Sex oral: el termina - tu inghiti sau nu?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Va place gustul spermei? (Primel 4 pt fete, ultimele 5 pt baieti)

Imi las partenerul sa-si dea drumul la mine in gura frecvent.
25
11%
Am incercat odata, dar de atunci deloc.
16
7%
N-am incercat niciodata, dar poate o sa incerc.
19
8%
N-am incercat nicodata si nici n-o sa incerc vreodata.
28
12%
Partenerei ii place sa-mi dau drumul la ea in gura.
40
18%
Am incercat odata, dar ea nu mai vrea.
29
13%
N-am incercat niciodata ca nici una n-a vrut.
20
9%
N-am incercat niciodata ca nu mi se pare ceva normal.
19
8%
N-am incercat inca dar o sa incerc in viitorul apropiat.
29
13%
 
Voturi totale : 225

Mesajde Desideriu » Vin Noi 14, 2003 5:43 pm

Eu cand am fost in armata am avut un sef caruia i s-au aprins calcaiele dupa mine. Arata cam ca Robbie Williams. Intr-o seara m-a prins incercand sa sar gardul unitatii, si mi-a dat de ales: sau intru la cazne grele, sau i-o sug si va uitatoata povestea. Si am ales a doua varianta. In viata mea n-am vazut o chestie asa de mare. A fost cam nesimtit pentru ca mi-a cerut sa o inghit toata. Si imi venea senzatia aia de voma atunci cand esti apasat in gat. Da pana la urma am gasit un mod de a o lua toata fara sa imi vina sa vars. Era ca turbat. M-a prins cu mainile de cap si se impingea in mine ca nebunu. Nici nu mi-a ejaculat in gura ci direct in gat. Si dup'aia mi-a zis sa i-o spal cu limba. Avea un gust sarat. Acuma eu sunt donatorul, si nevasta-mea primitorul...
Desideriu
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Sep 07, 2003 1:20 pm

Mesajde SOD » Sâm Noi 15, 2003 12:09 pm

hai ba moshule,termina cu prostiile,ca tu nici n-ai facut armata.cred ca era din liceu povestea asta.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

huh!

Mesajde proXtu » Sâm Noi 15, 2003 2:30 pm

Initial trimis de Desideriu
Eu cand am fost in armata am avut un sef caruia i s-au aprins calcaiele dupa mine. Arata cam ca Robbie Williams. Intr-o seara m-a prins incercand sa sar gardul unitatii, si mi-a dat de ales: sau intru la cazne grele, sau i-o sug si va uitatoata povestea. Si am ales a doua varianta. In viata mea n-am vazut o chestie asa de mare. A fost cam nesimtit pentru ca mi-a cerut sa o inghit toata. Si imi venea senzatia aia de voma atunci cand esti apasat in gat. Da pana la urma am gasit un mod de a o lua toata fara sa imi vina sa vars. Era ca turbat. M-a prins cu mainile de cap si se impingea in mine ca nebunu. Nici nu mi-a ejaculat in gura ci direct in gat. Si dup'aia mi-a zis sa i-o spal cu limba. Avea un gust sarat. Acuma eu sunt donatorul, si nevasta-mea primitorul...


mah, daca o luai tu atunci shi asha cum zici, acuma zau ca nu mai aveai nevasta, etc :p da' ii buna de povestit la nepotzei, cand nu vor sa mearga la culcare :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde valbog » Dum Iul 18, 2004 12:14 pm

interesanta povestea lui desideriu, dar daca era hetero convins nu cred ca acum mai povestea chestia asta! cred ca e ceva ciudat cu baiatul asta, daca ar citi nevasta lui cred ca s-ar pi*a pe ea de ras sau ar vomita rau de tot poate ca ar si divorta!
Avatar utilizator
valbog
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:00 pm

Mesajde theOffender » Joi Iul 22, 2004 8:37 am

curiozitate: se pare ca sperma are diferite gusturi, depinde de ce ai mincat inainte. aparent mindrei mele nu-i place nici mirosu' nici gustu daca inainte mincai supa de asparagus!...
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde valbog » Joi Iul 22, 2004 9:10 am

No comment! Ele stiu mai bine poate...... sa zicem ca..... bla bla bla.... e sanatoasa!
Orice optimist nu e decat un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost.
Avatar utilizator
valbog
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:00 pm

am observat ...

Mesajde rap_t_one » Joi Iul 22, 2004 9:12 am

o multime de people care nare da cere la fetele kare o face cu prietenii lor (iubitii) ! Pe mine cel putin ma henerveaza o keste : dak asta e threadu ... voi bagati la baza !
Poola mea .... adika definitia la poola mea : destul de lunga ...gustui lung !!! ~p :B
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Mesajde valbog » Joi Iul 22, 2004 9:14 am

adica nu mai scapi de gust?

pai un orbit ar fi indicat dupa.... ca e acida si poate face cariii ph-ul din gura scade!!! ~p ;M
Orice optimist nu e decat un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost.
Avatar utilizator
valbog
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:00 pm

...

Mesajde rap_t_one » Joi Iul 22, 2004 9:18 am

... ba da ... se duce ... da tre sai dai in cap ... ! :A
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Mesajde valbog » Joi Iul 22, 2004 9:25 am

sau un tic-tac contine numai doua calorii si compenseaza luarea inmn greutate dupa ce....:))
Orice optimist nu e decat un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost.
Avatar utilizator
valbog
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:00 pm

Mesajde Mr. Q » Mar Iul 27, 2004 12:05 pm

Matrashita scrie:God,eu cred k ash bori imediat daca ash simti asha ceva in gura mea...Se spune ca nu contine chestii "scarboase" sau k nu face rau insa...mie personal mi se pare o chestie de prost "gust"!!!Deci spun un NU hotarit!


"Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!"

Ti-as recomada schimbarea semnaturii !!! ;a
Si te mai intreb: cum te simti cand EL este cu capul intre picioarele tale, si limba lui iti exploreaza corpul ?!? Sau tu oi avea gust de fragi si mure !!! ;m
La loc luminat, loc cu verdeata, unde nu este nici intristare, nici durere sau suparare !!!
Avatar utilizator
Mr. Q
Junior Member
 
Mesaje: 77
Membru din: Lun Iul 26, 2004 11:00 pm

Mesajde valbog » Mar Iul 27, 2004 12:46 pm

nuuuuu eu cred ca ea are gust de matrashita ( nu stiu ce este aia ) dar pana la urma e parerea ei....sa borasca pe ea nu pe noi!
Orice optimist nu e decat un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost.
Avatar utilizator
valbog
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:00 pm

Sex oral: el termina - tu inghiti sau nu?

Mesajde Akyta » Joi Feb 24, 2005 7:48 pm

Acu am citit toate posturile de la sex oral da sau nu....si asta e o curiozitate de-a mea: daca o fata face sex oral partenerului, cand el termina, ea inghite, sau nu? Eu am auzit baietzi zicand ca se simti jigniti daca fata scuipa sperma su ma rog... asa ca, ziceti voi parerea voastra, indiferent ca sunteti fete sau baieti, atata timp cat vorbiti in cunostinta de cauza ;-)
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde Nanuka » Joi Feb 24, 2005 8:10 pm

Akyta, "baietii" au facut mishto de tine !!

Faci ce crezi tu ca e bine in pat, nu exista reguli. Daca iti place sa "inghiti" fa-o daca nu,stai calma. Nu te poate forta nimeni sa faci un lucru pe care nu ti-l doresti si iti este sila mai ales.Nici un barbat nu se simte jignit daca nu inghiti, asha ca sa stii.

PS: Si spune-i prostului aluia ce si-a batut joc de tine, sa se duca sa dea o "muie buna" pe centura, poate se mai linishteshte.
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde nodingat » Joi Feb 24, 2005 8:48 pm

Akyta, nu există jignire mai mare pentru un bărbat decat asta!
Faptu' că tu nu duci intimitatea cu el la un nivel absolut il va face să işi piardă increderea in virilitatea proprie.
Emascularea in cazul unor astfel de bărbaţi poate atinge un nivel transcedental, un punct de unde nu mai există cale de intoarcere.
Eşti pregătită să trăieşti cu o astfel de responsabilitate. Eşti in stare să iţi asumi postura de călău al bărbăţiei prietenului tău sau a oricărui om de pe lumea asta?
Gandeşte-te bine inainte de a face un astfel de pas, gandeşte-te la posibilitatea de a te indrăgosti şi de a trăi tot restul zilelor tale langă un bărbat resemnat, complexat. Langă un om pe jumătate din ceea ce ar fi putut fi datorată uneia ca tine.
Cand vei privi prin telenovele latinii ăia frumoşi şi virili şi cand dorinţa ţi se va aprinde in suflet să-ţi aminteşti că bărbatu de langa tine ar fi putut fi şi el aşa dar tu sau alta ca tine după mintea ei neroadă sau după a unei prietene "binevoitoare" oricand gata să dea sfaturi, aţi omorat din faşă scanteia, sclipirea care face dintr-un om un bărbat. Şi pentru ce!? Pentru un moft.
nodingat
 
Mesaje: 720
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde no_name » Vin Feb 25, 2005 1:05 am

Sephinoroth cred ca exagerzi...exista si alte moduri prin care un barbat isi poate arata barbatzia...nu crezi?
Si treaba cu inghitzitul Akyta o faci daca vrei si cand vrei....daca nu... :T
Eu sincera sa fiu, o fac asa din cand in cand ...nu foarte des ca la urma urmei daca e asa ceva deosebit pt un barbat atunci e mai bine mai rarutz sa nu se prea obisnuiasca cu binele...poate e mai bine asa ca altfel devine totul o rutina. Si nu trebuie sa inghitzi totul ... iar cu scuipatul ce sa zic ...potzi sa o faci subtil... ;-).
Avatar utilizator
no_name
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Joi Ian 13, 2005 12:00 am

Mesajde goni_q » Vin Feb 25, 2005 9:59 am

Akyta ...

tocmai .. un barbat if "cares for you" nu iti cere sa faci ceva ce tu nu vrei, nu se va simti mai putin barbat sau jignit, dimpotriva obligandu-te sa faci ceva ce nu vrei il face sa fie josnic, imputzit, bla bla, :bleah: ... faptul ca i-ar placea enorm e altceva, dar daca are ceva in creier mai mult decat sex sau "sa se goleasca undeva" nu se va simti ofensat.
2. cred ca este si in functie de barbat, daca iubesti si il vezi "fat-frumos" si tu vei simti ca iti doresti asa ceva, go for it, ... este un lucru intim care te face sa te apropii de cineva /sau te indeparteaza...depinde ...
3. alimentatia lui ....... poate sa te ajute.... la gust :D *p
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde nonick » Vin Feb 25, 2005 12:10 pm

Eu de exemplu nu ma simt jignit nici daca scuipa si nici daca inghite. Nu-mi place insa daca o scoate din gura inainte de orgasm. Pe de alta parte nici tie nu ti-ar placea ca baiatul sa ia limba si buzele de pe labiile si clitorisul tau cu o secunda inainte de a fi cuprinsa de spasmele unui orgasm :D
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde vali » Vin Feb 25, 2005 12:42 pm

lauri-k, sper ca nu va mai fi nevoie sa iti sterg si a 3a oara mesajul
da, eu l-am sters, problema ta se discuta pe alt subiect.
cauta-l si pune acolo intrebarea.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Vin Feb 25, 2005 2:29 pm

aici clar e o chestiune de gusturi... deh... dar mi se pare cel mai aiurea sa te opresti inainte sa ejaculeze, sa te retragi de parca o sa te muste, eu inghit, nu mi se pare scarbos, are un gust ciudat, dar e ok... dar daca nu vrei sa inghiti este clar alegerea ta, nu trebuie sa faci ceva doar ca a zis cineva ca asa e corect, faci exact ceea ce simti.
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Izabela » Vin Feb 25, 2005 5:30 pm

goni_q scrie:tocmai .. un barbat if "cares for you" nu iti cere sa faci ceva ce tu nu vrei, nu se va simti mai putin barbat sau jignit, dimpotriva obligandu-te sa faci ceva ce nu vrei il face sa fie josnic, imputzit, bla bla,


Vai de capul tau goniq, ce naiva poti fi. Unii baieti sunt adevarati calai cand li se urca hormonii la cap. Iar in rest sunt foarte linistiti, absolut ok.
Era un tip care statea in randul din spatele meu la premiera Titanicului, prin '98 cred. Facea glume pe seama actorilor si tot chicotea la scenele "moarte" de radea o sala intreaga. Iar la cele de amor isi baga mana printre scaune si ma prindea de mana, dupa aia ajunse pana la stomac. Cand am iesit m-a invitat la o pizza impreune cu pritenele mele. Era un tip bine crescut, solid si inalt si foarte foarte glumet. A mers bine vreo doua zile pana cand am fost de acord sa mergem la el sa facem dragoste. Acolo se schimba total, parca i se incetosa mintea, avea alta privire. M-a aruncat pe pat si mi-a scos hainele dupa care si-a dat jos pantalonii. O avea gata intarita si mi-o si baga in gura pana in fundul gatului. Simteam cum i se umfla si se tot umfla si el tot impingea ca un nebun si nu mai aveam aer simteam ca ma sufoc. La un moment dat am vomitat la el in pat dar el mi-a bagat-o inapoi in gura si a continuat pana s-a terminat. Am simtit sperma in gat cum se duce in jos. Dupa aia n-o mai faceam in pat. Ma punea in genunchi in baie si mi-o baga pana vomitam. Dupa aia ma-ntorcea cu fundul. Dupa un timp n-am mai vrut sa-l vad.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde h0va » Vin Feb 25, 2005 11:54 pm

izdabela pe 10.06.2004 scrie:Nu stiu,dar pentru voi e asa usor sa dati limbi la oricine.Vezi o fata pe strada si te gandesti sa-i dai limbi.Eu cred ca pentru mine inseamna mai mult si ar trebui sa se desfasoare in intimitate,cu persoana iubita.

iote cum ne'nbarliga..pey bine bre la doozeci de ani suckeai maciuca la doo zile dupe ce l'ai cunoscut pe unu' sh'acu un an spuneai ca linbile se dau in intimitate cu persuana iubita..pey cum vine asta bre?

peseu: cum adica "el termina - tu inghitzi sau nu?"..pey dak termin ce treaba mai am eo cu ce faci tu dupe..din partea mea potz sa te speli pe cap cu ea (ea..intzelgetz voi..)

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde no_name » Sâm Feb 26, 2005 12:48 am

Pai sincer nu e de ras, ca e de plans ...Ce a scris Izabela e fara cuvinte... Isabela?Te-ai uitat in oglinda dupa ce ai facut-o prima data cu el? Tu esti o femeie care se respecta? Adica, ce am stat si eu sa intreb....Cum de nu ai reactzionat macar a doua oara sau de ce a mai existat a doua oara ... ? Incredibil....cata lipsa de respect pentru propria ta persoana...nu e de mirare ca el a facut asa ceva cu tine, fiindca un barbat simte intotdeauna cu ce fel de femeie are de-a face...
Avatar utilizator
no_name
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Joi Ian 13, 2005 12:00 am

Mesajde Izabela » Mar Mar 01, 2005 11:46 pm

Da, asta e unul dintre abuzurile la care suntem supuse, ce sa-i faci. Ca doar si sexul anal e tot un abuz. Prima data te ia prin surprindere voma, dupa aia te astepti, iar dupa un timp chiar iti doresti, mai ales daca vezi ca lui ii convine. Observasem ca baiatul ala considera un deliciu maniera asta de sex.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Akyta » Mie Mar 02, 2005 11:47 am

Of, sa-mi fie rusine, ca eu v-ma intrebat s-apoi n-am intrat sa vad ce ati scris. acu am citit tot... o sa fac un rezumat la ce am de zis...pai, nu cred ca m-a prostit sau mintit baiatul care mi-a zis ca se simte jignit.Asta simtea el pe bune. Oricum, nu era prietenul meu, iar cu iubitul meu, o fac pentru ca vreau si cand vreau. Nu se intampla tot timpul, pt ca e, sa zicem, cireasa de pe tort. se poate si fara dar paraca e mai dulce cu. Izabela in schimb m-a socat tare cu ce a scris.Eu nu acceptam o a doua oara cu omul ala, pt nimic in lume. Asa te apreciaza barabatul de lanag tine si te face sa te simti iubita? Oricat de rough iti place, nici o femeie nu merita asta, zic eu! Decat asa, mai bine fara barbati! Ori monstrii acre fac lucrurile astea, nu trebuie "scuzati" de hormoni...ca de aia ne zice omeni si nu altfel, ca cica ar trebui sa ne putem controla instinctele!

P.S. Daca iubitul m-ar forta vreodata sa ii fac sex oral, l-as parasi, JUR. Asta nu mai e iubire. Imi vine in minte o secventa din OZ, cand unu l-a obligat pe altul sa i-o suga si...surprize surprize, i-a muscat-o jos. Dur, e drept, da mai dur sa fortezi pe cineva sa faca ce nu-sai doreste
Later by weet-weet: akyta, un botonash pe care scrie "edit" daca ai ceva de adaugat la mesajul tau, apesi pe dansul si gata, zici ce ai de zici, nu postezi de zece ori pentru fiecare idee uitata. merci
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde Amaterasu » Mie Mar 02, 2005 4:49 pm

Izabela scrie:Akyta, adica cum rough?

Rough aia e o noua pozitie, pisi. Adica ie aia in care tu stai in patru labe, capu` razemat de perete si EL iti cara piciore in partea dorsala pana te linistesti si esti gata de`o m**e.
Evident se poate modifica dupa preferinte (adica tu poti sta cu capu` rezemat de-o usa, iar colegu` de celula sa phoota clanta, in timp ce "baiatul" tau propriu si personal are "grije" de tine etc etc etc...).

Cum ziceam. some like it rough.
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Amaterasu » Mie Mar 02, 2005 5:55 pm

ai dreptate. e vina mea.

revenind la subiect:

Repet: in pat, fiecare este liber sa faca ce vrea, de cate ori vrea si in cate feluri vrea, atata timp cat AMBII parteneri sunt multumiti la final.
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Izabela » Mie Mar 02, 2005 6:08 pm

Cand nu-s excitata dar "am parte" de o m*ie, o scuip instinctiv afara. Taste suck! Binenteles daca nu-mi scuipa prea departe in gat. Dar daca i-o sug dupa ce m-o fu*ut vreo juma de ora de mi-o venit cheful, imi place sa ma joc cu ea prin gura, mai si inghit, si imi place sa ne sarutam asa. :fuck:
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde outwatcher » Joi Mar 03, 2005 4:55 pm

Eu vreau sa ma "termin",...finito shi nimik, nu reusesc cand ma uit la chipul ei dragalas asa ca de inghitit inghite in sec ca nu are ce sa scuipe,...i hate myself...por girl...
outwatcher
 

Mesajde Akyta » Vin Mar 04, 2005 11:51 am

Ai dreptate no name, ca tot citind zic si eu "ce ar fi aici fara Iza?"...mai nimic...
cat despre postul lui outwatcher...don't hate yourself, daca e vorba de mutritze dragalase, ar trebui sa te impulsioneze sa termini...:)
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron