Despre haine...si anume despre cum se imbraca un Houser(itza)

Forum Dedicat Celor Ce Sunt Cu Adevarat In Lumea Muziki House

Despre haine...

Mesajde Dee Dee » Vin Apr 05, 2002 9:24 pm

cum credeti voi ca trebuie sa se imbrace un houser???
.....dar o house-eritza?:)
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Sâm Apr 06, 2002 6:58 pm

hai deedee.... e cam tare subiectul asta...stii ca astia de la impact au un magazin de haine house in timisoara?
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Apr 07, 2002 11:47 am

Initial trimis de sly
hai deedee.... e cam tare subiectul asta...stii ca astia de la impact au un magazin de haine house in timisoara?


shtiu :) si sper sa ajung si pe acolo ..sa il vizitez...
oricum in TImisoara sunt multe magazine de haine cool....
haine mai deosebite..mai nonconformiste...:) like me
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Dum Apr 07, 2002 11:51 am

shi cam ce haine preferi tu scumpy?
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Apr 07, 2002 12:08 pm

Initial trimis de sly
shi cam ce haine preferi tu scumpy?


hainele ciudate....
:D
si sa fie unicate(cam greu asta ...)
nu suportsa merg pe strada si sa vad nu shtiu cate(cati) care au aceeashi bluza..sau orice alt articol vestimentar identic cu al meu
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Dum Apr 07, 2002 12:16 pm

shi cum se imbraca deedee de e asha unica??
sunt curios...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Apr 07, 2002 12:27 pm

Initial trimis de sly
shi cum se imbraca deedee de e asha unica??
sunt curios...


vrei sa-ti descriu fiecare obiect vestimentar de al meu?:D
ti-am mai axplicam cum ma imbrac...
CIUDAT :) STRANGE...
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Dum Apr 07, 2002 12:34 pm

eu nu ma supar ....daca imi descrii...dar in pozele alea de http://www.hi-q.ro erai imbracata cool///
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Dum Apr 07, 2002 3:48 pm

Din cate stiu eu haine hause nu prea exista! (in general nu exista haine pentru un anumit gen de muzica!). DeeDee daca vrei sa fii unica nu e neaparat sa fii unica prin imbracaminte. Nu haina face pe om, iar din cate am vazut eu hainele de la http://www.hi-q.ro sunt des intalnite la fete!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Apr 07, 2002 10:00 pm

Initial trimis de tzepo0o
Din cate stiu eu haine hause nu prea exista! (in general nu exista haine pentru un anumit gen de muzica!). DeeDee daca vrei sa fii unica nu e neaparat sa fii unica prin imbracaminte. Nu haina face pe om, iar din cate am vazut eu hainele de la http://www.hi-q.ro sunt des intalnite la fete!


1.haine "hause" sigur nu exista!!!.....haine House poate ca da ...

2.dupa parerea mea exista haine pt un anumit gen de muzica(de ex: cei care asculta hip-hop se imbraca cu haine largi ..cat mai largi ...cei care asculta rock ..de obicei se imbraca in negru si au plete:) ..in my opinion .. nu zic ca e regula generala...:)ca sa nu mai vb de manelari ....care poata combinatii "fantastice" intre geaca de piele ,pantaloni de trening si pantofi etc.)....so ..
logic ar fi ca si house-rii sa se imbrace intr-un anumit fel....sa se deosebeasca de restul lunii...

de accea am creat subiectul asta...sa vad cum credeti voi ca ar trebui sa se imbrace cei care asculta house...

3.nu am zis ca vreau sa fiu unica...pt ca sunt .. :D si fiecare e unic ...pt ca nu exista doua persoane identice..nici macar gemenii..:) pt ca ei nu gandesc la fel ....kiar daca sunt identici la fizic ...

4.Eu cred ca uneori si haina in face pe om....
si nu vad ce e rau in faptul ca unii vor sa se remarce SI prin vestimentatie ....

5.Am specificat faptul ca mai greu se gasesc haine unicate...
iar sly a zis ca hainele de pe http://www.hi-q.ro sunt cool nu unicate

6.Acest Subiect nu se numeste "cum se imbraca DeeDee??"
deci nu conteza cum ma imbrac eu ..ce haine imi plac... etc.....!!!!


pana acum nimeni nu mi-a spus ceea ce am cerut...
ashtept....
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Stormy Lady » Lun Apr 08, 2002 1:09 pm

Initial trimis de tzepo0o
Din cate stiu eu haine hause nu prea exista! (in general nu exista haine pentru un anumit gen de muzica!). DeeDee daca vrei sa fii unica nu e neaparat sa fii unica prin imbracaminte. Nu haina face pe om, iar din cate am vazut eu hainele de la http://www.hi-q.ro sunt des intalnite la fete!



Permite-mi sa te contrazic....fiecare gen muzical bine definit are un stil vestimentar specific care intr-adevar 'face pe om' si ii exprima personalitatea.
Eu chiar vreau sa ma ocup de asa ceva,adica sa creez o linie vestimentara pt. house-isti ;deocamdata fac numai desene in asteptarea unei oferte(SLY stie despre ce e vorba,a vazut desenele). In ultimul timp m-am axat pe street si club wear...
Avatar utilizator
Stormy Lady
Junior Member
 
Mesaje: 317
Membru din: Mie Feb 20, 2002 12:00 am

Mesajde Stormy Lady » Lun Apr 08, 2002 1:16 pm

Deedee,dragutzo,acum,din cate vad eu,se poarta mult jeans cu tot soiul de accesorii(totusi lanturile nu mai sunt obligatorii!) si houser-itzele sunt in avantaj pt. ca pot adopta mai multe stiluri:sexy,agresiv sau sport.Mai sunt in top si bluzele lejere cu inscriptii,logo-uri sau desene cool,cu manecile de alta culoare;centurile sunt in voga(nu numai pt.houser-itze)si incepe iar nebunia cu bluzitele mulate scurte,mai mult sau mai putin decoltate(recomandabile sunt cele pe langa gat).

Cam asta ar fi...
Avatar utilizator
Stormy Lady
Junior Member
 
Mesaje: 317
Membru din: Mie Feb 20, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mar Apr 09, 2002 10:07 am

stormy...viitoarea creatoare de moda...(a exemplificat ff bine)
deci exista shi un stil pt house-ri asha cum exista shi pt hip-hop, manele,etc...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Uaaaa

Mesajde AnDrEi » Mar Apr 09, 2002 3:16 pm

Cum se imbraca un houser? pai eu cred ca se imbraca haios .. si .. draq .. fiecare cum ii vine :)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mar Apr 09, 2002 7:21 pm

shi tu cum te imbraci??? ce stil adopti?
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Mar Apr 09, 2002 9:34 pm

Andrei are dreptate! Dar vad ca, desi vreti sa fiti originali sau mai stiu eu cum, tot la fel ca ceilalti sunteti.

Apropo Deedee cum se imbraca cei de la Linkin Park si ce muzica interpreteaza? Hainele largi merg bine pe oricine, nu numai pe hip-hop-eri pentru ca te simti bine in ele. Nici haine HOUSE nu exista! Creeatorul hainelor nu cred ca spune astea sunt haine House, astea haine rock sau haine pentru orice alt gen muzical! Nu e nimic rau in a te face remarcat prin vestimentatie, dar vestimentatia care te face remarca trebuie sa reprezinte adevarata ta valoare! Sunt profund dezamagit de ceea ce aud de la tine! Sincer sa fiu ma asteptam la mai mult, avand in vedere ca esti fana Linkin Park, dar se vede treaba ca nu te uiti decat la fetele lor, nu le asculti si versurile!

Stormy dragutzo as fi tare bucuros sa te vad la Fashion TV dar cu ideile aste "originale" nu prea cred sa se intample foarte curand.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Mar Apr 09, 2002 10:48 pm

Initial trimis de tzepo0o

Apropo Deedee cum se imbraca cei de la Linkin Park si ce muzica interpreteaza? Hainele largi merg bine pe oricine, nu numai pe hip-hop-eri pentru ca te simti bine in ele.

cei de la Linkin park nu se imbraca precum hip-hop-erii... ..
ai un stil propriu...nu am zis ca numai hip-hoperii se imbraca cu haine largi....dar trebuie sa recunoshti ca exista haine pt anumite stiluri de muzica ..si de multe ori cand vezi un om pe strada ..poti sa=ti dai seama ce muzica asculta si dupa cum e imbracat.. nu crezi?..asta de cele mai multe ori ....atunci cand aparentele nu inshala...

[B]Nici haine HOUSE nu exista! Creeatorul hainelor nu cred ca spune astea sunt haine House, astea haine rock sau haine pentru orice alt gen muzical!


nu era vorba de asta....
fiecare comsumator de muzica se imbraca cum simte ...si cu ce simte ca il reprezinta ...
dar deseori cei care ascutla acelasi gen de muzica tind sa se imbrace in acelasi stil ....

Nu e nimic rau in a te face remarcat prin vestimentatie, dar vestimentatia care te face remarca trebuie sa reprezinte adevarata ta valoare! Sunt profund dezamagit de ceea ce aud de la tine! Sincer sa fiu ma asteptam la mai mult, avand in vedere ca esti fana Linkin Park, dar se vede treaba ca nu te uiti decat la fetele lor, nu le asculti si versurile!


dimpotriva..pot spune ca sunt fana Linkin Park pt melodiile lor..si normal si pt versuri(si semnatura mea spune asta:D) ...cum arata conteaza mai putin ...kiar nu imi plac fetele lor..( nu ale tuturor)

nu shtiu in ce sens te ashteptai la mai mult de la mine...
te ashteptai sa fiu de accord cu tine ca nu exista haine pt un anumit gen de muzica....sorry ca te-am dezamagit pt ca nu gandim la fel:)
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Mie Apr 10, 2002 10:02 pm

mai deedee versurile nu sunt chiar asa, dar sa zicem. nu imi place ca lumea sa fie de acord cu mine (in general) dar cred ca omul face hainele nu hainele pe om. stiam ca esti fana linkin park, de asta te-am intrebat despre ei, dar sa stii ca sunt foarte multe exemple care sa imi sustina punctul de vedere. la sly ma asteptam sa judece lumea dupa haine, sau la oricine altcineva care nu prea asculta rock, dar din partea ta nu ma asteptam. nu e nici o problema ca m-ai dezamagit, si nu m-ai dezamagit ci era doar o formulare care imi exprima mirarea fata de felul cum judeci tu (no ofence)!

Daca vrei versuri noi de la linkin park, poze, melodii sau alte chestii spune-mi pentru ca sunt ahtiat dupa ei.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Hmmmm

Mesajde AnDrEi » Mie Apr 10, 2002 10:18 pm

Mey .. parca era vorba despre haine nu ? despre cum se imbraca.. bla bla bla .. dar voi .. nevermind.:(
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Stormy Lady » Joi Apr 11, 2002 7:52 am

Initial trimis de tzepo0o
Andrei are dreptate! Dar vad ca, desi vreti sa fiti originali sau mai stiu eu cum, tot la fel ca ceilalti sunteti.

Apropo Deedee cum se imbraca cei de la Linkin Park si ce muzica interpreteaza? Hainele largi merg bine pe oricine, nu numai pe hip-hop-eri pentru ca te simti bine in ele. Nici haine HOUSE nu exista! Creeatorul hainelor nu cred ca spune astea sunt haine House, astea haine rock sau haine pentru orice alt gen muzical! Nu e nimic rau in a te face remarcat prin vestimentatie, dar vestimentatia care te face remarca trebuie sa reprezinte adevarata ta valoare! Sunt profund dezamagit de ceea ce aud de la tine! Sincer sa fiu ma asteptam la mai mult, avand in vedere ca esti fana Linkin Park, dar se vede treaba ca nu te uiti decat la fetele lor, nu le asculti si versurile!

Stormy dragutzo as fi tare bucuros sa te vad la Fashion TV dar cu ideile aste "originale" nu prea cred sa se intample foarte curand.



oooof...ce sa mai zic..in prima parte ai dreptate....
eu nu zic ca exista haine house pt. ca e clar ca nu poate exista asa ceva si nu exista tipare absolute.In tr-un mesaj anterior ii spuneam lui deedee cam ce se mai poate purta acum,nu veneam cu nimic nou!
Habar n-am ce vrei sa zici prin "ideile astea "originale"".Ai vazut cumva desenele mele?Iti spun ca au ceva originalitate si nu sunt atat de superficiala pe cat crezi.
Avatar utilizator
Stormy Lady
Junior Member
 
Mesaje: 317
Membru din: Mie Feb 20, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Joi Apr 11, 2002 11:16 am

deci adi...am citit mesajele tale shi nu am timp sa le analizez acuma....ca ma cam doare capul...dar la ce te-ai referit cand ai zis ca la mine te asteptai???
fiecare se imbraca cum simte....
asta e...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Raven » Joi Apr 11, 2002 6:31 pm

Initial trimis de sly
eu nu ma supar ....daca imi descrii...dar in pozele alea de http://www.hi-q.ro erai imbracata cool///


Mdea, agree.. :D :D
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde Raven » Joi Apr 11, 2002 6:43 pm

Initial trimis de deedee


hainele ciudate....
:D
si sa fie unicate(cam greu asta ...)
nu suportsa merg pe strada si sa vad nu shtiu cate(cati) care au aceeashi bluza..sau orice alt articol vestimentar identic cu al meu


Bun, bun.. asa cred ca gandeste toata lumea (sau ma rog, o mare parte a ei), insa blue-jeans (aka blugi) tot porti.. Si cre' ca la voi Pitesti a mai auzit si alta lumea in afara de tine de "blugi". Asa ca nu esti pe de-a-ntregul originala vestimentar...

Ca stil vestimentar, insa, se pare ca la fete intr-adevar prinde bluzita scurta-scurta, pe langa care ies si bucati de sutien, bluzita care este scurtata undeva sus de tot deasupra buricului... si pantalonii (chiar si "blugii") stramti si putin largi jos, pe incaltaminte (de asta nu ma leg, ca mi s-ar termina "cerneala") ...

Si inca ceva: originalitatea costa, iar noi (unii dintre noi, cel putin) inca traim in Romania ;) ...
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde Dee Dee » Joi Apr 11, 2002 10:41 pm

Initial trimis de Raven


Bun, bun.. asa cred ca gandeste toata lumea (sau ma rog, o mare parte a ei), insa blue-jeans (aka blugi) tot porti.. Si cre' ca la voi Pitesti a mai auzit si alta lumea in afara de tine de "blugi". Asa ca nu esti pe de-a-ntregul originala vestimentar...


adica blugii sunt ceva comun?...daca cineva poarta blugi e comun ...?
Blugii sunt la moda ..!!!si exista o groaza de modele....
si normal ca port blugi :D pt ca sunt comozi si pt ca imi plac ..:)
oricum am mai discutat ca nu despre cum ma imbrac eu trebuie sa vb aici!!!
oki?:)

sly nu a avut ce face cand a zis de http://www.hi-q.ro ...
pt ca acum toata lumea comenteaza ce vede acolo ....
si va abateti de la subiect...
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Raven » Vin Apr 12, 2002 9:11 am

Initial trimis de deedee


adica blugii sunt ceva comun?...daca cineva poarta blugi e comun ...?
Blugii sunt la moda ..!!!si exista o groaza de modele....
si normal ca port blugi :D pt ca sunt comozi si pt ca imi plac ..:)
oricum am mai discutat ca nu despre cum ma imbrac eu trebuie sa vb aici!!!
oki?:)

sly nu a avut ce face cand a zis de http://www.hi-q.ro ...
pt ca acum toata lumea comenteaza ce vede acolo ....
si va abateti de la subiect... [/B]


Pai normal ca blugii sunt ceva comun ? Zici ca nu ? E acelasi lucru cu ce ai spus tu in privinta bluzei (comun, la moda, ajunge sa se identifice termenii)... Si mie imi plac blugii (normal -> see ?), ca si altora (multi)...

Dar gata cu abaterea, voiam sa-ti atrag atentia la a confunda unele chestii.. Iar sly doar a punctat (prin acel link) un aspect, al vestimentatiei feminine.. Nu neaparat de houser/itza (Doamne ce nu-mi place acest termen, fiind o paralela nereusita la raver; cand l-am auzit prima data, mai sa ma tavalesc pe jos de ras, am crezut ca ala e la furat sau face mishto, isi bate joc, ce mai, sa dau in el, nu alta :D)...

So, apologies if offended, k ? ;)
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde intoxic8 » Dum Apr 14, 2002 10:38 pm

Ai dreptate ma Raven! "Pute" termenu de houseritza (respectiv houser). Dar tot de adevarat este si faptul ca e cam incomod sa spui in loc de houseritza "fata care asculta (muzica) house".

Revenind la subiect: un om care asculta house are trebui sa se imbrace in asa fel incat sa se simta bine in timp ce "tzopaie" pe muzica preferata si in acelasi timp sa arate si interesant (prin interesant inteleg: bine, neobisnuit, sexy). Originalitatea si unicitatea vin de la sine.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Apr 14, 2002 11:17 pm

Initial trimis de tzepo0o
Ai dreptate ma Raven! "Pute" termenu de houseritza (respectiv houser). Dar tot de adevarat este si faptul ca e cam incomod sa spui in loc de houseritza "fata care asculta (muzica) house".

Revenind la subiect: un om care asculta house are trebui sa se imbrace in asa fel incat sa se simta bine in timp ce "tzopaie" pe muzica preferata si in acelasi timp sa arate si interesant (prin interesant inteleg: bine, neobisnuit, sexy). Originalitatea si unicitatea vin de la sine.


yuppy! :A
in sfarsit un raspuns care ma "satisface" :) :B
de accord cu tine ..for the first time!!:)(si sperr ca nu si the last time)

:rulz:
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Blugii...

Mesajde Aurolacul » Dum Apr 14, 2002 11:22 pm

Mie imi plac numai blugii largi. Nu imi plac blgui care stau pe mine gata sa plesneasca. Da eu ma imbrac larg de obicei, still hip-hop. Doar o exceptie fac: la maieuri, imi plac maieuri stramte.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Re: Blugii...

Mesajde Dee Dee » Dum Apr 14, 2002 11:44 pm

Initial trimis de Aurolacul
Mie imi plac numai blugii largi. Nu imi plac blgui care stau pe mine gata sa plesneasca. Da eu ma imbrac larg de obicei, still hip-hop. Doar o exceptie fac: la maieuri, imi plac maieuri stramte.


si ce legatura are cum iti place tie sa te imbraci ...si ce fel de blugi sau maieuri iti plac.... cu topicul????? :con:
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: Re: Blugii...

Mesajde Raven » Lun Apr 15, 2002 12:01 am

Initial trimis de deedee


si ce legatura are cum iti place tie sa te imbraci ...si ce fel de blugi sau maieuri iti plac.... cu topicul????? :con:


Pai are, ca ia uite ce zicea ceva mai inainte
Initial trimis de tzepo0o

un om care asculta house are trebui sa se imbrace in asa fel incat sa se simta bine in timp ce "tzopaie" pe muzica preferata si in acelasi timp sa arate si interesant (prin interesant inteleg: bine, neobisnuit, sexy). Originalitatea si unicitatea vin de la sine.


Pana la urma, zic eu, nici macar nu mai conteaza daca asculti muzica... "In the end", de imbracat tot ca sa te simti bine in acele haine... iar ca mai si asculti muzica, de-abia dupa aceea vine, right ?

Asa ca omul a spus in ce-i place lui sa se imbrace, mai comod ...
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Următorul

Înapoi la House

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron