerent/pertinent de spus.. scris.. etc

in fine.. numai bine..
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde hardbeat » Mie Mar 02, 2005 7:14 pm

habeebe, cred ca tu n-ai inteles democratia. pai dac-ar fi cum spui tu, cel putin trei sferturi din cetatenii tarii n-ar mai avea dreptul la opinie.
Avatar utilizator
hardbeat
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Iun 19, 2004 11:00 pm

Mesajde StReEt`GirL » Joi Mar 03, 2005 6:23 pm

HABEEB scuza`ma ca din nou indraznesc sa te contrazic dar e evident ca tu esti cel care nu a inteles principiile democratziei ... nu e dovedit stiintific nici ca eminem e cel mai tare rapper alb , n`am ce zice , dar nu e dovedit nici ca ar fi b real sau ma rog pe cine preferi tu ... deci nu spun nici un lucru care ar fi fals (cel putin din cate stiu eu!) asa ca sustineti parerea intr`un mod ceva mai umil ca nu esti tu cel care stabileste clasamentele in hh ... poate ca ar trebui sa te gandesti si ca intre noi e o diferenta mare de varsta (10 ani) si poate nu apreciem in acelasi mod valorile ... ce zici ? n`am drepate ?
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa

Mesajde HABEEB » Joi Mar 03, 2005 10:11 pm

eu nu am zis de altcineva ca ar fi cel mai mare si mai tare.. eu am dat doar exemple... heh...

m`am plictisit.. asl ?! :))
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde hardbeat » Joi Mar 03, 2005 11:45 pm

AMIN!
______________________________________
19 martie 2005 Aquasky vs Masterblaster(Dave Wallace) la Bucuresti-Casa de Cultura a Studentilor
Avatar utilizator
hardbeat
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Iun 19, 2004 11:00 pm

in sfarsit ...

Mesajde StReEt`GirL » Vin Mar 04, 2005 7:35 pm

HEBEEB felicitari pentru ca ai ajuns la post`ul cu numarul 1o1 si de asemenea felicitari pentru ca ai lasat`o mai moale cu cearta :) !!!
p.s. : pe cine ai intrebat de asl pe me sau pe hardbeat ? :con:
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa

Mesajde HABEEB » Sâm Mar 05, 2005 2:37 pm

incer ca te agatz girl.. doooh.. damn
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde StReEt`GirL » Lun Mar 07, 2005 10:05 pm

hai ma da chiar aici in vazu` tuturor ? :)
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa

Mesajde WeedMan » Mie Mar 09, 2005 9:41 am

Dupa parerea mea sunt cantareti de rap de origine franceza cu mult peste M&M.
Avatar utilizator
WeedMan
Junior Member
 
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Feb 26, 2005 12:00 am

Mesajde unycool_7 » Mie Mar 09, 2005 2:17 pm

Dupa parerea ta...umila? :fuck:
unycool_7
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Dum Sep 19, 2004 4:52 pm
Localitate: Bacau

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Eminem

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron