Sunteti De Acord?

Forum dedicat echipei Dinamo si tuturor cainilor rosii!

nu numai sa discutam despre fotbal ci chiar sa jucam

Mesajde maslinutza » Vin Mar 25, 2005 11:43 pm

ce conteaza mah daca baietzii sunt invidiosi?ei nu vor sa le furam apa...ai dreptate la faza cu etichetatul:si pe mine m-au jignit multi dar atu-ul meu a fost fotbalul(chiar daca pare cam deplasat)dar i-am facut de nu au avut aere si au incetat toate aluziile si prostiile la adresa mea.ceea ce cred eu este ca trebuie sa ne impunem si sa nu ne lasam.inca ceva misto:noi jucam fotbal pentru ca avem o pasiune dar ei o fac doar pentru bani:))tura asta i-am prins

eu as vrea sa fac fotbal de performanta pentru ca eu chiar cred in talentul meu...faza mai naspa e ca nu am conditii misto in orasul meu.tu ?ar fi misto sa practici sport de performanta dar din cate am vazut tie iti place si handbalul nu?atunci nu prea cred ca poti sa zici ca ai avea o pasiune(fotbalul),cred.astept raspunsul tau sa vad daca m-am inselat

editat de baixinho ©: maslinutza, nu mai posta de doua ori consecutiv intr-un interval de timp mai mic de trei ore. foloseste butonul edit.
multumesc
maslinutza
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Mar 25, 2005 11:24 pm
Localitate: acasa:))

oana tu practici si sport de performanta sau numai pe langa bloc?

Mesajde maslinutza » Vin Mar 25, 2005 11:46 pm

eu as vrea sa fac fotbal de performanta pentru ca eu chiar cred in talentul meu...faza mai naspa e ca nu am conditii misto in orasul meu.tu ?ar fi misto sa practici sport de performanta dar din cate am vazut tie iti place si handbalul nu?atunci nu prea cred ca poti sa zici ca ai avea o pasiune(fotbalul),cred.astept raspunsul tau sa vad daca m-am inselat
maslinutza
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Mar 25, 2005 11:24 pm
Localitate: acasa:))

Mesajde V@lentino Rossi » Sâm Aug 05, 2006 3:35 pm

scurt si la obiect!

Femeile pot vorbi foarte bine despre fotbal...
in schimb .. :(nu au NICI O LEGATURA si nu cred ca vor avea vreodata cu shofatul ....

NO OFFENCE!
V@lentino Rossi
Junior Member
 
Mesaje: 110
Membru din: Vin Aug 04, 2006 9:19 pm
Localitate: Pe circuit!

Mesajde baixinho© » Dum Aug 06, 2006 8:37 am

Rossi, aberezi. si daca mai deschizi threaduri mai vechi de sase luni iti iei avertisment. vezi ca la trei primesti ban de o saptamana.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde miza00miza » Mie Feb 28, 2007 1:03 pm

Oana sa sti ca si eu am primit critici de la barbati ca discut de fotbal,dar le-am demonstrat ca stiu ce vb;nu cred ca este important ce suntem,femei sau barbati,important e sa ne placa acest sport si,in cazul nostru,sa fim suporteri ai cainilor,pana la moarte.
Maslinutza,urmeaza-ti visul si nu renunta la fotbal;eu am ratat aceasta sansa si acum,regret enorm.
miza00miza
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Feb 28, 2007 12:00 am

Anterior

Înapoi la FanClub Dinamo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron