Cat rezisti fara sex?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde Akyta » Mie Mar 02, 2005 8:11 pm

de ce tot timpu degenereaza dicutiile aiurea? ma rog... cand e plecat iubitu, stau cat trebuie, nu zic ca mi-e usor, dar incerc. Cand suntem acasa amandoi, 2-3 zile cel mult
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde goni_q » Joi Mar 03, 2005 1:49 pm

e usor sa fii "easy" cum zicea un tip, adica sa ti-o pui cu cine iti sare in cale asa cum o f*c* cunojdintzele nuastre de mai sus ....
dar uneori poate e bine sa mai ashteptzi ca shi rasplata e pe masura... parca e altfel cand itzi e dor de cineva shi altfel e cand itzi imbetzi hormonii...
mie una ... daca sunt cu uomu meu, nu pierd timpul degeaba, daca-s fara uom, atunci nu sar cu primu veniyt chiar daca e lipsa de 'feo luna, depinde ...
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde outwatcher » Joi Mar 03, 2005 3:35 pm

...Rezist pana cand "ea" vine de la dus proaspata aducand cu ea o aroma senzuala,(Tommy Hilfiger-Tommy Girl),incepe sa aprinda lumanari si sa se unduie usor in halatul de baie pana-i aluneca un umar afara din el pe placutele versuri ale lui Barry White, se opreste deasupra mea si-mi sopteste la ureche...".........."....apoi.......dar mai bine ma opresc aici...
outwatcher
 

Mesajde eyewitness » Joi Mar 03, 2005 3:43 pm

si cand tu esti pe scara troleibuzului precum ponpierii si ia la cules de capsuni in spania , cat rezisti?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde outwatcher » Joi Mar 03, 2005 3:46 pm

eyewitness scrie:si cand tu esti pe scara troleibuzului precum ponpierii si ia la cules de capsuni in spania , cat rezisti?


...Pana la ultima statie pentru ca acolo sigur se goleste si putem ramane in intimitate printe scaune si tevi....adica admosfera devine prea senzuala ca sa rezisti...
outwatcher
 

Mesajde eyewitness » Joi Mar 03, 2005 3:51 pm

creca la ultima statie vei face o laba de control daca ea ie in spania , asta numa daca n-a bagat reatebeu troleibuz pan la madrid
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde outwatcher » Joi Mar 03, 2005 3:57 pm

eyewitness scrie:creca la ultima statie vei face o laba de control daca ea ie in spania , asta numa daca n-a bagat reatebeu troleibuz pan la madrid


Corect, dar am uitat sa specific ca soferitza a avut o si lunga si stresanta iar eu m-am oferit sa platesc in natura abonamentul de luna viitoare in avans.......sau era pe tot anul?,...hmmmm
outwatcher
 

Mesajde nocturna » Joi Mar 03, 2005 4:02 pm

looooooool ~p daca ai parte de soferitzele la care ma gandesc io acuma shi care mai sunt shi stresate, respectiv dupa o zi lunga de shofat shi scuipat printre dintzi, creca te bagi la o cura cu abstinentza fo patru ani cel putzin. sau poate ca mneata nu ejti prea pretentzios. ~p
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Mar 03, 2005 4:06 pm

nocti, lasa-l bre pe viorelius sa-si depene din ganduri ~p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde outwatcher » Joi Mar 03, 2005 4:29 pm

Pentru "Noches",...cred ca ai dreptate, am observat ca avetzi shi forumuri de katerinca asha ca ma duc sa invadez shi pe acolo ce pot shi ce ma duce mintea

Pentru " Martoru' " ? the f... is Mr.V...?
outwatcher
 

Mesajde mariutza » Joi Mar 03, 2005 4:29 pm

Cu mentiunea ca va scriu de pe parola unei prietene, am sa va spun ca parerile voastre sunt foarte interesante (unele chiar haioase).
SOD, pana sa citesc ce ai scris tu mai sus, eram convinsa ca barbatii nu recunosc niciodata la scena deschisa ca se autosatisfac (bine, nu ca femeile ar recunoaste).
Sunt totusi curioasa cati dintre voi, in situatii din astea ar apela la ...... o alta persoana .......... Ca sa nu jignesc pe nimeni si nici o categorie de persoane. Intelegeti voi unde bat.
Multumesc

Lauri-k.
mariutza
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Mar Oct 29, 2002 4:36 pm
Localitate: romania-craiova

Mesajde SOD » Joi Mar 03, 2005 4:33 pm

bre , da care maciuca lu hector sterge posturi peste noapte?

mariutzo, ie doo categorii de barbatzi. aia de o face si aiai de nu recunoaste.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Mar 04, 2005 10:54 am

Ie al mare. Sa pus pe voi. Cica sunteti porci si altele. Merge subiectu asta mai bine pe katerinka?
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Lauri-k » Mar Mar 08, 2005 12:43 pm

mariutzo, ie doo categorii de barbatzi. aia de o face si aiai de nu recunoaste

Bine zis.
Imi place cum gandesti.
Avatar utilizator
Lauri-k
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Feb 24, 2005 12:00 am

Mesajde Lauri-k » Mar Mar 08, 2005 12:53 pm

Izabela scrie:Daca-i dus din tara, 5 min.
Daca e dus doar dupa paine, 10 min.


Si in cazul in care trec alea 5 sau 10 minute ce faci Izabela?
Il inseli cu altul sau te autosatisfaci.
Sau poate esti rabdatoare si astepti sa se intoarca (de prin tari straine).
Eu il astept, ca doar l-am luat de barbat, si asa ne-a zis ofiteru' starii civile, sa ne iubim si respectam.
De aici facand exceptie episoadele cu mine insami, ca doar sunt femeie si mai am si eu anumite nevoi.
Avatar utilizator
Lauri-k
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Feb 24, 2005 12:00 am

Mesajde Akyta » Vin Mar 11, 2005 5:05 pm

lauri-k, citeste postul izabelei cu dusul, si o sa iti raspunzi singura la " ce face iza cand trec minutele respective?"...da bine zici tu, cine stie mai bine decat tu si manuta ta cere-ti sunt nevoile?
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde ElMundo » Vin Mar 11, 2005 11:16 pm

Tot citind ce s-a scris p-aici (mai mult sau mai putin penibil) am ajuns la concluzia caaa.....Izabela e o nimfomana! Si nu numai din ce am dedus din acest thread, dar si din altele...

P.S. Iza, extinctoarele sunt pentru stins focul, nu pt altceva! ~p
In the middle of everlasting darkness...
Avatar utilizator
ElMundo
Junior Member
 
Mesaje: 167
Membru din: Vin Sep 20, 2002 11:00 pm

Mesajde Izabela » Vin Mar 11, 2005 11:46 pm

ElMundo scrie:Izabela e o nimfomana!


Nu-s nimfomana. Poate doar putin promiscua. Am observat si eu ca toti cunoscutii mei ma privesc cu neseriozitate cand vine vorba de ceva mai serios decat de a face sex. De aia nimeni n-are curajul sa ma ceara de nevasta. Poate ar trebui sa ma mut in alt oras.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Akyta » Sâm Mar 12, 2005 1:42 pm

ca sa iti placa sexul tre sa fii neaparat nimfomana? nu prea cred! Stii, iza, ce mi-a zis aseara prietena mea? (dupa o butelie de vin, da yo zic ca se pune) "imi place pula si recunosc cu fruntea suc", asa ca nu cred ca-i cazul sa iti faci inca bagajele, ca e frumos la bistrita
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde Abbadon » Mie Mar 30, 2005 5:00 pm

nu mai mult de 3 zile.
Doua lucruri m-au umplut neincetat de o isterie metafizica: un ceas care sta si-un ceas care umbla.
Avatar utilizator
Abbadon
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Mar Mar 29, 2005 11:00 pm

Mesajde IoanaA » Joi Mar 31, 2005 9:21 pm

Hmm....pai da , mai nou toata lumea pleaca in lume pentru a munci .. si partenerul/partenera ramane singur/a ... pai daca iubesti persoana respectiva poti sa stai si fara, sa o astepti si apoi sa recuperezi >:D Intrebarea intrebatoare e ... cum se descurca cel de "dincolo" ?
you think you know me but you really don`t
Avatar utilizator
IoanaA
Junior Member
 
Mesaje: 157
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

Mesajde bogy » Vin Apr 01, 2005 10:07 am

poti sa rezisti mult timp, daca iti impui asta, sau situatia in cate te afli nu iti permite, dar lipsa sexului te afecteaza psihic. nici foare mult nu e bine, deoarece iti scad peformantele fizice si psihice.
Avatar utilizator
bogy
Junior Member
 
Mesaje: 125
Membru din: Mar Mar 23, 2004 12:00 am

Mesajde Lauri-k » Joi Apr 07, 2005 3:41 pm

Ioana,
Si persoana de dincolo poate sa stea fara sex daca ma iubeste. Ca doar chestia asta nu trebuie sa fie un sacrificiu unilateral, nu?
Si vorbind in nume propriu, si fiind vorba de barbatul meu, tind sa cred ca va respecta ceea ce e intre noi si nu va ajunge in paturi straine doar pentru a-si satisface o nevoie fiziologica.
De fapt, fiind plecat acolo unde e, nici nu cred ca are alta alternativa decat sa stea cuminte si sa astepte sa se intoarca acasa. :)
Si recompensa va fi pe masura. :G
Avatar utilizator
Lauri-k
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Feb 24, 2005 12:00 am

Mesajde basstard » Joi Apr 07, 2005 8:59 pm

Fara sex cre ca rezist destul de mult, dar fara o laba nu trec saptamana.
Primu o exclude pe a doua in cele mai multe cazuri.
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde nonick » Vin Apr 08, 2005 8:25 am

Lauri-k scrie:Ioana,
Si recompensa va fi pe masura. :G

Adica, ce ai tu in plus de oferit fata de alte femei? Care e recompensa aia atit de speciala ?
nonick
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Joi Sep 02, 2004 12:08 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Mariner101 » Mar Mai 17, 2005 3:04 am

IoanaA scrie:Hmm....pai da , mai nou toata lumea pleaca in lume pentru a munci .. si partenerul/partenera ramane singur/a ... pai daca iubesti persoana respectiva poti sa stai si fara, sa o astepti si apoi sa recuperezi >:D Intrebarea intrebatoare e ... cum se descurca cel de "dincolo" ?


Cum? Pai pentru baieti e simplu. Uite cind eram in Franta acum vreo 3 ani am invatat un catren pe care nici acum nu l-am uitat :
Dimineata cand ma scol,
Fac o laba de control.
Iara seara la culcare,
Una de verificare!


Daca iubesti persoana respectiva cel mai mult suferi de faptul ca nu e linga tine, nu de lipsa sexului. Si e greu pina te obisnuiesti, mie mi-a luat vreo 2 luni. Dar si inainte de a se sfirsi cele 2 luni tot ca in catren actionam cu totii, (mai eram cu 2 colegi), si nu ne era rusine sa o recunoastem.
Pentru fete nu stiu cum e , apropos, cum e fetelor, cum va reglati nevoile?
Mariner101
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Sâm Mai 15, 2004 10:10 pm
Localitate: Montreal/Je me souvien

Mesajde Lauri-k » Lun Iun 06, 2005 11:29 am

Nonik, eu sunt femeia lui. Aia care il iubeste si care ii e alaturi si la bine si la rau, deci cred ca in sufletul lui sunt, sau macar ar trebui sa fiu, diferita de alte femei. Si nu am spus decat ca nu as vrea sa ajunga prin paturi straine. De autosatisfacere nu m-am legat, ca doar inteleg ca e barbat si are si el nevoile lui.
Si dupa 6 luni in care nu m-a avut langa el (din care mai sunt cu aproximatie 3rei) si viceversa, nu crezi ca merita ceva special? Te las pe tine sa-ti dai seama la ce ma refer (doar suntem pe un forum dedicat subiectului in cauza si nu cred ca e asa de greu).

Mariner, sunt de acord cu tine.
Avatar utilizator
Lauri-k
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Feb 24, 2005 12:00 am

Mesajde stefan80 » Lun Iun 06, 2005 1:29 pm

de ce daca te culci cu o femeie inseli iar daca tragi o laba nu inseli ? sa imi explice si mie careva ....
stefan80
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Lun Sep 01, 2003 10:32 am
Localitate: acolo

Mesajde nocturna » Lun Iun 06, 2005 1:38 pm

daca tragi o laba nu inseli ?

pai depinde, tu i-ai pus nume ? o alintzi in fun fel ?
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Lauri-k » Lun Iun 06, 2005 1:39 pm

Pai tu cum te-ai simti daca ai sti ca in timp ce tu esti departe de casa ca sa faci banu' pentru a duce, tu si sotia/prietena ta, o viata mai buna, ea te insala cu cine apuca?
Sau tie ti se pare ca e normal sa o inseli cu alta, daca tot nu poti sa o ai pe ea?
Eu mi-am spus doar parerea , pe care continui sa o sustin.

Si daca ai avea o problema de sanatate in urma careia v-ar fi interzise contactele sexuale. Ti s-ar parea normal sa te insele?
Sau ai fi multumit sa sti ca se satisface cum poate in baie sau mai stiu eu unde, dar nu face sex cu un alt barbat?
Avatar utilizator
Lauri-k
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Feb 24, 2005 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator